Jump to content
Reborn fórum

Homunculus


Silverine

Recommended Posts

  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply

No prave proto me to zajima. Jestli to vubec je mozny zpetne aplikovat na prerozeny homuny, kdyz jsou staty nahodne pridelovany. Resp. jestli mam prestoupit v soucasne chvili nebo pockat az to bude aktualni :D

 

Klidne prejdi. V novejsi SVN to uz je opraveny. Napsat php skript kterej vam nahodne prida staty v rozmeni pro vaseho smudlu neni problem.

Link to comment
Share on other sites

Chci se zeptat, je možné, aby Lif s vyÄÄí­m lvlem zabí­jel i lepÄí­ monstra (jednoduÄe je možné aby vůbec sám zabí­jel?) bez nějakých extrémů v nárustu STR? chci mí­t hezký zví­řátko :D A lifovy boosty jsou nice. Ale vyplatí­ se vůbec udÄlat si Lifa aby mnÄ táhnul dopředu? Nebo se na to mám jednoduÄe vybodnout a vzí­t si pořádnýho DMGera? I Když bude vypadat jak vylitej pudink :air_kiss:

Link to comment
Share on other sites

Chci se zeptat, je možné, aby Lif s vyÄÄí­m lvlem zabí­jel i lepÄí­ monstra (jednoduÄe je možné aby vůbec sám zabí­jel?) bez nějakých extrémů v nárustu STR? chci mí­t hezký zví­řátko :D A lifovy boosty jsou nice. Ale vyplatí­ se vůbec udÄlat si Lifa aby mnÄ táhnul dopředu? Nebo se na to mám jednoduÄe vybodnout a vzí­t si pořádnýho DMGera? I Když bude vypadat jak vylitej pudink :air_kiss:

Neví­m jestli tady už fungují­ 4. skilly u hobů, ale lifovo 4. skill prohodí­ na určitou dobu MATK s ATK (ten skill dÄlá ví­c vÄcí­, ale tohle je to nejdůležitÄjÄí­). S tí­m to pak celkem ujde

Link to comment
Share on other sites

No spí­Ä by mnÄ zají­malo jestli to má cenu a jakou mám vůbec s Lifem Äanci... Zase představa do budoucna na creatora s touhle ví­lou hezky healujici :D ... s prumernou STR 82...

 

btw by mnÄ zají­malo co znamena treba v techhle vzoreckách :

Min ATK = STR + [sTR / 10] ^ 2 + Dex

 

Max ATK = STR + [sTR / 10] ^ 2 + Max(STR + Level, DEX)

 

ten znak ^ ... nějak mi to nejde do hlavy

Link to comment
Share on other sites

No spí­Ä by mnÄ zají­malo jestli to má cenu a jakou mám vůbec s Lifem Äanci... Zase představa do budoucna na creatora s touhle ví­lou hezky healujici :drool: ... s prumernou STR 82...

 

btw by mnÄ zají­malo co znamena treba v techhle vzoreckách :

Min ATK = STR + [sTR / 10] ^ 2 + Dex

 

Max ATK = STR + [sTR / 10] ^ 2 + Max(STR + Level, DEX)

 

ten znak ^ ... nějak mi to nejde do hlavy

Lif je support hobo, moc dobře se s ní­m neexpí­ v porovnání­ s ostatní­ma, ale stále je to lepÄí­ než nic :D

A expit si s ní­m creatora je...nanic :air_kiss:

Joby ti nenaexpí­ a u creatora potřebujeÄ předevÄí­m joby

 

^ = na

[120/ 10] ^ 2 = 144

 

edit: samozřejmÄ že ti žádnej hobo job neexpí­, právÄ proto jsem to psal -aby sis lifa klidnÄ nechal i když to není­ extra zabiják - jinej homun pro creatora beztak nebude mí­t o moc vÄtÄí­ užitek

Link to comment
Share on other sites

Mno tak joby ti nenaexpi žádnej homun :D holt dÄlat creatora není­ jen o tom natáÄet si budí­k na 10 minut :drool:

Mno este o tom popremyslim ... klidne se este nekdo vyjadrete :air_kiss: Možná je to blbost, nebo zbyteÄný, ale Lifa skoro nikdo nejede tak by mnÄ to zají­malo.

