Jump to content
Reborn fórum

Novice - Equip


Draxlith

Recommended Posts

Je pravada ze pokud se nejde expi s jinym novicem tak vetsinou chodim sam a ress listek by mi byl nanic :) (Melinador je full solo ale na tomhle ratu to nebyl az takovej problem) Ale zbytek vypada dobre.... ale musime se dneska po GW domluvi s k3nnym jestli zustanou ty veci jako Shoes[1]...atd nebo jestli budou veci jenom pro Novice..... uvidime :)

 

Edit: Ja budu mit novice na 100% ale ne jako prvni postavu ( ale na normal GW ani mozna chodit nebudu ;))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply
Nevim ale Yggdrasil Leaf mi pripada na dve veci... kvuli tomu ze casto umirate to dat do hradu tak to teda  ... umiram taky chodil jsem sam jelikoz byl problem aby me nekdo chtel do party a kdo me ressne kdyz budu mit Yggdrasil Leaf z hradu? Pana marie nebo kolemjdou ci GM? :)

aj tak malokto bude mat prvu postavu SN - hm ja uvazuji jestli pak budu hrat tak asi jen SN  ;)

731[/snapback]

Ja ta chcem vidiem na tom rate kolko casu stravis sam a kolko expenim v parte, a 4k na 1 ress t budu pootm dost vela aspon myslim. To bol len napad 1 cloveka (mna), kludne skus nieco ine. Ja som len vychadzal z toho ako som expil teraz a ake to asi bude na low rate.

Link to comment
Share on other sites

No gold za Full plate se men zdá desne málo já bych bral spis neco na hlavicku. Bud Tiger Mask nebo nebo snad uz jen sunglass 1 ale tam bych snizil drop:-). Ona ani ta FP nemá velkej drop z hradu. Proste je to jen takoví­ bonus.

Link to comment
Share on other sites

Ja ta chcem vidiem na tom rate kolko casu stravis sam a kolko expenim v parte, a 4k na 1 ress t budu pootm dost vela aspon myslim. To bol len napad 1 cloveka (mna), kludne skus nieco ine. Ja som len vychadzal z toho ako som expil teraz a ake to asi bude na low rate.

753[/snapback]

 

Ja mluvim o tom ze jako super novic by se mnou v parte malo kdo chodil... znam to i ted kdyz jsem byl po levelu 90 dokazal jsem utankovat vic jak nejaky sin... celkem slusne jsem taky daval rany, ale kdyz jsem se zeptal i znamych jestli s nimi muzu jit nebo jestli nekdo se mnou nejde tak vetsinou zadnej ohlas bud nic nerekli a proste se vzdejchly nebo rekli proste ne... to ze jste se vy rozhodli treba jako particka a spolecne presli na super novice a mohli tak expit spolu je uplne neco jineho!!

 

Jediny kdy jsem s nekym sel, tak to jsme sel s kamosema a delal jim tanka protoze byli maly level aby se jim to lip jelo.. zaroven jsme pokecali a sli si treba nekam jen tak pro srandu.. ale to je vse!! :)

 

BTW: to byl jen nazornej priklad na ten tvuj Yggdrasil Leaf za oridecon ktery se mi zda proste debilni :) uz z nekolika duvodu ori na ratu 2/2/1 bude celkem draha zalezitost to at radeji zustane v dropu hradu a mohou si SN necim prividelat nebo at je to nahrazeny necim jinym ale ne tak "bezcenou veci" jako je Yggdrasil Leaf

 

to je muj nazor ;)

Link to comment
Share on other sites

Je pravda ze ja jsem taky expil sam ale to bylo tim ze mimo asi 2 lidi(kteri to pak dal nehrali) tu na zacatku nebyl zadnej poradnej novic, kterej by semnou chodil expi. Ale na Frey jsme s Akirou chodili expit ve dvou a v poho to lezlo treba na HO nebo v Prisonu. on tankoval a ja jsem daval DMG ( i kdyz s jeho equipem daval i za 1k dmg :) takze jsem obcas na tu priseru ani nehodil kouzlo a uz lezela ;))

 

Edit: A na konci kdyz uz jsem byl lvl 90 + se mi nechtelo s nikym, protoze v guild dungu se Agi charum spatne tankuje kdyz si kazdej tam taha moby.( a navic jsem to zvladav v poho)

Link to comment
Share on other sites

Jeste to neni konecny. Takze to budu upravovat :lol: Jinak si dropy muzes zjistit pres @mobinfo 1334 (normalni truhla) a 1335 (rare truhla). Ale z toho se moc drop rate co bude po [ /omg ]u vycist neda. Ted ma vetsina veci drop 100% :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Devine Protection of Angel skutecne existuje na kRO. Na eathene existuje taky.

 

dava:

 

+20 MDEF

 

Pokud NENI equipnuta zadna z nasledujicich veci: Angel Guard[1], Second Advent of Angel[1], Novice Manteau[1], Angel Kiss[1] dava i:

 

900 HP

100 SP

2% sance ze se na hrace vykouzli Assumptio lvl 1

 

(pouze pro novice, od lvl 40+, 4 def, 1 slot)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...