Jump to content
Reborn fórum

Soutez o nejhezci banner


k3dT

Recommended Posts

Byla by skoda nevyuzit grafickeho nadani nekterych ze zdejsich hracu, proto vyhlasujeme soutez o nejhezci banner ktery bude reprezentovat nas server.

Soutezit mohou jen tyto rozmery banneru: 468x60, 88x31, 728x90 (vse v pixelech). Banner muze byt animovany, ale neprehanejte to s velikosti (100kB pro 468x60 je hranice). Nejlepe kdyz zaslete 3 bannery v techto rozmerech se stejnym designem. Na formatu nezalezi, kdyz pouzijete BMP pro staticky banner tak nic nezkazite. Animovane bannery samozrejme prevadejte do GIFu.

 

Sve navrhy muzete postovat sem do tohoto topicu az do 1. cervence. Hlasovani pote probehne zvlast mezi GM a zvlast zde na foru. Nejlepsi 3 autori budou odmeneni cenami ve hre, vitezny autor dostane mimo jine neco specialniho a jedinecneho. :idea:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply

No asi blbej dotaz, ale asi se nesmí­ použí­vat žádný obrázky z jiných serverů, nebo jejich upravený Äásti? :idea: Jde o to, že asi nedám dohromady za tak krátkou chví­li pořádnej obrázek k ragnaroku, tak bych mohl použí­t nÄkterý z jiných stránek, jen je troÄku dost upravit... :huh:

Link to comment
Share on other sites

Dobry napad, uz jsem zacal tvorit, tak uvidime, jestli se mi podari neco uplacat.

Jen jsem se chtel zeptat, jestli je mozne, aby jeden clovek postnul vice banneru, nez tri (tj. napriklad, ze by vytvoril dve serie po trech ruzne velkych bannerech).

Link to comment
Share on other sites

Dobry napad, uz jsem zacal tvorit, tak uvidime, jestli se mi podari neco uplacat.

Jen jsem se chtel zeptat, jestli je mozne, aby jeden clovek postnul vice banneru, nez tri (tj. napriklad, ze by vytvoril dve serie po trech ruzne velkych bannerech).

 

Samozrejme ze muzes.

Link to comment
Share on other sites

Tak snad hotovo:

 

yuno1big3kx.jpg

 

yuno1med7yo.jpg

 

juno1sml8wa.jpg

 

Tady je kdyztak jina verze (vice kontrastni):

 

yuno2big6ld.jpg

 

yuno2med2sf.jpg

 

Maly obrazek stejny.

 

 

Jeste udelam jeden s tematem Lighthalzenu, ktery ma moc pekny artwork.

 

Samozrejme pak muzu nejak upravit na prani adminu. Uvitam pripadne komentare :)

 

EDIT: Loony: Hups... Jsem u toho zapomnel premyslet :D

Link to comment
Share on other sites

Strangere to vubec neni z KDR vid?:D

Nebo je ta podoba jen ciste nahodna :)

 

Hmm tak sry je to jen stejnej artwork :)

Uz jsem se lekl :P

 

Jedine, co jsem pouzil ciziho, je obrazek z tohoto webu:

http://www.serinex.net/usuarios/ragnaweb/menu.htm

 

A logo Ragnaroku. Napad jsem si myslel, ze to je puvodni, ale zrejme ne (snad ten lhz nebude tak frekventovany). Jinak, muzes mi ukazat, co jsi myslel?

Link to comment
Share on other sites

nezlob se na me ale co v tom ma byt z ragnaroku? jediny co vidim je Final Fantasy

nezlobí­m a FF je taky manga, stejnÄ jako ragnarok a jinak ostatní­ dí­la jsou taky z obrázků, který jsou prostě manga a nemusí­ být přesnÄ pro RO, takže neví­m, co si stÄžujeÄ...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...