 

btw... peknej heal =^.^=

... otázka jde healing hand jen na postavu nebo i na homuna / moba?

Link to comment
Share on other sites

Mno tak joby ti nenaexpi žádnej homun :D holt dÄlat creatora není­ jen o tom natáÄet si budí­k na 10 minut :air_kiss:

Mno este o tom popremyslim ... klidne se este nekdo vyjadrete :drool: Možná je to blbost, nebo zbyteÄný, ale Lifa skoro nikdo nejede tak by mnÄ to zají­malo.

 

btw... peknej heal =^.^=

... otázka jde healing hand jen na postavu nebo i na homuna / moba?

nespotrebovava pri tom healu nahodou slim red poty?

 

ad vyuzitelnost homuna pro creatora:

- homun ti joby nenaexpi: to je sice pravda, ale rozhodne to k jejich ziskani hodne dopomuze

- nevyuzijes jineho homuna... no, osobne preferuji to, ze mi nic ranu neda, nez ze mne neco super healuje :drool:

 

jinak pokud planujes homuna pro creatora jeste na alchemistovi, je to celkem zbytecne, expeni homuna je otazkou par tydnu - nepotrebuje zdaleka tolik expu co hrac, takze je mozna lepsi vyuzit nejakeho ultra bijce pro vytahnuti alchemisty a pak si udelat novou priserku podle novych pozadavku

Link to comment
Share on other sites

No, ale sou situace kdy te neco/nekdo proste trefi vzdy, pak se healek zatracene hodi :air_kiss:

No jako alcha mas moznosti i bez homuna, muzes pit poty, muzes hazet Potion Pitcher na sebe (to dokaze i AI homuna), kdyz potrebujes hodne HP levne na SP a moc na to nespechas, tak volba Summon Flora 5 je docela dobra (tusim ze zaplatis za toho GEO 20SP, healuje te tusim do 3/4 HP mam pocit ze 1000HP/5s a vydrzi minutu, navic pohealuje vsechny v okoli...).

 

Navic vubec neni slabej (potvory az na par hodne silnych po nem nejdou) takze je to takovej alchemistuv Grimtooth i s naslednym healem :D

Link to comment
Share on other sites

No jako alcha mas moznosti i bez homuna, muzes pit poty, muzes hazet Potion Pitcher na sebe (to dokaze i AI homuna), kdyz potrebujes hodne HP levne na SP a moc na to nespechas, tak volba Summon Flora 5 je docela dobra (tusim ze zaplatis za toho GEO 20SP, healuje te tusim do 3/4 HP mam pocit ze 1000HP/5s a vydrzi minutu, navic pohealuje vsechny v okoli...).

 

Navic vubec neni slabej (potvory az na par hodne silnych po nem nejdou) takze je to takovej alchemistuv Grimtooth i s naslednym healem :air_kiss:

Kedze vacsina creatorov ide FCP tak ti na summon floru nevyjde. Nicmenej si myslim ze pre AD creatora je lif rovnako nepouzitelna ako pre alchaca. So str 1 a jedinym dmg skillom ktory je ale velmi drahy, je v pvm dobry akorat tak na zavesenie sa na dual. Ale s takym highLvl vanilmirthom alebo filirom ma slusny a lacny dmgoutput aj v pvm. Ja idem aj tak lif. je neuveritelne kawaii :D

