Jump to content

Photo

Zpozdeny damage

This topic is in the process of being archived.
121 replies to this topic

Poll: Zpozdeny damage (168 member(s) have cast votes)

Chcete vypnout zpozdeny damage?

1. Ano, chci ho vypnout. (85 votes [50.60%])

Percentage of vote: 50.60%

2. Ne, chci aby zustal tak jak je. (36 votes [21.43%])

Percentage of vote: 21.43%

3. Je mi to jedno / nevim o co jde. (5 votes [2.98%])

Percentage of vote: 2.98%

4. Muzeme to zkusit jak to bude vypadat. (42 votes [25.00%])

Percentage of vote: 25.00%

Vote

#21 smash

smash

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 306 posts

Posted 27 September 2006 - 08:30 PM

Hele kdyz to vypnete tak s sebou musite nest vsecky rizika zadny nastavovani zpozdeni o 0,05 sec bud zpozdeny nebo ne O_o

Reborn:

ukaz_emblem_php.png
SlayerOfDarknes- Ranger...Phoenix Furry ukazemblem.png 4ever

Slayer's Queen -Arc Bishopka, DPSlayer - Genetic, Chicker - Rune Knight, YourDevotedHusband -   Royal Guard

Eric Clapton - clown, Niela - HP
a par dalsich slayeru...
Non-advanced grupa:
Ummagumma -Hunter, RED HEAD - dancka
Moje K/P/V

#22 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5,305 posts

Posted 27 September 2006 - 08:38 PM

To zadny nastavovani ani nepujde :angel_not: Dobry je ze to eathene usetri 90% vsech casovacu protoze se dmg bude odecitat okamzite. Vypada to ze to zkusime jen na testu a pak muze tahle diskuze pokracovat.

#23 KILLER BEAN

KILLER BEAN

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 74 posts

Posted 02 October 2006 - 03:27 PM

ja som za to, aby to ostalo takto ako to je...hlavne pomaha to ze mozem portnut pri takej rane, ktora je vacsia ako moje hp... :D
2 Perthorn Ako sa mozes portnut a umret? Vsak je to o tom aby si to prezil :( Jedine ak sa portnes o par policok vedla umres... Ale to je mala moznost.
Jedina zla vec na tom je ze dostanem dmg aj ked mob umre...Potesi to hlavne vtedy ked ho zabijem a on este da mna :D Neda sa urobit aby ked niekto umre tak aby to tu ranu uz nedalo?(nieco podobne ako sg...)
KillerBean - Wizard lvl 98/50 Member of Unknown guild ...SG suxx...

#24 tulpik

tulpik

Hyegun

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 743 posts
  • Interests:Programming: <br /> C++,<br /> Python,<br /> Bash.<br /><br />And more other activity.

Posted 03 October 2006 - 01:39 PM

Ja presne nevim jak to bude vypadat kdyz se to vypne.
Ale odhaduju, ze kdyz potahnu pulku niffu(wiznou) a sekne me jeden, tak dostanu instant?

A vo kolik je ted zpozdenej?
Smrdíš...

#25 Lord Harog

Lord Harog

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 4 posts

Posted 06 October 2006 - 09:52 AM

Ze zkušeností z aegisu vím, že se nejdřív zobrazí čísla dmg a až pak se započítají. Výhody pro hráče -> při použití portování vás něco sekne, ale dmg se nezapočítá.
Lord Harog - mage lvl25 - nemohl jsem opustit starou partu a stále hraju na czechro
CzechRO
Bozskej Kaja - lvl92Minstrel

#26 Daisuke

Daisuke

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 64 posts

Posted 13 October 2006 - 12:38 PM

Taky jsem pro vypnutí.. hit a portnutí je sice skvělý, ale na druhou stranu, když to chcípne a vy se těšíte, že si konečně sednete, poregeníte, neutratíte pot, a potvora vás sejme... naštve to .)

Lucerne - Hybrid knechtka se slepičím vývarem Kytičkou
Daisuke - Hodne hybridní priestka, nepoužívám xD
...a spousta dalších postav, co nestojí za řeč.

A pak jsme vtrhli do hradu a hrdě se pustili do obrany, bylo to úžasné, adrenalin stoupal, skvělá souhra mezi členy naší guildy... - ... a co bylo pak? - no potom byl lag, spadl server a byli jsme všichni v p-----... (Z vyprávění o GW)
Život je boj, tak se pobijte a já s dovolením projdu...

#27 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5,305 posts

Posted 13 October 2006 - 12:51 PM

No.. a zkusenosti z test serveru? :)

#28 KILLER BEAN

KILLER BEAN

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 74 posts

Posted 15 October 2006 - 03:24 AM

Taky jsem pro vypnutí.. hit a portnutí je sice skvělý, ale na druhou stranu, když to chcípne a vy se těšíte, že si konečně sednete, poregeníte, neutratíte pot, a potvora vás sejme... naštve to .)

nj ale ked sa to vypne tak ta prisera ta tiez zabije :dance:

2 k3dT nedalo by sa urobit nieco podobne ako je pri porte - ze ak dostanes ranu, portnes daleko tak ju nedostanes, ibaze v tomto pripade ak prisera umrie nedostanem ten dmg?

