Jump to content
Reborn fórum

Homunculus


Silverine

Recommended Posts

Healing Touch, active.

 

Heals the player, or another player if specifically targeted. The skill consumes a Condensed Red Potion, but otherwise functions exactly like an Acolyte's Heal.

 

-- tohle na Rebornu neplati? (nezkouÄela jsem, vychází­m pouze z popisu skillu)

Samozrejme to na reborne plati. Aj Moon sa moze mylit. Jediny problem vidim v tom, ze healing touch nefunguje ako target skill. Healuje len majitela a to bez zameriavania.(aspon na strej SVN to tak bolo na novej som to este neskusal) Ak to je bug tak by sa na to mohol niekto pozriet. :P:P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply

Samozrejme to na reborne plati. Aj Moon sa moze mylit. Jediny problem vidim v tom, ze healing touch nefunguje ako target skill. Healuje len majitela a to bez zameriavania.(aspon na strej SVN to tak bolo na novej som to este neskusal) Ak to je bug tak by sa na to mohol niekto pozriet. :P:P

Samozrejme ze se muzu mylit, Alcha s Lifem sem mel jen na jednom High rate serveru, nevalne povesti(co se presnosti skillu tyce), prave proto sem psal to "pokud vim" :P

Link to comment
Share on other sites

Tak teda... zkousel sem Lifa na test serveru, a musí­m na to ří­ct jedno slovo -íşlet :P

když se podí­váte na tabůlky rozvoje statů

Tak má prakticky na staty rozvoj +- 0,5-2 za 1 lvl, vanilmirth má rozvoj až +3 ale minimálně může dostat do všech statů 0,1, což je dost málo. (ne že by byl mezi 0,5-0,1 velkej rozdí­l :P ) Zkoušel jsem ho v lvlvech 20,40, a 80 ... na lvlu 20 je to dost slabý hom, když nemáte alespoň trochu battle alchu bude větší­ problém, na lvlu 40 dává pecky za 100 -120 mobům jako jsou savage, kupodivu ho všichni missujou, a když už se strefí­, lif utrpí­ zranění­ kolem 100HP, na lvlu 80 dává argiope rány za 220-240,argiope se strefí­ asi jednou za 15 ran za 250 HP (tady jsem to trochu nepochopil...flee 201,182,191 =^.^= -to znamená že má 121,102 a 111 agi :P )

 

Buď jsem měl extrémní­ štěstí­ a vždycky (asi 5x) jsem vyssumonil homuna s nadprůměrnýma statama, a nebo lif vyexpenej na lvl 40+ už něco umí­, a až na potřebu red slim potů je docela drsoň, na 80. lvlu heal za 1,2k :P

S Urgent Escapem jsem chodil snad skoro jako S WS+Cart Boost (i když to bylo možná tí­m, že se tohle zrovna testuje :) )

Mental Charge, fungoval trochu divně, asi je buglej ATK byl 423 a MATK 754 ... když jsem nahodil mental měl Lif MATK 1558 + ATK 423 ... a dával šlupky za 2150. :P

 

Když to shrnu, tak nato, že by to měl být support homunukulus, má slušný flee, docela slušnou def a peknej ATK, jestli jsou výhradně lokace, kde se healing hand pro creatora dost hodí­ (ani nevim :P ) , tak je Lif velmi dobrá volba... je to taková směska všech ostatní­ch homunů, jen nemá využitelné battle skilly. A na lokace, které by jste s napří­klad Filirovým daným lvlem navštěvovali by jste si museli s Lifem ještě pár lvlů počkat.A GW creator jede nejspí­š INT>DEX>VIT, takže heal asi moc nebodne (možná v solo nahánění­ jobu :P )

... nato jak vypadá Lif2 s aurou si ho stojí­ rozjet :) .

 

 

Edit: chtěl bych se zeptat: na 4. skill homuna musí­m mí­t plnou intimacy? nebo stačí­, když skill použiju, párkrát ho nakrmí­m a můžu hopouží­t znovu?

Link to comment
Share on other sites

Nezda se vam, ze na Homuncula funguje nejak spatne powarpova ochrana? Nekam se portnu nebo projdu warpem, a uz jenom vidim, jak mi nejaka silnejsi potvora uhryzala homuncula aniz bych se pohnul nebo cokoliv udelal. ><

 

Btw na homuncula nefunguji utocne plosnaky (testovano v pvp) jako SG atd... Je to spravne?

