Jump to content
Reborn fórum

Homunculus


Silverine

Recommended Posts

To nejde zadnej homun skill ve meste? o_O Nebo... jaky jdou a jaky ne? protoze jsou vsecky co nedavaj dmg povoleny...

 

tj.

247,36 // ress homo

243,36 // call homo

244,36 // rest homo

8001,32 // HLIF_HEAL

8002,32 // HLIF_AVOID

8004,32 // HLIF_CHANGE

8005,32 // HAMI_CASTLE

8006,32 // HAMI_DEFENCE

8008,32 // HAMI_BLOODLUST

8010,32 // HFLI_FLEET

8011,32 // HFLI_SPEED

8014,32 // HVAN_CHAOTIC

8016,32 // HVAN_EXPLOSION

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply

použí­vám hodnÄ customized Ippang, ale teÄ plánuju vykradení­ MirAI, takže jeÄtÄ uvidim, co z toho vyleze :blink:

 

jinak jsem si všimla, že ti co použí­vají­ LudiAI (ta v instalátoru) tak KSkují­ jiné homuny - prostě likvidace konkurence :):) (ten můj slizoun to s ní­ dÄlal taky - s novou AI se chová korektnÄ) takže to je otázka Äpatného naprogramování­ anitiKS skriptu a poÄí­tejte s tí­mhle chování­m

Link to comment
Share on other sites

použí­vám hodnÄ customized Ippang, ale teÄ plánuju vykradení­ MirAI, takže jeÄtÄ uvidim, co z toho vyleze :blink:

 

jinak jsem si všimla, že ti co použí­vají­ LudiAI (ta v instalátoru) tak KSkují­ jiné homuny - prostě likvidace konkurence :):) (ten můj slizoun to s ní­ dÄlal taky - s novou AI se chová korektnÄ) takže to je otázka Äpatného naprogramování­ anitiKS skriptu a poÄí­tejte s tí­mhle chování­m

Mir ma nekolik blbych nastaveni...

Homun se drzi prilis blizko alchy, staci udelat krok, necha boje a jde za tebou. Nastaveni kouzel, je na vyber nekolik modu, ale spatne je, ze pri modu, ktery max vyuziva sp, homun stale opakuje kouzleni a spamuje ti chat hlaskou o nedostatku sp a par dalsich veci.

Ale jak uz sem psal, ma super control panel, je v nem nastavitelne vsechno od toho jakyma potama lecit, nastaveni skillu, co pouzivat a kdy(chaos blessing uzitek pomoci tohoto skriptu nema, musel by se projet kod, estli tam jsou podminky na heal pri min zraneni, cp umoznuje nastaveni jen podle poctu %) az treba taktiky, to je uplne super vec, ale je blbe to nastaveni uzivani skillu, na druhou stranu jde vybrat na jakou potvoru pouzivat jaky lvl skillu, jak se k ni chovat(na vyber je mnohem vic moznosti nez nabizi ippangova AI) a je toho vic :)

Skript je napsany uplne jinak nez Rampage/Ippang AI a nemel sem cas se do nej divat, abych si neco upravil.

 

Jinak kazda slusna AI ma ochranu pred KS :)

Link to comment
Share on other sites

Pouzival jsem IppangAI , ale to se mi dost casto zasekavalo . Homun utocil na moba pres jineho moba - stal a nechaval se mlatit. V soucastnosti uzivam MirAI u nehoz se , ale vyskytuji vyse popsane nedostatky .

 

Z duvodu afk expeni jsem ztratil nanejvys savage baby card . Naopak za jeden den mi padly 4 side winder karty :)

Link to comment
Share on other sites

ZaÄala jsem tvořit stránku o homunech ve wiky, jeÄtÄ tam toho hafo chybí­, ale dÄlám na tom :angel_not:

 

Pokud homunkulus dosáhne důvÄry "oddaný", lze pomocí­ Stone of Sage provést evoluci, při které zmÄní­ vzhled (vyroste), mí­rnÄ se mu zvýÄí­ staty a otevřou se 4. skilly

 

teÄ koukám na tuhle poznámku - bohužel to tak není­, staty se vám nezvednou ani o pí­Ä

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jen tak pro informaci, pokud by vas zajimalo, co se stane kdyz mate homunkula, date autotrade a jdete od toho, tak uz to vim... vyhladovi a utece.

grr! :P

Link to comment
Share on other sites

Pokud je zakouzleno Increase AGI skill Urgent Escape of Liff nepridava zadnou rychlost. Alch se pohybuje porad jako jen s AGI UP.

Ano bohuzial je to tak. Ale rychlost chodze sa tu uz riesila s WS skillom cart boost a tak nejak sa zistilo ze s tym nejde nic spravit. tak som to radsej ani nehlasil lebo to je evidentne obdobny problem..

Link to comment
Share on other sites

Ano bohuzial je to tak. Ale rychlost chodze sa tu uz riesila s WS skillom cart boost a tak nejak sa zistilo ze s tym nejde nic spravit. tak som to radsej ani nehlasil lebo to je evidentne obdobny problem..

Ja nedoufam ze by se bonusy od AGI a Urgent Escape scitaly. Ale bylo by fajn kdyby bylo dosazene aspon te rychlosti od Urgent Escape. Hodlam v niffu tahat vlaky pres ohnicek s bloody axe :) a klidne si tipnu ze s bloody axe ten skill taky nebude fungovat.

 

Su lumka takze nevim jestli je tohle spravna uvaha, ale narozdil od Cart Boostu homuni na GW nemuzou, takze by to nemusel byt takovy problem s tou rychlosti. Jestli to nejde spravit nevadi jinyho homuna bych stejne nebral :).

Link to comment
Share on other sites

Problem celkem je. Vyresila by ho nova svn. Nas soucasnej server omezuje maximalni rychlost hracum na rychlost agi up + windwalk u peco postav peco+agi (snad si dobre vzpominam)...Je to omezeny protoze v tyhle "stary" verzi eatheny se scitaj i rychlosti ktery se normalne scitat nemaj a jde tak dosahnout sileny rychlosti s kterou by treba knechti nebo WS probehli hrad pod pul minuty. V soucasnym systemu vyjimky udelat nejdou.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

REBORN

ZaÄala jsem tvořit stránku o homunech ve wiky, jeÄtÄ tam toho hafo chybí­, ale dÄlám na tom :)

teÄ koukám na tuhle poznámku - bohužel to tak není­, staty se vám nezvednou ani o pí­Ä

CZECHRO

Jo, to pravda je (staty se zvýÄí­ jako by povylezl o nÄkolik levelů)...

VzhÂľad sa zmení­, staty zvýčia, zní­ži dí´vera (intimacy) na minimum...

Myslí­m, že to jako 2-3 levely nebude, protože muj homunkulus dostal tyto narůstky pri evoluci:

HP	SP	Str	Agi	Vit	Int	Dex	Luk
21	24	8	  6	  9	  8	  7	  9

...a nebo jsem neuvÄřitelný ÄÂťastlivec :P .

přesnÄ, je tasm určitě vÄtÄí­ rozsah, já mÄl u filira +7 STR což odpoví­dá 7-10 levelům

Já mám dokonce pocit že může být i vÄtÄí­, jeden z pří­kladů před/po na ragnainfu ukazoval u Amistra nárůst VIT o 17 bodů. Ale co se přitom opravdu dÄje vÄdí­ programátoři Gravity.

 

Tak nevim co je spatne a co je dobre. A nebo je to spravne u obou :) Pokud nekdo vi, budu moc rad :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...