Jump to content
Reborn fórum

Assassin Cross-buildy


medved

Recommended Posts

  • Replies 474
  • Created
  • Last Reply
Guest Baalberith

urcite nerusi, uz par GW sa objavujem po smrti v meste s nahodenym edp a bez nahadzovania noveho leziem cez vlajku...

mozno je to len s najnovsou svn, pretoze volakedy to tak nebolo:D

Link to comment
Share on other sites

Nekde tu tusim kdosi z Czechra rikal,ze by to mel rusit prechod na jinou mapu,tim padem vlastne i smrt,pac se obevite na jiny mape.Jenze to tak nefunguje :D

na oficiale to tak je ale je to koli tomu ze tam server bezi na viacerych pocitacoch na ktorych su rozdelene mapy.. a pokial prejdes z mapy na pc A na mapu na pc B tak ten edp stratis

Link to comment
Share on other sites

Ahoj Zdravim vÄechny .... :groupwave: potřeboval bych menÄí­ pomoc se Sinem.. už ho mám rozehraného ale.. nevim jestli je dobře rozehranej nebo ÄpatnÄ.. :horse: poradí­te mi??

 

59 Base lvl / 29 Job lvl

-------------

Charakter :

 

Str 31

Agi 62

Vit 20

Int 4

Dex 35

Luk 5

 

Skills :

 

Double attack 10, Improve Dodge 10, Steal 5, Hiding 4, Envenom 10, R.hand 5, L-hand 5, Katar mastery 10, Cloaking 1, Sonic Blow 7

 

dopředu planuji Cloak +9 =>Grimtooth +5 a jinak asi Sonic Blow +3

ale vubec netuÄí­m jaké bych mÄl mí­t staty na konci.. BEZ EQUIPU :D

Link to comment
Share on other sites

Spí­Ä by bylo dobré vědět, co s tí­m sinem zamýÄlí­Ä. Jestli pouze potvory, tak nech VIT jak je, DEX celkem taky. Přidej STR, pokud chceš crita, tak přidej LUK (a IMHO pro katar-sina je crit dobry). Sežeř si elementární­ katary, v pří­padÄ crit sina jeÄtÄ aspoř SS Katar, nebo jeÄtÄ lépe Jur a expi. Po přestupu se rozhodni, co dál.

(JeÄtÄ pro jistotu didám : SS = Soldier Skeleton - +9 Crit do zbranÄ).

Link to comment
Share on other sites

Spí­Ä by bylo dobré vědět, co s tí­m sinem zamýÄlí­Ä. Jestli pouze potvory, tak nech VIT jak je, DEX celkem taky. Přidej STR, pokud chceš crita, tak přidej LUK (a IMHO pro katar-sina je crit dobry). Sežeř si elementární­ katary, v pří­padÄ crit sina jeÄtÄ aspoř SS Katar, nebo jeÄtÄ lépe Jur a expi. Po přestupu se rozhodni, co dál.

(JeÄtÄ pro jistotu didám : SS = Soldier Skeleton - +9 Crit do zbranÄ).

 

Tak crit sina fakt nechci... prostě něco co bude rubat .. a dobře se vyhýbat.. crit mÄ moc nebere tomu nevÄřim

Link to comment
Share on other sites

A ty si myslí­Ä, že criÂťák nerube ? ÂŽe se nevyhýbá ? LOL

 

mno tak co ja vim... :horse: ja prostě chci udÄlat něco se svojí­ postaviÄkou... aby byli k užití­ ty skilly co mam a ty staty co mam... :) ..... mam nějake staty :groupwave: a nevim vubec do Äeho dávat .. Äeho mí­t maximum.. a do Äeho zase vubec nedavat.. libí­ se mi katar.. ale jestli je lepÄí­ dýka bude dýka ..... potřebuju něco co by se chytalo na poli PVM a na G ;) W jako rubaÄ :D co ty na to? pomužeÄ mi?

