Jump to content

Photo

Homunculus

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
207 replies to this topic

#181 Silver's Chars

Silver's Chars

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 2 posts

Posted 23 November 2008 - 09:56 PM

Nehrám za alchymistu moc dlho a preto neviem či som správne pochopil z toho čo sa tu písalo, že kedysi v časoch dávno minulých bolo také typické AFK expenie úplne bežné a povolené (pravdepodobne aj s povoleným automatickým hádzaním potov). Teda to typické expenie bolo také že si si nastavil AI nechal bežať PC a ráno keď si sa vyspinkal si bol 99 (obrazne povedané)??? Ak áno no tak len nemo závidím. :notsure:

#182 Sameth

Sameth

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 336 posts

Posted 24 November 2008 - 09:45 AM

Ehm, myslim ze kym by si sa vyspinkal tak by si bol uz peknu chvilku na hubickach :notsure:
Sameth - neposlusny creator co velmi nerad rozhadzuje svoje drahocenne dema, potom to tak na tych gw aj vyzera xD
Prubir - hunter, ktory je taky lenivy, ze uz pol roka nic nezostrelil :)
Brom the Dragon Rider - taka lamka wizna, ktora rada hunti flasky
Lily Rushova - poctiva detektivka, vyziva sa v zabijani vrahov (TU pristka :D)

#183 Zeny

Zeny

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 22 posts

Posted 13 July 2009 - 03:15 PM

Nevím proč, ale na moji MirAI nefunguje taková jedna zásadní věc:

Mám svou malou Lifku, a ta si to zrovna rozdává s HROMAAADOU Wolfů...a nevím proč, ale moje Alchymistka odmítá házet potionky když má Lifka na kahánku (jsem totiž třeba zrovna v kuchyni a umývám nádobí). Takže lifka začne běhat kolem mne a nakonec umře TT_TT

Umím daný skill, mám dané poty, v nastavení MirAI je vše podle návodu ...tak kde je problém?

Posted Image
Ilyasviel von Einzbern (ex)Priestka Tree of Life 90+
Šéfíku vydrž,už běžííím...

EClair Assasin 90+
Im the bone of my sword...

Tohsaka Rin Sage 80+
Jednou budu ta nejvíc sexy Prooofka na serveru

#184 Taibur

Taibur

Deviruchi

• Supporters
  • 160 posts

Posted 13 July 2009 - 03:28 PM

Nevím proč, ale na moji MirAI nefunguje taková jedna zásadní věc ...

Je tady ještě jedna zásadní věc: Pravidla pro homunculy
1. Je zakázáno jakkoliv (pohyb, používání skillů,...) ovládat postavu majitele homunkula pomocí LUA skriptů.
Taibur — Mnich Grurgova bratrstva.
>>After all, RO is about having fun, not about having a perfect build.<< [Dechant - RagnaInfo Forums]

#185 Perthorn

Perthorn

Werewolf

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 831 posts

Posted 13 July 2009 - 05:02 PM

Házení potů zakázáno není... (nebo nedávno nebylo, imho je ten zákaz zaměřen na různé programy na chození, portování, krmení atp.)

to Zeny: zkus si ještě stáhnout jinou verzi MirAI popř úplně jinou AI, jestli to potrvá... tak máš smůlu :shifty:

Edited by Perthorn, 13 July 2009 - 05:04 PM.

Posted Image

#186 Guest_jirkan_*

Guest_jirkan_*
  • Guests

Posted 13 July 2009 - 05:04 PM

Házení potů zakázáno není...

At tak nebo tak, je blokovane v klientovi, takze ani MirAI, ani ValkaAI, ani zadne jine ho nehodi.
Hodi jen skill primo hombota

Zde by spis mela smysl otazka na oficialni stanovisko - je notoricky znamo, ze ucelem toho pravidla je aby hombot AFK neputoval po mape. Nicmene Amistr ma skill tusim Castling, ktery prohodi pozici hombota s majitelem, coz mimo jine i na chodici makro vyuzit jde.

Je povolene nebo zakazane ho pouzivat, pokud je z prohazovani jak se chova hombot a alcha evidentne zrejme, ze k tomuto ucelu (automatizovane chozeni po mape) pouzit neni?

Edited by jirkan, 13 July 2009 - 05:08 PM.

