Jump to content

Photo

Eventy

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
524 replies to this topic

#501 Palantir

Palantir

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 100 posts

Posted 26 September 2011 - 03:23 PM

Vďaka za upozornenie, ale mám overené, že event potrvá až do zajtrajšieho reštartu.

#502 Nastasyah

Nastasyah

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 78 posts

Posted 04 October 2011 - 10:43 PM

nazdarek, robib 3. cast letneho eventu a dopracoval som sa az do toy faktory, kam ma poslala Zlatovlaska hľadať stopu po klaunovi. Je tam jeden Sasule, ale ten stále opakuje, ze sa s dopelými nebaví. Uniklo mi nieco?

Máš špatného šaška, tenhle je na vstup do té věže co "zůstala" z eventu k dětskému dni. Je tam ještě jeden. ;)

Messayah - 1xx/xx - gilotina, Cross of the Dead Moon

LizzieBorden - 9x/xx - povinna gypsy

ZiggyStardust - 9x/xx - wannabe tank

Lišče - linka, samostatná bojová jednotka

Vecna a nenapravitelna lama

Protected by Czechoslovakian Wolfdog

#503 Guest_Jamie_*

Guest_Jamie_*
  • Guests

Posted 08 January 2012 - 09:48 PM

Dneska probehl muj prvni event. Mel nekolik kol, ve kterych se vyrazovalo.

Prvnim ukolem bylo najit me a zachranit ze zajeti zlomocnych poringu! Chci rict ze si sem plne vedoma ze poring ma 50 hp, ale bylo jich vazne hodne !!
Nastesti diky nekolika odvaznym hrdinum, kteri porazili vsechny poringy a me odcarovary versovanym kouzlem, jsem byla zachranena!
Na dalsi kolo jsme presli na pvp mapu a hraci se rozdelili do Aslay tymu a Baal tymu. Aslay sve hrace neunavne povzbuzovala, takze Baaluv tym poradne rozdrtili.
V nasledujicim kole museli hraci zapojit mozek a nebo alespon googlici schopnosti, neslo se ve znameni otazek a hadanek. Oproti tomu dalsi kolo bylo o stesti. Soutezici si sazeli na sloupy, bud na sloup c.1,2,3,4,5 nebo 6. Ja hazela kostkou a ten kdo vlozil svuj osud do rukou spravnyho sloupu postoupil dal do uz konecne posledniho kola. Hra pro posledni kolo se jmenovala hadej kdo jsem. Zbyvajici ctyri hraci me nakonec odhalili jako vecernicka a zvykacku a tim event skoncil.
Hlavni odmenou byly rental Ears of ifrit. Prvni misto je dostalo pujcene na tyden, druhe na ctyri dny, treti a crtvrte na dva dny.

S celým eventem mi pomáhala Aslay a Baal, timto jim moc dekuju. Doufam ze se zucastnenym libil i pres nektere chyby. Slibuji, ze si do priste pohlidam to kdo postupuje a kdo ne a ze se nic podobneho uz nebude opakovat. Nejak nam proklouzla jedna postava, ale nakonec z eventu odstoupila.

#504 Guest_Jamie_*

Guest_Jamie_*
  • Guests

Posted 12 January 2012 - 10:16 PM

Dnes jsme spolu se Sajuri uspořádaly event kvízového typu zaměřený na knížky. Zúčastnění z úryvků hádaly název knihy. Celkově vyhrála Rebecka (gratulace)

V rámci toho bych chtěla upozornit na charitativní akci Čtení pomáhá http://www.ctenipomaha.cz/ je to urceno pro školáky (od první třídy po maturity), každý zaregistrovaný si zde může udělat test o přečtené knížce, za jeho správné splnění dostane kredit 50kč, které může věnovat na charitativní projekt, který si sám vybere.

#505 Guest_Sajuri_*

Guest_Sajuri_*
  • Guests

Posted 13 January 2012 - 12:13 AM

Přidávám screenshot z knížkového eventu.
Gratulace vítězi!

Posted Image

A ještě svatba!

Posted Image

#506 Guest_Sajuri_*

Guest_Sajuri_*
  • Guests

Posted 02 May 2012 - 10:15 AM

Videjko z nedělního eventu.