 

........................

str 79 + 9

agi 64 + 15

vit 59 + 3

int 12

dex 40 + 10

luk 50 + 8

 

kdyby to vypadalo nějak tahle?

Link to comment
Share on other sites

Skor by som to videl na katar/dagger hybrida, ked uz ma tu l a r hand mastery. Chces aj GW alebo ti staci na potvory?

V principe chod okolo 100 str a 80 - 90 agi, dex nieco medzi 30 (crit) a 50 - 60 (dagger), samozrejme popocitaj do toho nejaky eq a rataj s tym ze prestupis na sinX a tam uz nahodis nejaky ten lepsi build :groupwave: Urcite nechod o moc viac int. A LUK tiez nie, teda ak nechces crit sina,

Link to comment
Share on other sites

Skor by som to videl na katar/dagger hybrida, ked uz ma tu l a r hand mastery. Chces aj GW alebo ti staci na potvory?

V principe chod okolo 100 str a 80 - 90 agi, dex nieco medzi 30 (crit) a 50 - 60 (dagger), samozrejme popocitaj do toho nejaky eq a rataj s tym ze prestupis na sinX a tam uz nahodis nejaky ten lepsi build :groupwave: Urcite nechod o moc viac int. A LUK tiez nie, teda ak nechces crit sina,

 

mno .. přemejÄlim že to dam asi

 

str acc 100

agi acc 90

vit acc 50

int.. tech 12 mno...

dex acc 35

luk acc 45

 

mno tak rad bych se podival na GW:)

Link to comment
Share on other sites

no assasin na gw je velmi slabe povolanie.. lepsie je spravit si viac pvm ako gw build vyexpit to co najskor na 99 a prestupit na assasin crossa.. a ten uz na gw aj nieco spravi :groupwave:

 

str.. kludne aj viac ako 100.. celkom vpohode sa da za assiasina 110 s bonusmi a blessom ale zaklad je mat str zaokruhlenu tak aby bola delitelna 10

agi.. tych 90 je celkom pekne, ale neviem ci ti na to vyjdu body

vit.. s 50 kludne mozes aj na gw

dex.. este by som to dal aspon na 40(u dual dagger mozno aj viac, zalezi ci budes vela missovat alebo nie)

luk.. pri tomto builde podla mna zbytocne.. kludne to nechaj na tej 5ke

 

ono ide o to rozhodnut sa akeho toho sina chces..

vela str a vela agi sa celkom hodi na dual daggera, len ten je dost narocny na equip.. elementalne damascusi + kartovane glaudiusi/main gauche.. s tym das potom celkom slusny dmg.. popripade ice pick.. ale ten sa neskutocne tazko zhana, popripade s tymto buildom mozes expit sonicom(v obmedzenej miere.. lvl 10 stoji 34sp a budes mat maxi okolo 350-400) alebo natiahnut vlacik hide a grimtooth

ak by si chcel crit sina s tak vela vit tak by si musel setrit na str, dex a vpodstate skilly by si vyuzival minimalne aj ked sin so svojimi sp skilly tak casto pouzivat nemoze :horse: mne osobne crit nikdy nevonal :D a v pripade dual dagera je critical len na skodu

 

len dufam ze som ta tymto nepoplietol este viac :)

Link to comment
Share on other sites

mnoo ja si představoval Cross sina... :horse: a todle jsem potřeboval právÄ slyÄet.. dí­ky moc :D ... a japak je to se skillama u crosse?? co se mu hodí­ na GW? a co je zbytecne? ja jen si řikam že mam 10 v envenomu.. a je to k niÄemu. nepouživam to nic.. :groupwave:

Link to comment
Share on other sites

envenom je fajn :groupwave: detox tiez, ale hlavne si URCITE daj steal, to je uplne ze najlepsi thief skill...