#187 Zeny

Zeny

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 22 posts

Posted 19 July 2009 - 04:00 PM

Co jsou to LUA skripty nemám vůbec šajn ^^ takže ted už to asi vím (spíš tuším).

To Jirkan. díky za odpověd :D
Ilyasviel von Einzbern (ex)Priestka Tree of Life 90+
Šéfíku vydrž,už běžííím...

EClair Assasin 90+
Im the bone of my sword...

Tohsaka Rin Sage 80+
Jednou budu ta nejvíc sexy Prooofka na serveru

#188 morgoth

morgoth

Hyegun

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 493 posts

Posted 20 July 2009 - 08:55 PM

Teraz sa uz automaticky moze liecit iba vanil so skillom chaotic blessing. A teoreticky evolvovana lifka cez Mental Change, ale to je skor vedlajsi efekt :blum:

Edited by morgoth, 20 July 2009 - 08:58 PM.

Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image
Morgoth - 99/66 flamer
+ kopa homunculov

I, and I'm sure I'm not alone on this, would rather write a program to solve sudoku than actually play sudoku. Some people love sudoku; I found it boring. Now writing software to solve a puzzle, that's interesting.

#189 Sabrin

Sabrin

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 6 posts

Posted 20 October 2009 - 07:00 PM

Ahojte mel bych takovy dotaz hraju tady na Rebu 4fun a kdys expim homunem tak mi nehazi sam od sebe bolty ale na druhem Mid rate serveru kterem hraju mi sam od sebe normal hazi Bolty cim to??? :)

#190 Guest_barbar_6_*

Guest_barbar_6_*
  • Guests

Posted 20 October 2009 - 07:09 PM

Ahojte mel bych takovy dotaz hraju tady na Rebu 4fun a kdys expim homunem tak mi nehazi sam od sebe bolty ale na druhem Mid rate serveru kterem hraju mi sam od sebe normal hazi Bolty cim to??? :)

vsechno je o nastaveni HomunAI
muzes si o tom pocist na wiki http://wiki.reborn.cz/doku.php/wiki:ai

#191 Sabrin

Sabrin

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 6 posts

Posted 22 October 2009 - 02:10 PM

a nemohl byj smi nejakou doporucit??

#192 Skywalker

Skywalker

Dark Lord of the Sith

• Supporters
  • 1,125 posts

Posted 22 October 2009 - 02:15 PM

v tomhle pripade Ti zadna AI nepomuze, na Rebornu jsou vsechny autocast skilly zakazane

Anakin a spousta dalsich postav .... tak uz ne, KONEC, vse smazano   2013-09-04 11:48:29 -> Guilda [FreeRangers] (id=30011) byla rozpustena.

skywalk9791.png

k3dT, Koca - diky moc za tech 7 skvelych let, co jste se o server i o nas hrace tak pekne starali :-)

ten osmy rok moc komentovat nebudu, co 7 let krasne fungovalo ke spokojenosti vsech (vetsiny) hracu, tak nekdo dokazal behem neceleho roku poslat do kytek ...

#193 morgoth

morgoth

Hyegun

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 493 posts

Posted 22 October 2009 - 04:00 PM

Predpokladam, ze mysli autocast homuna, nie alchymistu. Ten to ma totiz zrusene uz cca rok a pol priamo v klientovi.

Osobne doporucujem MirAI, jednoducha na pouzivanie aj pre novacika, aj pre narocnejsich uzivatelov.
Morgoth - 99/66 flamer
+ kopa homunculov

I, and I'm sure I'm not alone on this, would rather write a program to solve sudoku than actually play sudoku. Some people love sudoku; I found it boring. Now writing software to solve a puzzle, that's interesting.

#194 Horvic

Horvic

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 4 posts

Posted 08 January 2010 - 05:05 PM

Hoja mam takovej dotaz proč nejdou od homuna expi nikomu jinymu když je v partě ja jen že alchemista? V tom případě že to nejde má docela velkou smůlu chození v partách na exp

#195 morgoth

morgoth

Hyegun

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 493 posts

Posted 08 January 2010 - 05:40 PM

Hoja mam takovej dotaz proč nejdou od homuna expi nikomu jinymu když je v partě ja jen že alchemista? V tom případě že to nejde má docela velkou smůlu chození v partách na exp

Proste to tak funguje a inak to nebude.

