Jump to content
Reborn fórum

Fanarts&Fanfictons


Thror

Recommended Posts

  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply

Uh xD tak ja mam smulu, ani jeden z Kennyho odkazu mi nejede :)

 

No... tak gyne uz je gypsy ^^ *absolutni blaho* a tady je jeji barevna chibi obrazkova premirera :)teda tady, no

 

chcela by som sa ta spytat ze v com to kreslis ked to vyzera tak dobre :) inak respect si fakt dobra. Mam za sebou 10 rokov umeleckej skoly ale tie oci mi fakt robia problemy :)

Link to comment
Share on other sites

 

To je božskej výraz *-* :)

 

 

 

 

chcela by som sa ta spytat ze v com to kreslis ked to vyzera tak dobre :) inak respect si fakt dobra. Mam za sebou 10 rokov umeleckej skoly ale tie oci mi fakt robia problemy :)

 

Noo, sketche tužkou, a pak to vykreslí­m v Adobe Photoshop :P Dí­ky jedné skvÄlé malí­řce v oblasti zví­řat (Akela Taka, kdyby nÄkdo znal) jsem koneÄnÄ přiÄla na to, jak to udÄlat aby nebyly ty Äí­lenÄ pixelkové linie xD

Link to comment
Share on other sites

ja si myslim ze hlavne je sa snazit a skusat a najst si na to cas popri hrani ro :) ved to nemusi byt dokonale :) ked budem mat cas po skuskach skusim vyplodit aj ja nieco uvidime ako to dopadne

 

VÄak jo ^^ Určite vyploÄ a pochlub se :)

 

 

At: vsak ja prave nevim v cem se ragnarok chary lisi od normalnich jinych anime style charu xD Jen to ma jiny obleceni ^^;

Link to comment
Share on other sites

Ale tak jeslti sis na DA (pro ty, co se chteji presvedcit podprahova reklama xD ) vsimla, fan-artu mam s RO dohromady asi pet a vsechny (asi krom te Aerith a Yuny... teda... kdyz pominu to obleceni, to byl... des xD) jsou take divne... kdyz kreslis normalne, tak proste kreslis neco sveho a nemas tam normy, ze to musi byt tady a to tady... ale tak to je vec zkusenosti a cviku... ja zacnu fan-artovat... az dodelam ty requesty xD s copicama... muheh...

Link to comment
Share on other sites

Ale tak jeslti sis na DA (pro ty, co se chteji presvedcit podprahova reklama xD ) vsimla, fan-artu mam s RO dohromady asi pet a vsechny (asi krom te Aerith a Yuny... teda... kdyz pominu to obleceni, to byl... des xD) jsou take divne... kdyz kreslis normalne, tak proste kreslis neco sveho a nemas tam normy, ze to musi byt tady a to tady... ale tak to je vec zkusenosti a cviku... ja zacnu fan-artovat... az dodelam ty requesty xD s copicama... muheh...

 

Vidí­Ä XD já jsem fanatik do RO obleÄků... já bych zas jen tak nestvořila podobný "stejnokroj" jen tak... xD moje modely bývají­ upří­mnÄ dÄsivé, takže fanart navÄky :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Malem jsem si vytrhala vsechny vlasy na dalsim fan-artu z Ragnaroku (a ze by to chvilku trvalo, ja tech vlasu mam celkem dost xDD)... puvodne jsem kreslila priestku, pak ninju a nakonec moncici...

A co z toho vzniklo? Munak... Respektive... mel by to byt munak... za sukni moc nizko jsem uz dostala pres prsty xDD... Zjistila jsem, ze mi kresleni mobu vyhovuje vic, nez normalnich hernich postav... Takze... Priste bude mozna dalsi mob... Jen jeste nevim jaky O_o'

Nicmene neni to barevne, na to bych nemela nervy a ted jsem si oblibila takove to barveni tuzkou -> asi treti pokus...

Takze... enjoy a shnila rajcata hazejte nekdy jindy X_X

 

Ragnarok Online - Munak

Omlouvam se za kvalitu, foceno ted za tmy v osvetlene mistnosti xDD

Link to comment
Share on other sites

Malem jsem si vytrhala vsechny vlasy na dalsim fan-artu z Ragnaroku (a ze by to chvilku trvalo, ja tech vlasu mam celkem dost xDD)... puvodne jsem kreslila priestku, pak ninju a nakonec moncici...

A co z toho vzniklo? Munak... Respektive... mel by to byt munak... za sukni moc nizko jsem uz dostala pres prsty xDD... Zjistila jsem, ze mi kresleni mobu vyhovuje vic, nez normalnich hernich postav... Takze... Priste bude mozna dalsi mob... Jen jeste nevim jaky O_o'

Nicmene neni to barevne, na to bych nemela nervy a ted jsem si oblibila takove to barveni tuzkou -> asi treti pokus...

Takze... enjoy a shnila rajcata hazejte nekdy jindy X_X

 

Ragnarok Online - Munak

Omlouvam se za kvalitu, foceno ted za tmy v osvetlene mistnosti xDD

 

ížasné :) bohužel, stydí­m se za zbytek RospoluobÄanů, že se zas musí­m ozvat já první­ >< xD Ono dostávat Commenty je to co je na malovani to nejlepsi xD

 

 

Jinak, k založení­ čistÄ fanouÄkovské guildy Ankh Morpork jsem vytvořila tohle :P

 

A-M mascot:P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...