Jump to content
Reborn fórum

Herní­ klient


Recommended Posts

  • Replies 202
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...

Nahral jsem k jirkanovi nejnovejsiho opatchovanyho klienta k vcerejsimu datu... tak jestli ma nekdo problem, stahujte.

 

https://ssl.jirkan.c..._18-12-2010.exe

 

v tomle baliku je ale jen patcher na rdata.grf , sdata.grf ktere je take potreba opatchova, tam neni.. tak jsem nakopiroval do teto nove instalace stary patcher na sakray a uz je to v pohode (stahovalo to sice patche az nekdy z dubna, ale hlavni je, ze to plne opatchovano :)

Link to comment
Share on other sites

wah tos nemel :( sdata = sakray tam je plne opatchovanej... rdata = renewal = jediny co se ted ma patchovat.

 

zkousel jsem dnes patchovat, pro renewal to neco stahnulo, ale nebyla vanocni vyzdoba v pronte, kdyz jsem pak opatchoval sakray, tak uz mam vanoce v pronte

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

https://ssl.jirkan.cz/jirkan.cz/ro/mirror/reborn/

 

Mas tam celou instalaci asi z predmesice.

 

Pak v tech podadresarich podle datumu semo tamo davam aktualni fajly co potrebujes (rozchazovat .net na linuxu je pruda), stahni si cely ten 2011-02-08 a z nejakeho drivejsiho reexe.exe

 

(a jestli ti nefunguje stahovani, tak hint: wget --no-check-certificate jestli nemas rootca)

Edited by jirkan
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

...

Nejde, i kdyz to muze bejt i necim jinym ...

 

Module Name: C:\Program Files\Ragnarok Online\reexe.exe

Time Stamp: 0x49ee6599 - Wed Apr 22 02:32:25 2009

 

Exception Type: 0xc0000005

 

...

Link to comment
Share on other sites

A s puvodni verzi ti to funguje?

Fungovalo .. ted to samozrejme nejde, jelikoz me po par vterinach server odpoji z duvodu zastarale verze klienta. :(

edit: zpusobuje to RCX (ta stara alpha verze)

Edited by betr
Link to comment
Share on other sites

proc to pada s rcx na to mrknu vecer...

Neni potreba, novy RCX funguje, jen staci trochu nastavit - dneska napisu na wiki, pokud to nekdo neudela driv. ;)

 

edit: dopsano do wiki

Edited by betr
Link to comment
Share on other sites

Zdravím, mám problém.

 

Při spuštění přes Reborn.exe mi vyskakuje Unexpected program error a hra nejde spustit. Zkoušel jsem to tedy udělat dle návodu na wiki, stáhnout jiné soubory a spustit hru přes reexe, ale to mi zase hra po přihlášení zahlásí starého klienta a odpojí mě.

 

Poslední krok, tedy stáhnout nového klienta jsme ještě nezkoušel. A mám Windows 7.

 

Je pro to nějaké řešení nebo mám zkusit toho nového klienta a čekat co se stane?

 

EDIT: Ou...špatný topic. Jdu to poslat do Problémů.

Edited by Wizardy
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 2 months later...

Zdravím, mám problém - při stahování klienta se mi stahování zastaví na 250mb (starší clienti stáhnout nejdou) - šlo by to něják opravit? :)

 

EDIT: Nevím jestli to má nějakou váhu, tak jsem to zkoušel v Chromu a Firefoxu.

 

Edit by Thor: Souhlas, 2x odzkoušeno, před 250MB vypíše "poškozený soubor". Chce to reupload funkčního instalátoru.

 

EDIT: Mohlo by to být zítra rdy? :)

Edited by Light
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...