Edited by KILLER BEAN, 15 October 2006 - 03:28 AM.

KillerBean - Wizard lvl 98/50 Member of Unknown guild ...SG suxx...

#29 Daisuke

Daisuke

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 64 posts

Posted 15 October 2006 - 04:15 PM

nj ale ked sa to vypne tak ta prisera ta tiez zabije ;)

Že by šlo o ten pocit ? :dance:

Lucerne - Hybrid knechtka se slepičím vývarem Kytičkou
Daisuke - Hodne hybridní priestka, nepoužívám xD
...a spousta dalších postav, co nestojí za řeč.

A pak jsme vtrhli do hradu a hrdě se pustili do obrany, bylo to úžasné, adrenalin stoupal, skvělá souhra mezi členy naší guildy... - ... a co bylo pak? - no potom byl lag, spadl server a byli jsme všichni v p-----... (Z vyprávění o GW)
Život je boj, tak se pobijte a já s dovolením projdu...

#30 Silverine

Silverine

Deviruchi

• Supporters
  • 140 posts

Posted 17 October 2006 - 11:00 AM

postřeh:
jako supporter s homunem jsem zjistila, že zpožděný dmg také krade expy - homun něco zabije, od zpožděného dmg dostane finální ťafku a expy nedostane ani on, ani já (pokud rána dopadá hodně pomalu, stihnou se expy ještě před smrtí připsat, ale většinou ne)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Posted Image

#31 Guest_jirkan_*

Guest_jirkan_*
  • Guests

Posted 17 October 2006 - 05:42 PM

Postreh: Je to pravdepodobne (z ostreho) zpomalene podle rychlosti utoku potvory. Zvlast vtipne je to treba u Firelocku, kdyz me mrtvej firelock sejme po par sekundach ze zahrobi kdyz padne pneuma. (no kombinace pomala damage+pneuma je vubec vtipna...)

Kdyz si vezmu ze jsem na nich pred pulrokem solo vyexpil v pohode job50 na aco->priest a ted hebnu po par potvorach u aco->monk ktery by mel vydrzet daleko vic...

Nebo takovi Geo. Probehnu s archerem lvl40+-. Dostanu ranu za 500, popobehnu pul obrazovky a teprv pak zacnu sleepovat. Pak je ten skill u moba uplne na houby, kdyz jeho smysl IMHO je v tom, abych sleepnul u nej a druhou ranou me po pravu za tu neopatrnost zabil :)

#32 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5,305 posts

Posted 24 October 2006 - 09:37 PM

Nejaky vyjadreni konecne? Na testu je zpozdenej dmg vypnutej... tu hlasovalo 110 lidi spise pro vypnuti tak se ptam... je test lip hratelnej?

#33 Koca

Koca

Baphomet

• Supporters
  • 2,525 posts
  • Interests:Kočičky :)

Posted 24 October 2006 - 09:46 PM

Ja jsem rozhodne proti, kdyz vlackuju niff a neco me zasekne tak nemam vubec sanci portnout driv nez umru. A takhle to je u spousty cinnosti. Minus zpozdenyho dmg je, ze kdyz hidnu hned po tom co do me potvora sekne, tak me to asi za sekundu odhidne, protoze najednou dostanu tu zpozdenou ranu. Ale na to jsem si uz zvyk a je to lepsi nez porad umirat. Rozhodne nechat zapnuty :D

#34 TheERay

TheERay

Therakuluza

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 869 posts
  • Location:vleže . možná občas 64 . 69 moc nemusim . kolmo na holku je to zajimvý :)

Posted 25 October 2006 - 05:40 AM

a nebo to vypadá tak že mě seknou dorubou na půlku HP ale uniknu a jdu dál a lehnu o půl screenu dál :-! .. a ten hide mi štve :)já sem bohužel neměl pořádně čas to otestit ale vim že okamžitá dmg má něco do sebe (ze serverů co sem hrál před rebem nebo z high ratů když sem testil apod.) :D

Edited by TheERay, 25 October 2006 - 05:41 AM.

Server je skvělej.. lidi tu jsou *censored* :) Happyend is a story which hasn´t ended yet .. originalne >>MAxl3<< ]==> Max13 }==> max13

Nebejt na světě blbejch lidí, zůstal bych asi sám.. docela dilema |

The Midgard doesnt belong to us anymore .. in happy memory of all players i have met /swt :(

Praud membr of rborn pro-lamas plejrs [$S$] - )˛Most´-lamaring-Shovels,( - 1st multy gejms pro-lejmink klan

and

F.F.G.
,,Everything that has a beggining has an end´´
,,Sometimes hope is all we have´´

my love is vengeance, my wife is death,

i can feel the depression coming to me
cause there is no longer we
i can feel the death coming to you
cause there is some vengeance to do

my lover is bullet, and you'r fucking dead

TheMostPerfectSilenceIsWhenThereIsNoNeedToSpeak :P/gg

#35 Silverine

Silverine

Deviruchi

• Supporters
  • 140 posts

Posted 25 October 2006 - 08:41 AM

Nejaky vyjadreni konecne? Na testu je zpozdenej dmg vypnutej... tu hlasovalo 110 lidi spise pro vypnuti tak se ptam... je test lip hratelnej?

