Jump to content

Photo

Eventy

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
524 replies to this topic

#481 Michaeles

Michaeles

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 9 posts

Posted 26 July 2011 - 10:25 PM

Proč druhá část eventu vůbec nedávala smysl mohli by mi to nějaký tvořitel vysvětlit?

#482 Palantir

Palantir

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 100 posts

Posted 27 July 2011 - 09:09 AM

Proč druhá část eventu vůbec nedávala smysl mohli by mi to nějaký tvořitel vysvětlit?

Ja sice tvoriteľ nie som, ale na jeho začiatku sa ti kráľovna vyhráža fyzickou likvidáciou, pokiaľ nedonesieš stanovený počet čiepkov zo zrkadla, ktoré padajú (ako inak) zo zrkadiel, ktoré boli pridané na niektoré mapy, tak ako boli posledne na jednej z máp kurovci. Ďalej som sa ešte ani ja nedostal, keďže percento úspešnosti padnutia crepu je dost nízke ...

Edited by Palantir, 27 July 2011 - 09:09 AM.

#483 Guest_betr_*

Guest_betr_*
  • Guests

Posted 27 July 2011 - 09:15 AM

keďže percento úspešnosti padnutia crepu je dost nízke ...

Ani ne, ja to mel s hpckem nahunteny za pul hodinky.

#484 Guest_jirkan_*

Guest_jirkan_*
  • Guests

Posted 27 July 2011 - 11:14 AM

Dalej som sa ešte ani ja nedostal, keďže percento úspešnosti padnutia crepu je dost nízke ...

10% MvP drop z Dark Frames.

Jestli to huntis v Pronte v hradu, az dokazes sundat normalniho darka, tak se nediv - to jsem tam nedaval aby tam mel celej server kratsi cestu ale fakt kvuli low levelum co je jinak nedaj - proto jich je tam jen 5 a proto maj mensi drop...

#485 Nastasyah

Nastasyah

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 78 posts

Posted 27 July 2011 - 11:27 AM

Ja sice tvoriteľ nie som, ale na jeho začiatku sa ti kráľovna vyhráža fyzickou likvidáciou, pokiaľ nedonesieš stanovený počet čiepkov zo zrkadla, ktoré padajú (ako inak) zo zrkadiel, ktoré boli pridané na niektoré mapy, tak ako boli posledne na jednej z máp kurovci. Ďalej som sa ešte ani ja nedostal, keďže percento úspešnosti padnutia crepu je dost nízke ...

Řekla bych, že otázka byla myšlená trochu jinak - smysl mi chvílemi taky unikal. Ať už jsem zmrzlá Sněhura, nebo to jak se rozmrazovala... původní pohádky se to prostě moc nedrželo... ale řekla bych že můžeme být rádi i tak, "napsat" to musí stát mraky času...

(Mimochodem, co tak do příštího eventu nacpat nějakou podobnou hádanku, jako byla v prvním ta matematická, ale tentokrát pro nás z "druhého břehu" - nějakou lingvistickou, humanistickou... :))

Messayah - 1xx/xx - gilotina, Cross of the Dead Moon

LizzieBorden - 9x/xx - povinna gypsy

ZiggyStardust - 9x/xx - wannabe tank

Lišče - linka, samostatná bojová jednotka

Vecna a nenapravitelna lama

Protected by Czechoslovakian Wolfdog

#486 Guest_jirkan_*

Guest_jirkan_*
  • Guests

Posted 27 July 2011 - 11:41 AM

tak jasne ze to jsou slepene 3 pohadky dost vone dohromady, o tom zadna, vsak na tu volnost i spalicek varuje (a dela se to daleko lip nez se s technickymi moznostmi drzet jedne)

v dalsim pokracovani bude kviz z hodne nematematickych oboru.

#487 Palantir

Palantir

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 100 posts

Posted 27 July 2011 - 12:29 PM

pobíjal som ich samozrejme v pronte, pretože do glasu som sa nedokázal prebojovať ;)

Inak k tomu príbehu - prepracoval som sa k podkonimu a zdá sa, ze budem musiet zachraňovat tú Snehulienku, no ale podkovy? Čo sa tým zasa myslí?

