Jump to content
Reborn fórum

Sniper - Buildy


Cooper

Recommended Posts

Mam za snipa vsechny dulezite skilly a uz nevim kam to davat chtel jsem ozkouset nejaky bouchaci pasti ale ptam se vas jestli to ma vubec cenu

 

 

hmm na bouchaci paste kasli na GW ti nic nebudou expy taky ne jen zabava v PVP

 

Tak to fakt nemas moc :)

Ja se rozhodl tu vit taky trosku usmernit.Jen ted nevim jestli to mam dat do agi nebo do int.(int kvuli falkonovi)

 

ja nevim jak vy tady na rebornu ale kdyz jedes DS rozhoduje u tebe spis APSD mas brzdit nevim kolik mas agi ale jestli dosahujes aspd nad 180 muzes dat do int kdyz vis ze 181 nedas , falconer je pro srandu potom :angel_not:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • Replies 301
  • Created
  • Last Reply

Můj budoucí­ sniper

 

počí­táno s agi, blessem, improve contrentration, true sight a awakem

 

str 20+19 (na poty)

agi 74+39 (dragontail nebo matyr (expení­ nebo gw)) 180 ASPD

vit 42+8 (na gw 42+12 s quadruple vital knive)

int 38+22 (CoM)

dex 99+61 (tights, binoculars, nimble glove, glove[1])

luk 2+13

 

 

equip:

expení­- soul-enchanted bots, bow-master's muffler, tights (asi roda frog, možná porcelio), nimble glove, glove[1], binoculars

gw - *ehm* tajemství­ (ale bude dobrej)

 

hp/sp:

10473/913 na gw

9284/1107 na expení­

 

 

/bo

Link to comment
Share on other sites

já kdybych jel snipera na GW tak bych jel teda úplně něco jinýho.. ale to bych taky mÄl úplně jinou činnost :sleeping: jinak přehoÄ si luk,vit nějak a dej si ten 1 bod do str aÂť máÄ bonus na dmg (str/5;luk/5) jinak poho... a k tÄm potum si připoÄí­tej pasti :) vim že nÄkdo nosí­ 200 pastí­ cca..

Link to comment
Share on other sites

já kdybych jel snipera na GW tak bych jel teda íşplně něco jinýho.. ale to bych taky měl íşplně jinou činnost :) jinak přehoď si luk,vit nějak a dej si ten 1 bod do str ať máš bonus na dmg (str/5;luk/5) jinak poho... a k těm potum si připočí­tej pasti :) vim že někdo nosí­ 200 pastí­ cca..

 

jeden bod bych odněkud rád vzal, ale nechce se mi :sleeping: A ty bonusy z luk a str jsou minimální­... Pasti počí­tám a zrovna já jich kolem 200 nosí­m :)

Link to comment
Share on other sites

já kdybych jel snipera na GW tak bych jel teda úplně něco jinýho.. ale to bych taky mÄl úplně jinou činnost :)
To já taky, ale neví­m, jestli by to bylo k nÄÄemu dobrý :)

Str 18+19, agi 98+42, vit 52+8, int 22+20, dex 77+53, na staty jen matyr, tights, binos a pří­padnÄ fabre, vÄechen ostatní­ equip na redukce a def. S fabre 11,5k hp, s lukem 184 aspd. Mno a bylo by to na to, aby takový sniper přežil vÄechno a kdyby vzal do ruky luk, tak jedinÄ se status kartama a status Äí­pama a se svou velkou aspd by úplně znemožnil kohokoli, na koho by se zamÄřil :) ProstÄ takovej otravnej Matt na dálku :sleeping:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nevim jestli je potreba davat, tolik str

 

s 1 str, s equipem na GW (tights, boots, 2xmuff, 2x glove, beret, gangs mask, masquarade, bow, guard, knife) sem vzal jeste 200 pasti, 200 sipu, 100 CWP, par butterfly, par awaku, par resistu, GP a balik sipu navic a byl jsem na 49%

 

pri 89% to bylo 260 CWP a 20 BP

 

