Jump to content
Reborn fórum

Herní­ klient


Recommended Posts

  • Replies 202
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest jirkan

Tak mam nove info k RO_MF a dualum.

 

Ta verze co je v oficialnim patcheru - RoExt je vice narocne na procesor, RO_MF Dll verze mene. Ovsem to plati pouze v pripade, ze mate minimalne procesor s hyperthreadingem nebo vice jadry.

Pro jednojadro se to kouse vsechno stejne a ani 2 klienti nefunguji (zkouseno wokno, full screen na jednom i pres desktops, bez ohledu na nastaveni v .ini je to nehratelne a ani 2 homboti nejdou), nicmene uplne v pohode funguje moje stara dobra 2 roky stara verze na http://jirkan.cz/romf.zip

Link to comment
Share on other sites

uplne v pohode funguje moje stara dobra 2 roky stara verze na http://jirkan.cz/romf.zip
Nooo ne na desktopu s P4 HT 3.0GHz, Ati R9600XT Pro, a ne na ntb MSI GX600X s DualCore 2,1GHz a nVidia GF8600M GT, tam se i s touhle starou dobrou verzí­ nedá pustit ví­c jak jeden íşÄet. JedinÄ RoExt pomohlo, sice ntb utáhne 3 íşÄty max (což je vzhledem k jeho výkonu a nároÄnosti RO fakt smÄÄný, když aktuální­ nový hry bÄžej obvykle i na max detaily ví­ceménÄ plynule), ale aspoř se to dá hrát.
Link to comment
Share on other sites

Na webu je ke stazeni nova testovaci verze herniho RO klienta. Je specialni tim, ze je to upraveny Ragnarok Renewal klient tak, aby fungoval s Rebornem. Hra nema tudiz problemy s patchovanim.

 

Jde o opravenou verzi! Hra by nemela vubec padat (testovano na sobe tyden). Kdo se chcete podilet na otestovani stahnete si klienta odsud: https://ssl.jirkan.cz/jirkan.cz/ro/mirror/r..._2009-08-26.exe

 

 

prosim nejaky reakce jak to funguje >_> nebo si uz vazne budu myslet ze to co delam delam zbytecne...

Link to comment
Share on other sites

Novej klient - DLL verze -ROExt

spustil jsem bez problemu 15 klientu, vsechno hratelny, pak dosli ucty :D takze doporucuju

 

www.tracy.cz/nreb.jpg

 

Jedina chybka je v patcheru v tom obsazena a to k3dt uz vi, pokud chcete v nastaveni osekane efekty, musite si nejdriv v reseni problemu dat reset patchu a pak to pujde.

 

A tak nejak celkove mne prijde ze se klient pousti rychlejc, driv to nacte postavu :D

Link to comment
Share on other sites

Me zase po stahnuti, rozbaleni a opatchovani klienta hra nejde vubec spustit, ani pres Patcher ani pres reexe.exe. Vubec nic se mi neobjevi v procesech. Zkousel jsem Dll verze, Dll verze - RO Ext i Exe verze, nic neslo.

 

Mam 32 bitove Visty.

 

EDIT: Tak jsem to predelal znova a jede to vpohode, zadne chyby.

Edited by Doctor1
Link to comment
Share on other sites

prosim nejaky reakce jak to funguje >_> nebo si uz vazne budu myslet ze to co delam delam zbytecne...

 

Ted jsem po dvou dnech(!) doinstaloval cisty Visty32sp2 a chodi to zatim bez zjevnych problemu :D

(v teto chvili je to asi tak jedina vec kera mi zatim funguje...)

Link to comment
Share on other sites

Udelejte to jak jsem psal Tracymu.. :

 

Jedina chybka je v patcheru v tom obsazena a to k3dt uz vi, pokud chcete v nastaveni osekane efekty, musite si nejdriv v reseni problemu dat reset patchu a pak to pujde.

 

pardon, tak to jsem trosicku prehledl, uz je to vporadku

Link to comment
Share on other sites

PÄkný den,

mám problém, když zapnu reexe.exe, a potřebuji pracovat třeba jeÄtÄ s internetem, nebo když si zapnu na dual jeÄtÄ jednu postavu, klesne mi priorita u aplikace (proces reexe.exe) na stav "ní­zká", když ve správci íşloh nastaví­m prioritu na "normál" a přepnu např. mezi klienty automaticky mi opÄt u obou procesů vznikne priorita "ní­zká" :( Potýkal jste se již nÄkdo s tí­mto problémem ? A neví­te zda se dá nÄkde v registrech nastavit stálá priorita k určité aplikaci, nebo procesu ? DÄkuji

Edited by Orichi
Link to comment
Share on other sites

A to je chyba? Seka se ti potom klient nebo proc to vadi? :( Kdyztak zkus v adresari s RO editovat soubor dinput.ini a najdi radek:

 

; Release CPU when RO window is inactive, doesn't work on Vista.

