Jump to content

Photo

Dotazy kolem serveru

• Please log in to reply
1245 replies to this topic

#1241 waeron

waeron

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 1 posts

Posted 11 August 2016 - 06:51 PM

Zdar,

mám problém s questem Kiel Hyre. U NPC Elly jsem měl dostat dvě věci http://db2.reborn.cz...b.cgi?item=7493 a  http://db2.reborn.cz...b.cgi?item=7494

ale jelikož mě NPC přetížíl, místo dvou itemů jsme dostal jen jeden a zrovna luxury button nespadl. viz print screen.

screen_Reborn001.jpg

Dá se to nějak vyřešit nebo se s touhle postavou už nedostanu do kh_dun02

Díky za odpověď

Edit by GM: vyřešeno.

Edited by betr, 16 August 2016 - 10:36 AM.

• 0

#1242 Zereges

Zereges

Baphomet

• Supporters
  • 1,236 posts

Posted 12 August 2016 - 07:13 PM

Zajdi na IRC a spamuj betra, joudu nebo Daraela (Daraela možná chytneš i ingame).
  • 0
Once and forever: emblem_pf.png Phoenix Fury, emblem_eki.png Pestilence & emblem_new_eki.pngEkirei Guilds.
Sometimes trolling on Classic Reborn #1 with Siglavi.

Zereges 99/70 FS High Priest, Ydienn 99/50 GW Soul Linker
Stuclinka 99/70 FS PVM Gypsy & Zachumlanek 99/70 FS PVM Clown
Celenitte 99/50 Mobber Soul Linker, Zerexie 99/70 PVM/MVP Sniper, Katami 98/69 Mobber LK
Hashika 97/64 DPS Creator, Ikamono 97/67 MATK Stalker, Feiru 92/58 FA Sniper - Rest in Peace, SEs are gone.
Sometimes occupying Elleshar's chars (Kanashimi 99/67 MVP Champion, Hanayaka 99/70 FS Professor, Falka 99/70 Lab Snatcher)
Mine+Elleshar's Endless Tower video

World of Warcraft (TwinStar): Zereges, Elemental Shaman, <Immortal Outlaws>, Horde (3.1-4.0)
World of Warcraft (Drak'Thul/Burning Blade): Zere, Shadow Priest, <Ekirei>, Horde (5.4-7.0 raider in Ekirei/Ladies First, 7.0-7.3 casual in Panta Rheî, 8.0+ inactive), Zerê, Shadow Priest, <Cerna Ruka>, Alliance(8.0 casual)
Diablo III: Zereges#2618, S15 Inactive, S14 Barbarian, S13 Necromancer (#262 EU), S12 Monk, S11 Wizard, S10 Demon Hunter, S4 Monk, Legacy Monk

My "up to Reborn" story, My Anime List, StackExchange.
Teakwon Class Lover & Expert (Kessha, Asari, Victorique, ...)
WSko je na plusování, kování zbraní a prodávání na trhu. A nikdo mě nepřesvědčí o opaku. (edit 2012: Nyní i na kování armorů) OK, brazilci mě přesvědčili, ale není to na žádnou formu competitive PvP.

#1243 Noobology

Noobology

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 1 posts

Posted 13 November 2016 - 10:04 AM

Ahoj :)
Jsem tu nově a chtěl bych nahlásit (ještě nemůžu dělat topicy >.>) chybu test serveru. Stáhl jsem si .zip reborn /instalace klienta>to vedle torrentů, které nefungovaly/ a když se chci přihlásit do testu, tak to vyhodí nějaké neznámé znaky a otevře operu s oficiálníma stránkama kRO.
Děkuji za pomoc :)
oMJjLoQ.jpg

• 0

#1244 Guest_Lordikin_*

Guest_Lordikin_*
  • Guests

Posted 23 November 2016 - 05:30 PM

Ahoj :)
Jsem tu nově a chtěl bych nahlásit (ještě nemůžu dělat topicy >.>) chybu test serveru. Stáhl jsem si .zip reborn /instalace klienta>to vedle torrentů, které nefungovaly/ a když se chci přihlásit do testu, tak to vyhodí nějaké neznámé znaky a otevře operu s oficiálníma stránkama kRO.
Děkuji za pomoc :)

Ahoj,

test teďka z nějakého důvodu nefunguje, zkusím spamovat irc.

• 0

#1245 GoodmanSIG

GoodmanSIG

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 2 posts

Posted 29 March 2017 - 12:19 AM

cus lidi bylo by mozne povolit na trznici cedule s poptavkou? je tu dost malo hracu a pokud konkretni vec hrac neprodava tak se neda sehnat. Timto by si mohl hodit cedulku s poptavkou a jak si toho vsimne hrac co danou vec ma je schopny ji dat k prodeji.

Predem diky za vyjadreni.

• 0

#1246 Guest_Lordikin_*

Guest_Lordikin_*
  • Guests

Posted 31 March 2017 - 07:44 PM

cus lidi bylo by mozne povolit na trznici cedule s poptavkou? je tu dost malo hracu a pokud konkretni vec hrac neprodava tak se neda sehnat. Timto by si mohl hodit cedulku s poptavkou a jak si toho vsimne hrac co danou vec ma je schopny ji dat k prodeji.

Predem diky za vyjadreni.

Na běžný věci tu je výkup a pokud něco sháníš a někdo to má na prodej, tak se během dne dokřičíš... :)

Každopádně otevřít si chat místnost na tržišti jde taky...

Edited by Lordikin, 31 March 2017 - 07:46 PM.

• 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users