Jump to content
Reborn fórum

Acolyte - Kde Expit?


Gwaihir

Recommended Posts

Ridil jsem se podle nanker buildu na combo monk - a tim nemam pneuma, takze kde jsou ty mista kde expit bez pneumi? ( sem aco lvl 50 )

306[/snapback]

 

No pokud mas kliku a sezenes si elementarni chain, tak je to celkem jednoduche:

Ice: Elder willow, eggyry

Fire: ruzni undeadi (orc dungeon), eggyry, hode, sandman

Wind: cely baylan island

Earth: gargy

 

Navic pri tomhle ratu mas lvl 50 asi tak za 2-4 hodiny i s hloupym stunnerem, takze nevim, kde expis.

 

Zkus expit v geffu 1 na poison spore nebo treba v payon cave lvl 2. Pokud mas trochu sily a malicko dexterity, nemel bys mit problem.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 224
  • Created
  • Last Reply

Pretoze acolyta je slaba na pouzivanie holy light a zabijanie gargoyle trva celu vecnost.

Pneuma, bless 10 a holy light berie vela sp ktoreho tiez nema moc.

Nakoniec zistis, ze s archerem/magem naexpite aj dvaja rychlesie ako ked pojdes sam.

Link to comment
Share on other sites

Jestli myslis gargy tak proc proboha s archerem/magem? S bless 10 a holy light jde gh solovat a nikdo neubira expy ;)

1292[/snapback]

 

Pokud solo, tak raydric archery -> jsou slabí­ na holy light (coz garga neni) a je za ne vic expu.

Link to comment
Share on other sites

Jestli myslis gargy tak proc proboha s archerem/magem? S bless 10 a holy light jde gh solovat a nikdo neubira expy ;)

1292[/snapback]

 

 

Jste si jistí­, že pokud nÄkdo jede monka bude mí­t bless na desí­tce a holy? (< Teda nÄkteří­ monkové se s HL ani neobtÄžují­..)

Link to comment
Share on other sites

Jste si jistí­, že pokud nÄkdo jede monka bude mí­t bless na desí­tce a holy? (< Teda nÄkteří­ monkové se s HL ani neobtÄžují­..)

1404[/snapback]

Myslim ze bless 10 je pre monka povinnost ;)

Link to comment
Share on other sites

Bless nezveda jen heal (int), on zveda i str a dex, coz je pro monka taky dost podstatny.

 

HL je pro monka na hranici uzitecnosti (spis pod ni). Na druhou stranu je skoro zadara (opal pada furt, crystal blue taky neni problem sehnat a rosary si koupi).

 

A jinak: ja jsem to psal pro priesta. Navic to lehce zavani OT.

Link to comment
Share on other sites

No nevim co resite na tomhle ratu jde expa vsude:-), a na normalnim uz HL nebude "zadara", aco podle men nejlip expi v parte tak 2-3 lid a on. A pak kdyz má pneumu, HL muze raydrick archer, ale tam to hce aspon 4 fabre jinak ho vse sejme. Je to desne flustrujici bez karet.

Link to comment
Share on other sites

acolyta budouci monk :rolleyes:

lvl 1X-20-pyramida 1f

lvl 20-30-payon cave 1f

lvl 30-40-geffen tower 1f

lvl 40-60-gargove GH dulezita pneuma a stuner(asi nej nekartovana mace pro aco/monk)po trose cviku si na to zvyknete a poleze to dobre da se do job 50

lvl 40-60- dungeon v GH vlevo kousek do dola(nespominam si na nazev)

sou tam rydric archeri ktere s pneumou snadno vyridite horsi sou mimicove pro wingy sebou na rychly port dava to lepsi expy nez gagrove ale trochu stresujici :blink:

dalsi moznost je tankovani v geff 3f ci gefenii archerovi to se da do job 50

je to asi nejrychlejsi varianta mam to odskousene :)

Link to comment
Share on other sites

acolyta budouci monk :rolleyes:

1775[/snapback]

 

No ja nevim, podle me to sou samy mista s mizernym dropem. Navic, kdyz takovy DEX/STR aco zkousi expit na gargach, tak je to i na 50.levelu bez silky/saint roby s rodafrog/pupou docela hardcore (pri odhadovane int kolem 18). Navic gh neni moc dobre misto na gargy (mysleno zakladni vstup mesto Glast Heim), daleko lepsi je jit po schodech dolu, kde jsou raydric archeri, tam se doportit do stredu mapy a projit do dalsi - tam jsou spousty gargu a otravni crampove (ale tech je vyrazne min, jak mimicu a wind ghostu o patro vys).

 

Ja celkem doporucuju na nizsich levelech drtit rodafrogy, rockery a poporingy, pozdeji prejit do baylanu a vyhuntit jak to jen pujde saintrobu[1], kde si dam rodafrog kartu. A pak prejit na gargy. Jinak pokud jsou nejake elementalni zbrane, je vhodne expit na elder willow a eggyrach treba az do levelu 60 :blink: Nebo jak pisu v prvnim prispevku.

Link to comment
Share on other sites

mno jo tohle sou mista na rychly exp bez nakeho dobreho dropu...

gagrgoly hardcote?si delas srandu staci ti je stuner i bez pupy to tam jde vph kdyz umis s pneumou,jo pod ryadric archerama sou gargy a celkem dost vyplati se to tam zkusit ....