; Command line switch: -cpu

AutoFreeCPU = 1

 

misto 1 dej 0 :)

 

edit: nevim jestli je v reborn packu stejny mf a roext.. mam stazeny ten co tu nekde lezi na foru...ale tydle radky by tam asi mely byt :)

edit2: pokud to neni tak defaultni, nejsem si jisty jestli sem to nemenil .)

Edited by kuzmicz
Link to comment
Share on other sites

...

 

No jde o to, že když mam ragnarok otevřený dvakrát, a jednu postavu si k druhé připnu na follow, tak vždy neaktivní­ okno s hrou se jakoby zasekne do doby, než z nÄj udÄlám ALT+TABem okno aktivní­. Proto si myslí­m, že potřebuji, aby obÄ aplikace zůstaly s prioritou na "normální­".

 

V praxi to pak vypadá asi následovnÄ: [mam Aktivní­ okno s priestem]připnu Priesta k Thiefovi, alt+tab, [mam Aktivní­ okno s thiefem] chodim v okolí­ priesta, ale priest mÄ nenásleduje (v neaktivní­m priestovÄ oknÄ není­ vidÄt žádný pohyb), alt+tab [mam Aktivní­ okno s prietem] najednou v jeden moment vydí­m jak thief lí­tá sem tam a Priest za ní­m bÄží­, hodim thiefovi boosty (ale v neaktivní­m oknÄ s thiefem není­ žádná akce, alt+tab, [Mam aktivní­ okno s thiefem] dostanu v jednu chví­li Agi up, Blessing, magni i kyrie.

 

Jednotlivé aplikace spolu nepracují­ v reálném, Äase, proto jsem myslel, že je to tou prioritou.

 

NicménÄ, vyhledal jsem dinput.ini, ale v nastavení­ již byl parametr 0. Zkusil jsem tedy zmÄnit nejdří­v na 1, beze zmÄny, a pak zpátky na 0 a opÄt beze zmÄny.

 

Už vážnÄ neví­m co s tí­m :)

Edit: Tak sem si přeÄetl pří­spÄvek od uživatele "jirkan" a stáhl jsem si ty dva roky staré soubory z http://jirkan.cz/romf.zip a už to funguje jak má :(

Edited by Orichi
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
Ahoj, opatchoval jsem a hodil aktualniho klienta k jirkanovi, primy odkaz: https://ssl.jirkan.cz/jirkan.cz/ro/mirror/r..._2010-04-09.exe

kdyby slo dat tohle sem ---> http://www.reborn.cz/klient

tak by to bylo dost dobry.. ja jsem stahnul tu starou verzi, ktera mi nemaka a ted stahuju nanovo.. ;)

nejak me nenapadlo projit nejdriv forum a sel jsem stahovat primo z homepage :)

 

tak nic, tohle mi taky nefunguje, asi si u vas nezahraju :) - stejna chyba:

errorkm.jpg

 

jo, tak mi to nedalo, spustil jsem "opatchovat ragnarok", patchovani probehlo - spodni cudliky vsechny zbelali, click na levej a tohle:

error2r.jpg

 

 

tak jsem to spustil pres reexe a funguju.. nechapu..

Edited by howrah
Link to comment
Share on other sites

Jeste jsem se chtel zeptat, jestli mi nekdo poradi co s tim.. mam takove tuseni, ze je to spatne ze mi to stejne jednoho dne prestane fungovat..

vlastne - proto jsem to sem psal, aby mi nekdo poradil, co s tim mam delat..

diky

Link to comment
Share on other sites

Sakray opatchujes pres opatchuj-ro.exe (sakray uz se neaktualizuje, ted je to o renewalu, ale poznas to napr ze v zime jsou darecky po mestech (pronta misto kasny strom) a momentalne jsou v prontere ty stromy rozkvetly)

 

Reborn patchujes souborem Patcher.exe (potrebujes .NET Framework)

 

Hra se spousti souborem reexe.exe

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ahoj, mam dotaz udelal sem vse co jste tu zatim psaly a je pravda ze tu chybu s dll. souborem uz mi to nehazi akorat mi hra jde jen do ty doby nez ji vypnu ( to mi delalo i predtim) jakmile hru vypnu tak sem skoncil a jediny co muzu udelat je nahrat RO znovu abych mohl zase dokud hru nevypnu hrat... nevite co s tim ??(mam Win 7 jen informativne) predem dekuju :megalol:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...