lip hratelnej... hur hratelnej... ono test moc ke hrani neni, dost tezko tam pujde vicero lidi zcela normalne hrat, expit, huntit a tech par co to pujde zkouset jsou spis zastanci vypnuti a tem to vyhovuje, takze nejlepsi otestovani hratelnosti je nahozeni na ostry server (treba jen na dva dny) a hned budes mit kopu reflexe
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Posted Image

#36 Ertai

Ertai

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 54 posts

Posted 25 October 2006 - 09:08 AM

Podla toho co sa tu pise mam skor pocit ze problem je v implementacii spozdeneho damage, a nie v nom samotnom. Na CzRO sa mi nikdy nestalo aby som kvoli opozdenemu damage zomrel po porte, alebo na inej mape, pripadne dostal sleep az ked uteciem od potvory ktora mi ho dala, funguje proste presne tak ako si ludia predstavuju ze by mal fungovat.
A pamatam si ako to bolo na reborne kym spozdeny damage nebol - zomriet na potvoru skor ako ju vobec uvidim, pripadne mimic ktory mi dava damage a ja ho este vidim pol obrazovky od seba - nic prijemne. Pochybujem ze naozaj chcete aby sa to vratilo, radsej by som zlepsil aktualny algoritmus.

Edited by Ertai, 25 October 2006 - 09:15 AM.

Laager - FS profesor & main Shokei GW battle curmudgeon (CzechRO)
Posted Image
"Do the innocent pay for the crimes of the guilty? Of course they do. That's the fate of the weak."
~ Nicol Bolas

#37 TheERay

TheERay

Therakuluza

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 869 posts
  • Location:vleže . možná občas 64 . 69 moc nemusim . kolmo na holku je to zajimvý :)

Posted 25 October 2006 - 10:53 AM

no mě NEzpožděnej dmg co sem teď testil na serveru tak mi to nějak moc nevadí.. celkem mi to vyhovovalo :) aspoň se lidi naučej vláčkovat pořádně :D horší to bude s lagama no :)

okorát endure je bez zpožděný dmg krapet naprd.. "nestihnu" jim utýct ze screenu takže stači proběhnout kolem 3 příšer s ranged atk a endure je v háji :)

Edited by TheERay, 25 October 2006 - 10:57 AM.

Server je skvělej.. lidi tu jsou *censored* :) Happyend is a story which hasn´t ended yet .. originalne >>MAxl3<< ]==> Max13 }==> max13

Nebejt na světě blbejch lidí, zůstal bych asi sám.. docela dilema |

The Midgard doesnt belong to us anymore .. in happy memory of all players i have met /swt :(

Praud membr of rborn pro-lamas plejrs [$S$] - )˛Most´-lamaring-Shovels,( - 1st multy gejms pro-lejmink klan

and

F.F.G.
,,Everything that has a beggining has an end´´
,,Sometimes hope is all we have´´

my love is vengeance, my wife is death,

i can feel the depression coming to me
cause there is no longer we
i can feel the death coming to you
cause there is some vengeance to do

my lover is bullet, and you'r fucking dead

TheMostPerfectSilenceIsWhenThereIsNoNeedToSpeak :P/gg

#38 Guest_jirkan_*

Guest_jirkan_*
  • Guests

Posted 25 October 2006 - 11:25 AM

no mě NEzpožděnej dmg co sem teď testil na serveru tak mi to nějak moc nevadí.. celkem mi to vyhovovalo :) aspoň se lidi naučej vláčkovat pořádně :D horší to bude s lagama no :)

V lagach (zvlast tech kolem vypadku/prepnuti routu apod.) je ti stejne fuk ze muzes wingnout, kdyz pokud ta potvora ma normalni ASPD tak nez tam ten wing projde, tak uz davno lezis :)

Ale mas pravdu, lidi se naucej vlackovat a ne ze kdyz to zvrtaj a neco je prasti tak port a odnese to chudak ktery si pobliz soluje jednu potvurku.

#39 Gell

Gell

retired

• Supporters
  • 1,838 posts

Posted 25 October 2006 - 01:06 PM

Já jsem pro nechání zpožděný dmg tak, jak je. Pár dní jsem hrál na serveru, kde to bylo vypnutý (= dmg dostaneš ještě před animací útoku potvory a před červenejma číslama) a je to pěkně hnusný.
"The purpose of life is to end."

#40 Romulus

Romulus

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 252 posts

Posted 25 October 2006 - 01:32 PM

Jsem pro zachovani stavajiciho nastaveni, nehraju zadnou tankovaci postavu, ale lidi jsou uz nauceny na tenhle styl.
Sepora - Creator (Friends)