Smolu nemas, mozes si dat nejaky expiaci build, alebo mozes vlackovat. Alebo mozes len tak sediet a nechat homuna nech pracuje za teba :-) Ako ochrana kempu to tiez nie je zle. Alebo mozes zobrat na dual nieco uzitocnejsie.
Morgoth - 99/66 flamer
+ kopa homunculov

#196 Julca

Julca

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 5 posts

Posted 13 April 2010 - 01:08 AM

Ahoj, udelala jsem si alchemistku a mam ten oranzovej puding a rada bych, aby chodil za mnou a utocil na to, na co ja zautocim, ale na nic jine. Zkousela jsem nejake AI (asi tri co maji nastavovani v okne protoze nic vic asi nezvladnu :laughing1: ) ale nikde se mi to nepodarilo nastavit :shifty: Bud to utocilo na kde co kolem me a nebo to neutocilo vubec ci jen kdyz do me neco zaclo busit. Myslite ze nejak jde udelat aby to utocilo kdyz treba na dalku neco hodim ci pouziju nejaky skill?
Predem dik >_<

#197 Dweep

Dweep

Baphomet

• Supporters
  • 1,843 posts

Posted 13 April 2010 - 07:01 AM

Ahoj, udelala jsem si alchemistku a mam ten oranzovej puding a rada bych, aby chodil za mnou a utocil na to, na co ja zautocim, ale na nic jine. Zkousela jsem nejake AI (asi tri co maji nastavovani v okne protoze nic vic asi nezvladnu :laughing1: ) ale nikde se mi to nepodarilo nastavit :shifty: Bud to utocilo na kde co kolem me a nebo to neutocilo vubec ci jen kdyz do me neco zaclo busit. Myslite ze nejak jde udelat aby to utocilo kdyz treba na dalku neco hodim ci pouziju nejaky skill?
Predem dik >_<

jako nouzové řešení lze použít Caprice, když nemá SP, půjde po tom mobovi normalne

doesn´t matter anymore

characters_RO.jpg

Baphomet killcount over 1k, MvP over 2k

dropnuté boss karty: 2* Mastering card

#198 Julca

Julca

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 5 posts

Posted 13 April 2010 - 09:10 AM

jako nouzové řešení lze použít Caprice, když nemá SP, půjde po tom mobovi normalne

Ale to pak nemusim pouzivat zadnou AI kdyz si to budu naklikavat rucne, ne? :shifty: By to melo pracovat za me :laughing1:

#199 morgoth

morgoth

Hyegun

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 493 posts

Posted 13 April 2010 - 10:06 AM

Predem dik >_<

Asi by malo ist nastavit, aby utocil na mobov na ktorych utocis ty, ale nespominam si, ze by to bolo v nejakej AI spravene (v mirai myslim nie, rampage ai som velmi nepouzival).

Moze :
- utocit na mobov ktori utocia na tvojho alchymistu (to sa da v mirai nastavit, staci na moba zapnut spravanie "coward", resp "react", a "switch target on battle, go help owner")
- alebo si proste nastav na ktorych mobov ma utocit.

Pretoze ci uz na moba pouzijes skill rucne ty, alebo kliknes aby si nanho poslala homuna mi pride ako to iste.

Edited by morgoth, 13 April 2010 - 10:09 AM.

Morgoth - 99/66 flamer
+ kopa homunculov

#200 Crazy Horse

Crazy Horse

Deviruchi

• Supporters
  • 154 posts

Posted 12 August 2010 - 09:05 AM

taka doplnujuca otazka co sa tyka toho pravidla 1. Je zakázáno jakkoliv (pohyb, používání skillů,...) ovládat postavu majitele homunkula pomocí LUA skriptů.
moze toto pravidlo nechtiac porusit clovek, ktory nevie co su to LUA skripty a pouziva iba tu AI(a jeho GUI) co je v reborn instalatore?

Healplzak-High Exorcista-98 | Slavomir-Super Baby-94(profesionalny zlodej a banik)

Zlatohlavka-Lord Knight-82(Obojrucka) | Zenplzak-Alchemist-92(kuchar) | Ballantines-Gunslinger-99
ludia sa delia na dve skupiny... na tych, co boxy otvaraju a na tych, co ich predavaju. na tych, co sa hraju a na tych, co expia.
Posted Image