Jump to content

Photo

Novice - Equip

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
74 replies to this topic

#41 Daronel

Daronel

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 7 posts

Posted 21 November 2005 - 10:27 PM

Nej vybava:
Oblek: Devine of Angeling Protection
Boty: Novice shoes
stit: Novice guard
Prilba: Supernovice Hat
zbran: 4 slotovy star dust (1 rucni mec z damage 220)
....
mno a hodne dalsiho... prave jsem zkoncil na jinem serveru tak koukam kam jit :D

#42 Draxlith

Draxlith

Psychopat

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 406 posts

Posted 21 November 2005 - 11:02 PM

Pokud vim tak existuji i zajimavejsi veci nez Novice Shoes,Novice guard.. narazil jsem na ne v reborn DB ale skoda ze nedropujou :D
Draxlith,Thoeris - AMDMA, Melinador -Skritci a nekolik dalsich charu.

#43 Daronel

Daronel

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 7 posts

Posted 21 November 2005 - 11:07 PM

muzu se zeptat, jaky je tady vubec rate? ja jak se tu zapasi z novinkama? Chtel bych nekde zkusit i 2 class supernovice. Byl jsem na Finalu nez to tam admin totalne doprasil a chci nekde prevest novic gildu.

#44 Draxlith

Draxlith

Psychopat

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 406 posts

Posted 21 November 2005 - 11:09 PM

no lol 2nd class supernovic :D :) :) jo a ten Stardust blade ma Atk 140 a 1 slot ....

#45 Daronel

Daronel

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 7 posts

Posted 21 November 2005 - 11:12 PM

JJ, je 2 class od supernovice, je to asi mesic stara novinka... SN tim ziska dovednosti 2 class... a z tim nazvem mece si nejsem jisty ale vym ze je jednoruc, 4 slot a je ciste pro SN (vytazeno z databaze). Mam SN uz hodne dlouho :D

#46 Draxlith

Draxlith

Psychopat

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 406 posts

Posted 21 November 2005 - 11:21 PM

Tak sup sup hledat ten mec ... ja jsem ted projel databazi a nenasel jsem jedinou zbran s atk 220 .. ani nejlepsi sekery ho nemaji

Ad 2nd class SN -> dej mi odkaz to chci videt, protoze podle Ragnainfo nebyl za posledni mesic zadnej patch.

#47 Daronel

Daronel

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 7 posts

Posted 21 November 2005 - 11:27 PM

hodne veci neni ve hre... Nebo si nekde videl padat Devine Of Ageling Protection (armor 4, 5% sance pri zraneni ze se obnovi 900HP a 200many. a zakouzli se nejake kouzlo... uz presne nepamatuju jake)... Ale vse se pry da najit na http://www.eathena.d...anime.net/board Jedna dobra duse mi z tama vytahovala info...

Edited by Daronel, 21 November 2005 - 11:27 PM.

#48 Draxlith

Draxlith

Psychopat

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 406 posts

Posted 21 November 2005 - 11:51 PM

Tento armor sice neni ve hre ale je je v DB se spoustou jinych zajimavych veci, ktere si asi nevidel ani ty ....

Edit: na http://www.eathena.d...anime.net/board je spousta custom uprav, ktere se nedrzi kRo zatim co mi se podle nej z vetsi casti drzime (aspon myslim ze podle kro :D )

Edited by Draxlith, 21 November 2005 - 11:55 PM.

#49 Daronel

Daronel

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 7 posts

Posted 22 November 2005 - 04:58 AM

videl si klasicke kRO? zadny server uz se nedrzi standartu... asi se tu podivam... jeste uvidim vybyram :D

#50 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5,305 posts

Posted 22 November 2005 - 10:10 AM

Devine Protection of Angel skutecne existuje na kRO. Na eathene existuje taky.

dava:

+20 MDEF

Pokud NENI equipnuta zadna z nasledujicich veci: Angel Guard[1], Second Advent of Angel[1], Novice Manteau[1], Angel Kiss[1] dava i:

900 HP
100 SP
2% sance ze se na hrace vykouzli Assumptio lvl 1

(pouze pro novice, od lvl 40+, 4 def, 1 slot)

#51 mkadlec

mkadlec

Deviruchi

• Supporters
  • 108 posts

Posted 22 November 2005 - 11:52 AM

Devine Protection of Angel skutecne existuje na kRO. Na eathene existuje taky.

dava:

+20 MDEF

Pokud NENI equipnuta zadna z nasledujicich veci: Angel Guard[1], Second Advent of Angel[1], Novice Manteau[1], Angel Kiss[1] dava i:

900 HP
100 SP
2% sance ze se na hrace vykouzli Assumptio lvl 1

(pouze pro novice, od lvl 40+, 4 def, 1 slot)

View Post

Kde se to na rebornu da sehnat? V RedornDB jsem to nasel ale v dropu to nema nic. Nejaky NPC? Slouct to z jinych itemu?
Pripada mi ze je to MustHave kazdyho SN chce li byt neco platnej.

edit: prolez jsem NPC ze svn 4004 ale neni to tam
Moje Reborn postavy
:Herne, ___:Tamasaburu:_:BoloYeoung: :doktor Vonasek :
:Hunter:___:Assassin:____:Star Gladiator::Super Novice:
Jeste taky Ninja Kenpachi ale nemam obrazek, desne nerad se foti :-)

#52 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5,305 posts

Posted 22 November 2005 - 12:21 PM

Nepada to ze zadnyho monstra ani se to neda jinak sehnat. jako 300+- dalsich veci. Aspon se mate na co tesit do budoucna.

