Jump to content
Reborn fórum

Assassin Cross-buildy


medved

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 474
  • Created
  • Last Reply

mno takze bych poprosil zhodnotit tenhle build

str 82+18 +bls vysledna hodnota 110

agi 1+xx

vit 52+3

int 90

dex 40 +10

luck 1+xx

 

ide o sina vyuzivajuceho efektne all skils na gw samozrejme sb+sd+grimm+...

nie je odkazany len na crity pretoze crit sinXa sfukne na gw vacsina charov...a moze nahodit tri crit jur pripadne inu variantu na empo da edp a atk spd je moc hezky a netreba k tomu ani agi

 

druha alternativa

str 72+18+bls 100

agi 1+xx

vit 64+3

int 90

dex 40+10

luck 1+xx

 

moj nazro je ze agi sinom uz odzvonilo...mne sa to moc nepaci ale taka je doba.. pretoze crit sin sa ochudobni o sonic s edp to je nice dmg agi sin o soul brejker destrojer to je jedno takze asi takto

 

este otazka od coho zavisi delay soul destroyera ???

takze dik klidne ma opravte ked sa mylim inak eq na gw thara + nejaky dager +10 gladius nakartovany popripade 2 x sin dager ale to uz je hafo hp ide mi o to ze na gw zabijem skor ako zabiju mna

LORD

Link to comment
Share on other sites

SBr(SoulBreaker/Destroyer) Sini vetsinou nosi jako zbrane kartovane Haedongumy[2] -> maji v kazde ruce jeden, obcas prehazuji na tharu kdyz de do tuheho....

A tomu ze na GW zabijes driv nez zabiji tebe bych taky moc neveril, jednak je SBr ranged skill, takze Defending Aura/Pneuma te vyridej a pri GW redukcich ti SBr upotuje kazdej koho nesundas na jednu ranu, protoze SBr ma strasnej delay(redukovanej puze stringama pokud vim).

Link to comment
Share on other sites

hmm tak k tomu sdestroyeru jasne pneuma a ine veci ta vyradia to je pravda a koli tomu mas sonic a edp ...ale na gw sa casto stretnes sam 1na1 a tam ti v pohodke sbr staci hunt wizz alebo neco podobne je dost problem ubuchat critami resp na nich minut edp by bola skoda ....

Link to comment
Share on other sites

hmm tak k tomu sdestroyeru jasne pneuma a ine veci ta vyradia to je pravda a koli tomu mas sonic a edp ...ale na gw sa casto stretnes sam 1na1 a tam ti v pohodke sbr staci hunt wizz alebo neco podobne je dost problem ubuchat critami resp na nich minut edp by bola skoda ....

22462[/snapback]

Samotna wizna/hunt s tebou bojovat nebude, neni prece sebevrah. Wiz te zmrazi/da SC a zdrhne k ostatnim, Hunt da past a taky se vypari, pokud nejsou pitomi.

A nemusis hned nahazovat EDP, Hunty/Wize ktery nemaj VIT bys mel zabit i normalnim Sonicem.....

Link to comment
Share on other sites

Samotna wizna/hunt s tebou bojovat nebude, neni prece sebevrah. Wiz te zmrazi/da SC a zdrhne k ostatnim, Hunt da past a taky se vypari, pokud nejsou pitomi.

A nemusis hned nahazovat EDP, Hunty/Wize ktery nemaj VIT bys mel zabit i normalnim Sonicem.....

22474[/snapback]

 

jak chces trafit hunta sonicom na to crit sin nema dex ... tym sa ten build ochudobni o dost v poho skill ... mno neviem hovorite ze ten sbr je hodne pomalej?

LORD

Link to comment
Share on other sites

A agi mam taky hafo takze super aspd. :)

Britva vi :P

22464[/snapback]

Můj build nemá hafo agi, má agi tak akorát. :P

 

Jestli chces vazne zabijaka udelej si Antoanetu 2  Sice se spoleha jen na sonic ale kdyz to vidim nekde pobliz tak pred tim utikam

Jj, ale empo s tim nerozbijeÄ :) (ukázka aspd :) )

Link to comment
Share on other sites

jak chces trafit hunta sonicom na to crit sin nema dex ... tym sa ten build ochudobni o dost v poho skill ... mno neviem hovorite ze ten sbr je hodne pomalej?

