Jump to content
Reborn fórum

Merchant Combo


LEXIP

Recommended Posts

Ako presne funguje toto kombo ? :

 

Zipper Bera Kart - ATK + 30Drain 1 SP from its owner on each attack.[Merchant Class]Make a weapon indestructible (except in upgrade attempts).[Raggler, Hylozoist, Myst Case & Baby Leopard Card Combo]

 

dakujem za presne wyswetlenie tohto narocneho komba :D

Link to comment
Share on other sites

Ako presne funguje toto kombo ? :

no presne tak ako je v popisku hylozoist karty, len neviem preco script je napisany u raggler karty

ide tam o to ze ked mas vsetky karty, tak kazdym utokom ziskas 2sp(ale 1sp stratis za kazdu zipper bear kartu), davas 20% vyssi dmg s mammonitom, +10luk, mala sanca ze ti po zabiti moba padne ovb a mas 20% sancu ze odvratis kuzlo ktore neni plosne.. napriklad jupitel, firebolt atd

Link to comment
Share on other sites

Hylozoist karta meni monstra na akekolvek ine monstrum ale na inych serveroch ked zmeni monstrum napr z poringa na verita tak to ostatkove Hp co poringowi zostalo ma ten Verit ..tak to fungovalo inde . Uwidim ci je to aj tu tak lebo ak nie tak ta karta je pekne na :) preto ze mlatis jedneho moba ostane mu 500 hp a premeni sa na moba co ma 30k hp a mozes mlatit dalsich 5 minut ... inac to by bolo asi aj dost nelogicke aby HP ostawalo po kazdej premene FULL ..to mozes mlatit do zajtra ...

Link to comment
Share on other sites

najprv bolo tak ze ostavali hp v percentach.. napriklad ak sa poring zmeni u 10hp 10 z 50 u poringa je 20% cize novy mob mal 20% svojich hp.. lenze toto sa zneuzivalo na bossov tak sa moby menia s plnymi hp

 

pokial mam spravne informacie tak z tejto karty nemoze byt ziaden BOSS rownako ani z noza ktory je pre Creatora ... max. mini boss co nema welke hp ..ak to funguje tak ako pises tak to treba zmenit normalne ako to ma byt ... inac to kombo bude pekne neprijemne co wazne treba riesit.

Link to comment
Share on other sites

Karta, skilly metamorphosis a class change pouzivaj jednu a tu samou funkci. Takze se nic menit neda. Bude to dal fungovat takhle.

 

dik kenny ... mna zaujma ako to presne funguje a ci je to tak spravne ako to je nastawene , nic ine som nechcel wediet . To hp noweho moba by nemalo byt FULL alebo sa mylim ?

Link to comment
Share on other sites

Zeptej se nekoho z czechro. Ale tipuju ze to ma fungovat na ty % jak psal Elessi.

 

ked to funguje ze ostawaju mobovi percenta ako z prweho moba tak to je logicke ale nie ze ma plne hp :)

Edited by LEXIP
Link to comment
Share on other sites

fungovat by to malo na tie %, u nas to funguje tak ze to dava full hp pretoze sa to zneuzivalo na bossov.. a momentalne sa to zmenit neda

 

pisem to stale dookola :) ta karta nema menit mobow na bossow ..tak co tam ces zneuziwat ??

Link to comment
Share on other sites

Hyzoloist tusim asi od leta meni do monstra s plnym poctem HP. Jak je to ted nevim, zkousi se to spatne - slabe monstrum driv zabiju, silnejsi nezobrazuje HP... :)

 

Jinak jsem to zkousel jaka je pouzitelnost, chce to nejaky char s minimalnim attackem a velkym ASPD na premenovani, pak je to takovy "dead branch zadara" :)

Jakakoli normalni postava s normalni zbrani predela tak jednu z 20 potvor, zbytek driv hebne.

Edited by jirkan
Link to comment
Share on other sites

ked to funguje ze ostawaju mobovi percenta ako z prweho moba tak to je logicke ale nie ze ma plne hp :)

 

 

isem to stale dookola ta karta nema menit mobow na bossow ..tak co tam ces zneuziwat ??

 

Staci pochopit muj prispevek z 17.44.

Link to comment
Share on other sites

<radsi smazano>

Staci pochopit muj prispevek z 17.44.

 

fajn je mi to jedno ako to funguje ..rob te si co chcete clowek chce normalne ludske wyswetlenie a kenny ma hned widi ako babraka co niecom unechape ..tak prepac ze nie som GM a niektore wlastnosti karty uplne nechapem do detailow ... ani na to nereaguj , nemusis , nechcem wediet ako to funguje otestujem si to sam..