A za sinX skilly podla toho co pojdes, ak katarsina, tak samozrejme katar a adv. katar mastery, sonic, grim, dalej asi EDP (nie asi, to urcite, bez toho si nanic...) a mozno ti vyjde este na soul destroyer alebo meteor assault.

Ak daggera tak nieco podobne ako katar len si nedas adv katar mastery (popripade das ale nie na 10), este si mozes hodit aj venom dust, moze rozhodit par nepriatelov...

Link to comment
Share on other sites

mnoo ja si představoval Cross sina... ;) a todle jsem potřeboval právÄ slyÄet.. dí­ky moc ;) ... a japak je to se skillama u crosse?? co se mu hodí­ na GW? a co je zbytecne? ja jen si řikam že mam 10 v envenomu.. a je to k niÄemu. nepouživam to nic.. :groupwave:

no u crossa mozes mat viac buildov..

pure sonic blow.. vpodstate tento build ma vacsina sinov na servry..

str.. co najviac.. s equipom a blessom sa da 99+31.. mozno aj viac :horse:

vit.. 70+ treba najst taku vit aby si acid demonstration(skill creatora ktoreho dmg sa zvysuje podla tvojej vit) prezil a upotoval a aby ta netrapili stuny a mal si dost hp

agi.. 1 zbytocny stat :D

dex.. minimalne 40.. nech aj nieco trafis :)

int.. podla toho ako ti vyjdu body.. ale nevadi ak nechas 1

luk.. 1

skilly hlavne sonic blow, enchant deadly poison a obe katar mastery.. a ostatne skilly je vpodstate na tebe ;)

co sa tyka tohoto sina na gw s nahodenym edp vyseka takmer kazdeho, je jednym z najvacsich zabijakov na gw.. popri asure a acid demo

 

soul breaker..int>str

str.. tak okolo 70

vit.. 50+

agi.. 1

dex.. 40-60

int.. 99+ co najviac bonusov.. earingy, haedongum atd

luk.. 1

skilly soul breaker 10.. a ostatne.. je to vpodstate jedno

tento build je vpodstate urceny na zabijanie hunterov wizzardov a podobne.. charov ktore nemaju vela def, a maju malo hp/vit.. na reborne ziaden takyto aktivny sin cross nieje tak neviem aky je na gw

 

str>int

str.. 110-120 s bonusmi

vit.. 50+

agi.. 1

dex.. 40-60

int.. 70-80

luk.. 1

skilly.. soul breaker, sonic blow, edp, obe katar mastery

toto je vpodstate hybrid medzi sb sinom a int breakerom.. so svojou str ma celkom silny sonic pri edp.. a s ice pickom(dyka ktora zvysuje dmg podla def+vit ciela) dava celkom slusny dmg(v pvp som schopy s lexou dat priestovi 11-16k dmg) bohuzial na gw su prilis velke redukcie a az taky dmg to neda, jedineho aktivneho mam ja ale az tak casto a gw s nim nechodim pretoze mam este malo vit a skoro nic nevydrzim ;)

 

crit sin- tych nemam rad tak nvm.. ale imho sa na gw nehodi :)

 

emp breaker

str.. 110-130 cim vyssi dmg tym lepsie :)

vit.. 40+ neostae sem vela bodikov.. ale 40 je minimum aby vobec nieco na gw prezil a dostal sa k empu

agi.. 70+ aspd je treba co najviac :) neviem presne ako vychadzaju body ale cim viac bude agi tym menej vit a naopak

dex.. okolo 40

int.. 1-18 ako chces.. ale nieje treba

luk.. 1

skilly.. l/r hand mastery, katar mastery, sonic blow a ostatne je vpodstate jedno

tento build je stavany hlavne na rozbytie empa a k tomu je najlepsie main gauche s 3 orc skeleton a 1 desert wolfom do hlavnej ruky a do vedlajsej ice pick.. s nahodenou cursed water a edp by empo mohlo padnut pod 10 sekund.. par ludi to tusim ma.. nepoznam ich presne staty ale bude to nieco podobne