#507 hyah

hyah

Deviling

• Supporters
  • 213 posts

Posted 02 May 2012 - 06:22 PM

tve grf budou někde k sehnání? krásní to méďové u valkýrky :)
Pucflicek 99/70

Posted Image

#508 Dweep

Dweep

Baphomet

• Supporters
  • 1,843 posts

Posted 03 May 2012 - 09:05 AM

medvidci jsou porad jeste dost velici :)

doesn´t matter anymore

characters_RO.jpg

Baphomet killcount over 1k, MvP over 2k

dropnuté boss karty: 2* Mastering card

#509 Guest_jirkan_*

Guest_jirkan_*
  • Guests

Posted 03 May 2012 - 09:19 AM

medvidci jsou porad jeste dost velici

Zejo, kdyz uz tak pedobeary nebo poporingy :)

#510 Guest_GM Thor_*

Guest_GM Thor_*
  • Guests

Posted 07 June 2012 - 07:16 PM

Aukce
Zvu Vás všechny na aukční event, kde budete moci vydražit equip, karty a vůbec všechny vaše alespoň trochu cennější, přenositelné předměty, kterých se potřebujete zbavit a stejně tak s trochou štěstí získat pěkné kousky výbavy do vaší sbírky za slušnou cenu. Registraci do aukce můžete provést tak, že mně zkontaktujete buď tady - na fóru nebo na ICQ: 604 685 674 .
Na vyvolávací ceně se domluvíme, každopádně ji může zcela určit prodávající.

Event bude probíhat:
-V Pronteře (domek pod náměstím)
-V Neděli 10.6.2012
-od 18 hodin

Přijďte prodat věci, které se vám už roky válí v Kafře, podpořit kamarády, nakoupit nebo se jen tak pobavit. Pokud bude mít event úspěch můžete se v budoucnu dočkat opakování.

#511 viviane

viviane

Smokie

• Supporters
  • 54 posts

Posted 07 June 2012 - 08:15 PM

Pokud se dá zaregistrovat již teď, tak bych ráda, s tím že ti na ICQ upřesním postavu, která ti předá věci. Je možné udělat třeba balíček 10ti různých karet nebo kompletní combo a prodat to jen dohromady? Počítám, že by mohl být problém s vylistováním těch jednotlivých položek. Každopádně skvělý nápad. :)

#512 Guest_GM Thor_*

Guest_GM Thor_*
  • Guests

Posted 08 June 2012 - 12:25 AM

Jestli máš třeba karetní kombo a nechceš ho rozprodávat po částech tak není problém vydražit ho jako celek i když je třeba brát v potaz, že tím zřejmě klesne počet zájemců, každopádně mi napiš a domluvíme se. ;)

#513 Guest_betr_*

Guest_betr_*
  • Guests

Posted 08 June 2012 - 07:35 AM

Balik 10 ti karet na sberatele / kapra quest - proc ne. :) Balik cennejsich karet bych nedelal.

#514 Guest_GM Thor_*

Guest_GM Thor_*
  • Guests

Posted 10 June 2012 - 01:52 PM

Tak do pořadníku aukce už byla umístěna spousta zajímavých předmětů, připravte si peněženky a nezapomeňte v 18h přijít. :)

#515 Guest_GM Thor_*

Guest_GM Thor_*
  • Guests

Posted 10 June 2012 - 08:06 PM

Aukční event byl rozhodně úspěšný, vzhledem k neuvěřitelnému návalu žádostí o zařazení vašich předmětů se protáhl na více než 2 a půl hodiny. Pro takové z vás, které jsme museli odmítnout mám do příští aukce radu: kontaktujte nás co nejdříve a rozhodně alespoň tak hodinu před začátkem eventu. Pro ty z vás, kterým se neprodaly předměty mám radu jinou: nevkládejte předměty na kterých vám velice záleží a riskněte nižší vyvolávací cenu, prodej je pak nejen zábavnější a napínavější ale event celkově svižněji odsýpá a částka se většinou vyšplhá výš než by jste čekali.
Za mouchy se ještě jednou omlouvám, slibuju že do příště opravíme a budu se snažit aby bylo problémů co možná nejméně.

Obrovský dík patří GM Jamie, která pro mně dnes byla pravou rukou a bez které bych to nezvládal, jirkanovi a Baalovi za pomoc při realizaci NPC a samozřejmě Vám všem za skvělou účast, zábavu a trpělivost :)

Přikládám fotku nejdražší pusy na Rebornu, kterou si vydražila :kis: Cuketka
Posted Image

#516 hyah

hyah

Deviling

• Supporters
  • 213 posts

Posted 11 June 2012 - 08:31 AM

Event nebyl zlý... Ale pro příště ohlásit konání na fóru a kdo chce něco dražit ať zašle pmkem co a za kolik (vyvolávací cena) + výběr věci ve hře kdyby náhodou byl pryč v době dražby. Na základě toho vytvořit seznam dražených věcí v určitém pořadí a ten zveřejnit před začátkem aukce ať lidi ví zda má cenu na aukci chodit či ne.

