Jump to content
Reborn fórum

Soutez o nejhezci banner


k3dT

Recommended Posts

  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Ee, jen to zkus. Puvodne jsem sem chtel dat svy vytvory az ke konci, ale pak jsem si rekl, ze bych vam sem mel dat nejaky dilo, abyste meli podle ceho delat. A krom toho, urcite byste si vsimli nejakych detailu, kterych jsem si ja nevsiml, coz uz se stalo. Navic, budou 3 vitezove, takze vsichni porad maji stejny sance :) (Akorat ja mam trosku naskok :))

Btw, uz sem uploadnul v1.2 do toho prvniho postu :)

Link to comment
Share on other sites

A jo este sem se chtel zeptat : Jak prosimte delas ze mas celej ten obrazek carkovanej tema malejma bilejma careckama? Je to super a hodne dlouho me zajima jak to lidi delaj, protoze sem to videl i na jinejch bannerech/signaturach. Predem dik za odpoved, at uz bude jakakoliv :)

transparentni layout s carovanym podkladem. to same jako kdyz udelas tohle

 

/  /  /  /  /  /  /  /  /  /
 /  /  /  /  /  /  /  /  /
/  /  /  /  /  /  /  /  /  /
/  /  /  /  /  /  /  /  /  /

 

a pak bys na to priplacl nejakej text psanej vyplnenym ctvereckem ale jinou barvou nez je ten spodek - resp. pod to, podle toho jakej efekt chces mit. pokud chces to carkovani jen nekde, tak to musis oriznout maskou

 

edit: se to nejak podivne hnulo

Link to comment
Share on other sites

Vyvodil sem z toho neco jako ze dam novou vrstvu, hodim ji pruhlednou, nahazim tam carky a je to :)

Tomu bych jeste rozumel, me slo spis o to jak to tam nasazet rovnomerne :)

Ja sem tak trochu pako na tyhle veci tak sorry jestli sem nejak degradoval vyznamovy obsah toho co si napsal :)

Hele kdyztak kdyby si mi to chtel vysvetlit tak mi muzes napsat na ICQ abychom to tu nespamovali :P

icq pokud vim na tebe nemam. udelas si obrazek o velikosti 3x3 nebo 4x4 (popr. vic) pixelu - od nej se bude odvijet rozestup mezi carkama a das ve PS vyplnit novy obrazek touhle texturou. stejne muzes udelat i tecky, kolecka a podobny kraviny

Link to comment
Share on other sites

banner9rl.jpg

-----

banner468x607qx.jpg

-----

banner88x317cw.jpg

asi najlepčie Äo tu je...ale myslí­m že by bolo lepčie spraviÂť to vo flashi (alebo v nieÄom podobnom...), a že by tam nebolo niekoÂľko riadkov informácii, ale len jeden, v ktorom by sa to postupne vÄetko striedalo...

Link to comment
Share on other sites

Jasne no, animaci bych si taky chtel udelat, ale 1) jsem linej schanet plugin 2) nemam v tom tolik zkusenosti, i kdyz mam poneti jak to funguje 3) nechce se mi :)

ja beriem flash uz druhy rok v skole...keby si chcel, mozme sa na niecom dohodnut...pripadne mi napis PM na fore

Link to comment
Share on other sites

No Coude.. uz jsem neposilej zadny pokusy ale jen final verze... nebo to tu bude brzo paradne zaspamovany.

Nic, tak já už nic nepoÄlu :) jen mÄ to prostě bavilo, tak sem to sem házel, tak co už :) zaÄnu se bavit nÄÄí­m jiným... :)

Link to comment
Share on other sites

Jako vtip ujde, jako nevtip je to trapný. Di se vycpat. :)

 

No dohaje, udelal sem suprovej animovanej banner, ale ma 25mega!!! AAAA!

Ja sem si myslel ze tech 89 framu bude moc no ^_____^

 

Vsak to je mysleno jako vtip. Pokud neumis cist, je to tvuj problem :)

Link to comment
Share on other sites

Tak sem zpet i s animovanym bannerem :

 

rebornbanneranimated3v43cx.gif

Je to Gif, 379 kB :)

:)

Ne, ze bych ti to chtel hanit, to vubec ne, ale kazdej ma nejakej vkus. Me se to treba vubec nelibi, ten styl toho fontu, skoro to nejde precist. Barvy mi kapku pripominaj komunistickej styl "kyce" :) Ale zase uznavam, ze ti to trvalo dyl jako me, v tom je moje pochvala.

Link to comment
Share on other sites

Ne, ze bych ti to chtel hanit, to vubec ne, ale kazdej ma nejakej vkus. Me se to treba vubec nelibi, ten styl toho fontu, skoro to nejde precist. Barvy mi kapku pripominaj komunistickej styl "kyce" :) Ale zase uznavam, ze ti to trvalo dyl jako me, v tom je moje pochvala.

No není­ to Äpatnej banner, jen když se tam daj vÄechny ty texty, tak je tam toho až tak nějak moc. Možná by to chtÄlo zmenčit pí­smo, nebo tak něco..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...