 

vpodstate co som tu napisal je len moj nazor nemusi to byt spravne.. ale myslim si ze vacsina buildov je podobna tymto :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Ashitaka

Me teda prijde ze envenom je ten nejtrapnejsi skill co muzes mit... :groupwave:

 

Edit: Elessi vsechni crossove jedou jednu z variant co si tu napsal. No vlastne si vynechal crit lock sina :D A pak uz jsou jenom takovy odnoze tehle variant...jako treba ten muj lamer :)

A asi mi calc udava spatny udaje :) S +8 gladiusem s trema hydrama a ice pickem mi vyslo ze dam empo za 3s :horse:

A imho crit sin se na GW hodi ;) SinX nemusi bejt jen ultra mega zabijak...

Edit2: Zajimavy build muze byt taky dagger crit sinX :)

Link to comment
Share on other sites

Me teda prijde ze envenom je ten nejtrapnejsi skill co muzes mit... :groupwave:

 

Edit: Elessi vsechni crossove jedou jednu z variant co si tu napsal. No vlastne si vynechal crit lock sina :D A pak uz jsou jenom takovy odnoze tehle variant...jako treba ten muj lamer :)

A asi mi calc udava spatny udaje ;) S +8 gladiusem s trema hydrama a ice pickem mi vyslo ze dam empo za 3s :horse:

A imho crit sin se na GW hodi ;) SinX nemusi bejt jen ultra mega zabijak...

Edit2: Zajimavy build muze byt taky dagger crit sinX :)

no ja som so sinom envenom este nepouzil :).. takze podla mna zbytocny skill

crit sin tam je.. ale len 1 riadok.. build ani netusim jaky by mal mat :)

to co mas to bolo asi v jednom divnom calcu.. viem ze tam edp pridava asi 10x nasobok dmg miesto 4x

ja pouzivam tento http://ro.doddlercon.com/calc/calcx.html pocita podla mna uplne spravne :)

a crit dagger sin je blbost ;)

1.) neviem presne ktore ale bud double attack rusi crit alebo naopak

2.) pokial mas ice pick a ciel na ktory utocis ma def+vit > 100 tak crity davas mensie ako normalny utok

Link to comment
Share on other sites

DA by malo ist pred crit, ale dagger crit je uplne nanic, mas nizky crit, este k tomu aj slaby....

critsinX je pomerne fajn, kamaratka z gildy ho ide a s EDP dava pomerne brutalny dmg... V principe ides build rovnako ako na crit sina, len mas par bodikov navyse.

Btw 40 vit das v poho, idem 110 str 72 agi a 54 vit vyslo :groupwave: a 60 dex :horse:

Link to comment
Share on other sites

uaaau dí­í­kyyy :groupwave: tak už ví­m co jet a do čeho dávat.... mam ted sice trošku ví­ce statu v luku než ten jeden :horse: ale neva.. až udělam 99 a pojedu znova tak se to zahladí­ :) moc jste mi pomohli :D

 

Zrejmě pojedu toho Emp Breakra ;) nejví­ce se zatim podobá tomu co mam :) dodam pár bodí­ku a je to vyřešený..

Link to comment
Share on other sites

soul breaker..

este co sa tyka toho soul breakeru.. je to trosku zlozitejsie a nechcel som to tu rozpisovat tak tom to pridal do wiki ku schopnostiam assasin crossa, je tam vpodstate detailne popisany breaker tak ako funguje a reborne.. ak by tam nieco chybalo tak mi to pripomente a ja to tam doplnim

no ja som so sinom envenom este nepouzil :groupwave:.. takze podla mna zbytocny skill

a tu som sa kusok sekol :horse:.. envenom potrebujes lvl 10 koli enchant deadly poison.. cize rozhodne stoji za to ho na tu 10 dat :D ale vyuzitie ma minimalne

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...