Jump to content
Reborn fórum

Herní­ klient


Recommended Posts

no jestli ještě nejsem moc blbej, tak chyba s kernel32 nevypadá na grafiku, takže to je pak těžší­ .... ale pro jistotu, jestliže teda máš stáhnuto reborn sakray, tak si otevři setup a zkus přehodit na "jinou grafiku" a nižší­ rozlišení­..

 

nový pc=? nový i s vistama? tušim, že řikal koča, že na tom RO nespustil

Edited by TheERay
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 202
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

JJ napis o problemu vic. Hlavne co mas za OS a kde presne ta hlaska vylitne.

 

Na Vistach jsme instaloval RO uz dvakrat (ruzny kompy). Jednou jel uplne bez problemu (jen dinput.dll na freemouse z czRO nejde a hazi error ale nasel sem jinej funkcni) a na druhum to hazelo nejakej error...mozna stejnej jak pises ty...uz nevim. Ale ten error hazel pouze patcher-reexe.exe sla hra spustit dobre.

Edited by Kurtz
Link to comment
Share on other sites

no mam windos xp profesional kdyz kliknu na ikonku reborn tak mi to hodi tu chybu a kdyz to spustim prez reexe tak se spusti login a kdyz zadam login a dam ok hodi mi to servr odpojen ted sme k tomu snad rekl vse

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...

Hi,

chci se jen zeptat zda je možnost spouÄtÄt RO i pod Linuxem. Sestra ho má na nootebooku, a chce ho hrát (linux OpenSuse 10), musí­ mí­t na to emulátor nebo je i verze pro Linux?

Prosí­m v jakémkoliv pří­padÄ mi napiÄte (hodnÄ podrobný) návod, s Linuxem zaÄí­náme a máme dost problémy než něco rozchodí­me.

 

Dí­ky moc

Edited by Ebachan
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Chci se zeptat jestli klient jde stahnout i pres nejaky program a popř třeba stopnout stahovani, protoze me to trva 8 hodin ke stahnuti tak abych si treba mohl dat pauzu, v mojem download accelerator plusu to nejde

Server urcite resume podporuje. Ozkouseno v download manazeru Opery. V podstate to pujde stahnout pres jakykoliv program, ktery podporuje sifrovane spojeni s certifikatem - https protokol. Osobne jsem nezkousel, ale myslim, ze Flashget by to mohl zvladnout. Pokud bude hlasit chybu certifikatu, tak potom je treba certifikat nainstalovat do Internet Exploreru.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Novy update herniho klienta, muzete stahovat z odkazu, co naleznete zde: http://www.reborn.cz/klient

Vse je opatchovano ke dnesnimu datu.

 

Tentokrat tam neni klasicky mouse freedom v podobe dinput.dll, ale kompatibilni s Windows Vista. Spousti se souborem RO_MF.exe. Vedle hodin (Systray) se vam objevi ikonka, ktera indikuje, ze je Mouse Freedom spusteny. Samotny Mouse Freedom pro Windows Vista muzete stahnout zde: http://server.reborn.cz/ro_mf_vista.zip

 

Taky tam jsou zjednoduseny efekty Storm Gust / Meteor Storm / Lord of Vermilion

Link to comment
Share on other sites

Zjednoduseny efekty (sg na gw) tam asi nejsou, coz?

jj, no vidis, to jsem zapomnel dodat. Jsou tam i ty osekany efekty SG/MS/LoV

 

EDIT: Kdyz to budete delat pres GRF Factory, musite nastavit GRF Version na 0x200, jinak se vam priste uz Reborn neopatchuje.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest RODIX

Mozem sa spytat, ci by neslo klienta hodit aj nejaky iny hosting ako k jirkanovi, lebo od neho mi to taha tak 10kb/sec a viem, ze niesom jediny. ST zjavne nema ten hosting rad. God ma podobny problem a nejde len o klienta ale aj o videa, ktore tam kedy boli. :(

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith
Mozem sa spytat, ci by neslo klienta hodit aj nejaky iny hosting ako k jirkanovi, lebo od neho mi to taha tak 10kb/sec a viem, ze niesom jediny. ST zjavne nema ten hosting rad. God ma podobny problem a nejde len o klienta ale aj o videa, ktore tam kedy boli. :(

Na bližčie neurčitý Äas to mí´žem hodiÂť ku sebe (rádovo v týždřoch... kým nebudem potrebovaÂť miesto na nieÄo iné). KeÄ to niekomu pomí´že :)

Odkaz

Edited by Baalberith
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...