Jump to content
Reborn fórum

Whitesmith - Equip


Gugi

Recommended Posts

LOOOOOL Jak tu tak koukám na ty EQ a buildy tak se mi chce zvracet :shifty:

me se chce zvracet kdyz tady machrujes jak male decko a nemas na valka...

 

naví­c, poslední­ post co tu je s equipem na WSko je starý 4 roky, ti lidi mají­ dávno doexpený build na úplně jiné parametry gw a hry obecnÄ, na equip který je dneska vyloženÄ k smí­chu, protože holt tenkrát nic nebylo, takže bych chtÄl znovu pogratulovat k tomu, jak si setřel WSka rebornu...

btw pak mi řekni jak dopadl duel s marwelem profí­ku... :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply
Guest jirkan
btw pak mi řekni jak dopadl duel s marwelem profí­ku... :shifty:

Navic na to, ze to ma byt STR equip tam je par nejasnosti:

 

vanberk = str+2 2x ring s mantisem = str+8, to mame str+10

cramp = str+3 ring s mantisem = str+4 ring s tarou = str+2, kombo = +3, to mame +12, takze bych pak klidne mohl prehazovat za woola s rayem treba (zvlast kdyz mam moznost dalsi +1 v valky armoru kterej navic aspon nemusim opravovat)...

 

Edit: aha mam to spatne (2x kombo), sorry

Link to comment
Share on other sites

i'm...skiller.. HR.. noobs...

Juhuu, dalsi co prisel spasit lamky na rebornu. Diky.

 

k veci: muj build na WS s oduvodnenim >>click<<

(muj post z czro fora- nutna registrace; doporucuju procist to forum pokud se nekdo chce zorientovat ohledne WS)

Link to comment
Share on other sites

Navic na to, ze to ma byt STR equip tam je par nejasnosti:

vanberk = str+2 2x ring s mantisem = str+8, to mame str+10

cramp = str+3 ring s mantisem = str+4 ring s tarou = str+2, kombo = +3, to mame +12

Tak v tomhle máÄ fakt pár nejasností­ ..
Link to comment
Share on other sites

 

ÂŽádné redukce na demihuman, žádné redukce na neutral, jediná redukce co máÄ je 15% na medium. Myslí­m, že stráví­Ä ví­c Äasu ve mÄstÄ než v hradÄ, GL :shifty: Naví­c str spoÄí­taná na hromadu str equipu, hodnÄ zastaralého equipu. Jak budeÄ chtí­t vzí­t accessorko z novÄjÄí­ zony tak ti bude chybÄt a budeÄ dÄlat silnÄjÄí­ jí­dlo... ale ty se nechceš učit od noobů žene? :D

 

EDIT: naví­c ti vyjde 62 agi mí­sto 64, tu aspd máÄ na první­ pohled vyplozenou z doddlerovy kalkulaÄky, která ÄpatnÄ poÄí­tá refine hurricane fury

Link to comment
Share on other sites

 

TÄžko ří­ct jaký tam bylo nastavení­ na tom serveru, ale přijí­t sem, nemí­t ponÄtí­ jaký je tady nastavení­ a zesmÄÄřovat dva roky starý pří­spÄvky je podle mÄ divný :shifty:

StatovÄ ten build nebyl Äpatný, jen to troÄku poladit a hrálo by se to dobře i tu. Akorát ten equip, hurricane fury se tu dá použí­t jen situaÄnÄ, já už ji ani nenosí­m. Pořádný sonik/lex demo a jdeÄ mÄsto.

Já na GW tahám angeling hatku (obmÄna feather beretu), cranial thorn shield, varianty, +7 immune valky mant aÂť je i nějaký reflect :D

Accessorka- buffalo horn (smokáÄ, horong) a druhý continental guard seal (chví­li jsem tahal vesper core 02)

Ze zbraní­ tahám diligent war axku a když je linka tak combat knife/ice pick

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Ví­tej z5 Pixí­ku, no teÄ je equip hodnÄ jiný, co si pamatuju jak jsi mi závidÄl jednu z první­ch War Axe se Zipperem tak ta je dnes vcelku k smí­chu. TeÄ je v módÄ Horn of the Buffalo+Thorn Shield+něco jednoruÄní­ho a nebo obouruÄka Hurricane Fury.

Na hlavu klasicky kondom nebo Feather Beret (nebo poo poo? :angel_not: ) teÄ už jsou nové Kafra dollky, co dávají­ redukci jen 5% ale zas jsou slotové a dávají­ +2 do nějakého statu. Takže záleží­ jen na tom, jak skloubí­Ä starý build s novým equipem.

Link to comment
Share on other sites

Ví­tej z5 Pixí­ku, no teÄ je equip hodnÄ jiný, co si pamatuju jak jsi mi závidÄl jednu z první­ch War Axe se Zipperem tak ta je dnes vcelku k smí­chu. TeÄ je v módÄ Horn of the Buffalo+Thorn Shield+něco jednoruÄní­ho a nebo obouruÄka Hurricane Fury.

Na hlavu klasicky kondom nebo Feather Beret (nebo poo poo? :D ) teÄ už jsou nové Kafra dollky, co dávají­ redukci jen 5% ale zas jsou slotové a dávají­ +2 do nějakého statu. Takže záleží­ jen na tom, jak skloubí­Ä starý build s novým equipem.

 

dakujem pekne pracujem na geare :D kazdopadne zacinam od nuly ...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ahoj,

obstaral jsem si IP na WSko, nemam s touto zbrani moc skusenosti a tak bych potreboval poradit , kam s nim mam chodit?

Vim o sleeperech, ice titanech a to je tak vse , ale zajimalo by me jestli neni jeste nejaka jina lokace?

K dispozici mam HPcko,endow

a muj build je GW

 

Diky moc

Link to comment
Share on other sites

Ahoj,

obstaral jsem si IP na WSko, nemam s touto zbrani moc skusenosti a tak bych potreboval poradit , kam s nim mam chodit?

Vim o sleeperech, ice titanech a to je tak vse , ale zajimalo by me jestli neni jeste nejaka jina lokace?

K dispozici mam HPcko,endow

a muj build je GW

 

Diky moc

databáze - mobs - search - a vyplř polí­Äko def nějakou rozumnou hodnotou... btw hezká signatura na to že ti je tak 12 :D

Link to comment
Share on other sites

jo to byla aslay se mi zdá :rolleyes: a nechybí­ :teehee:
Takže to máÄ schválnÄ blbÄ? :)

 

Jinak asi by neÄlo udÄlat, aby fórum umÄlo [ot][/ot] tagy a u každýho takovýho rámeÄku byl Äudl, kterým se veÄkerej ot na stránce zobrazí­/schová? :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank
jo to byla aslay se mi zdá :rolleyes: a nechybí­ :teehee:

 

Imo mysli an art a ne a art, jak mas ty. :) Ale popravde nez to Gell napsal, tak jsem si toho nevsim. :) Ale taky mi zni a art lip, ale zas je to samohlaska, tak bych se gramaticky asi spis priklonil k an.

Link to comment
Share on other sites

Imo mysli an art a ne a art, jak mas ty. :rolleyes: Ale popravde nez to Gell napsal, tak jsem si toho nevsim. :teehee: Ale taky mi zni a art lip, ale zas je to samohlaska, tak bych se gramaticky asi spis priklonil k an.

gramaticky správnÄ je samozřejmnÄ "an art" :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...