Jump to content
Reborn fórum

Zjednodusene efekty


k3dT

Zjednodusene efekty  

126 members have voted

  1. 1. Myslite si ze by se mely takhle nechat?

    • Ano.
      61
    • Ne, vratit.
      37
    • Je mi to uplne jedno.
      33


Recommended Posts

OK, tak beru z5 to co sem rikal na zacatku, po ozkouseni vim, ze jak efekty vypadaj je mi uplne jedno

a rozhodne je totak lepci, protoze aspon vidim poradne jaka postavicka ma jakou auru/boosty abych je mohl efektivne dispellovat :idea:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Ja by som mal este navrh. Ked mam zapnute efekty nevidim vobec nic. Ked ich zapnute nemam, nevidim magnet, deluge a podobne... chcelo by to naozaj spravit nieco ako plne efekty, polovicne a vypnute... pricom pri polovicnych by sa ukazovali zjednodusene efekty, Lov a podobne by necukali s obrazovkou a bolo by vidiet ground skilly...

Link to comment
Share on other sites

Ja by som mal este navrh. Ked mam zapnute efekty nevidim vobec nic. Ked ich zapnute nemam, nevidim magnet, deluge a podobne... chcelo by to naozaj spravit nieco ako plne efekty, polovicne a vypnute... pricom pri polovicnych by sa ukazovali zjednodusene efekty, Lov a podobne by necukali s obrazovkou a bolo by vidiet ground skilly...

Nepsal tu nahodou nekdo ze to prave udelat nejde(nebo de, ale bylo by to moc obtizny) ??? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Jj pro zjednoduseny efekty sem, ale vypinat klepani ,uz se mi zda ze to potom nebude ono :)

topic je 2,5 roku mrtvý, vetÄí­na lidí­ na poslední­ stranÄ diskuze už ani nehraje, jaké klepání­? grf se zjednoduÄenými efekty (co ví­m tak osekané AoE skilly a osekaná asura) si můžes prostě stáhnout...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...