Jump to content
Reborn fórum

Homunculus


Silverine

Recommended Posts

Zadne procenta se nepripocitavaji k cislu co to pise jako ASPD, tyhle legrace funguji na bazi ADELAY (interni hodnota ze ktere se pocita aspd, ale prave ta je podstatna pro urceni doby mezi 2 ranami)

Jak to funguje presne bych se musel kouknout do zdrojaku, ale tipuji ze kdyz mas aspd tak, ze mezi ranami je 1000ms (1 rana za sekundu), tak to z toho udela -15% = 850ms (1,16 ran za sekundu)

já ví­m že to není­ tak jak sem to psal, to je samozřejmé, jen mi přiÄlo divné že on si myslel že to tak funguje asi..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply

Zdraví­m,

 

 

nikde v novinkách ani na fóre som sa nedoÄí­tal o tom že by sa mala meniÂť regenerácia homuna.

A pritom sa tak stalo. Neberte to ako výčitku, ale tak rapí­dny skok, regeneráicia zní­žená o 400% je dosÂť veÂľká zmena, na to aby to nebolo aspoř ohlásene alebo prediskutované.

 

Tu je prá otázok :

1. PreÄo sa to tak stalo ?

2. íno regen každu sekundu bol (možno) moc, ale preÄo to skočilo až na 4 sekundy?

3. Je homun až taký nepriateÂľ.

 

 

Zas na obhajobu zažil som už na vlastnej koži že platí­ pravidlo 5 min afk a kick.

Äakujem za odpoveÄ >D

Link to comment
Share on other sites

Zdraví­m,

 

 

nikde v novinkách ani na fóre som sa nedoÄí­tal o tom že by sa mala meniÂť regenerácia homuna.

A pritom sa tak stalo. Neberte to ako výčitku, ale tak rapí­dny skok, regeneráicia zní­žená o 400% je dosÂť veÂľká zmena, na to aby to nebolo aspoř ohlásene alebo prediskutované.

 

Tu je prá otázok :

1. PreÄo sa to tak stalo ?

2. íno regen každu sekundu bol (možno) moc, ale preÄo to skočilo až na 4 sekundy?

3. Je homun až taký nepriateÂľ.

 

 

Zas na obhajobu zažil som už na vlastnej koži že platí­ pravidlo 5 min afk a kick.

Byl to bug a takhle pomaly to bylo predtim :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Nehrám za alchymistu moc dlho a preto neviem či som správne pochopil z toho Äo sa tu pí­salo, že kedysi v Äasoch dávno minulých bolo také typické AFK expenie íşplne bežné a povolené (pravdepodobne aj s povoleným automatickým hádzaní­m potov). Teda to typické expenie bolo také že si si nastavil AI nechal bežaÂť PC a ráno keÄ si sa vyspinkal si bol 99 (obrazne povedané)??? Ak áno no tak len nemo závidí­m. :notsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Neví­m proÄ, ale na moji MirAI nefunguje taková jedna zásadní­ vÄc:

 

Mám svou malou Lifku, a ta si to zrovna rozdává s HROMAAADOU Wolfů...a neví­m proÄ, ale moje Alchymistka odmí­tá házet potionky když má Lifka na kahánku (jsem totiž třeba zrovna v kuchyni a umývám nádobí­). Takže lifka zaÄne bÄhat kolem mne a nakonec umře TT_TT

 

Umí­m daný skill, mám dané poty, v nastavení­ MirAI je vÄe podle návodu ...tak kde je problém?

 

mirai.jpg

Link to comment
Share on other sites

Neví­m proÄ, ale na moji MirAI nefunguje taková jedna zásadní­ vÄc ...

Je tady jeÄtÄ jedna zásadní­ vÄc: Pravidla pro homunculy

1. Je zakázáno jakkoliv (pohyb, použí­vání­ skillů,...) ovládat postavu majitele homunkula pomocí­ LUA skriptů.

Link to comment
Share on other sites

Házení­ potů zakázáno není­... (nebo nedávno nebylo, imho je ten zákaz zamÄřen na různé programy na chození­, portování­, krmení­ atp.)

 

to Zeny: zkus si jeÄtÄ stáhnout jinou verzi MirAI popř úplně jinou AI, jestli to potrvá... tak máÄ smůlu :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan
Házení­ potů zakázáno není­...