Link to comment
Share on other sites

Nezda se vam, ze na Homuncula funguje nejak spatne powarpova ochrana? Nekam se portnu nebo projdu warpem, a uz jenom vidim, jak mi nejaka silnejsi potvora uhryzala homuncula aniz bych se pohnul nebo cokoliv udelal. ><

ani powarpová, ani pologovací­, ale to, že potvory žerou jeho neznamená, že budou žrát tebe, takže toho lze i takticky využí­vat, jestli je to dobře nebo ÄpatnÄ ale neví­m, každopádnÄ to nese klady i zápory

Btw na homuncula nefunguji utocne plosnaky (testovano v pvp) jako SG atd... Je to spravne?

tohle je jedna z feature homunkulů - má to tak být a je to správnÄ, stejnÄ jako homunovské neredukovatelné flee

Link to comment
Share on other sites

Jsem sam, komu prijde, ze skill Accelerated Flight u Fillira nefunguje? Opticky se mi sice flee zvysi, ale ve skutecnosti homun dostava kazdou druhou ranu zasah i kdyz by z 95% nemel :D

Asi jo, ja Accelerated Fight vyuzivam (kdyz to nejedu afk) docela dost a je to nadherne videt na silnejsich mrchach - Hunter fly, ninetaila apod.

Rozhodne alespon u me funguje jak ma

 

Taky jsem si vsiml ale jine feature nove SVN: Summon Flora 5 (geo) - drive mlatil kam dosahl a az teprve lecil, takze bylo potreba kolem nej taktizovat. Ted prvne leci, i kdyz se hodi primo na mouchu nebo lisku a teprve kdyz ma alcha dost HP tak kouse potvory :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Äau chci se jen zeptat,protože jsem slyÄel od nějakého hráÄe,že byl/je nějaký problém po evoluci homuna.ÂŽe mu prý nepřibudou HP,ani SP a jen zmÄní­ vzhled a přibude 4.skill.

Tak se ptám jestli je to už opravené,protože pak kdyby se nevylepčili jeho schpnosti,tak si ří­kám,že evoluci asi ani neprovedu(JENÂŽE JA HO STEJNÄ EVOLUJU).A pak hlavnÄ když jsem na test serveru,tak zrovna tohle zapomenu testnout :P jestli se po evoluci zmení­ jeho HP a SP.Nevim já osobnÄ si myslí­m,že mu život a mana přibude,ale jak pí­Äu..jeden hráÄ mi tí­m celkem pomotal hlavu.Snad se spletl a po evluci se přece jen homun upgraduje ve smyslu statů..BTW:jestli už jste o tom nÄkdo na foře psal,tak pardon,ale v takovém zápalu expim homuna,že nestí­hám Äí­st forum thx za pochopení­.

Link to comment
Share on other sites

Äau chci se jen zeptat,protože jsem slyÄel od nějakého hráÄe,že byl/je nějaký problém po evoluci homuna.ÂŽe mu prý nepřibudou HP,ani SP a jen zmÄní­ vzhled a přibude 4.skill.

Tak se ptám jestli je to už opravené,protože pak kdyby se nevylepčili jeho schpnosti,tak si ří­kám,že evoluci asi ani neprovedu(JENÂŽE JA HO STEJNÄ EVOLUJU).A pak hlavnÄ když jsem na test serveru,tak zrovna tohle zapomenu testnout :) jestli se po evoluci zmení­ jeho HP a SP.Nevim já osobnÄ si myslí­m,že mu život a mana přibude,ale jak pí­Äu..jeden hráÄ mi tí­m celkem pomotal hlavu.Snad se spletl a po evluci se přece jen homun upgraduje ve smyslu statů..BTW:jestli už jste o tom nÄkdo na foře psal,tak pardon,ale v takovém zápalu expim homuna,že nestí­hám Äí­st forum thx za pochopení­.

 

staty, HP ani SP homunkula se po evoluci NEZMÄNí

Link to comment
Share on other sites

Pisalo sa tu o tom skor. Kenny tu niekde pisal, ze napisat script na zvysenie statov pre skor (v SVN kde sa este chybka s nepridavanim statov po evolucii vyskytuje. Ono sa to mozno neskor zmeni.) evolvovanych homunov nebude ziadny problem. Takze kludne prestup, nebudes o nic ukrateny.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Homunculus vie pouzivat lubovolny tvoj skill, aj na ine targety ako teba, homuncula. Predpokladam vsak, ze to nie je povolene :mml:

 

Ano, až na to, že je umí­ použí­vat POUZE na jiné cí­le než jeho alchemistu. A samozřejmÄ skilly bez targetu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Guest jirkan

netuÄí­ nÄkdo jak si do MirAI přidám seznam mobů na který ten prÄola nemá íştočit? jedno TXT unattacklist tam je ale tam sou 9 mí­stný čísla O_o

Stahni si MirAI control pannel (na stejne strance), tam to nastavis snadno klikoidne :P

 

Nainstaluj ho do stejneho direktorare kde je MirAI (takze defaultn c:\program files\gravity\ro\ai\user_ai)

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan

Pro uzivatele MirAI kterym zacalo zlobit:

 

Po stazeni poslednich updatu Sakray to chce znova stahnout MirAI (neco to tam prepise) - nezapomente si zazalohovat Config.lua.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...