Jump to content

Photo

Eventy

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
524 replies to this topic

#41 Kyrian

Kyrian

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 64 posts

Posted 04 October 2005 - 01:10 PM

Ak povazujes tie screeny, ktore sa dostali do czechro packu za vylepsenie, si asi slepy B)
Kyrian - wizna

#42 Ippang

Ippang

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 111 posts

Posted 04 October 2005 - 02:00 PM

No, tie screeny mohli byt normalne, keby niektori ludia nehlasovali stylom "haha, to je smiesne, hahaha, to sem napisem...". :huh:
I finished playing on Reborn and never intend to return again. Try CzechRO or oRO (hopefully Chaos).

#43 Moriel

Moriel

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 95 posts

Posted 04 October 2005 - 02:18 PM

Ak povazujes tie screeny, ktore sa dostali do czechro packu za vylepsenie, si asi slepy B)

View Post

No nekteré nejsou zrovna ehm.. nejlepší :closedeyes: ale pár by za něco stálo ;)
Jen by tam opravdu nemusel být nějaky te text..Ale rozhodně je to lepší než nějaká korejská reklama na bůhvíco.. :)
Moriel - SinX 96... AMDMA

Posted Image

touha po krvi me privedla zpet

Nebudte v porad v depresííích nebo vám knim dám skutecny duvod !!!

#44 prcek

prcek

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 235 posts

Posted 04 October 2005 - 10:15 PM

Tak jsem byl na dnesnim Eventu...Abych rekl pravdu, tak se mi celkem libil, ale.....

- Kdyz se v druhy casti presunul Dark Lord do mesta, kde nefungujou skilly, dost jsem se smal...Nekterym to asi vadilo, protoze nemohli poradne hrat a zbytecne ztraceli %...Me to nevadilo, protoze jsem tesne pred eventem dodelal lvl, takze jsem neztracel...jinak bych asi taky prskal... :closedeyes:...snad to priste vychytate... :)

- Asi bych byl priste opatrnejsi v tom rozdelovani eventu do tolika casti...V te treti, kdy se melo hledat, odkud prisel, uz moc lidi nehralo...Pro nas, s nizsim lvl, to znamenalo konec...Sice jsme ho nasli, ale byli jsme bez sance... ;)
Deliamber: Priestik od Friendu(lvl neco malo pres 90)

ostatni jsou neduleziti...:)

"Bože, dopřej mi VYROVNANOST, abych přijal to, co nemohu změnit, HOUŽEVNATOST, abych změnil to, co změnit mohu, a HODNĚ ŠTĚSTÍ, abych to moc často nekurvil." - Stephen King: Vlci z Cally

#45 Mitheress

Mitheress

Baphomet

• Supporters
  • 2,008 posts

Posted 04 October 2005 - 10:59 PM

Ty skilly ve meste se uz resi a ve meste zadne % neztratis takze se nemusis bat klidne muzes umirat :)

Event mel puvodne byt na 20 minut ale nejak se to zvrhlo :closedeyes:

Priste se polepsim.
mes "admin";
mes "script gm";
email: mitheress@reborn.cz icq: 299937269

Podpořte Reborn!

Posted Image

#46 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5,305 posts

Posted 05 October 2005 - 11:45 AM

Polepsim se ja.... Jaksi se ze zdrojaku vytratily moje prikazy na zapnuti / vypnuti omezeni skillu ve mestech. Stejne tak prikaz na vypnuti / zapnuti flagu nopenalty (ztraceni exp). Do pristiho restartu je pridam.