#53 Draxlith

Draxlith

Psychopat

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 406 posts

Posted 22 November 2005 - 03:12 PM

Devine Protection of Angel skutecne existuje na kRO. Na eathene existuje taky.....

ja vim ze tyto veci jsou v DB jak uz jsme psal v jinem postu ( docela me bavi stourat se v DB a nachazet tyhle zajimavosti )

Me spise slo o toho 2nd class novice .... pokud to ale neni custom uprava tak bych ho chtel videt :D, (predstava sacri novice s 5k HP max :))

Edit:

Pripada mi ze je to MustHave kazdyho SN chce li byt neco platnej.

Muzu s klidem rict ze to neni nutnost pro SN ten si vystaci i se zakladnim equipem :) (i kdyz je pravda, ze pred [ /omg ]em tu byla spousta veci, ktere mohl nosit a nebyli mu urcene ... to myslim ted uz u vetsiny z nich nejde )

Edited by Draxlith, 22 November 2005 - 03:18 PM.

#54 Daronel

Daronel

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 7 posts

Posted 23 November 2005 - 06:36 PM

a co takto gift boxy... na serveru z ktereho jsem utekl se poradali ruzne akce... nebo i bylo kolo stesti ktere dalo nahodny item ze hry (za 2 emperia 1 gift box, nebo za 12 OBB gift box 2 lvl)... porad jsou sic treba minimalni sance jak se k vecem dostat, ale to uz neovlivni hraci, ale prizpusobilost a ochota adminu

#55 Sir Loon

Sir Loon

Baphomet

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1,131 posts

Posted 23 November 2005 - 07:02 PM

a co takto gift boxy... na serveru z ktereho jsem utekl se poradali ruzne akce... nebo i bylo kolo stesti ktere dalo nahodny item ze hry (za 2 emperia 1 gift box, nebo za 12 OBB gift box 2 lvl)... porad jsou sic treba minimalni sance jak se k vecem dostat, ale to uz neovlivni hraci, ale prizpusobilost a ochota adminu

View Post

zklamu te, ale ja v tomhle ochotu nevidim. spis opijeni nebo uplaceni hracu rohlikem namocenym v rumu

#56 Daronel

Daronel

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 7 posts

Posted 23 November 2005 - 07:12 PM

Mno videl jsem i typy co tyden lovili 2 emperia a padli jin novice shoes, tak uz to vickrat nezkusili, ale proc ne? sance na nejaky pekny item z tolika se tak mala, a jeste ze se bude hodit postave, ale za tu moznost hodne lidi proste ten cas obetuje

#57 Ralok

Ralok

Deviruchi

• Supporters
  • 170 posts

Posted 14 January 2006 - 09:51 AM

podle me nej vybava ktera je ete relativne levna je koupit si v lighthauzenu equip vse je slotove (krome hatky) a treba manteu dava 10% odolnost proti normalu a boty +5% hp :wub:
Posted Image
Creator/Champion player

#58 Coud

Coud

Deviling

• Supporters
  • 372 posts

Posted 14 January 2006 - 10:53 AM

podle me nej vybava ktera je ete relativne levna je koupit si v lighthauzenu equip vse je slotove (krome hatky) a treba manteu dava 10% odolnost proti normalu a boty +5% hp  :wub:

View Post

Njn, ale problém je v tom, že pokud jedeš Dex/Int build, tak potřebuješ Rodu a Willow, abys měl dost SPček, nebo nějakou jinou (jestli existuje) na SPčka. No Novice Hat [1] se huntí celkem blbě. Ikdyž vyhuntit takovou SS kartu, nebo dokonce whispera je asi o něčem jiným :wub:
the End

#59 Thror

Thror

Generic Annoyer :3

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 325 posts

Posted 14 January 2006 - 11:23 AM

Njn, ale problém je v tom, že pokud jedeš Dex/Int build, tak potřebuješ Rodu a Willow, abys měl dost SPček, nebo nějakou jinou (jestli existuje) na SPčka. No Novice Hat [1] se huntí celkem blbě. Ikdyž vyhuntit takovou SS kartu, nebo dokonce whispera je asi o něčem jiným :wub:

View Post

Na spčka je ešte dobré Quve+Lude card kombo, obe sú do accesory...
Grand Master tank of WoW.
Peltak on deviantART.
Peltak - High Wizard - Ex-Shinsengumi

#60 Ralok

Ralok

Deviruchi

• Supporters
  • 170 posts

Posted 14 January 2006 - 01:14 PM

Na spčka je ešte dobré Quve+Lude card kombo, obe sú do accesory...

View Post

zase davat do acesory neco na sp neni az tak dobre lepsi je nejaka karta na DEX do clipu
Posted Image
Creator/Champion player