Jump to content
Reborn fórum

Herní­ klient


Recommended Posts

1) WindowLock - Pokud hrajete ve fullscreenu a stve vas kdyz zmacknete ALT+Tab, tak blika obrazovka, tohle vam roztahne okno (musite hrat v okne) pres celou obrazovku, budete videt jen hlavni panel s nabidkou start. Uz zadny blikani obrazovky

 

taaakze k tomuto....

1. da sa v tom nahravat ?

2. ked hram v okne je naky prikaz na roztiahnutie obrazu ci ma to byt povodne vo FS?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 202
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1. Ve Vistach jo kdyz je zaply Aero (je to fullscreen DirectX plocha, kterou potrebuje fraps aby fungoval. Musi se pak zapnout "monitor windows desktop manager" nebo tak nejak to tam bude, uz si to moc nepamatuju)

 

2. Za behu nejde velikost okna menit (nebo nevim jak)

 

Dalsi vec na kterou prisel dark - pokud vam funguje spatne dual, zapnete si AutoFreeCPU a ve hre pak menite klavesama Scroll Lock nebo CTRL+S prioritu okna, melo by vam to rozhodit ty okna v pozadi. Musite si s tim pohrat :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

jo akorat malickost - tu codepage si pokud mozno nastavte na 1250... sice vam nepujdou vsecky znaky s diakritikou, ale server unicode neumi, a kdyz potkate treba Šmajdalfa, tak misto Š uvidite ctvereck a to uz nijak osefovat nepujde :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Zdraví­m. ChtÄl jsem vyzkouÄet tuto hru na tomto Äeském serveru, ale herní­ klient se stahuje rychlostí­ 10 kb/s a nižÄí­. Mohl by ho nÄkdo, kdo ho má stažené, nebo pří­mo nÄkdo z GM teamu uploadnout na nějaký spolehlivÄjÄí­ hosting? Rychlost stahování­ je vážnÄ ní­zká a den to stahovat nemohu.

 

DÄkuji

Edited by Zekk
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Na webu je ke stazeni nova testovaci verze herniho RO klienta. Je specialni tim, ze je to upraveny Ragnarok Renewal klient tak, aby fungoval s Rebornem. Hra nema tudiz problemy s patchovanim. Klienta muzete stahnout z obvykle adresy http://www.reborn.cz/klient

 

Problemy piste sem... :P Je mozny ze se nejaky muzou vyskytnout.

 

 

Jak moc je potreba mit novyho klienta a jak dlouho jeste bude podporovana stara verze? Ne ze by byl problem to stahnout, ale zatim to funguje tak jak to je ;-)

Link to comment
Share on other sites

Nooo momentalne delam na updatu na novou svn... Az tohle bude a zprovozni se k tomu ten quest log system, mozna jeste mercenaries... budu si hrat s exe z renewal klienta. A to uz budou muset mit vsichni novyho klienta. Rekl bych ze jeste tak dva, tri mesice prujdou stavajici klienti bez problemu. Az na to ze nejde patchovat Sakray :P

Link to comment
Share on other sites

Nebylo by možné s renewalem poÄkat tak jeÄtÄ aspoř 10-20et? ty nÄkteré zmÄny jsou dost nepÄkné (Expy podle lvlu moba a hráÄe, Heal ovlivnÄný ne "tabulkou", ale matk, ZruÄená redukce delaye u stringů, profy doplřujou jen 50% jejich max SP, ...)

Edited by Nerosan
Link to comment
Share on other sites

Jo už sem to vidÄl na jednom nejmenovaným serveru a moc se mi to nelí­bilo (asi tí­m že nehraju přes BM - neukamenujte mÄ :devil2:)

Ty vazne hrajes za hp bez bm ? :shifty:

To ja bych potreboval jeste minimalne 4tou listu.

Link to comment
Share on other sites

Ty vazne hrajes za hp bez bm ? :devil2:

To ja bych potreboval jeste minimalne 4tou listu.

proÄ ne? :vava:

staÄí­ stí­hat přehazovat jednotlivý liÄty na první­ máÄ Wpoty, agi, bles, assu, KE, pneumu, magni, aeternu, divinu/hide/sw

na ostatní­ch vÄci typu impo asperko, ress, suffra, port, decrease,...

tÄÄ máÄ tu hlavní­ liÄtu jeÄtÄ jednoduÄÄí­, páÄ asu můžeÄ mí­t na druhé nebo třetí­ :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan
Ty vazne hrajes za hp bez bm ? :shifty:

To ja bych potreboval jeste minimalne 4tou listu.

Proboha, k cemu nejaky zastaraly BM, kde se ani neda poradne chatovat, v dobe RoExt? (ktery navic je primo v oficialnim klientu takze to zvladne i sexkratarka v prumerne firme)?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ahoj, nejakých pár rokov som nehral Ragnarok a teraz by som si ho rád skíşsil zahraÂť..

stiahol som si czechro klienta, ale chcem hrávaÂť tu.. len sa chcem spýtaÂť, či bude stačiÂť, keÄ po nainÄtalovaní­ Czechro klienta, hodí­m Reborn patcher? (bude hra obsahovaÂť vÄetko to Äo máte nastavené na vaÄom serveri? efekty atÄ.?)

 

dí­ky, $pider

 

P.S. celý klient sa mi sÂťahovaÂť nechce, ale ak by to muselo byÂť, tak by som to skíşsil..

Edited by Spider4ewer
Link to comment
Share on other sites

fakt tezko rict... pac neverim ze by tu nekdo kdo tomu rozumi mel czechro klienta (tzn vedel co vsecko obsahuje). Zkus reborn patcher, nech to opatchovat.. a uvidis jestli ti bude padat hra :D

 

no už som skíşÄal reborn patchera, nevadí­, zaÄí­nam sÂťahovaÂť reborn clienta :))

Link to comment
Share on other sites

Na webu je ke stazeni nova testovaci verze herniho RO klienta. Je specialni tim, ze je to upraveny Ragnarok Renewal klient tak, aby fungoval s Rebornem. Hra nema tudiz problemy s patchovanim.

 

Jde o opravenou verzi! Hra by nemela vubec padat (testovano na sobe tyden). Kdo se chcete podilet na otestovani stahnete si klienta odsud: https://ssl.jirkan.cz/jirkan.cz/ro/mirror/r..._2009-08-26.exe

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...