Ale jestli mate pocit ze vam tohle nestaci, tak dejte vic

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Když jsem plánoval build na BSko tak jsem si v doddleru propoÄí­tával aspd a přiÄlo mi, že se občas ta kalkulaÄka sekla o nějaké to Äí­slo. Ve výsledku mi doddler ukazoval nějakých 182,XX a v reálu už hra ukazovala 183 aspd. A rozdí­lu jsem si mezi 182 -183 aspd pouhým okem nevšiml takže nemůžu ří­ct co tu aspd poÄí­tá blbÄ

Link to comment
Share on other sites

Po minulé debatě s jirkanem by se dalo řict: Ona by aspd při ctrl-kliku měla jí­t plynule včetně desetin, ale když použí­váš jakýkoli skill, který je bez cast timu a který je závislý na aspd, tak ti to klient limituje a nenechá tě "klikat" rychlejš, než kolik máš napsáno ve statech, takže zaokrouhleno dolů nebo prostě to čí­slo, co je v alt+A. Lehce se to dá poznat třeba u archer classu s blessem a bez blessu .. nebo když x hodin stří­lí­te potvory DSkama, uděláte lvl, dáte +1 agi a dostanete +1 aspd, taky je znát rozdí­l (i když při autoattacku by třeba 170,8 a 171 poznat nebylo, tak při DS to je 170 vs 171).

 

edit: Nic o calcu nebo zaokrouhlování­ neřeší­m, tohle je jen o tom čí­slu, který se ukazuje ve hře.

Link to comment
Share on other sites

ASPD chci hlavnÄ na DS takže potřebuju celé Äí­slo), ale uvidí­m, co z toho bude, budu to naklikávat postupnÄ a poslední­ bod agi z job lv dostanu už na 58 jlv, takže to poznám relativnÄ brzo a zaří­dí­m se podle toho :D

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan

když budu mí­t ASPD 180,96, zaokrouhlí­ se to už nahoru, nebo to bude 180?

ASPD se nezaokrouhluje vubec, zaokrouhluje se interni hodnota ADELAY, cisilko ASPD je nepodstatne.

 

Koukni do topicu "Reborn Databaze" kde je pouzity algoritmus vysvetleny, nebo primo do DB - vypocet tam je shodny s tim, jak to pocita eAthena takze to zaokrouhli podle toho - kuk sem: http://server.reborn.cz/db/rodb.cgi?aspd=c0

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

kolik musi mit sniper agi, aby dal 3 DSka za 1s ? (kolik vyjde aspd s boostama)

 

zajimalo by me kolik maji agi ostatni sniperi a jestli ma cenu jezdit vic agi nez 3 DSka za 1s

mam strach ze to neumackam :-)))))))

 

183 aspd- DSko za 0,34 sec což je tak na hranici uklikatelnosti (alespoř pro mÄ s BSkem :) ) Na 183 aspd ti staÄí­ 87 + 40 agi a 99 + 61 dex, a to máÄ jen matyra a nějaké to dex accessory. A imho i s tÄmahle statama dáÄ použitelný build na GW i mvp

Link to comment
Share on other sites

jestli s tim nechces na gw tak jed klidne vic jak 3ds/s, ty 3 jdou uplne np uklikat :)

(otazka je kdy se zmeni eAthena a zavedou 0.33 delay na aspd skilly...pak to budou vyhozeny body v agi, aspon co se tyce DS ;p, jestli pujdes vic jak 183 aspd)

Link to comment
Share on other sites

nejsem si jistej ze zrovna tenhle delay pujde redukovat ;p

 

ale at zbytene nematu, na minule svn delay nebyl, a kdo mel prsty mohl naklikat 5DS/s, bo kolik ze je 190 aspd :)

 

v soucasne svn sem se ke statum z BC ete nedostal, tak nevim :)

Link to comment
Share on other sites

jestli s tim nechces na gw tak jed klidne vic jak 3ds/s, ty 3 jdou uplne np uklikat :thumsup4:

 

nj kazdej nema naklikano tolik jako stari sniperi nebo pohodlnou mys nebo rychle prsty

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...