Jump to content
Reborn fórum

Zraz v Prahe, streda 26.7.


Ertai

Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

To ja tebe taky... ja tam byl... ale tys sla po vecernicku domu :) Sice nevim proc si specielne me chtela videt, ale radsi se neptam :)

 

p.s. na co jsou ty sileny vejce co mas v signature? :)

No my museli na poslední­ bus. :air_kiss: SpecielnÄ tebe jsem chtÄla vidÄt jen tak, že hrajeÄ celkem dlouho a pořád tÄ neznam :sorcerer:

 

PS: Ty Äí­lený vejce jsou celkem k prdu, jen se mi lí­bí­ Äekat co se vylí­hne :flirt:

Link to comment
Share on other sites

No my museli na poslední­ bus. :air_kiss: SpecielnÄ tebe jsem chtÄla vidÄt jen tak, že hrajeÄ celkem dlouho a pořád tÄ neznam :sorcerer:

 

PS: Ty Äí­lený vejce jsou celkem k prdu, jen se mi lí­bí­ Äekat co se vylí­hne :flirt:

 

treba ses na nejaky fotecce.... doufam, ze nekdo praskne na ktery .)

Link to comment
Share on other sites

112MB :) vzhledem k nadchazejicimu konci mesice a limitu do ktereho mi zbyva necely 1GB si to nemuzu dovolit :)

Nechcete nekdo prdnout naky fotky do naky fotogalerky ? :air_kiss:

Ach jo... a ja musel na chate pumpovat vodu protoze je tam sucho...

Hej a ja si furt rikal kde se :) sem se s tebou chtel vozrat do nemoty :sorcerer: tak sem se vozral s nekym cizim :flirt:

Link to comment
Share on other sites

Guest Ashitaka

Hej a ja si furt rikal kde se :flirt: sem se s tebou chtel vozrat do nemoty :sorcerer: tak sem se vozral s nekym cizim :air_kiss:

To jeste prijde :)

Link to comment
Share on other sites

treba ses na nejaky fotecce.... doufam, ze nekdo praskne na ktery .)

NaÄtÄstí­ nejsem, sedÄli jsme venku pod stromy, vevnitř bylo hrozný dusno. Tak jsem tam poletovala ven a dovnitř, takže jsem byla skoro neviditelná ;DD Musí­Ä se spolehnout na barvitý popis :sorcerer:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...