Jump to content
Reborn fórum

Gunslinger


Jammore

Recommended Posts

Jo máÄ pravdu, dí­ky:

 

Skill Type: Passive / Support

Weapon Restriction: Handgun Only

Max Level: 10

Prerequisites: Single Action Lv1

Description: Chain Action gives you the ability for your shots to hit twice. Higher levels of the skill increase the chance of double attacking. Critical hits take priority over this double attack, and successful double attacks do not take additional bullets. Chain action works with Handguns only. Despite the similarities with the Thief skill Double Attack, Sidewinder card will not allow the use of Chain Action with other weapons.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

NEvite nekdo kde sehnat six shooter...na zacatku sem dostal tu flintu ale rad bych Handguny...ale nikde to nemuzu sehnat a ostatni handguny sou na zacatku pro me dost drahy.Dí­k :angel_not:

Projdi si databazi nebo wiki. Tohle je dotaz, který bys nemusel dávat, kdyby ses aspoř troÄku snažil hledat. Ale jinak padá mám dojem z Holdena. A nebo vydrž s puÄkou do lvlu 35 a pak si pořiÄ crimson bolt...

Link to comment
Share on other sites

NEvite nekdo kde sehnat six shooter...na zacatku sem dostal tu flintu ale rad bych Handguny...ale nikde to nemuzu sehnat a ostatni handguny sou na zacatku pro me dost drahy.Dí­k :angel_not:

 

Jestli se ti nechce hledat v Databázi. Tak se mrkni do Wiki >>Předled povolání­ >> Gunslinger >> Equip a tam máÄ kompletní­ seznam zbraní­ vÄetnÄ pár vlastností­ a toho kde to seženeÄ.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Zdraví­m, přemýÄlel jsem o nějakém funny charu na woe a sednul jsem ke kalkulaÄce a poÄí­tal guní­ka dÄlaného na spam skillů brokárna/granátomet... vylezlo mi todle s pomÄrnÄ sluÄnou výbavou:

 

str 26= 12 base + 4 job + 10 bless (bude tahat minimálnÄ jednu brokovnici + raketomet + sphery + paklí­ky s náboji + poty... jo vyÄlo to blbÄ)

agi 20= 2 base + 2 job + 12 agi up + 4 IA (nějak jsem tÄch 8 bodů musel na zaÄátku rozdÄlit mezi agi a luck)

vit 80= 79 base + 1 job (asi jediný problém... 80 vit bez Ätí­tu s tharou... AD, OI hmmm ;) )

int 60= 48 base + 2 job + 10 bless (skilly na brokovku stojí­ hodnÄ SP... a taky pří­padnÄ + MATK na MB)

dex 130= 99 base + 9 job + 8 2*nimble glovky + 10 bless + 4 IA (při jakémkoli pohybu equipu musí­m žrát dex hamání­...)

luk 15= 8 base + 7 job (viz agi...)

2 points left over... nekam je vrazim :P

 

Takže ehm... arzenál na woe:

+10 bloody black rose (kupuje se u NPC neni problém, hydra snad bude)

+X inferno[1]- ete neví­m jakou kartu přemýÄlel jsem o nějaké stat kartiÄce, ale na rozdí­l od luků má jen jeden slot tak jeÄtÄ nevim

masquerade/blinker- nevim co vzí­t full buster má na 10lvl 20% Äanci na blind...

poopoo

gangster maska

+x mink coat s peco pecem (vychází­ o 42 HP lí­p než pupa a naví­c ho mám :P o nÄÄem lepÄí­m si nechám sladce zdát...)

+x muffí­k nejlépe s raydricem ;)

2* nimble glovky (mam jednoho zeromka druhý je na cestÄ :P )

+x boots s matyrem (matyra mám, nic lepÄí­ho mÄ nenapadá a boots íşdajnÄ podle rodb nosit může)

 

celkem 9741 HP 609 SP se vÄí­m vÄady

 

 

Na GW poÄí­tám hlavnÄ s rakeÂťákem a mrazení­m/stunování­m/poisonování­m u warpu + možná nějaká ta rána full busterem ze zálohy. Popř. když se plácnu přes kapcu tak můžu poří­dit guard s tharou a nosit ho feÄnÄ bez zbranÄ v určitých pří­padech, build je zamÄřen hlavnÄ na support a je taky for fun bez jakýchkoli speÄl ambicí­... jeÄtÄ přemýÄlí­m o disarmu s triple dexterous branch^^

 

Skilly

 

Velice ví­tám feedback ;)

Link to comment
Share on other sites

Zdraví­m vÄechny pařmeny.