#47 Leela

Leela

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 294 posts

Posted 05 October 2005 - 11:10 PM

View Post

Nebudem se bavit o tom jakou kvalitu mělo to co kdo nakreslil, ale o tom jestli to chcem taky ne? ;)
A já to chcuuuu :closedeyes: Nemam eště ani jeden žeton ;)
Eventy znamenají většinou jedno: zúčastnit se (a vyhrát) mužou asi jen high levl, podle toho co jsem zatim viděla :)
Posted Image

Šafránka - dance Tlapinka - TK

#48 Scorpio

Scorpio

Hyegun

• Supporters
  • 535 posts

Posted 06 October 2005 - 11:03 AM

Polepsim se ja.... Jaksi se ze zdrojaku vytratily moje prikazy na zapnuti / vypnuti omezeni skillu ve mestech. Stejne tak prikaz na vypnuti / zapnuti flagu nopenalty (ztraceni exp). Do pristiho restartu je pridam.

View Post

Keny, myslíš to tak, že když bude vyhlášen Event, tak se za smrt nebude platit 1% ? Osobně bych to bral a zapl bych funkci i "noexp" :closedeyes: aby se toho eventu zůčastnilo co nejvíc lidí.
Když ten event bude max 20 - 30 minut, tak to "noexp" vadit tolik nebude a naopak by se mohli zůčastnit ve většim počtu :)

Jinak ten event byl hezkej, to ze ve městě nešly plošňáky bych vysvětlil tak, že "Velký zlý tyran" seslal na město kouzlo, při kterém jsou magické útoky omezeny. ;) a bylo by ;) nikdo by se neptal a byl by klid v dusi ;)

K tem zetonum. Bylo by mozne ty zetony (pokud by souhlasil obdarovany) davat treba Guildmastrovi? Protoze to jsou eventy, kterych se účastní předevšim guildy a ne jen hráči sami za sebe, tak by se ty zetony kupily rychleji a guildmaster by mohl rozdavat zakoupene veci ... ;)
- je to jen nápad, třeba ostatní chtějí hrabat jen na sebe, ale ta možnost by byla celkem dobrá.
Reborn:
Sepora - 99/70 off

#49 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5,305 posts

Posted 06 October 2005 - 11:11 AM

noexp? co z toho eventu pak lidi budou mit? Zetony jsou schvalne neprenosny.

#50 Scorpio

Scorpio

Hyegun

• Supporters
  • 535 posts

Posted 06 October 2005 - 11:41 AM

noexp? co z toho eventu pak lidi budou mit? Zetony jsou schvalne neprenosny.

View Post

No já nevim, ale expy urcite ne ... a kdyz, tak to neni zas tak zavratny, aby me to nejak vytrhlo. :) Ty eventy budou do 30 minut ... kdyz vezmu brutalni expeni nekde na majorousech nebo na stingach nebo HOckach v clocku, tak za 30 minut dam maximalne 5-10%, coz me opravdu moc nevytrhne. Ostatni mozna ano, byl to jen nazor, kdyby se zaplo _nopenalty na celej event, tak proc nezapnout _noexp po dobu eventu ;)
Jinak ja na eventy chodim proto, ze se jdu pobavit, s guildou, stejne nedame vsichni share (coz je nas problem) :closedeyes: ale urcite nejdem kvuli expovani ;))
To prenaseni sem nemyslel jako obchod, ale kdyz ziskaji zetony 3 lidi guildy a ja uz nejaky mam, tak bych byl rad, dat je v ramci guildy dohromady (se souhlasem vlastniku zetonu) a koupit za neco rovnou neco, co je potreba. Takhle nez jeden ziska 10 zetonu bude na velmi velmi dlouho ;)))) Ale zase je to jen muj napad, kazdy se muze vyjadrit, nicmene, radeji dam nekomu Tharu, nez sbirat kazdy sam za sebe. ;)
Reborn:
Sepora - 99/70 off

#51 prcek

prcek

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 235 posts

Posted 06 October 2005 - 04:45 PM

Eventy znamenají většinou jedno: zúčastnit se (a vyhrát) mužou asi jen high levl, podle toho co jsem zatim viděla  :)

View Post

No zrovinka v tom poslednim eventu dostavali zetony i jini, kteri byli nejakym zpusobem videt...Treba to ale bylo tim, ze nikdo nevyhral... ;) ...Ale ziskat ho maji sanci vsichni, kdo se snazi...Teda aspon ja si to myslim... :closedeyes: ...viz mala acolytka Acriko... ;)

