Jump to content
Reborn fórum

Sraz Brno 9.9.


makkros1

Recommended Posts

tulpiku neblbni a pojd... jdu dokonce i ja !! Konecne prilezitost se poznat.

 

Hm :) No uvidime, kdyz pujde Kaplan. tak me asi prekeca, jinak se mi moc nechce... jak rikam, nerad se bavim s lidima jako nejvetsi kamos a pak si o nich zase rikam, ze sou krete**, stejne tak jako sem to rekl uz hafo lidem pred tim.. takze.. uvidim, ale spis ne :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Tak abych upgradovala seznam, zatim je to asi takto:

 

Seznam íşčastní­ků (Sraz v Brně 9.9. 2006)

Liborac, Owain, Seregil, Cath, Setsuna, Xendra, Sir Zycar, Ayris, Dagra, Kasumi, LodK, Snorrni, Starbreaker, Dainensha, Emperor, Qewa, Hanuman, Moriko, Glimmer Man, Goblin, Kif, Yuna, Pan Mesicek, Laager, Raul, Squall, Katuschka, Ma1co1m, .:Kill Bill:., Petraa, Josik, Zudar, T8mi, Azahar, Maha, Lunil, Dexo, Keiichi, Davidoff, Kocour, Tiolc, Pip, Mazlinka, Muazzin, Belga, Lavo, Kenny74, Lord_lv, Alchy, Ashitaka, Heal_Pls, Keruack, Und.Galah.natah, Fraya, Hado, Trakhan, Citron, Gery, Fish, Immortalek, Brahmapur, Balud, Robeqe, King Arax, Zombie, CrazYspell, RedCross, Fette, Enterprase, Prcka, Dareba, Grestem, Rivvyl, Oggi, Green, Lord_Rayden, Graiko, The_KALIS3K, Deniel Anialis, Vanish, Rubik, Kantry, Akmal,

Reborn: Destroyer, Ensik, MaiLin, Mitar, DuntlessAssasin, JOhny, Consta, Reinard, Azarel, Fisch,

 

 

Pokud mate nekdo tuseni, ze jsem vas nepravem nedopsala do seznamu, dejte, prosí­m, vedet Azarelovi a on (jak doufam) mi da vedet PMkou na czechro forum.

Dekuji (.

 

Tzn., ze zkomolení­ nicku resit s ní­m hihi :)

Link to comment
Share on other sites

Tak opet pripisuji seznam:

Seznam íşÄastní­ků (Sraz v BrnÄ 9.9. 2006)

Liborac, Owain, Seregil, Cath, Setsuna, Xendra, Sir Zycar, Ayris, Dagra, Kasumi, LodK, Snorrni, Starbreaker, Dainensha, Emperor, LastPriest, Gouma, Qewa, Hanuman, Moriko, Glimmer Man, Ulric, Goblin, Kif, Yuna, Pan Mesicek, Laager, Raul, Chocobo, Squall, Katuschka, Ma1co1m, .:Kill Bill:., Petraa, Josik, Zudar, T8mi, Azahar, Maha, Lunil, Keiichi, Mr. Blacksmith, Davidoff, Kocour, Tiolc, Pip, Mazlinka, Muazzin, Belga, Lavo, Kenny74, Edgarecek, Lord_lv, Alchy, Ashitaka, Heal_Pls, Keruack, Fraya, Hado, Trakhan, Citron, Gery, Fish, Immortalek, Brahmapur, Balud, Robeqe, King Arax, Zombie, CrazYspell, RedCross, Fette, Enterprase, Prcka, Dareba, Grestem, Rivvyl, Oggi, Green, Lord_Rayden, Graiko, The_KALIS3K, Deniel Anialis, Vanish, Rubik, Kantry, Akmal, AlienFarm, Luprd XIII, Wade, Gucci, Iblis, spl!te^ (GoS), sir. crocodile, spl!te (TiTaNs),

Reborn: Destroyer, Ensik, MaiLin, Dexo, Mitar, DuntlessAssasin, JOhny, Consta, Reinard, Azarel, Fisch, Aenea, Lupen, Yenifer, Nestea, Tidus, Myjka,

 

Za zkomolení­ nicku linÄujte Azarela :)

Stejne tak jako se nadale prihlasujte jemu, dekuji(:

Link to comment
Share on other sites

no xantik uz pisal ale teda napisem aj ja :) idemeeeee

 

aj ked ten datum je uplne na ho... nebyt xantika a jeho brrm brrrrrm tak nejdeme

 

nebyt nekoho ak xantik nevi ze je nejakej sraz /ho

Link to comment
Share on other sites

tak nam myjka a partak hapruje.... takze... zatim pocitam ze jsme v kare Pha-Brno-Pha tri(doufam, ze Mirka to nevzda a bez myjky pojede).... tim chci rict, ze mam 1-2 (o pohodly neni v aute nouze, takze 2 nejsou problem) mista volny. Kdo by mel tuzbu jet s nami, necht da vedet. Ve 4 kusech uz to bude levnejsi nez busik a ostatni vyhody auta vuci busu znate.... p.s. "film" promitat jako student agency nebudu .)

Link to comment
Share on other sites

PartiÄka pařanů :whistling:odjí­ždí­ vlakem do Brna 9.9.2006 v z Pardubic . Kdyby mÄl nÄkdo pří­padný zájem se připojit, ozvÄte se PM a nebo na ICQ: 264-198-229 :D

 

Zn.: V množství­ je sí­la :D

 

P.S.: NekouÄu, ale je lepÄí­ to radči nezkouÄet. Jsem zlá i když jsem hodná :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...