Jump to content
Reborn fórum

Acolyte - Kde Expit?


Gwaihir

Recommended Posts

  • Replies 224
  • Created
  • Last Reply

Moonfighter - I tak to ale není­ žádná sláva.. už už dáváÄ raydricovi poslední­ ránu, mimic a rychle teleport pryÄ a expy žádný. Na firelocí­ch ani na leaf catech není­ jinak nic íştoÄného.

Jinak, fajn mí­steÄko jsou i zenorky s GC crusem ^^ To jen sedí­te, občas ho healnete a boostujete..

Link to comment
Share on other sites

Pokud nejedete priesta jako prvni postavu tak si huntnete 4x fabre (to je tak na 4hodky max. - nebo si to kupte), naexpete pneumu a heal 6+, vezmete vsechny grapes, honey, whatever na SP a bezte do Amatsu - nejrychlejsi exp co znam .... (ja tam sel uz na 27 base)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
question1:

jak se dá dostat do toho amatsu dungu? je na to nějaký quest? prý ho zadá nějaká babka, ale nikde v amatsu jsem ji nemohl nají­t...

 

question2:

jak se dostat do ayothaye?

 

dí­k

15667[/snapback]

 

Do ayothaye se jede stejne jak do amatsu - lodi z Alberty. Quest do amatsu dungu zacina u strazi pred domem old lady, ale v soucasne dobe se pro vetsinu classu s levelem min jak 70 da udelat jen s velkym stestim a pneuma.

 

Edit: Lisku opravdu zabijes jen tim haaaa :P, co se naucis v jeskyni za hydrama, ale neni lehky tam dojit, port asi pomuze.

Link to comment
Share on other sites

a jak je to s tí­m amatsu questem? jsem se doÄetl že nakonec musí­m zabí­t nine taila a to osobnÄ, jinak mám prý smůlu ???

 

pokud by to nejhorÄí­ mÄlo být TP před ten domek za hydrama, tak to by se jeÄtÄ dalo, ale liÄku fakt sám zatí­m nedám :)

Link to comment
Share on other sites

mno kdyz sem ho delal ja, tak sem nic zabijet nemusel ) jen probehne dialog, ty v nem zarves a liska chcipne )

15709[/snapback]

 

takže:

pokecal jsem se stráží­ před domem babky, zaÄel jsem za vládcem Ama, pokecal jsem s týpkem u domu babky, zaÄel jsem do shrine na S dalÄí­ mapy, vrátil se k babce, zařval na ni a .... nic :)

 

žádná liÄka se neobjevila, jen mÄ babka opÄt vyhodila. je tam nÄkde jeÄtÄ nÄkdo dalÄí­? nebo musí­m sehnat nějaké ty noodles nebo o Äem to ten jeden mlel?

 

tak nakonec se to napoÄtvrté povedlo, sláva :)

Link to comment
Share on other sites

takže:

pokecal jsem se stráží­ před domem babky, zaÄel jsem za vládcem Ama, pokecal jsem s týpkem u domu babky, zaÄel jsem do shrine na S dalÄí­ mapy, vrátil se k babce, zařval na ni a ....  nic :)

 

žádná liÄka se neobjevila, jen mÄ babka opÄt vyhodila. je tam nÄkde jeÄtÄ nÄkdo dalÄí­? nebo musí­m sehnat nějaké ty noodles nebo o Äem to ten jeden mlel?

15735[/snapback]

No od toho lorda si mel jit jeste k jedne postave blizko domu old lady, ale jeslti te muz s kitsune mask naucil haaaaa :) tak pak musis tak dlouho chodit k old lady, az se to povede :) Pak uz si zajdes jen pro glejt k lordovi a je to.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hele lidi...to mÄ chcete vážnÄ namluvit že se dá naexpit 50job na raydrikách a gargách?? je to asi celkem k zbláznÄni co :whistling: já mám teÄ job 36...zatim jedu na gargech...job mi leze kolem 4,5% za jednoho.....ale tak kolem 45jobu to asi bude malinko masakr :thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Hele lidi...to mÄ chcete vážnÄ namluvit že se dá naexpit 50job na raydrikách a gargách?? je to asi celkem k zbláznÄni co :whistling: já mám teÄ job 36...zatim jedu na gargech...job mi leze kolem 4,5% za jednoho.....ale tak kolem 45jobu to asi bude malinko masakr :thumbdown:

