Jump to content
Reborn fórum

Soutez o nejhezci banner


k3dT

Recommended Posts

  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply
Guest barbar_6

Jestli to tu uz nekdo nenavrhoval.

Bylo by dobre udelat podobnou soutez o loading screen na rebornu. :)

Ti dva wizardi jsou sice pekni, ale dle me uz trochu okoukani.

Stalo by to alespon za uvahu. Nemyslite ?

Link to comment
Share on other sites

A loading screeny stejne nejdou zmenit, myslim ze to tu kenny rikal, ze by to bylo zasahovani do klienta nebo tak neco, ze je to ilegalni nebo tak neco....jdu si vzit AntiEthanol...nebo tak neco...

 

Jinak wizadi uz sou okoukani. to pismo uz sem nekde taky videl...vsechny ty pisma mi pripadaj takovy stejny...jako vymackana pasta z tuby :) a login screen soutez...hmm proc ne...ostatne ale uz je trochu pozde protoze pres prazdniny hodne lidi odjizdi a tak by to bylo nefer pro ty sou nekam jedou a nemohli by se zucastit :) ale nekdy pozdejs treba jo podle me

1) No...zasahovani do klienta by to asi tezko bylo, kdyz by to bylo "oficialni", tudiz schvaleny GMkem, a meli by to vsichni.

2) Jestli sis nevsiml, tak ten banner je v podstate ten login screen. :)

Link to comment
Share on other sites

A loading screeny stejne nejdou zmenit, myslim ze to tu kenny rikal, ze by to bylo zasahovani do klienta nebo tak neco, ze je to ilegalni nebo tak neco....jdu si vzit AntiEthanol...nebo tak neco...

 

Jinak wizadi uz sou okoukani. to pismo uz sem nekde taky videl...vsechny ty pisma mi pripadaj takovy stejny...jako vymackana pasta z tuby :D a login screen soutez...hmm proc ne...ostatne ale uz je trochu pozde protoze pres prazdniny hodne lidi odjizdi a tak by to bylo nefer pro ty sou nekam jedou a nemohli by se zucastit :D ale nekdy pozdejs treba jo podle me

vzhledem k tomu, ze tu uz nehrajes, muze ti bejt nejaka logovaci obrazovka ukradena, stejne jako loading screen, kterej pochopitelne zmenit jde. nadale se prosim vyjadruj jen k tomu, do ceho mas narok pindat. jestli si to nepochopil, ta soutez ma byt pro lidi co tu hraji, nebo taky buzerujes novinare ze CNN ze delaj zpravy spatne, i kdyz sou anglicky a stejne jim nerozumis?

Link to comment
Share on other sites

jestli nevyhraje saki,tak to je jasna korupce :D mozna sem zaujaty fanousek, ale libi se mi...(jako ne on,ale ty navrhy)

 

 

az na tenhle:

lamabanner7na.jpg

 

myslenka dokonala,ale neladi mi ta ruzova s tim pozadim :D

 

(poznamka pod carou (spis poznamka v zavorce): by me zajimalo,jestli vsichni ti lidi co tady hazi svoje navrhy maji ty programy ve kterych to delaji legalne porizene. treba onen nekolikrat zminovany photoshop...)

Link to comment
Share on other sites

Dobre, kaslu na to. Ja zlej umysl nemam, to tu akorat nekdo nemel asi dobrej den.

Loony > Pokud vim tak si jeste pindat muzu do ceho chci dokud to nebude nic co porusuje pravidla, a navic je tu svoboda nazoru. Taky nikde neni vyslovne zakazano ze sem nemuzu postovat svoje vytvory i kdyz tu nehraju. A jinak si myslim, ze anglicky na svuj vek rozumim celkem dobre, takze zpravy na CNN mi nelezi v zaludku. Myslel sem si ze si jinej, ale si presne takovej jak se rika. Hodne stesti vsem ktery tu jeste nekdo psychicky neprejel a jinak pokud jste to nepochopili, tak vetsina moji kritiky byla velka porce nadsazky. Kazdopadne moje vytvory taky nebyly nejaky vystavni takze sem nemel moc co rikat. :D

Iscar > Ja urazenej nejsem, me to za to nestoji. A hrat znova - no to teda asi fakt ne. Uz to ztratilo jiskru pro me. :/

Link to comment
Share on other sites

heled kozle, nedelej tady zagorku. to co sem ti napsal si myslelo i nekolik dalsich lidi (podle diskuze na IRC) a holt sem byl jedinej kdo to napsal. takze me laskave nesud protoze tys se mnou nejel ani ve vlaku abys me mohl soudit. a jestli v tve kritice byla nadsazka, tak byla zavrtana hluboko pod zemi

Link to comment
Share on other sites

Tak mame 1. cervence. Soutez skoncila. Dejte mi trosku casu abych to dal vsecko dohromady. Ti hraci kteri postnuli nekolik banneru, at se mi klidne ozvou a vyberou si jaky/e chteji dat k hlasovani.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...