Mimochodem s tim noexp bych souhlasil...Taky to beru jako zabavu a takovy zpestreni...Tech par expu, ktery bych dostal, me nevytrhne... ;)
Deliamber: Priestik od Friendu(lvl neco malo pres 90)

ostatni jsou neduleziti...:)

"Bože, dopřej mi VYROVNANOST, abych přijal to, co nemohu změnit, HOUŽEVNATOST, abych změnil to, co změnit mohu, a HODNĚ ŠTĚSTÍ, abych to moc často nekurvil." - Stephen King: Vlci z Cally

#52 Leela

Leela

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 294 posts

Posted 07 October 2005 - 05:56 PM

K tem zetonum. Bylo by mozne ty zetony (pokud by souhlasil obdarovany) davat treba Guildmastrovi? Protoze to jsou eventy, kterych se účastní předevšim guildy a ne jen hráči sami za sebe, tak by se ty zetony kupily rychleji a guildmaster by mohl rozdavat zakoupene veci ... :confused1:
- je to jen nápad, třeba ostatní chtějí hrabat jen na sebe, ale ta možnost by byla celkem dobrá.

View Post

Další zvýhodnění guild? Když jsou eventy na sbírání věcí, vyhraje guilda pač na to vlítnou, a když nejsi v guildě, tak máš smůlu. A do guildy tě nevezmou když nechceš hrát gw, no já nevim....
Posted Image

#53 Scorpio

Scorpio

Hyegun

• Supporters
  • 535 posts

Posted 07 October 2005 - 10:59 PM

Jaký že vyhraje guilda? Tys asi nikdy nebyla na eventu viď? Když budeš dělat něco, co dělat máš, popřípadě doneseš něco co máš, tak dostaneš zeton.
Když si uděláš partu s lidma mimo guildu a zasloužíš si dostat zeton, tak ho získáš. Nevim v čem teda vidíš problém zvýhodnění. Guilda jako taková má výhody. Expíš se svýma, plánuješ, guildovní akce, bosse atd.
To že by se dávali zetony do guildy společně je jen výhoda toho, že když budeš v guildě a něco si budeš chtít koupit za zetony, tak ti guilda pomůže získat pár zetonů ....

Př. Než získáš 10 zetonu, musíš udělat hodně práce na každym eventu. Pokud budeš chodit sama, bude to hodně těžký. Pokud si seženeš někoho k sobě a budete oba bez guildy, tak to bude taky těžký, protože ten druhej ten zeton bude chtít taky ... takže zase těžká práce.
Půjdeš do guildy a ta ti pomůže ... ty získáš jeden, ostatní získaj po jednom a za dva eventy máš to, co bys sama získala za rok ... takhle to vidim já a budu rád, když to takhle keny povolí, protože guildovní hraní je o tom, že se hraje týmově, získané věci jsou taky týmově a pak se rozdělují ...
V guildě nemusíš být jen kvůli GW, ale taky jsou jiný věci - expení guildy, shánění equipu, pomáhání expení nOObu, chození na MvP atd...
Záleží na guildě jako takové a těch lidech o co jim jde ... :confused1:
Reborn:
Sepora - 99/70 off

#54 Leela

Leela

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 294 posts

Posted 08 October 2005 - 11:34 AM

Jaký že vyhraje guilda? Tys asi nikdy nebyla na eventu viď?

Hmm....existujou i jiný typy eventů, viš?

Edit: Například ten co jsem nazančovala post před tím: Kdo přinese nejvíc toho a toho...Nebo kdo to přinese nejrychleji....

Jo a ty věci co jmenuješ se daj dělat i solo, resp s pár stálejma kámošema co to viděj stejně jako já. Už jsem byla přibližně v pěti guildách a jak se mi tak zdá tak jediný vstupní podmínky jsou co nejvíc levlel a účast na GW :confused1:

Edited by Leela, 08 October 2005 - 11:38 AM.

