Jump to content
Reborn fórum

Whitesmith - Equip


Gugi

Recommended Posts

S full STR buildem by nejlip mela vychazet +10 Battle Axe se 3xOrc skeleton a 1x Desert wolf (dmg 184%) .2x OS +2X DW--dmg je 182%

 

Velice dobre taky vychazi i "obycejna" Two-Handed axe (1x OS+1xDW), ale ta musi byt alespon +9.

 

Kartovana +10Battle axe vychazi asi nejlepe.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply
  • 4 weeks later...
Tak ted sem si peclive pocital co je nejvhodnejsi na GW se smithem a myslí­m že two-handed Axe [2] (se dvÄma hydrama)  vyjde lí­p nez chain [3] (se třema hydrama) Axe dává totiž o dost vÄtÄí­ ATK. Co vy na to? :confused1:

13328[/snapback]

 

Zapomnel jsi na stit:) ale kdyz myslis, ze to ustojis....Btw. pro STR chary je vzdy lepsi "horsi" zbran s vice sloty, nez "lepsi" zbran s mene sloty.

Link to comment
Share on other sites

Zapomnel jsi na stit:) ale kdyz myslis, ze to ustojis....Btw. pro STR chary je vzdy lepsi "horsi" zbran s vice sloty, nez "lepsi" zbran s mene sloty.

13334[/snapback]

Ako ktore, konkretne +9 Tri bloody chain je tusim i pri 120 Str (130 blessnutej Str na GW je IMNSHO hlupost) silnejsia ako +10 Quad bloody mace (na monkovi i BS). Neviem, ako je to s 2 bloody boned chain vs. 2 bloody 2 boned mace (pocital som to pre CzRO, kde SW nefunguje na hracov), ale predpokladam, ze podobne.

Ale mas pravdu, silne zbrane s malo slotmi su pre postavy s malou Str (Dex u archer class), naopak slabe s vela slotmi pre velku Str/Dex - pokial mas k dispozicii 20% karty a nemusis pouzivat Zipperov/Andre. A Cranial je na GW prakticky nevyhnutny.

Link to comment
Share on other sites

Zkousel jsem porovnavat +10 mace s +8 chainem a pri rozumne sile 110 a nizsi proste ten chain vychazi lip. Zkousel sem tusim i silu 120 a mace byl i na asure slabsi (ale nevyznamne) - zkousel jsem ruzne kombinace karet, ale nejlepsi jsou 3 hydry do chainu, protoze je to vic univerzalni zbran. Velky rozdil je videt na HO, protoze jsou large, ale kdo to ma jen na PvP/GW, tak by si mel pro lepsi efekt dat do toho chainu 1 SW, protoze vsichni hraci bez vyjimek jsou medium size. BS muze zvazit i ten mace, ale tak velkou silu asi zadny BSko chtit ani nebude, aby se to nejak vyplatilo. BSka s nizsi silou jeste muzou zvazit pouziti +10 boned bloody Two-handed axe, ale nevim, jakou silu ma prumerny GW build, tak si to musi spocitat sami :)

 

Edit: ale s 2H axe se pak musi o 30% vic chlastat, takze asi spatna volba.

Link to comment
Share on other sites

+10 Double Bloody Twohanded Axe je nejsilnejsi zbran i pri 120 STR (a vic zadny soudny smith nema). Proti 1 VIT cili je mezi ni a +10 Triple Bloody Boned Battleaxe minimalni rozdil (a s Impositiem ziskava naskok Battleaxe), ale cim vic VIT ma cil, tim lepsi je Twohanded Axe[2].

 

Twohanded ma nevyhodu, ze musi byt zapnuty Maximize Power, jinak dmg prilis kolisa a klesne pod prumerne dmg zpusobovane Battleaxe.

Link to comment
Share on other sites

Poradil by mi prosim nekdo jak je to s cart termination ??? Zalezi pry na vaze voziku a na atack, takze by pro me bylo lepsi pouzivat termination s bloody axe (+10 str) nez trislotovy chain s hydrama ? Nebo se u cart termination pocitaji i karticky ze zbrane ? :) thx a lot :)

Link to comment
Share on other sites

s tim skillem ted davam jen na CT o 100 vetsi dmg:-))) Takze je absolutne k nicemu.stoji 5k.

14126[/snapback]

 

Uplne k nicemu neni, mozna ve spojeni s CT (nevsiml jsem si zadneho podstatneho narustu dmg), ale pri expeni a "obycejnem" sekani potvurek je dobry. Davam mobum o 75% vetsi dmg, nez jen pri pouziti Power thrustu. Nevyhodou je cena, takze se vyplati jen v "huste" obydlenych lokacich.

Jinak s tema zbranema mas pravdu, nejak mi pripada, ze sila zbrane nehraje zrovna moc podstatnou roli na vysledne dmg. Me nejlip vychazi dvouslotovka se dvema zipper beary a very very very strong sekyra,ale oproti ostatnim zbranim osazenych atk bonus kartama nebo oproti bloody axe ten rozdil ve vysledne dmg neni nijak moc znatelny. Pripada mi, jako by se ve vysledne dmg sila zbrane projevovala nejak malo.

 

Btw jsem nasel pro smithe zajimave merch kombo, ktere dava (mimo jine) +20% k dmg mamem, ale tezko rict, jak toto kombo bude pouzitelne pri GW, protoze karty okupuji i sloty, ktere se daji osadit necim uzitecnejsim.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Jakou kartu pro smithe do helmy? :)

16262[/snapback]

To myslis jak? Karet do klobouku je hodne, a pokud chces nosit slotovou vec, tak zalezi na tvem buildu.

Vetsina neslotovovych questovych klobouku ale pridava lepsi vlastnosti, nez karty do klobouku, napr. Nightmare karta-+1agi, ale ghost bandana +2 agi, deviruchi karta +1 str, ale bloody bandana (nebo jak se presne jmenuje)+2str atd....U smithe na klobouku moc nezalezi, na GW stejne asi budes mit poopoo nebo kocku.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

zaujma ma odpowed na otazku : aka je najsilnejsia zbran na emperium pre WS samozrejme pri STR+VIT builde nie AGI.

Ja mam +8 chain a w nom 3x orc skeletonku a podla kalkulacky mi to wychadza okolo 60 sekund a to aj s A+B

Dokaze sa tu niekto dostat na rozumny cas pretoze.Zaujma ma alternativa one handed aj two handed+thara.

 

thx all

 

p.s. aj k3dt by sa mohl k tomu wyjadrit pretoze mna zaujma ta najsilnejsia mozna zbran na Reborne :)

Link to comment
Share on other sites

zaujma ma odpowed na otazku : aka je najsilnejsia zbran na emperium pre WS samozrejme pri STR+VIT builde nie AGI.

Ja mam +8 chain a w nom 3x orc skeletonku a podla kalkulacky mi to wychadza okolo 60 sekund a to aj s A+B

Dokaze sa tu niekto dostat na rozumny cas pretoze.Zaujma ma alternativa one handed aj two handed+thara.

 

thx all

 

p.s. aj k3dt by sa mohl k tomu wyjadrit pretoze mna zaujma ta najsilnejsia mozna zbran na Reborne :)

no ja to mam zratane takto: ice pick, cursed water, linkovany adv adrenalin rush = 181 aspd (pri 80 agi s agi up), 130 str(bless,jedlo) = priblizne 31 sekund

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...