Jump to content
Reborn fórum

Acolyte - Kde Expit?


Gwaihir

Recommended Posts

  • Replies 224
  • Created
  • Last Reply
na wilowech das tak 1-2 lvly das heal des payon cave tam healujes zombiky (das heal na 10 a udelas si pneumu) pak jdes na gargy a pak na raydrich archery

2657[/snapback]

ehm...heal lvl 5 je postacujuci najme ked berem do uvahy nedostatok tvojich Sp a kamosovych HP

nvm uz presne ja som tahal heal na 10 postupne asi kazdy 2lvl od 35-45jobu!! nie base.

Link to comment
Share on other sites

Gwaihir: Muze a celkem snadno, udela vlacek a drti je ruwachem jako nic (vcerejsi vecer). Tak trochu...divne. :)

4605[/snapback]

Tomu nerozumim... muj aco je ted prilis low level, ale na czechro jsem daval ruwachem dmg za 1. Takze bud je to bug a hlasi se to, nebo se to netyka dex/str acolytu s nizkou int.

Link to comment
Share on other sites

Tomu nerozumim... muj aco je ted prilis low level, ale na czechro jsem daval ruwachem dmg za 1. Takze bud je to bug a hlasi se to, nebo se to netyka dex/str acolytu s nizkou int.

4625[/snapback]

No uz to niekdo hlasil ... ruwach by mal davat holy property attack a dava neutral property ... takisto aj vacsina skillov priser ktore boli na czRO inej property su teraz neutral prop.

Link to comment
Share on other sites

A basic Acolyte skill that is mastered at lvl 1.

Summons a holy light around the caster to detect and attack hidden enemies within its range. Does holy attack by 145% of the maximum attack strength of the caster, consumes 10 SP.

 

No ja to chapu tak, ze ten holy attack da skrytemu nepriteli a ne ze ho tim bude fackovat porad. Ja se svym MATK 22-27 se ani priblizovat nebudu :) Proste sem ruwach nikdy nechapal jako utocne kouzlo.

 

EDIT: Navic proc to plati jen na sandmany a ne treba na zombiky nebo hode?

Link to comment
Share on other sites

J, zavisi to na mAtk. Prasti ho to jednou a odkryje, ale on se schova znova. A znova. A znova. Acolyta tam jen pobiha s aktivnim ruwachem a healuje se, sandmani/hode co ho honi, se postupne zabiji o aktivni ruwach.

 

Btw by to nemusel byt mozna takovy problem, kdyby ruwach odkryval jen potvory v melee vzdalenosti, tedy 2 policka od acolyty (ma mit 5x5 dosah, a sight 7x7, 3 policka)

Link to comment
Share on other sites

J, zavisi to na mAtk. Prasti ho to jednou a odkryje, ale on se schova znova. A znova. A znova. Acolyta tam jen pobiha s aktivnim ruwachem a healuje se, sandmani/hode co ho honi, se postupne zabiji o aktivni ruwach.

 

Btw by to nemusel byt mozna takovy problem, kdyby ruwach odkryval jen potvory v melee vzdalenosti, tedy 2 policka od acolyty (ma mit 5x5 dosah, a sight 7x7, 3 policka)

4638[/snapback]

odkedy ma mat sight vacsi dosah ako ruwach ? viem o tom, ze na czro je ten dosah velky oproti tomu ako to ma byt, ale ze by mal byt ruwach tak socka maly ?

Link to comment
Share on other sites

Od cervna minuleho roku na kRO a v ramci nechvalne zabugovaneho skill balancing patche na iRO (poprve v unoru v Louyang episode). Stejny patch, ktery zvedl grimtooth na 200%, dal pohyb v cloaku, zdvojnasobil dmg occultu...atd.

 

Jinak ruwach ma asi mensi dosah, protoze na rozdil od sight dela dmg.

