Jump to content

Photo

Homunculus

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
207 replies to this topic

#201 Zereges

Zereges

Baphomet

• Supporters
  • 1236 posts

Posted 12 August 2010 - 10:17 AM

taka doplnujuca otazka co sa tyka toho pravidla 1. Je zakázáno jakkoliv (pohyb, používání skillů,...) ovládat postavu majitele homunkula pomocí LUA skriptů.
moze toto pravidlo nechtiac porusit clovek, ktory nevie co su to LUA skripty a pouziva iba tu AI(a jeho GUI) co je v reborn instalatore?

Nechtíc asi ne, ono to je určitě nějak ošetřené aby to nešlo.
Once and forever: emblem_pf.png Phoenix Fury, emblem_eki.png Pestilence & emblem_new_eki.pngEkirei Guilds.
Sometimes trolling on Classic Reborn #1 with Siglavi.

Zereges 99/70 FS High Priest, Ydienn 99/50 GW Soul Linker
Stuclinka 99/70 FS PVM Gypsy & Zachumlanek 99/70 FS PVM Clown
Celenitte 99/50 Mobber Soul Linker, Zerexie 99/70 PVM/MVP Sniper, Katami 98/69 Mobber LK
Hashika 97/64 DPS Creator, Ikamono 97/67 MATK Stalker, Feiru 92/58 FA Sniper - Rest in Peace, SEs are gone.
Sometimes occupying Elleshar's chars (Kanashimi 99/67 MVP Champion, Hanayaka 99/70 FS Professor, Falka 99/70 Lab Snatcher)
Mine+Elleshar's Endless Tower video

World of Warcraft (TwinStar): Zereges, Elemental Shaman, <Immortal Outlaws>, Horde (3.1-4.0)
World of Warcraft (Drak'Thul/Burning Blade): Zere, Shadow Priest, <Ekirei>, Horde (5.4-7.0 raider in Ekirei/Ladies First, 7.0-7.3 casual in Panta Rheî, 8.0+ inactive), Zerê, Shadow Priest, <Cerna Ruka>, Alliance(8.0 casual)
Diablo III: Zereges#2618, S15 Inactive, S14 Barbarian, S13 Necromancer (#262 EU), S12 Monk, S11 Wizard, S10 Demon Hunter, S4 Monk, Legacy Monk

My "up to Reborn" story, My Anime List, StackExchange.
Teakwon Class Lover & Expert (Kessha, Asari, Victorique, ...)
WSko je na plusování, kování zbraní a prodávání na trhu. A nikdo mě nepřesvědčí o opaku. (edit 2012: Nyní i na kování armorů) OK, brazilci mě přesvědčili, ale není to na žádnou formu competitive PvP.

#202 0RO

0RO

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 1 posts

Posted 27 September 2010 - 06:12 AM

nazdar, mam filira , ale alch mi na nej nechce hazet poty, nevite proc ?

#203 Zereges

Zereges

Baphomet

• Supporters
  • 1236 posts

Posted 27 September 2010 - 03:03 PM

nazdar, mam filira , ale alch mi na nej nechce hazet poty, nevite proc ?

Pravidla pro homunculy:
1. Je zakázáno jakkoliv (pohyb, používání skillů,...) ovládat postavu majitele homunkula pomocí LUA skriptů.

EDIT: Jestli si myslel manuálně házet poty tak si zkontroluj zda daný pot máš v inventáři (ne vozíku) a zda používáš správný skill level

Edited by Nerosan, 27 September 2010 - 03:04 PM.

Once and forever: emblem_pf.png Phoenix Fury, emblem_eki.png Pestilence & emblem_new_eki.pngEkirei Guilds.
Sometimes trolling on Classic Reborn #1 with Siglavi.