Link to comment
Share on other sites

Kedze vacsina creatorov ide FCP tak ti na summon floru nevyjde. Nicmenej si myslim ze pre AD creatora je lif rovnako nepouzitelna ako pre alchaca. So str 1 a jedinym dmg skillom ktory je ale velmi drahy, je v pvm dobry akorat tak na zavesenie sa na dual. Ale s takym highLvl vanilmirthom alebo filirom ma slusny a lacny dmgoutput aj v pvm. Ja idem aj tak lif. je neuveritelne kawaii :D

 

 

To jo ... ří­kal jsem si, ale alespoř pro mnÄ mí­t homuna jen pro jeho vzhled...neni idealni. Ale evolved forma Lif 2 /rice

Link to comment
Share on other sites

No jako alcha mas moznosti i bez homuna, muzes pit poty, muzes hazet Potion Pitcher na sebe (to dokaze i AI homuna), kdyz potrebujes hodne HP levne na SP a moc na to nespechas, tak volba Summon Flora 5 je docela dobra (tusim ze zaplatis za toho GEO 20SP, healuje te tusim do 3/4 HP mam pocit ze 1000HP/5s a vydrzi minutu, navic pohealuje vsechny v okoli...).

Jenze kazda z tehle veci te krome SP neco stoji(flasky, at uz potion nebo plant :P)

Link to comment
Share on other sites

btw: LE mas jen jednorazovou investici (kdyz si ji nevyhuntis sam) a je efektivni docela slusne :P

Pro creatora s INT99 uz pak neni co resit, u alchace (zvlast michaciho, takze int40 +-) je to dost s obtizema, ten geo zastane praci mnohem lip

Link to comment
Share on other sites

Pro creatora s INT99 uz pak neni co resit, u alchace (zvlast michaciho, takze int40 +-) je to dost s obtizema, ten geo zastane praci mnohem lip

jelikoz ten michaci alchac z homunem ma SP plnou listu, pacto je k nicemu jinemu nepotrebuje, tak se velmi dobre hodi i jemu - aspon ja jsem ji vyuzila vrchovate a dokonce jsem chvilemi fungovala i jako zalozni healer :P

 

btw: i full michaci s homunem se vyplati jet INT aspon na 60 a usetrit treba na par bodech lucku - tady vykon vyrazne predci cenu

Link to comment
Share on other sites

To by me teda zajimalo co. Krome Embrya, ktery potrebujes jen jednou(a navic ho potrebujes i na ostatni homuny, takze bys ho lovil stejne), na to nemusis huntit nic, pokud vim.

Healing Touch, active.

 

Heals the player, or another player if specifically targeted. The skill consumes a Condensed Red Potion, but otherwise functions exactly like an Acolyte's Heal.

 

-- tohle na Rebornu neplati? (nezkouÄela jsem, vychází­m pouze z popisu skillu)

Link to comment
Share on other sites

jelikoz ten michaci alchac z homunem ma SP plnou listu, pacto je k nicemu jinemu nepotrebuje, tak se velmi dobre hodi i jemu - aspon ja jsem ji vyuzila vrchovate a dokonce jsem chvilemi fungovala i jako zalozni healer :P

No, jestli ho nechas palit firebolty a cart revo, tak to tak dobre neni :P

 

btw: i full michaci s homunem se vyplati jet INT aspon na 60 a usetrit treba na par bodech lucku - tady vykon vyrazne predci cenu

Ale jo, souhlas, navic tim zvysis MATK a timpadem i pocet naleechovanych jobexpu. Jen misto LUK bych radsi obetoval DEX (ten mi pro vetsi michani muze nekdo dat Marionetkou, luk clowna/gypsy jsem jeste nevidel)

Link to comment
Share on other sites

No, jestli ho nechas palit firebolty a cart revo, tak to tak dobre neni :P

Ale jo, souhlas, navic tim zvysis MATK a timpadem i pocet naleechovanych jobexpu. Jen misto LUK bych radsi obetoval DEX (ten mi pro vetsi michani muze nekdo dat Marionetkou, luk clowna/gypsy jsem jeste nevidel)

snizis dex -> zpomalis cast -> ses tam kdes byl

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...