LORD

22481[/snapback]

A i kdybys ho netrefil, tak si vem nejakou zbran se stun statusem a pres envenom ho stunni, ve stunu ho trefis vzdycky.

Link to comment
Share on other sites

Juuu vidim ze se tu o me tvrde debatuje :clap:

 

Ja ten build udelal jen proto ze do me rejpali lidi ze bude k hovnu a ze to neni sance naexpit... a prekonalo to i moje ocekavani :(

 

Maule koukal jsem na tu prirucku pro sinX a maji tam spatnou zbran pro SB ... prej owerpowered infik xD kluci neznaji owerpowered várijous jur :)

Link to comment
Share on other sites

Juuu vidim ze se tu o me tvrde debatuje :)

 

Ja ten build udelal jen proto ze do me rejpali lidi ze bude k hovnu a ze to neni sance naexpit... a prekonalo to i moje ocekavani :)

 

Maule koukal jsem na tu prirucku pro sinX a maji tam spatnou zbran pro SB ... prej owerpowered infik xD kluci neznaji owerpowered várijous jur :)

23046[/snapback]

 

este by ma zaujimalo kde a jak si to expil ale aby som nebol OT tak mi to napis pm please ...

a zaujimalo by ma ako vplyva na dmg sbr left a right hand mastery a na celkovy dmg sonicu s edp katar mastery trebars 8 a 10 ....

Link to comment
Share on other sites

l/r hand mastery nijako, to sa pouziva iba ak mas v rukach dve zbrane.

23500[/snapback]

 

hmm tak to napisem aby pochopili aj ti menej chapavy

ked mam v rukach dve diky a dam sbr(soul braker)aky bude ak bude rozdiel v dmg trebars ak mam obe dager mastery na 5 a napr ak mam right na 5 a left na 3 ?

taktiez ma zaujima aky velky vplyv ma katar mastery na dmg sonicu proste rozdiel v dmg dik

Link to comment
Share on other sites

Mno při dual wieldu bez mastery ti brutálnÄ klesne dmg, tuÄí­m že na 50% pro main hand a 30% pro offhand. Body v left/right ti ten postih snižujou, až na lvlu 5 dáváÄ 100% dmg main hand a 80% off hand.

(Ty procenta ovlivní­ zřejmÄ jen atk zbranÄ, str, bonus ze str/10, karty na % dmg. Karty s +atk - skeleton, zenorc, andre, zipper bear... - nejspí­Ä přidávají­ pořád stejnÄ.)

 

edit: Aha, nepřeÄet sem si dobře otázku, psal jsem úplně něco jinýho. Tohle platí­ standardnÄ pro obyÄ íştoky s dvÄma zbranÄma, o soul breakeru radči /...

Link to comment
Share on other sites

Dří­v fungoval takhle: Nahodí­Ä ho na sebe, trvá asi minutu. Když dostaneÄ první­ zásah s poison elementem, ten íşder tÄ missne a ty vrátí­Ä zpátky ránu s bonusem na hit, crit a dmg. Po tý ránÄ se react zruÄí­.

V pvp proti jinýmu sinovi, kterej si nahodil enchant poison, to při 100 str s 3x hurricane gladius dávalo doubleattack za 2x 1,4k.

 

No a teÄ je to jinak, už to nejde hodit na jiný lidi, jen na sebe, zapneÄ, trvá to minutu (nebo to spadne, když vycounterujeÄ vÄechny zásahy). Když tÄ něco trefí­, cokoli, i jiné elementy než poison, máÄ Äanci (50% + skill lvl x 5%) vrátit ránu envenomem. A tÄch ran vrátí­Ä (skill lvl / 2), na lvl 10 6 zásahů.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...