Jump to content
Reborn fórum

Sraz Brno 9.9.


makkros1

Recommended Posts

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Kua prihlaste se nekdo tomu Xantovi do auta!!! :whistling:

 

Mno tak pokud pojedete v nedeli tak kolem 11 z Brna, tak se pridam :D

Abych nemusel jezdit v 6 rano v pondeli, ale z Prahy vam na to kaslu, to uz budu pekne v Brne od patku.

A mozna teda dojdu, pozvu par lidi na speka a povalim asi zase dom :D

 

Editek: 11 vecer :D

Link to comment
Share on other sites

Mno tak pokud pojedete v nedeli tak kolem 11 z Brna, tak se pridam :)

Abych nemusel jezdit v 6 rano v pondeli, ale z Prahy vam na to kaslu, to uz budu pekne v Brne od patku.

A mozna teda dojdu, pozvu par lidi na speka a povalim asi zase dom :)

 

Editek: 11 vecer :)

 

Tak nic :) Ashi uz nemuze a tim jsme asi 2(paklize vubec ma jet Mirka). Dnes na me hodili v praci, ze v pondeli jedu pracovne do Brna, takze to vidim dost blede ze vubec pojedu.

Link to comment
Share on other sites

Tak nic :) Ashi uz nemuze a tim jsme asi 2(paklize vubec ma jet Mirka). Dnes na me hodili v praci, ze v pondeli jedu pracovne do Brna, takze to vidim dost blede ze vubec pojedu.

 

Omfg, proste dojedes, i kdybys mel jet autobusem :)

Pudem se nekam ozrat a zhulit :)

Link to comment
Share on other sites

PartiÄka pařanů :)odjí­ždí­ vlakem do Brna 9.9.2006 v z Pardubic . Kdyby mÄl nÄkdo pří­padný zájem se připojit, ozvÄte se PM a nebo na ICQ: 264-198-229 :beg:

 

Zn.: V množství­ je sí­la :)

 

P.S.: NekouÄu, ale je lepÄí­ to radči nezkouÄet. Jsem zlá i když jsem hodná :D

Hmmm, a to jsem slyÄela kolik lidí­ z východní­ch Äech hraje RO :) , takže bud% se mÄ včichni bojej, nebo neumÄj Äí­st, nebo nechoděj na forum, nebo nejdou na sraz.....nebo mÄ ignorujete? :) ............ :) Pojedu i bez vás /gg

Link to comment
Share on other sites

Ehm, uz nevim, co bych noveho rekla :x

 

Seznam íşčastní­ků (Sraz v Brně 9.9. 2006)

Liborac, Owain, Seregil, Cath, Setsuna, Xendra, Sir Zycar, Ayris, Dagra, Kasumi, LodK, Snorrni, Starbreaker, Dainensha, Emperor, LastPriest, Gouma, Qewa, Hanuman, Moriko, Sinarra, Ulric, Goblin, Yuna, Pan Mesicek, Laager, Raul, Squall, Katuschka, Ma1co1m, .:Kill Bill:., Petraa, Josik, Veroniqah, T8mi, Azahar, Kaname, Lunil, Dexo, Keiichi, Mr. Blacksmith, Davidoff, Kocour, Tiolc, Pip, Mazlinka, Muazzin, Belga, Lavo, Kenny74, Edgarecek, Lord_lv, Alchy, Ashitaka z Acoma, Heal_Pls, Keruack, Fraya, Hado, Thom@s, Trakhan, Citron, Gery, Fish, Immortalek, Brahmapur, Balud, Robeqe, King Arax, Zombie, CrazYspell, RedCross, Fette, Enterprase, Prcka, Dareba, Grestem, Rivvyl, Oggi, Green, Lord_Rayden, Graiko, The_KALIS3K, Deniel Anialis, Vanish, Rubik, Kantry, Akmal, AlienFarm, Luprd XIII, Wade, Codringher, Gucci, Iblis, spl!te^ (GoS), sir. crocodile, spl!te (TiTaNs), Jenis, ROPAdre, Sade, Zodd, Lord Harog, Sagvan, Angelica, Infinity, Ekim

Reborn: Destroyer, Ensik, MaiLin, Mitar, DuntlessAssasin, JOhny, Consta, Reinard, Azarel, Fisch, Aenea, Lupen, Yenifer, Nestea, Tidus, gagNick, fejk, Rithvariel, Ashitaka, Šmajdalf, Greenhour, Rogi, Kaplan, Draxlith, Raven,Iscar

celkem: 129

~ Přihlášení­, odhlášení­, prosí­m, PMkou ~

 

edit by Iscar: s dovolenim jsem se pripsal :thumsup4:

Link to comment
Share on other sites

mohla bys mi prozradit fintu jak se do ty hospy vejdem :thumsup4:

 

Fejku.. tebe si tam nekde najdu, dam ti pro kenyho nejakej disk.

Uz je to s nim domluveny, jen je to socka hafo a nedojede, ale prej to mam poslat po tobe.

Tak kdyz bys nahodou nejel tak mi napis at to tam netaham zbytecne..

Link to comment
Share on other sites

tyjo...musim zaÄí­t ví­c Äí­st offtopic :beg: o sraze sem se dozvěděl dneska, ale vzhledem k tomu ze mi krachli plány na vykend tak se tam možná ukažu(jestli se nějak domluvim s quewov abych nemusel jet sam a spinka mÄ pozve na jointa :listen::cool::cool::cool: )

:thumsup4:

Link to comment
Share on other sites

Guest barbar_6

OMG NEEEEEEEEE ja ci taky

prosvihnout Myjku, Dyjakona (s temi jsem se chtel potkat uz od dob Juperosu), Mithresse, Iscara a Rithvariela (s tema jsem se chtel potkat odjakziva) to si budu vycitat alespon do konce roku. Nikdy jsem nemel prilezitost a tuhle prosvihnu. NO NENI TO K ZLOSTI ??

Ale devatyho se mi to uplne stresne nehodi :( SOB SOB

Tak si to uzijte a dejte si alespon jednu za me, nebo dve :cool:.

 

tyjo...musim začí­t ví­c čí­st offtopic :) o sraze sem se dozvěděl dneska, ale vzhledem k tomu ze mi krachli plány na vykend tak se tam možná ukažu(jestli se nějak domluvim s quewov abych nemusel jet sam a spinka mě pozve na jointa :cool::beg::):) )

 

SOB SOB ja chci taky do Brna a videt taky alespon jednou v zivote Dijakona a ostatni :( SOB SOB

Btw jointa bych dal taky ale psst nikomu v guilde nerikat. :thumsup4::listen::cool:

Link to comment
Share on other sites

Dijakone ty uz si doma?? A ja ze budu 1. :D .

Srazik v poho, jen skoda toho mista. Kazdopadne na fotky se taky tesim. Give it to us !! Pliizz :-)

 

To Aenea: Snazil sem se te vzbudit, bohuzel nejak s tebou neslo hnout. Ale slysel sem, ze ses pak sam probral, zanadaval kolik je hodin a zmizel.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...