Posted Image

#55 Yenifer

Yenifer

Hyegun

• Supporters
  • 560 posts

Posted 08 October 2005 - 01:11 PM

Jaký že vyhraje guilda? Tys asi nikdy nebyla na eventu viď? ........

View Post

Docela ftipny na to ze tu hru hraje xkrat dele nez ty :confused1:

p.s. kdo by si nepamatoval prvni lesbickou svatbu na czro :confused1:

Edited by Yenifer, 08 October 2005 - 01:11 PM.

Shinsengumi forever
Yenifer/Lolitka Priestess - Support
Xanta Clown - Ice Age... Proud member of Shinsengumi
Mustrifesinka - new project

#56 Leela

Leela

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 294 posts

Posted 08 October 2005 - 03:04 PM

Yennifer :pinch:

Ale to neni to co jsem chtěla řešit, pořád mě zajímá ten fanart event... :confused1: :confused1:
Posted Image

#57 Scorpio

Scorpio

Hyegun

• Supporters
  • 535 posts

Posted 09 October 2005 - 09:27 AM

Docela ftipny na to ze tu hru hraje xkrat dele nez ty :)

p.s. kdo by si nepamatoval prvni lesbickou svatbu na czro :)

View Post

Že bych to byl já, kdo si to nepamatuje :lol: Každopádně tu může hrát x krát dýl jak já, nikomu neberu. Ale ne všchny guildy se honí za lvl a GW :P

Nicméně je pravda, že eventy typu "dones tohle, dones tamto ...." jsou pro guildy celkem výhodnější, na druhou stranu ty zetony dostane ten, kdo něco odevzdá. Takže není problém se před odevzdáním rozdělit a odevzdávat každý sám za sebe ne? :)
Reborn:
Sepora - 99/70 off

#58 Leela

Leela

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 294 posts

Posted 09 October 2005 - 04:30 PM

Takže není problém se před odevzdáním rozdělit a odevzdávat každý sám za sebe ne?  :rolleyes:

View Post

Každý sám za sebe kdo je v guildě jsi myslel? No tak to je řešení :mellow:
A neříkala jsem, že všechny eventy musí vyhrát guilda, ale je to drtivá většina...A když uvážíme kolik lidí je v guildách a kolik ne, tak mi to připadá jako znevýhodnění většiny. No ale to je jedno...Zpátky k fanart eventu :clap:
Posted Image

#59 Destroyer

Destroyer

Deviling

• Supporters
  • 382 posts

Posted 10 October 2005 - 10:44 AM

2 Scorpio : Leela hrala jeste kdyz jsi chodil v plinkach :rolleyes:

2 Leela : Fanart event neni spatnej, asi pred mesicem me neco takovyho napadlo udelat, ale nechtel jsem kopirovat z CzRO :clap:

2 all : Ty zetony byly puvodne vymysleny tak, aby slo o lidi kteri si to nejvic zaslouzi, .. ne kdo nejvic prinese, nebo kdo nejvic zabije.

ete 2 Scorpio : Dovedes si predstavit kdyby sbiral jen guildmaster? Po par tydnech .. (eventech) by mela cela guilda Thara frog karty,.. to zamysleny na zacatku nebylo.

Edit : Zkuste se trosku zamyslet a vymyslet event (ne fanart), kde se nic nebude muset zabijet, nebo donaset .. je to premysleni na celej den :mellow:

Edited by Destroyer, 10 October 2005 - 10:46 AM.

Posted Image Loading signature

#60 Leela

Leela

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 294 posts

Posted 10 October 2005 - 11:11 AM

Upřesni měřítka "nejvíc zaslouží", to neni ověřitelný. Zkusíme s Vlkem nějakej evet vymyslet, už teď vim že to bude přes NPC :thumbdown:

Edited by Leela, 10 October 2005 - 11:12 AM.

Posted Image