#488 Espeon

Espeon

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 44 posts

Posted 27 July 2011 - 12:38 PM

pobíjal som ich samozrejme v pronte, pretože do glasu som sa nedokázal prebojovať ;)

Inak k tomu príbehu - prepracoval som sa k podkonimu a zdá sa, ze budem musiet zachraňovat tú Snehulienku, no ale podkovy? Čo sa tým zasa myslí?

Posted Image

brainzzz-konecna.gif

#489 Guest_betr_*

Guest_betr_*
  • Guests

Posted 27 July 2011 - 12:44 PM

Probojovat ?? Vsak tam jen doportis z geffu, nebo si od nekoho vysockujes warp.
Podkovama se mysli podkovy .. hledej moby co vypadaj jako kone - z nich padaj itemy - podkovy.

#490 Palantir

Palantir

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 100 posts

Posted 27 July 2011 - 01:02 PM

hledej moby co vypadaj jako kone - z nich padaj itemy - podkovy.

Hmm ... Nightmare je celkom zvládnutelna potvora a dokonca v geffene, ale cez ten roj hunterflyov sa nedostanem + ešte stále je tu tá ohnivá podkova ... to sa proste bude musiet kúpiť -> takže smer trh

Edited by Palantir, 27 July 2011 - 01:10 PM.

#491 Guest_jirkan_*

Guest_jirkan_*
  • Guests

Posted 27 July 2011 - 01:08 PM

Kdyz to nesezenes do vecera (driv se do hry nedostanu), tak me pisni na irc, dam ti je, jeste mam z expeni dost zasobu...

#492 Guest_betr_*

Guest_betr_*
  • Guests

Posted 27 July 2011 - 05:11 PM

Kdyz to nesezenes do vecera (driv se do hry nedostanu), tak me pisni na irc, dam ti je, jeste mam z expeni dost zasobu...

Nebo muze napsat proste na trade, vyhuntit jednu z obory je vcetne cesty tam a z5 otazka 10 vterin. ;)

#493 Guest_GM Thor_*

Guest_GM Thor_*
  • Guests

Posted 01 September 2011 - 11:50 PM

Zdar příznivci RolePlayingu. Chybí Vám na Rebornu možnost vyblbnout se? Rád bych na server přivedl alespoň občasné akce - eventy, jejichž hlavním stavebním kamenem bude kvalitní Role-Play hra. (Neznalým to může připomínat mluvené divadlo: http://cs.wikipedia....ki/Role-playing ).
Ukažme že Ragnarok nemá titul MMORPG pro nic za nic a přijďte ukázat že se umíte do své postavy vžít nejen mačkáním skillů a stínáním hlav příšer. Žádám tímto především všechny znalce DrD, D&D, GURPS, LARP, Shadowrun a dalších aby se zúčastnili našeho prvního setkání.

Kde?
Izlude (jak jinak :) )
Kdy?
Sobota 3.9.2011 v 17 hodin
Jak?
Kvalitně!
Proč?
Proč ne?
Co ssebou?
Mozek!

Event bude probíhat tak, že se naše postavičky v Izlude sejdou před 17. hodinou a už při příchodu by jste měli mít tendenci se představit, popřípadě povyprávět ostatním odkud vaše postava pochází, co prožila, popřípadě u vyšších levelů i čím je v okolí známá (proto přijďte co nejdříve). Postupně přejdeme úplně do RP, kdy před vás postavím zápletku příběhu a budu od vás čekat spolupráci a trochu inteligenci (výroky jako: "jdu tam", "zabiju ho", "proběhnu intuitivně jeskyni přímo před poklad - který celý beru a všechny výpady bosse samozřejmě vykrývám" a podobné budu hodnotit jako spam a snahu o znepříjemnění eventu).
Věřím že se tu alespoň hrstka pseudoznalců RP najde, takže pokud nevíte o co jde nebo si nevěříte, raději přijďte jen mlčky pozorovat.
Nejlepší RP výkony (pokud hrdinové v příběhu samozřejmě přežijí) patřičně ohodnotím.