At tak nebo tak, je blokovane v klientovi, takze ani MirAI, ani ValkaAI, ani zadne jine ho nehodi.

Hodi jen skill primo hombota

 

Zde by spis mela smysl otazka na oficialni stanovisko - je notoricky znamo, ze ucelem toho pravidla je aby hombot AFK neputoval po mape. Nicmene Amistr ma skill tusim Castling, ktery prohodi pozici hombota s majitelem, coz mimo jine i na chodici makro vyuzit jde.

 

Je povolene nebo zakazane ho pouzivat, pokud je z prohazovani jak se chova hombot a alcha evidentne zrejme, ze k tomuto ucelu (automatizovane chozeni po mape) pouzit neni?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...
Hoja mam takovej dotaz proÄ nejdou od homuna expi nikomu jinymu když je v partÄ ja jen že alchemista? V tom pří­padÄ že to nejde má docela velkou smůlu chození­ v partách na exp

Proste to tak funguje a inak to nebude.

 

Smolu nemas, mozes si dat nejaky expiaci build, alebo mozes vlackovat. Alebo mozes len tak sediet a nechat homuna nech pracuje za teba :-) Ako ochrana kempu to tiez nie je zle. Alebo mozes zobrat na dual nieco uzitocnejsie.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ahoj, udelala jsem si alchemistku a mam ten oranzovej puding a rada bych, aby chodil za mnou a utocil na to, na co ja zautocim, ale na nic jine. Zkousela jsem nejake AI (asi tri co maji nastavovani v okne protoze nic vic asi nezvladnu :laughing1: ) ale nikde se mi to nepodarilo nastavit :shifty: Bud to utocilo na kde co kolem me a nebo to neutocilo vubec ci jen kdyz do me neco zaclo busit. Myslite ze nejak jde udelat aby to utocilo kdyz treba na dalku neco hodim ci pouziju nejaky skill?

Predem dik >_<

Link to comment
Share on other sites

Ahoj, udelala jsem si alchemistku a mam ten oranzovej puding a rada bych, aby chodil za mnou a utocil na to, na co ja zautocim, ale na nic jine. Zkousela jsem nejake AI (asi tri co maji nastavovani v okne protoze nic vic asi nezvladnu :laughing1: ) ale nikde se mi to nepodarilo nastavit :shifty: Bud to utocilo na kde co kolem me a nebo to neutocilo vubec ci jen kdyz do me neco zaclo busit. Myslite ze nejak jde udelat aby to utocilo kdyz treba na dalku neco hodim ci pouziju nejaky skill?

Predem dik >_<

jako nouzové řeÄení­ lze použí­t Caprice, když nemá SP, půjde po tom mobovi normalne

Link to comment
Share on other sites

Ahoj, udelala jsem si alchemistku a mam ten oranzovej puding a rada bych, aby chodil za mnou a utocil na to, na co ja zautocim, ale na nic jine. Zkousela jsem nejake AI (asi tri co maji nastavovani v okne protoze nic vic asi nezvladnu :laughing1: ) ale nikde se mi to nepodarilo nastavit :shifty: Bud to utocilo na kde co kolem me a nebo to neutocilo vubec ci jen kdyz do me neco zaclo busit. Myslite ze nejak jde udelat aby to utocilo kdyz treba na dalku neco hodim ci pouziju nejaky skill?

Predem dik >_<

Asi by malo ist nastavit, aby utocil na mobov na ktorych utocis ty, ale nespominam si, ze by to bolo v nejakej AI spravene (v mirai myslim nie, rampage ai som velmi nepouzival).

 

Moze :

- utocit na mobov ktori utocia na tvojho alchymistu (to sa da v mirai nastavit, staci na moba zapnut spravanie "coward", resp "react", a "switch target on battle, go help owner")

- alebo si proste nastav na ktorych mobov ma utocit.

 

Pretoze ci uz na moba pouzijes skill rucne ty, alebo kliknes aby si nanho poslala homuna mi pride ako to iste.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

taka doplnujuca otazka co sa tyka toho pravidla 1. Je zakázáno jakkoliv (pohyb, použí­vání­ skillů,...) ovládat postavu majitele homunkula pomocí­ LUA skriptů.

moze toto pravidlo nechtiac porusit clovek, ktory nevie co su to LUA skripty a pouziva iba tu AI(a jeho GUI) co je v reborn instalatore?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...