17910[/snapback]

Sólo můžeÄ jeÄtÄ třeba na firelock soldiery do Amatsu dungu, nebo na zombie prisonery/injustice do GH prison 1f (až budeÄ mí­t heal na 10)

Link to comment
Share on other sites

Sólo můžeÄ jeÄtÄ třeba na firelock soldiery do Amatsu dungu, nebo na zombie prisonery/injustice do GH prison 1f (až budeÄ mí­t heal na 10)

17913[/snapback]

 

tak tam asi ne...jedu pure spirit monka...teÄ sem skouÄel ty raydriky a ve starcaise je to celkem maso....ty ÄarodÄjnice sou celkem nepří­jemný a mimicové jakbysmet...zatim budu pokraÄovat na garkách a nebo zkusim to amatsu

Link to comment
Share on other sites

btw...mohl by prosim nÄkdo hodit odkaz kde najdu přesnej popis toho questu do amatsu dungu....sem asi pitomej, paÄ stráže před domem old lady nenajdu...nebo hoÄte aspoř souřadnice moc prosí­m..dí­ky

 

stráže sem naÄel,ale stejnÄ by se hodil přesnej popis....předem dí­k

Link to comment
Share on other sites

1. Promluvte se strazemi u domecku kde bydli stara, nemocna babicka. Potom si promluvte se samotnou babickou.

 

2. Jdete do palace, do 4.patra a promluvte si s lordem.

 

3. Vratte se za babickou. Opet nejdrive promluvte se strazemi a potom s ni.

 

4. Jdete si promluvit s chlapeckem Kouji. Stoji napravo od domu babci. Promluvte s nim dvakrat!

 

5. Jdete na vedlejsi mapu "ama_fild01" (warp vpravo nahore). Projdete ji az k severnimu chramu a tam promluvte s NPC ohledne Kitsune Mask.

 

6. Vratte se zpatky k babce a promlouvejte s ni do te doby nez vam da "Nine Tail". Napoprve ho vetsinou neda

 

7. Jdete znovu do palace za lordem a promluvte s nim. Da vam propustku do Dungeonu.

 

8. Jdete za NPC do podkrovi palace (o patro vyse) a ta vas warpne do dungeonu.

 

Propustku muzete pouzivat na vsechny postavy na jednom uctu. Pokud pouzijete vstupenku u postavy na jinem uctu, vstupenka zmizi (toto nemam overeno).

 

 

Jinak s mapkou to mas i tady:

http://hcdraci.wz.cz/phpBB2/viewtopic.php?t=105

 

Jinak je taky dobry sehnat archera do party treba s priestem a jit na stingy/sealy/ottery

Link to comment
Share on other sites

1. Promluvte se strazemi u domecku kde bydli stara, nemocna babicka. Potom si promluvte se samotnou babickou.

 

2. Jdete do palace, do 4.patra a promluvte si s lordem.

 

3. Vratte se za babickou. Opet nejdrive promluvte se strazemi a potom s ni.

 

4. Jdete si promluvit s chlapeckem Kouji. Stoji napravo od domu babci. Promluvte s nim dvakrat!

 

5. Jdete na vedlejsi mapu "ama_fild01" (warp vpravo nahore). Projdete ji az k severnimu chramu a tam promluvte s NPC ohledne Kitsune Mask.

 

6. Vratte se zpatky k babce a promlouvejte s ni do te doby nez vam da "Nine Tail". Napoprve ho vetsinou neda 

 

7. Jdete znovu do palace za lordem a promluvte s nim. Da vam propustku do Dungeonu.

 

8. Jdete za NPC do podkrovi palace (o patro vyse) a ta vas warpne do dungeonu.

 

Propustku muzete pouzivat na vsechny postavy na jednom uctu. Pokud pouzijete vstupenku u postavy na jinem uctu, vstupenka zmizi (toto nemam overeno).

Jinak s mapkou to mas i tady:

http://hcdraci.wz.cz/phpBB2/viewtopic.php?t=105

 

Jinak je taky dobry sehnat archera do party treba s priestem a jit na stingy/sealy/ottery

17957[/snapback]

 

dÄkuju moc...slavil sem upÄch...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...