ChtÄl bych se zeptat jak a kde mam sehnat 50 steel?

Co jsem proÄí­tal v databázi,tak koupit se nedá a z monster-nemám Äanci.

Potřebuji to na Garison kvér.

Hold,zaÄí­nám a neví­m si rady.

Dí­ky za pří­padné rady.

Link to comment
Share on other sites

Garison je uz velice slusna zbran pro gunslingera... tak je jasne, ze nebude tak snadne pro zacinajiciho pistolnika sehnat si na ni veci, ale preci jen tu moznosti jsou :-).

* bud se chopis iniciativy sam a pudes si to proste vyhuntit, primo steely, pokud s gunem nezabijes urcity prisery, tak si tu zbran jeste nezaslouzis - a pak je to jen o vydrzi... prisery jako Golem (3%) a Kobold 2% nejsou takovy problem

* steel se da take ukovat, pokud si sezenes sikovneho kovare... staci mu k tomu mini furnace (ktere se da koupit dole v Geffenu) a mnozstvi Ironu a Coalu, ktere uz jsi take schopen sesbirat hlavne napriklad z tech Golemu, coz je podle mne zasobarna techto itemu pro male lvly (na vyssim a se supportem bych rozhodne sla jinam).. irony sezenes celkem snadno, jiste znas metalingy, ze Skel workeru je take vyborna zasobarna ironu, steelu a coalu (+ vytecna karta), pozdeji expenim si budes moci troufnout i na Pitmany (coz je dalsi dolovaci monstrum), drive jeste jen kvuli ironum orc lady a orc warrior, gierthove kvuli coalum... a myslim, ze nemas problem nasbirat jich dostatek -> na 1 steel potrebujes 5x Iron a 1x Coal... pocitej jich mnohem vic ale, protoze ne vzdy se kovari povede steel ukovat

* posledni moznost, ale to zas potrebuje finance je, ze si sezenes alespon jeden steel a das jej do vykupu, pote pockas, jestli ti nekdo steel proda (ale to je podle mne ta nejnudnejsi a nejzoufalejsi moznost :-)) takze smele do hunteni)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Jak je to přesnÄ s íştokem Rapid Shower pro HG? Na 10 LV dává DMG 1000%, ale je to pro 1 kulku nebo pro 5 kulek dohromady?

 

Která verze GS je "lepÄí­"? Mám k dispozici 47 bodů. U íştoku uvádí­m max LV co chci v závorce kolik mi do toho chybí­.

---------------

GS1 >>>

Tracking - 10 (+4)

Piercing Shot - 5 (+5)

Disarm - 5 (+5)

Dust - 3 (+3)

Full Buster - 10 (+10)

Spreadattack - 10 (+10)

Snakes Eyes - 9 (+5)

.

---------------------------

GS2 >>>

Flip the Coin - 5 (+1)

Tracking - 10 (+4)

Disarm - 5 (+5)

Snakes Eyes - 10 (+6)

Adjustment + Increse Acurry 1 - 1 (+2)

Dust - 3 (+3)

Full Buster - 10 (+10)

Spreadattack - 10 (+10)

Piercing Shot - 5 (+5)

Single action - 6 (+2)

.

------------------------

GS3 >>>

Flip the Coin - 5 (+1)

Tracking - 10 (+4)

Disarm - 5 (+5)

Snakes Eyes - 10 (+6)

Adjustemn + Increse Acurry 1 - 1 (+2)

Dust - 5 (+5)

Full Buster - 10 (+10)

Spreadattack - 10 (+10)

Single action - 10 (+5)

 

MÄlo by to myslí­m pak být 0 bodů zbytek.

