Jump to content
Reborn fórum

Zjednodusene efekty


k3dT

Zjednodusene efekty  

126 members have voted

  1. 1. Myslite si ze by se mely takhle nechat?

    • Ano.
      61
    • Ne, vratit.
      37
    • Je mi to uplne jedno.
      33


Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Bol som si to vyskíşÄaÂť...neviem sí­ce ktoré skilly presne sa pomenili, ale postrehol som zmenu na SG, MS a LOV...SGÄko vyzerá hrozne :( jak sa tam pohybuje ten xichtí­k, nieje poriadne vidno, akíş oblasÂť vlastne zasahuje...MS a LOV síş íşplne v poho, zmena skí´r k lepčiemu.

Link to comment
Share on other sites

Hlavni ze vidis magic-target :>

No, keÄ niekto na GW hodí­ SG1 tak ten magic target až tak moc nepostrehneÄ...ale podÂľa mřa by sa mali najprv tie efekty odskíşÄaÂť na GW, a potom vyvodzovaÂť definití­vne závery...takže som zatiaÂľ nehlasoval...

Link to comment
Share on other sites

njn možno sa mi zjednoduÄenie SG nepáči len preto, lebo na GW efekty nikdy nevypí­nam :flirt:

Tak to jsi stastnej clovek...Ja si musim poustet videa stazeny z netu, abych se aspon kouknul, jak ty GW ve skutecnosti vypadaji... :flirt::D

Link to comment
Share on other sites

mne osobne to prekaza ale viem ake to je neprijemne ked si clovek nemoze zapnut efekty takze by som bol rad ak by to bolo volitelne.. kto chce zjedodusene nech ma zjednodusene a kto chce povodne nech ma povodne... aj ked nemyslim ze to nejak extremne pomoze

Link to comment
Share on other sites

asi by bylo nej, aby slo menit mezi full/zjednodusenymi efekty. Ja osobne s omezenymi efekty na trvalo nesouhlasim, ked uz ten blbej thunder storm vykouzlim, chci videt co nejvic bordelu :flirt:

.. jeste jsme nevideli vsechny skilly, chce to poradne ozkouset

 

Edit: no drive muj storm hazel taky takovy zluty bordely, mam to i na screenech, ted sou to len modry veci o.O

Link to comment
Share on other sites

asi by bylo nej, aby slo menit mezi full/zjednodusenymi efekty. Ja osobne s omezenymi efekty na trvalo nesouhlasim, ked uz ten blbej thunder storm vykouzlim, chci videt co nejvic bordelu :flirt:

.. jeste jsme nevideli vsechny skilly, chce to poradne ozkouset

Zmenil sa len LOV, MS a SGÄko...TS je stále rovnaký. :flirt:

Link to comment
Share on other sites

No hlasoval sem ne, protoze taky hraju s efekty a ty nove sou az moc zjednodussene. Ale kdyby se pridal prikaz ci nastaveni v kafre (nejlepe oboje) tak by to byla skvela vec. Na GW bych to zjednodusseni asi vyuzil.

Link to comment
Share on other sites

klepani bohuzel nejde. porad jeste nebyl zmapovan format souboru zobrazovani spritu takze jedine co se dalo udelat bylo nahradit obrazky ze skillu transparentnimi s rozmery 1x1 tzn ze klient sice zobrazuje efekty ale potrebuje na jejich nacteni mene pameti a je skrze ne videt

Link to comment
Share on other sites

Koukam,ze sem si to predstavoval moc jednoduse.Myslel sem,ze se proste ukazuje nejakej efekt-ten ses evidentne schopnej zmenit.A k tomu je naprogramovany : pri seslani kouzla posun celou ubrazovku o 20 pixliku doprava a doleva,10x zasebou.Pri neustale hazenejch meteorech je to vazne klepavka :flirt:

Link to comment
Share on other sites

Koukam,ze sem si to predstavoval moc jednoduse.Myslel sem,ze se proste ukazuje nejakej efekt-ten ses evidentne schopnej zmenit.A k tomu je naprogramovany : pri seslani kouzla posun celou ubrazovku o 20 pixliku doprava a doleva,10x zasebou.Pri neustale hazenejch meteorech je to vazne klepavka :flirt:

to bohuzel, zatim nikdo nedekodoval soubor *.str

Link to comment
Share on other sites

Zatim vetsina hlasovala pro, takze se to vice lidem libi. Pravda je, ze dost lidi si efekty pri GW vypina ne kvuli tomu ze by to nestihal PC, ale protoze diky plosnakum je to neprehledny. Uvidime dnes pri GW jak to bude. Nicmene uz pri expeni v laborce je to hodne znat a ty efekty tam vypinat nemusim. A vypnout efekty v laborce je sebevrazda (kvuli pneu, SW)...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...