Pokud možno přidat NPC trochu automatizace - kontrola zda osoba má danou částku u sebe, automatický výběr zenů při příhozu od dražitele, následně při vydražení odeslání dané částky poštou prodejci. Přidání minimální částky příhozu - 1k z bude asi ideální. Možná by nebylo na škodu aby NPC 1 000 oddělovalo mezerou + to samé při psaní částky na příhoz - člověk se aspoň neupíše. Když se upíše tak má smolík a zaplatí jak v reálné aukci... :)
Pucflicek 99/70

Posted Image

#517 Guest_GM Thor_*

Guest_GM Thor_*
  • Guests

Posted 11 June 2012 - 12:25 PM

Event nebyl zlý... Ale pro příště ohlásit konání na fóru

Aukce
...

A tohle je co? :P Několikrát jsem broadcastem na fórum odkazoval, v při čekání jsem tady přidával posty, dokonce jsem o aukci (s odkazem na tento post) psal i na Reborní Facebook.
I když ano jak jsem se doslechl tak i to bylo málo. Pro někoho je zřejmě umístění informací o aukčním eventu v sekci: Questy a Eventy>Eventy nelogické :D

Kdo chce něco dražit ať zašle pmkem co a za kolik (vyvolávací cena) + výběr věci ve hře kdyby náhodou byl pryč v době dražby. Na základě toho vytvořit seznam dražených věcí v určitém pořadí a ten zveřejnit před začátkem aukce ať lidi ví zda má cenu na aukci chodit či ne.

Na tento návrh jsem 2x v průběhu eventu reagoval a ještě někomu dovysvětloval po něm: Dokud budou hráči nechávat přidávání svých předmětů do aukce na poslední chvíli (včera nám začala drtivá většina hráčů spamovat PM žádostmi až od cca 10 minut před eventem a asi v 1/2 eventu jsme to museli zastavit aby jsme se dočkali konce), tak je nereálné nějaký seznam zveřejňovat (ani já jsem nevěděl co v aukci bude). Navíc vzhledem k vysokým vyvolávacím cenám a lenivosti hráčů by bylo dost možné, že účast na eventu by byla tak čtvrtinová oproti včerejšku a další by se vyptávali na přesný čas dražby jejich vytouženého přemětu.
Na NPC ještě zapracuju i když asi ani ve finální podobě nebude moci dělat všechno od přehlednosti a praktičnosti, přes práci s předměty až po interaktivní rozhovor s postavou o tom jak se dneska měla. :)

#518 Bakok2

Bakok2

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 58 posts

Posted 11 June 2012 - 03:33 PM

Ale je napr. zle ked sa neuverejni seznam, ze clovek caka, co budu dalsie itemy, a neprihadzuje tolik, aby usetril :berry:
Posted Image

#519 Guest_GM Thor_*

Guest_GM Thor_*
  • Guests

Posted 22 August 2012 - 05:20 PM

Aukce
Rád bych vás podruhé pozval na nový aukční event, na kterém budete jako minule moci vydražit své neobvyklé předměty, kterých se chcete zbavit, nevyužijete je a nebo se vám prostě jen tak povalují v úschovně kafry. A dále jistě bude možné s trochou štěstí získat pěkné kousky výbavy za velmi neobvyklé ceny.

Registrace do pořadníku aukce můžete provést tak, že mně zkontaktujete na ICQ: 604 685 674, zprávou tady na fóru nebo PM ve hře. Do vaší zprávy uveďte jméno vaší postavy (na tu se bude zasílat vydražená částka), plné jméno předmětu a vyvolávací cenu (doporučuji mnohem nižší než obvyklou tržní cenu).
Do pořadníku vás nezapíšu dokud se nedozvím tyto tři údaje a nebudu mít daný předmět u sebe v inventáři. Zapsáním do pořadníku se rapidně zvyšují šance na prodej vašeho předmětu => kontaktujte mně co nejdříve, nečekejte na poslední chvíli - v návalu už se do něj taky nemusíte dostat.

Event bude probíhat:
-V Pronteře (vstup do domu kousek pod náměstím)
-V Neděli 26.8.2012
-od 18 hodin

Přijďte prodat věci, které se vám už roky válí v Kafře, podpořit kamarády, nakoupit nebo se jen tak pobavit.

#520 Guest_GM Thor_*

Guest_GM Thor_*
  • Guests

Posted 26 August 2012 - 12:44 PM

Do aukce již bylo zapůjčeno 25 různých druhů předmětů (obrovský rozdíl oproti minule) , z toho jeden byl aukční síni věnován šlechetným Michaelem Scofieldem :) .
Do 18h budu ještě určitě další předměty vybírat, po odstartování eventu už to nezaručuju!

Pokud se všechno povede jak by mělo, bude pořadník předmětů v 18h zveřejněn, přijďte něco utratit ;) .