Jump to content
Reborn fórum

icq vir...


k3dT

Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sice to primo s icq virem nesouvisi... ale i tak.. majitele originalnich ICQ klientu ctete: http://forum.zive.cz/viewtopic.php?t=42993...0&postorder=asc a radeji si stahnete lepsiho icq klienta... zakazat posilani odkazu je od tvurcu originalniho icq klienta naprosta amaterstina :D Kdyby se alespon ukazovalo nejaky upozorneni... proc to pisu? Za posledni tejden jsem posilal ruzne lidem odkazy - novackum i stavajicim hracum a pokazdy sem musel resit nedorozumneni ke kterymu doslo.

 

Si predstavte ze pisete clovekovi odkaz na registraci a jako dalsi vetu "zaregistruj se tu." On napise "kde?" a takhle porad dokola...

Link to comment
Share on other sites

Kterej z tech alter. klientu je nejlepsi? Slysel sem o Mirande, Trillianu, QIP...atd. ale nevim co z toho by se dalo srovnat se srandama na icq :D

To si si odpovedal viac-menej sam - ak chces "srandy" tak ICQ, ale ak chces nieco v com mozes pisat kamaratom tak hocico ineho len _preboha_ nie ten otrasny novy ICQ klient. A inak to zavisi od kazdeho osobnych preferencii a potrieb, poznam prakticky pouzivatelov kazdeho klienta, a neviem ktory je lepsi a ktory horsi (odhliadnuc od noveho ICQ ktore je fakt strasne). Ja osobne pouzivam qip a preto odporucam ten :)
Link to comment
Share on other sites

Kterej z tech alter. klientu je nejlepsi? Slysel sem o Mirande, Trillianu, QIP...atd. ale nevim co z toho by se dalo srovnat se srandama na icq :)

No, ja jsem zastance Trillianu. Ma to v sobe vsechny funkce, co potrebujes hned od zacatku a nemusis instalovat nejake dalsi pluginy.

Ale kazdemu se libi neco jineho, takze doporucuju zkouset, zkouset a zkouset. :D

Link to comment
Share on other sites

Kterej z tech alter. klientu je nejlepsi? Slysel sem o Mirande, Trillianu, QIP...atd. ale nevim co z toho by se dalo srovnat se srandama na icq :thumsup4:

 

Tak ja se zase zastanu Mirandy, je to maly, rychly, dobre nastavitelny, existuje spousta volitelny pluginu vznikajicich od ruznych autoru, protoze je to opensource :)

Nemusi se instalovat, takze hodis na flashdisk a spustis kdekoliv.

Link to comment
Share on other sites

No ten zákaz posí­lání­ odkazů je jaksi klient-side (zpráva přijde, ale nezobrazí­ se) a funguje jen u icq 4 (teda nevim, jestli s icq 4 se dá jeÄtÄ připojit) / 5 / 5.1. Starý icq 2003b to neblokuje.

 

Mirandu jsem mÄl pár tejdnů a pak jsem ji smazal, protože se nějak nedokázala připojit k sí­ti kvůli novýmu způsobu přihlaÄování­ nebo co.

Link to comment
Share on other sites

No ten zákaz posí­lání­ odkazů je jaksi klient-side (zpráva přijde, ale nezobrazí­ se) a funguje jen u icq 4 (teda

nevim, jestli s icq 4 se dá jeÄtÄ připojit) / 5 / 5.1. Starý icq 2003b to neblokuje.

Mam spis pocit, ze to dela server v zavislosti na klientem presentovane verzi klienta.

 

Konkretne sveho casu nesel poslat odkaz ani mezi licq-1.3.0 na Mirandu, u obeho jsem si naprosto jisty ze se client-side nezmenila :)

 

Mirandu jsem mÄl pár tejdnů a pak jsem ji smazal, protože se nějak nedokázala připojit k sí­ti kvůli novýmu způsobu přihlaÄování­ nebo co.

Miranda je nejvic postizena neustalymi zmenami v protokolu, vetsinou behem par hodin vyjde novy komunikacni plugin.

Na druhou stranu ma velmi prijemne moznosti, jako treba transparentni gpg sifrovani (to uz ma nove licq-1.3.4 taky :) konecne) - takze zatim jsem pod Win32 pro Mirandu (nebo XWinPro 5.2+secureCRT+licq na Linuxu :) ). Jestli neco podobneho umi i Trilian nebo dalsi klienti, muze to byt zajimave.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...