Link to comment
Share on other sites

chjo, uz chapem, niekde som si cital o tom patchi, ale asi sa mi v pamati vymenili hodnoty pri ploche sightu a ruwachu. my teraz bezime podla customu ? alebo podla niektoreho obdobia na iro ? alebo podla nejakej epizody ? ako to dopadne s ruwachom ?

Link to comment
Share on other sites

dys uz se tu tak bavite o tech gargach, zajimalo by me, estli se da predejit udelani ty "skorapky" kolem nej

4744[/snapback]

Tu "skorapku" si on vytvori ak utoci, ma menej ako 30% HP (ale nie vzdy .. sanca je 20% ze si ju spravi) ...

takze predides tomu jedine tak, ze mu budes davat dostatocne velke rany a dostatocne rychlo. :)

Link to comment
Share on other sites

podle me bych aco(jel sem na monka, ale do 20 lvl v tom neni moc velky rozdil) expil zpocatku: poring/poporing/drops/picky

--->pak sem presel do payon cave1f/elder willow mozna i PC2f

pak GH.....a od tak 50 base jobu sem sel s archerem na stingy do culvertu 3, a do 2 dnu bylo 6x lvl :mellow::P:P:P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

podla mna je najlepsie expit takto (ja normalne mavam FS aco-10bless,10agi,10heal+pneuma), najprv idem do payon cave az kym nemampneumu...potom si skocim po HL a idem hned na gargov(solo) a potom priamo od gargov na zombie prisonerov... :blink:

Link to comment
Share on other sites

firelock je urcite ranged ale s expami mas pravdu, uz som velmi dlho nepozeral kolko dava(naposledy asi pred 3mesiacmi) ale vtedy to bolo takmer rovnake

pri tych expoch co ma sa tam fakt neoplati  :)

1987[/snapback]

Beru z5, co sem rekl o firelock soldierech. Prijdou mi mnohem lepsi jak gargy pro aco jdouciho na monka. Zejmena protoze:

1. HL je pro me s int 18+12 (s blessem) uplna sranda a gargu bych hryzal tyden

2. Firelock nema skill jak cornutus ( i kdyz gargy uz i v tom polevily)

3. Dava mensi dacky a nema jiny utok nez ranged. Navic jejich utok neodhazuje (nebo aspon ne tolik).

4. Mensi nebezpeci kolem (jen 2 shinobi oproti abysmalovi s khalizburgama nebo crampum).

5. Ma mnohem lepsi drop (zelezo se proste hodi mnohem vic, jak zargony)

6. Na druhou stranu je tam debilni mapa, ale to aco s warpem neresi :) Bez warpu je to moc drahe.

 

 

Suma sumarum kolem levelu 45 je to dost dobre (ted uz mam asi 54/43) a stale je to fajn 1.3%/0.9% expy.

 

Je to lepsi i jak leaf cat (solo) protoze:

a] je to min proflaknuta lokace

b] ostatni classy krome aco classu si tady neuzijou ani v parte

c] je problem usolovat leafcata i na 50. levelu (teda jednoho ne, ale 4 bez odpocinku nedam a trva to dyl - pri statech str 60, dex 60, AGI 9, INT 30)

 

S pomoci magnum breakaru, huntu, wizzu, cart revujich merchu jsou samozrejme lepsi leafcaty (1st classum jde jen o job, ze?).

Link to comment
Share on other sites

Äau, poradil by mi nÄkdo prosim kde mam expit?? Aco lvl49,37 staty: int59,dex40,agi9, ostatni 1  skilly:10DP, 10DB, 9bless, 5heal, 1 agi

6944[/snapback]

 

Co to mas za build? Neprehanis to s tou int? Jedine zvedni trochu heal a sup do orc dungu nebo payonu 1-3.

Link to comment
Share on other sites

Äau, poradil by mi nÄkdo prosim kde mam expit?? Aco lvl49,37 staty: int59,dex40,agi9, ostatni 1  skilly:10DP, 10DB, 9bless, 5heal, 1 agi

6944[/snapback]

Hmm, staty ukazuje na priesta a skilly na monka. Naozaj zaujimave. Co akoze ma ztoho byt?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...