Zereges 99/70 FS High Priest, Ydienn 99/50 GW Soul Linker
Stuclinka 99/70 FS PVM Gypsy & Zachumlanek 99/70 FS PVM Clown
Celenitte 99/50 Mobber Soul Linker, Zerexie 99/70 PVM/MVP Sniper, Katami 98/69 Mobber LK
Hashika 97/64 DPS Creator, Ikamono 97/67 MATK Stalker, Feiru 92/58 FA Sniper - Rest in Peace, SEs are gone.
Sometimes occupying Elleshar's chars (Kanashimi 99/67 MVP Champion, Hanayaka 99/70 FS Professor, Falka 99/70 Lab Snatcher)
Mine+Elleshar's Endless Tower video

World of Warcraft (TwinStar): Zereges, Elemental Shaman, <Immortal Outlaws>, Horde (3.1-4.0)
World of Warcraft (Drak'Thul/Burning Blade): Zere, Shadow Priest, <Ekirei>, Horde (5.4-7.0 raider in Ekirei/Ladies First, 7.0-7.3 casual in Panta Rheî, 8.0+ inactive), Zerê, Shadow Priest, <Cerna Ruka>, Alliance(8.0 casual)
Diablo III: Zereges#2618, S15 Inactive, S14 Barbarian, S13 Necromancer (#262 EU), S12 Monk, S11 Wizard, S10 Demon Hunter, S4 Monk, Legacy Monk

My "up to Reborn" story, My Anime List, StackExchange.
Teakwon Class Lover & Expert (Kessha, Asari, Victorique, ...)
WSko je na plusování, kování zbraní a prodávání na trhu. A nikdo mě nepřesvědčí o opaku. (edit 2012: Nyní i na kování armorů) OK, brazilci mě přesvědčili, ale není to na žádnou formu competitive PvP.

#204 Ebachan

Ebachan

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 81 posts

Posted 12 January 2013 - 05:53 PM

Hi,
mohu nějak homunovi nastavit, aby útočil na monstra na které útočí (určitý) hráč z party? Tedy aby hráči pomohl. Někde jsem četla, že se to nastavit dá (homun friend list nebo tak), ale nevím už, jestli to byl Homunkulus S (Máte již nějaké zkušenosti? AI, typ, vývoj z normálního homuna. Je nějaké doporučení (typu H-S) pro určité Alch buildy?) a nebo jestli to jde i u normálních, ale tady na Rebornu to třeba není aktivováno/povoleno. Trochu jsem fórum pročetla, ale žádnou zmínku jsem nenašla.

Děkuji.

#205 Tsuky

Tsuky

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 2 posts

Posted 09 February 2013 - 10:45 AM

Lidicky, mnel sem embryo a byl sem celej happy, ale kdyz sem pouzil skill Call Homunculus, tak sem o to embryo prisel a nedostal sem zadneho homuna, nyvyte co stim je a jak se to da napravit?

#206 Lingovec

Lingovec

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 2 posts

Posted 17 February 2013 - 01:36 PM

mno ona je tam nejaka sance ze se z toho embrya nic nevyvine

#207 Tsuky

Tsuky

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 2 posts

Posted 18 April 2013 - 05:36 PM

Tedka mam jinej problem, nakonec sem si sehnal homuna i sam a dostal sem Filira, pak Lifku a pak mikenecne padl Amistr (Filira sem nechcel protoze se spatne expi a Lifka ma drahe zdradlo oproti ostatnim a ja sem stejne chcel Vanila nebo Amistra a Smistr se pri vice hodi na Homuna S nez vanil). No a problem mam stim, ze mi sam odsebe neutoci. Filir mi utocil a co ma kamoska Vanile tak ten ji taky utoci sam odsebe. S Lifkou sem to neskousel protoze jsem ji vubec nechtel a tak mne trapi, ze porad musim drzet alt a klikat pravym jak blazen jen aby mi ten homun vubec zautocil a chibi mi to ze on sam beha a zabiji co vidim. nejaky rady co stim?

#208 Voltron

Voltron

Deviling

• Supporters
  • 394 posts

Posted 19 April 2013 - 11:00 AM

Tedka mam jinej problem, nakonec sem si sehnal homuna i sam a dostal sem Filira, pak Lifku a pak mikenecne padl Amistr (Filira sem nechcel protoze se spatne expi a Lifka ma drahe zdradlo oproti ostatnim a ja sem stejne chcel Vanila nebo Amistra a Smistr se pri vice hodi na Homuna S nez vanil). No a problem mam stim, ze mi sam odsebe neutoci. Filir mi utocil a co ma kamoska Vanile tak ten ji taky utoci sam odsebe. S Lifkou sem to neskousel protoze jsem ji vubec nechtel a tak mne trapi, ze porad musim drzet alt a klikat pravym jak blazen jen aby mi ten homun vubec zautocil a chibi mi to ze on sam beha a zabiji co vidim. nejaky rady co stim?

Zkus Alt+T (prepnuti z pasivniho do agresivniho modu)
Posted Image