Jump to content
Reborn fórum

Sraz Brno - 2.12


Ifka

Recommended Posts

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vetsina nevi.. nepamatuje si protoze vetsina lidi byla totalne nachcana XDD .. Elric mi ukazal jak clovek vypada kdyz se to prezene :) .. ale Matt vypadal narozdil od minulych srazu docela vp ohode :)

Ja si pamatuju na posledni slova Elrica a rikal neco o tom ze v 21h mu jede vlak domu... a pak jsem ho videl jen nekde spat na stole

Link to comment
Share on other sites

Kuci jedni usati, du na kute, takze az se probudim, chci tady videt ty fotky, nebo si me neprejte :)

Bylo to fajn, vylet (nejen do Kolina) s Xantou, fotbalek s MASTEREM Destou (dali jsme tem njubum z czra nasup :) ) a Erastem....uhh.....skvelej rizek Duntless, vypravec Fejk....no rikam chci tu videt fotky nebo se neznam :)

Ty jeden sráči a me si tam zapomnel napsat.TÄ zabiju :) Jo a jen doufám, že ten Rogi jeÄtÄ

dýcha :mml:

Edited by Oneill
Link to comment
Share on other sites

Rikala jsi ze to prepises jak mas rada Constyho a Matta :) btw posledni informace o Elricovi muzu podat ja :) ..... jeho posledni stopa konci v Kromerizi, kde jsem ho vysadil a povidal neco o tom ze jde k babicce :D

 

Moje odysea uz je u konce. :)

Do Brna jsem jel v patek za byvalym spolubydlicim z koleji, v sobotu jsem se sel na vas jenom podivat co jste za smazky a jet ve 21.00 domu, dokonce jsem mel i zpatecni jizdenku na sobotu vecer. Neplanoval jsme nic velkeho, bo uz v patek jsme se sulelem expili v jedne knajpe, kde varili alkohol s hodne velkym success ratem a kamos mel na private hodne velkou zasobu "green herbu" takze asi tak. Uz holt nejsem nejmladsi, abych to tahl 48hodin v kuse. Proto jsem jaksi "dostal lagy" a ztratil pojeti o case.

 

Mithe, to jak jsi me predstavil frostovi melo fakt styl. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Tak jsem se uz konecne taky vratil do doupete.

 

Prima srazik,

hospoda spatna vedro jak v zadku poustniho pavouka. Jediny kde byl chladek byl levej damskej zachodek.

 

A jeste me malem vyhodili kdyz sem delal clonu nejakejm noobikum co nevedej ze do hospody se vlastni vino nenosi.

 

BTW vratil vam ho ten naspeedovanej cisnik kdyz jste odchazeli nebo ne?

:laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Fotky fajn ... cel som prist ale nakoniec som neprisiel :laughing1: bol som w Prahe a do Brna sa mi nejako moc necelo ist ... skoda ze su fotecky na wz.cz - ked cem aby mi to nacitalo mam co robyt ... ide to strasne pomalicky ale aspon neco ... Dik

Link to comment
Share on other sites

Tak sraz pohoda, az na Constovo vystoupeni po kterym nas vyhodili z hospody. :)

Ale jinak jo - asi nej sraz na kterym sem byl.

I kdyz me musela kupovat Myjka piva, protoze me neverili muj vek :)

bud rad ze vyzeras tak mlado :laughing1: a ja som pomohla rada :D

Link to comment
Share on other sites

...vypoví­dá to o autorovi :laughing1:

 

 

senylní­ rodiÄe nechapou proÄ jejich dÄti dÄlají­ z jejich pohledu vÄechno ÄpatnÄ a protin nim , myslí­ si že jen oni mají­ pravdu

proto sou zbavováni svéprávnosti :D

Link to comment
Share on other sites

senylní­ rodiÄe nechapou proÄ jejich dÄti dÄlají­ z jejich pohledu vÄechno ÄpatnÄ a protin nim , myslí­ si že jen oni mají­ pravdu

proto sou zbavováni svéprávnosti :D

...asi tak...lí­p bych to o sobě nenapsala :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...