Jump to content
Reborn fórum

Sraz Brno 9.9.


makkros1

Recommended Posts

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

pohoda srazek ja se bavil celou dobu.. .teda az na par momentu rano kdy jsme se probrali v aute na tom nejrusnejsim parkovisti a lidi kolem chodili a cumeli na nas jak na puk. jinak jsem se dovedel zase mnoho novych veci, poznal plno lidi potkal ty jiz zname a hlavne pokecal s Shadem a vysvetlil mu par veci :D Skoda ze Rebornaku tam neni jak lidi z Czechra. Ke vsemu jsem tam nikoho neznal. :) Snad priste... jakekoliv pomluvy o supportu apod jsou kecy, vsechno jsou vyplody fantazie a vliv alkoholu v krvi. Rogi pak se stav pro toho ghostringa ten Beefeter me sundal nejvic.

Zaverem na pristi sraz "nejdu". :)

 

edit: joke

Link to comment
Share on other sites

pohoda srazek ja se bavil celou dobu.. .teda az na par momentu rano kdy jsme se probrali v aute na tom nejrusnejsim parkovisti a lidi kolem chodili a cumeli na nas jak na puk. jinak jsem se dovedel zase mnoho novych veci, poznal plno lidi potkal ty jiz zname a hlavne pokecal s Shadem a vysvetlil mu par veci :) Skoda ze Rebornaku tam neni jak lidi z Czechra. Ke vsemu jsem tam nikoho neznal. :) Snad priste... jakekoliv pomluvy o supportu apod jsou kecy, vsechno jsou vyplody fantazie a vliv alkoholu v krvi. Rogi pak se stav pro toho ghostringa ten Beefeter me sundal nejvic.

Zaverem na pristi sraz "nejdu". :)

 

edit: joke

Ty sa mi neukazuj na oci :), najprv si mi opil Qewu a potom si sa ma snazil presvedcit ze mam hrat na Reborne, ze tam je lepsie :D A moje arguemnty "mna bavia GW len s 500+ ludmi" alebo "odmietam huntit cely equip od zakladu" si pustal jednym uchom dnu a druhym von :P
Link to comment
Share on other sites

Ty sa mi neukazuj na oci :), najprv si mi opil Qewu a potom si sa ma snazil presvedcit ze mam hrat na Reborne, ze tam je lepsie :) A moje arguemnty "mna bavia GW len s 500+ ludmi" alebo "odmietam huntit cely equip od zakladu" si pustal jednym uchom dnu a druhym von :D

 

 

mno s tim equipem by se to s Iscem urcite nejak "ukecalo" :)

Link to comment
Share on other sites

Ty sa mi neukazuj na oci :), najprv si mi opil Qewu a potom si sa ma snazil presvedcit ze mam hrat na Reborne, ze tam je lepsie :) A moje arguemnty "mna bavia GW len s 500+ ludmi" alebo "odmietam huntit cely equip od zakladu" si pustal jednym uchom dnu a druhym von :)

To jsem nebyl ja, ale Iscar :D opilej jsi byl asi ty :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...