#494 Guest_GM Thor_*

Guest_GM Thor_*
  • Guests

Posted 03 September 2011 - 08:01 PM

Tak Role Play event proběhl skvěle, jediné co mně trochu mrzelo bylo, že počet postupně opadal a do úplného konce vydrželo jen 5 lidí (vůbec nemáte výdrž :D ). Do příště se budu snažit přidat více interakce na vaše činy a event postavím na jednodušším příběhu. Doufám že se tady objeví další a další zájemci o občasný RP, slibuju že příště to oznámím s dostatečným předstihem.
Dnešní bilance: 15 registrovaných, 5 hrdinů, 1 nejlepší a 1 znehodnocený příběh :D

Gratuluji ještě jednou hráčce Scion za skvělý výkon a velmi rychlé vyřešení hádanek a logických spojitostí.

Pokud bude zájem tak budu dělat i občasná posezení s trochu okořeněným vyprávěním o dějinách RO a severské mytologii ;)

#495 Eaglin

Eaglin

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 30 posts

Posted 21 September 2011 - 01:57 PM

Ahojte, asi je ještě dost brzo...ale chtěla jsem se zeptat, jestli se plánuje na Halloween nějaký pěkný event? A jednu věc mám ještě na srdci...připadá mi škoda za eventy typu vánoční, halloweenský, velikonoční apod. dávat jako odměnu čepičky(snadněji získatelné). Na konci eventu mají čepici všichni, a jindy krásná věc, okamžitě ztrácí svou hodnotu a na trhu je pak za pár "šupů" ...
No snad toto netrápí jen mě, a někdo mě třeba i podpoří, i kdyby jen v duchu :)

Eaglin

Moka

Yuuki chan

Honoka

Altheda

Midori chan

Akane chan

Dokuro Chan

Yukino

Verity

tumblr_inline_mmng6n8ec61qz4rgp.gif                                                                                                                                                                                tumblr_inline_mmng6sh0Zt1qz4rgp.gif

#496 Guest_jirkan_*

Guest_jirkan_*
  • Guests

Posted 21 September 2011 - 02:37 PM

Ahojte, asi je ještě dost brzo...ale chtěla jsem se zeptat, jestli se plánuje na Halloween nějaký pěkný event?

V tuhle chvili ne, coz neznamena ze zadny nebude.

Jestli mas nejaky konkretni napad nebo predstavu, co by se dalo udelat, stav se nekdy na irc (nebo na minisraze jestli to mas pri ceste, v posledni dobe jich je dost ;-) ) a muzem to probrat co udelat jde atd. :)

#497 Nastasyah

Nastasyah

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 78 posts

Posted 21 September 2011 - 05:56 PM

Nee, do toho se mi neplette, ten je muj! :)
(A zadny hnusny Halloween nebude, pekne Samhain... :P)

Messayah - 1xx/xx - gilotina, Cross of the Dead Moon

LizzieBorden - 9x/xx - povinna gypsy

ZiggyStardust - 9x/xx - wannabe tank

Lišče - linka, samostatná bojová jednotka

Vecna a nenapravitelna lama

Protected by Czechoslovakian Wolfdog

#498 Guest_jirkan_*

Guest_jirkan_*
  • Guests

Posted 21 September 2011 - 05:59 PM

Nee, do toho se mi neplette, ten je muj! :)
(A zadny hnusny Halloween nebude, pekne Samhain... :P)

jenze ten nebude, protoze nechodis na srazy a tak to neni jak vymyslet a probrat ;-)

Sorry za OT, nedalo mi to 8)

#499 Palantir

Palantir

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 100 posts

Posted 25 September 2011 - 06:43 PM

nazdarek, robib 3. cast letneho eventu a dopracoval som sa az do toy faktory, kam ma poslala Zlatovlaska hľadať stopu po klaunovi. Je tam jeden Sasule, ale ten stále opakuje, ze sa s dopelými nebaví. Uniklo mi nieco?

#500 Guest_GM Thor_*

Guest_GM Thor_*
  • Guests

Posted 25 September 2011 - 07:41 PM

nazdarek, robib 3. cast letneho eventu a dopracoval som sa az do toy faktory, kam ma poslala Zlatovlaska hľadať stopu po klaunovi. Je tam jeden Sasule, ale ten stále opakuje, ze sa s dopelými nebaví. Uniklo mi nieco?

Sice tento event nebyl v mé kompetenci ale řekl bych že toto:

Ukonceni letniho eventu, odmeny.
Edit: Pokud mate event zapocaty, muzete ho dokoncit jeste cca 10 dni. "Vetsi" odmeny dostanete, pokud jste meli v okamziku restartu alespon zapocatou posledni cast. [jirkan]

:)