Edited by Jammore
Link to comment
Share on other sites

Mno ludé, já idu brokovnico-granátometno-gunna, ale problém je f tem že nigde opakuju nigde nezistí­te gde ty náboje vyrobí­te. Je napí­sané co sa na ne potrebuje (To mám) aj samozrejme ví­m de sa dajíş robit sphere packy ale samotné sféry nejdíş vyrobit.

PreÄel sem celíş GS gildu pokecal s každým skusil Äecko, a už sem opravdu zíşfalý. Vyrobil sem si granátomet a nemožu ho použit kvíşli nábojom. De je chyba?? :)

 

Edit: Už je vyreÄené dí­ki hráÄovi kerého méno si naneÄtestí­ nepamatám. Presvedcil mna abych zase prohledal GS gildu. A co Äloviek neviedel ten chalan (Tony) stojí­ vedla Kennyho co robí­ boxy a packagy skovaný za stlíşpem to je to najhorÄí­.

Edited by Millinkovich Meo
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Luck (crit build) bych doporučil spí­Ä na rifle-minigun build s 20% crit a aspd 185+ toho guní­k docela dost poÄrotuje. Pokud critequip tak asi něco do accesory bo minigun má max 1 slot takže se ti SS karta IMHO moc nevyplatí­, ale bacha kobold v accesory znamená mí­ř dex... Mrkni do kalkulaÄky a zkus udÄlat agi dex build s 30 nebo 60luk a uvidí­Ä jak ti vyjde agi a dex...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Takže postnu tu build mého budoucí­ho WOE shotgun gunslingera. :(

Tak jestli se najde nějaký ten odborní­k prosí­m o posouzení­.:-)

 

Str: 26+4

Agi: 9+1

Vit: 59+1

Int: 75+2

Dex: 91+9

Luk: 3+7

 

Coin Flip - 5

Fling - 1

Increase Accuracy - 1

Cracker - 1

Triple Shot - 1

Single Action 5

Chain Action - 10

Snake Eyes - 10

Crowd Control Shot - 10

Full Blast - 10

Spread Shot - 10

Gunslinger Mine - 5

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Zdraví­m,jsem nováÄek,a potřeboval bych poradit... :) mám Gunslingera na lvlu 45,a snaží­m si ho dÄlat na revolvery,tak jsem se chtÄl zeptat, mám crimson bolt,co by bylo lepÄí­ po téhle zbrani,co by se dalo sehnat za revolver....:) jo a taky,pls,kam mám chodit expit,teÄ chodí­m kousek od Payonu na Greatest Generaly,ale jde to pomalu....:) předem dí­ky :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ona je to zbrař z nové SVN takže to asi ete nikdo netestoval, ale black rose bude imho lepÄí­ na ty spamovací­ skilly

 

EDIT: A teÄ vidí­m, že padá z dimika dvouslotová, tÄžko ří­ct, jestli bude s tou dex co může guní­k dát íşčinnÄjÄí­ než black rose

Edited by Vertol
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

mno, jen bych se rád zeptal na několik věcí­: v čem jsou tak dobré brokovnice? a taky: od kterého lvl, že jde garrison dělat?

dále bych rád podotkl, že dneska sem během dvou hodin vyrobil svého po dlouhé době první­ho gunslingera a zatí­m se mi nejví­c zdá rifle build Dex/int/agi+tracking lvl 10 na PvM. WoE a PvP verze mě ještě nenapadly, ale pracuje se na tom. ten job se mi hodně lí­bí­.

btw. kde se dá sehnat ten western outlaw?

Edited by ErikDS
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

mno, jen bych se rád zeptal na nÄkolik vÄcí­: v Äem jsou tak dobré brokovnice? a taky: od kterého lvl, že jde garrison dÄlat?

dále bych rád podotkl, že dneska sem bÄhem dvou hodin vyrobil svého po dlouhé dobÄ první­ho gunslingera a zatí­m se mi nejví­c zdá rifle build Dex/int/agi+tracking lvl 10 na PvM. WoE a PvP verze mÄ jeÄtÄ nenapadly, ale pracuje se na tom. ten job se mi hodnÄ lí­bí­.

btw. kde se dá sehnat ten western outlaw?

 

 

Zkus jit na flory (ein dolu, 2ípravo v zelene casti mapy) najdes tam i par geo, tak si muzes obcas vyzkouset, jestli nema smysl jit uz na ne.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...