Link to comment
Share on other sites

mno jo tohle sou mista na rychly exp bez nakeho dobreho dropu...

gagrgoly hardcote?si delas srandu staci ti je stuner i bez pupy to tam jde vph kdyz umis s pneumou,jo pod ryadric archerama sou gargy a celkem dost vyplati se to tam zkusit ....

1789[/snapback]

No me prijdou hardcore, kdyz stojim v pneume, kolem je 5 gargoylu a nekdy proste tu pneumu ignoruji, dokud ji nepostavim jinde a klidne ji prostreli. Pak se 700hp a ranami za 200 to je hardcore.

Link to comment
Share on other sites

<_< na gargach sem stravil jednu dobu hodne casu... a nestalo se mi abych potkal 4 nebo 5 gargy na 1 miste max tak 3 mno mas pravdu pokud maas 700 hp -+

a davaji ti za 200+ tak sou problemy predevsim s sp protoze davas pneumu mlatis a pak se healujes mno podle me je gargu v glasheimu min proto je to tam lepsi newim jak por ryadricama tam je vyskyt 5 gargu na 1 miste mozna bezny :blink:

 

EDIT :na gargach v GH

Link to comment
Share on other sites

celkom dobre miesto na solo expenie acolytu je amatsu dung 1 - antique firelock ma takmer rovnake staty ako gargoyle(mozno kusok mensie expy ale ma menej hp a je undead takze sa da healovat) a pada z neho celkom pekna karta a AoA

akurat problem je zo zaciatku zohnat 10k na cestu a splnit quest na vstup do dungu ale na druhej strane tam nebude vela ludi :)

Link to comment
Share on other sites

celkom dobre miesto na solo expenie acolytu je amatsu dung 1 - antique firelock ma takmer rovnake staty ako gargoyle(mozno kusok mensie expy ale ma menej hp a je undead takze sa da healovat) a pada z neho celkom pekna karta a AoA

akurat problem je zo zaciatku zohnat 10k na cestu a splnit quest na vstup do dungu ale na druhej strane tam nebude vela ludi :)

1937[/snapback]

No firelock soldier ani nikdo jiny z amatsu dung1 nema napsany, ze je range - tudis pro aco s pneumou neskodny. Ses si jistej, ze je ok?

 

EDIT: hp ma oproti garze asi jen o 200 min a jexpy je za nej cca 1/3.

Link to comment
Share on other sites

No firelock soldier ani nikdo jiny z amatsu dung1 nema napsany, ze je range - tudis pro aco s pneumou neskodny. Ses si jistej, ze je ok?

 

EDIT: hp ma oproti garze asi jen o 200 min a jexpy je za nej cca 1/3.

1958[/snapback]

No ja som tam videl expit par aco aj na czechro este v casoch ked tam bolo asi 30-40+- shinobi ... teraz by tam mali byt 2.

Link to comment
Share on other sites

celkom dobre miesto na solo expenie acolytu je amatsu dung 1 - antique firelock ma takmer rovnake staty ako gargoyle(mozno kusok mensie expy ale ma menej hp a je undead takze sa da healovat) a pada z neho celkom pekna karta a AoA

akurat problem je zo zaciatku zohnat 10k na cestu a splnit quest na vstup do dungu ale na druhej strane tam nebude vela ludi :)

1937[/snapback]

Tak som si ten quest robil a jediny problem je sa dostat cez ten field do tej jaskyne pred ktorou stoji dost hydier+tam su ty vodnici s bicom. Celkom dost velky problem pre slabu acolytu. Je pravda ze pneuma riesi hydry, ale staci jeden zly teleport a ste mrtvy, a ak ste si nespravili warp tak vyhadzovat dalsie 10k zeny to uz asi nie. Takze zhrnutie:

-samozrejme pneuma

-10k zeny

-spravit si tam warp

 

To kya: ano expili tam ale dostat sa tam nebol taky problem ako tu.

Link to comment
Share on other sites

No firelock soldier ani nikdo jiny z amatsu dung1 nema napsany, ze je range - tudis pro aco s pneumou neskodny. Ses si jistej, ze je ok?

 

EDIT: hp ma oproti garze asi jen o 200 min a jexpy je za nej cca 1/3.

firelock je urcite ranged ale s expami mas pravdu, uz som velmi dlho nepozeral kolko dava(naposledy asi pred 3mesiacmi) ale vtedy to bolo takmer rovnake

pri tych expoch co ma sa tam fakt neoplati :)

Link to comment
Share on other sites

EDIT: hp ma oproti garze asi jen o 200 min a jexpy je za nej cca 1/3.

1958[/snapback]

 

pri tych expoch co ma sa tam fakt neoplati  :)

1987[/snapback]

Hmm pri rate 1:

Gargoyle .::. HP 3950 .::. Exp 1650 .::. Job Exp 1650

Firelock .::. HP 3852 .::. Exp 1293 .::. Job Exp 1003

 

To zase az taky rozdiel nie je kedze je undead a garga demon .. alebo sa mylim ?

Link to comment
Share on other sites

na wilowech das tak 1-2 lvly das heal des payon cave tam healujes zombiky (das heal na 10 a udelas si pneumu) pak jdes na gargy a pak na raydrich archery

2657[/snapback]

Na willowech a elder willowech das v poho i 30 levelu, akurat mozna ne s int/vit buildem, ale s str/dex buildem, ze ktereho pujde monk (no a ice chain se hodi, ale problem bude ho sehnat).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...