Link to comment
Share on other sites

pixi myslim ze ak by si zmenil ty svoj pristup k ostatnym tak by to takto nevyzeralo.. ak nieco napises stylom "hej gm mam taky problem a ty s tym teraz nieco urobis kthxbye" tak sa nediv ze dostanes taku odpoved aku dostanes.. a hlavne po tom co si napisal v event topicu.. "daj mi jeden dowod preco by som to mal urobyt ? ..."

mozno som to nevyjadril presne ale snad sa z toho da pochopit co som myslel

.. skus sa nad tym zamysliet

Edited by Elessi
Link to comment
Share on other sites

pixi myslim ze ak by si zmenil ty svoj pristup k ostatnym tak by to takto nevyzeralo.. ak nieco napises stylom "hej gm mam taky problem a ty s tym teraz nieco urobis kthxbye" tak sa nediv ze dostanes taku odpoved aku dostanes.. a hlavne po tom co si napisal v event topicu.. "daj mi jeden dowod preco by som to mal urobyt ? ..."

mozno som to nevyjadril presne ale snad sa z toho da pochopit co som myslel

.. skus sa nad tym zamysliet

 

ok ok ok uz mlcim ako rybka ... Lubim Vas wsetkych ..WAS PIXI

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Zkousel jsem to kombo v celkem velkem poctu mobu vlackoval jsem si to a zabijel to cart revo. Zkousel jsem to na HO a Zenorkach. Pokud nekdo toto kombo sklada tak nejspis proto ze doufa ze budou padat OPB ve velkem poctu, ale to je omyl zrovna moc mi jich nepadlo. Konkretne padlo jedno. Takze jsem mel asi velkou smulu nebo je na to opravdu mala sance, proto jsem se chtel zeptat jestli existuje nejaky vzorec na vypocet sance dropu OPB z moba? Predpokladam ze to bude ovlivnene levelem moba. A je moc hezke ze po zmene zustavaji plne HP, kdyz se mi zmenil Zenork na Abysmal knighta ktereho kdyz jsem skoro zabil se zmenil na Nightmare terror a jako bonus mi k tomu zustali od Abyse jeho Khalitzburgove tak nemit tam priesta uzil bych si krasnou smrt.

Link to comment
Share on other sites

A je moc hezke ze po zmene zustavaji plne HP, kdyz se mi zmenil Zenork na Abysmal knighta ktereho kdyz jsem skoro zabil se zmenil na Nightmare terror a jako bonus mi k tomu zustali od Abyse jeho Khalitzburgove tak nemit tam priesta uzil bych si krasnou smrt.

Kdyby to nemelo, tak se toho krasne zneuzije, nacnes si nejakeho poporinga, pak nahodis nejakou zbran s nulovou damage, a polymorphujes tak dlouho az ti z toho vypadne nejake MvP nebo jine high-exp kteremu zbyva par set HP a sejmes ho foglem s plnym lootem a expy...

Link to comment
Share on other sites

tou kartou zadnou MvP potvoru nedostanes, takze se v podstate neda ani zneuzit, bohuzel jestli pouziva stejnou fci jako ty skilly, kteryma se MvP vyvolat da, tak je dobre, ze se potvory meni s full HP (sam jsem takovelo lovu MvP s 1% hp ucastnil), ted je zase to kombo uplne nepouzitelne(no ono bylo celkem spatny i predtim), protoze jestli neni smith lvl 90+, tak dost tech potvor s full hp nema sanci dostat,

potvory se daji krasne premenovat pomoci nakeho strelce se spoustou agi, staci sundat luk a rukama brat po jedne, no, po par takovych seancich jsem byl GM upozornen, ze to zabiji novacky a nemam to delat, tak zas zadna sranda,

nejlepsi by bylo vypnout efekt teto karty a bude po problemech, aspon si kovari s tim kombem trochu uziji a ne jak ted zit v napeti, co me asi priste zabije :(

Link to comment
Share on other sites

no s tym ze nieco zmenim a nezabijem to to mi problem wobec nerobi ...myslim ze sa mi to este nestalo ...widim problem w OPB ktore mi za obdobie asi 2 mesiacow padlo 1 kus aj to dnes :lookaround: myslim si ze ten drop je prehnane nizky :) ale newiem ako to ma byt sprawne ..to kombo ma wiacero newyhod ako wyhod bez toho komba mam wecsie HP o 20 percent ale co uz ... ked cem raz za rok 1 OPB tak ho sem tam mam ...

Link to comment
Share on other sites

ten vzorec zavisi od lvlu monstra...neviem uz ako presne to bolo ale mam dojem ze zo seala to bola sanca okolo 0.09% ale to sa mohlo zmenit

Edited by RODIX
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...