Jump to content
Reborn fórum

Sniper - Buildy


Cooper

Recommended Posts

Přestup se blíží ( a nejen u huntera), a tak jsem si řekl že zaÄnu řešit build na snipera...Z toho co sem tadly proÄetl jsem si neodnesl nic, co bych už nevěděl...

 

Build by vypadal zhruba takhle (ciste na PvM, MvP, hunteni...)

 

Dex - 99+61

Agi - 89+47

Int - 40+20

Vit - 18+8

Str - nic

Luk - nic

 

9194 hp

1309 sp

299 hit

260 flee

185 aspd (E. Petit je samozřejmost)

 

Equip:

 

Zbrař : +6 OAB + Converty/Endow (Äasem elem. luky)

Hlava : Ulleska s Willowem

Oci : bryle na enriched

Usta : fousky/dagger/gangsta scarf

Telo : +2 Dex Panties + Porcellio/elementy /+2 Dex Dia Roba (-1 ASPD,)

Kabat : Undershirt + Dragon Tail / Skin of Ventoss + DT (casem mozna proxy, ale to je uz prepych)

Boty : Variantky

Sperky : 2x Dia ring + Zerom, Creamy

 

Asi takhle by to vycházelo, +2 dex je proto, že +3 dex je zbyteÄné, a navíc už moc drahé :D

 

Jinak skilly klasika, SS,TS,WW,falcon,trapy...

 

Jenom to musím vyzkoušet na test serveru, jak se bude chovat ta aspd (jestli bude stačit 184 a 185, nebo jesetli ubrat int/vit a zvysit o 1).

 

Je to prostě sniper na dÄlání huntů, expení, farmení...

Nějaké připomínky, návrhy na vylepšení?

 

Ahoj, zaÄal bych equipem. Jak už psal kolega níže, Pentie si nenaenchantuješ, bohužel, takže tu dexu budes muset nahnat nÄkde jinde. Jedna možnost je ta +2dex Dia roba, druhá možnost je ta vykašlat se na poÄítání statů s Creamy. Já to switchuji a je to úplná pohoda. (A+S rovná se port, D a vše je jak má být.) Ullesku doporuÄuji s Blue acidus kartou, dá ti to stejnÄ SPÄek, ale navíc dostaneš 5% regen. Element karty bych necpal do Pentie, osobnÄ bych toto kombo moc neupřednostřoval. Hodí se to maximálnÄ na tahání mobů, nebo při nějaké guild akci. Daleko důležitÄjší jsou SPÄka, říkal si, že to máš hlavnÄ na PvM a hunty atd a pokud hraješ více sám než v partÄ, tak SP, SP, SP. Já třeba nejčastěji používám kombo Ulleska + Odin (Ano, je tÄžký, ale 10% redukce skillů je hodnÄ.), když k tomu připoÄtu Archers Scarf + Icarus Wing, to už je 35% dohromady a to je nádhera. Zkusím ti pak dole sepsat základní výbavu pro Snipera, se kterou si vystaÄíš až až.

Ke statům. Ta Vit je úplnÄ zbyteÄná. V podstatÄ ti to nikde nezachrání prdel a jen ti to žere staty. Už tady jednou probÄhla diskuse na téma VIT u snipera. A sám za sebe ti můžu říci, že mÄ HPÄka skoro nikdy nedojdou dříve než boosty nebo SpÄka. AÂť už jsem na Kasách, nebo na Incarnech, nebo na Tatacháchm v oborách, Äí na drakách na solo, vždycky mi dojdou dříve boosty nebo SP a to mám Vit jedna. Možná má nÄkdo jiný názor, ale na snipera v PvM mám odehráno až moc, abych ti řekl, že Vit je zbyteÄný stat. KlidnÄ bych přidal AGI nebo INT. Já mám klasiku snipera 99-99+25INT a nemůžu si vynachválit. Jediné co bych možná zmÄnil, je ubral trošku AGI a přidal INT. (Hraji hodnÄ sám, takže ta AGI max na sharp je trošku přecenÄná. Ale zase když nahodím Flee eq a kopu rudu, tak mi nedÄlá problém kdekoliv s tím pobýhat a i nÄkterá slabší MvPÄka tÄ krásnÄ missují.)

 

Tady je ten equip co bys postupnÄ mÄl sehnat.

Hlava

- Ulesska s Blue Acidem

- Ulleska s Nighmerem

- Ulesska s Mardukem

- Fousky, Gangster scarf

- Enruched brýle, Bonoculars na 170 dex

- AMP

- Ramen hatku na 170 dex

 

Armory (já preferuji Odiny, neboÂť to mám pak i na HpÄko)

- cokoliv s Porcelkem

- cokoliv s Earth Deleterem

- Pasanu, Bathorku, více z elementů asi není třeba

 

Botky

- Varianty

- pripadne neco jako Dia botky s Matyrem

 

Garmet

- Proxy mantak s DT

- Undershirt bych zvolil s Kavach Icarus

- a poté něco pro Raydricka, možná Dia mantáÄek, či znova Proxy

 

Ringy (na ty já jsem úchylný)

- dex ringy se zeromem (glove, orle glove)

- dia ringy nebo archers scarf kombo

- cokoliv na Creamy

- na low lokace doporuÄuji dropovací karty

- na guild akce slot Bow Thimble se Zeromem

- na AGI eq, Bishorn Horny se Zeromem

 

Ve zbraních se meze nekladou, ale OAB + element luky + něco na ghosty je asi nejlevnÄjší varianta.

 

Je to celé hodnÄ zmatené, já vím a určitě jsem na něco zapomnÄl, tak kdyby něco klidne PM ve hře či tady.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 301
  • Created
  • Last Reply

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...