Jump to content
Reborn fórum

Sraz Brno 9.9.


makkros1

Recommended Posts

Custe, nejak sem tady nenasel nic o vyrocnim Czechro sraziku co je 9.9. v Brne. Vim ze to je Czechro sraz, ale ci se zeptat, zda tam de i nekdo z Rebu. Rad bych se tam ukazal, ale neci tam byt sam Rebornak :D Thx

 

Link na Cz forum : http://czechro.net/forum/index.php?showtopic=314

 

Pripadne muze byt klidne i nejaky nas sraz. Ja ted byl dost dlouho mimo CR a rad bych "nas" konecne taky videl.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Předběžný seznam:

Liborac, Owain, Seregil, Cath, Setsuna, Xendra, Sir Zycar, Ayris, Kasumi, LodK, Snorrni, Starbreaker, Dainensha, Emperor, Qewa, Hanuman, Moriko, Glimmer Man, Goblin, Kif, Yuna, Pan Mesicek, Laager, Raul, Squall, Katuschka, Ma1co1m, .:Kill Bill:., Petraa, Josik, Azarel, Zudar, T8mi, Maha, Dexo, Keiichi, Davidoff, Kocour, Tiolc, Pip, Mazlinka, Muazzin, Belga, Lavo, Lord_lv, Alchy, Ashitaka, Heal_Pls, Keruack, Und.Galah.natah, Fraya,

 

(ukradené ze stránek CzechRA-produced by Cath)

Podle mých odhadů je toto maximálně 1/3lidí­ :mml:

Link to comment
Share on other sites

je videt ze na czechru jim sploucha na majak kdo vymyslel tohle datum at si da facku mneli pockat na otevreni koleji to by tam pak bylo a omoc vic lidi co bych rad videl

Link to comment
Share on other sites

je videt ze na czechru jim sploucha na majak kdo vymyslel tohle datum at si da facku mneli pockat na otevreni koleji to by tam pak bylo a omoc vic lidi co bych rad videl

posluÄnÄ hlásí­m, že já taky hlasoval pro 9.9., facku jsem si dal :mml:

Link to comment
Share on other sites

Mno ja taky urcite dojedu :D , ale nak mi nejde lognout na CZro forum abych se tam nahlasil tak se hlasim tu... :/

 

posledne kenny rikal proc to jakoze nejde kdyz to de ale ja si nepamatuju proc :mml:

 

jen at nedopadnes jako posledne /ho

Link to comment
Share on other sites

Ja tebe taky moc ne, ale je to fakt.

Hmm, tak o to důvod ví­c, proÄ se stavit. Ukážu ti sraz i z jiného pohledu. BuÄ jsi dost nespoleÄenský člověk, a nebo si tÄ lidé troÄku na sraze mezi davy nevšimli, a pak jsi musel být dost neÄÂťasný. Když tam nikoho neznáÄ...tak to býva opravdu zlé....

 

Bud rad, nekdy je lepsi nevedet :)

Nemůžu být ráda dopředu......nikdo nemůže být tak Äpatný......no, až na vyjí­mky :)

Link to comment
Share on other sites

Hmm, tak o to důvod ví­c, proÄ se stavit. Ukážu ti sraz i z jiného pohledu. BuÄ jsi dost nespoleÄenský člověk, a nebo si tÄ lidé troÄku na sraze mezi davy nevšimli, a pak jsi musel být dost neÄÂťasný. Když tam nikoho neznáÄ...tak to býva opravdu zlé....

Nemůžu být ráda dopředu......nikdo nemůže být tak Äpatný......no, až na vyjí­mky :)

 

Neslo o zabavu, to ne, bavil jsem se az dost :) Ale jde spis o to, ze uz mi ty lidi za to nestoji, nerikam ty. Ale jsou lidi, u kterych to tak je...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...