Jump to content

Photo

Vaše nápady

• Please log in to reply
2660 replies to this topic

#41 Romulus

Romulus

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 252 posts

Posted 11 December 2006 - 09:32 AM

Rozhodne staci :(
  • 0
Sepora - Creator (Friends)

#42 Nesses

Nesses

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 67 posts

Posted 11 December 2006 - 09:48 PM

Staci! Ovsem otazkou zustava jestli se tam nekdo podiva, kdyz nazev topicu je napr. K/V illusion flower. Jak muze ten clovek vedet ze treba neprodavam ty susky. Jde o to ze kazdej prece necte vsechno. Podiva se na nazev topicu a vi jestli ho to zajima nebo ne a dal uz se do topicu nediva. O to mi de. :(
  • 0
"Zangetsu" - 97 Lonely GrandCross Crusader - Servant of Lowely Wariors Guild
"FallenOne" - 70 Combo Monk - takovej 4 fun char :)
"ShadowFang" - 73 Rogue - sveren do ruk Segnalovi
"FR4KT4L" - 95 DS hunter - mrtva :( uz se sni jen hydry huntej :)

Posted Image
Posted Image Posted Image

#43 Elessi

Elessi

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 34 posts

Posted 12 December 2006 - 12:32 AM

asi nechapes.. ak si das full edit u svojho prveho postu v topicu mozes zmenit aj nazov topicu..
  • 0
just lurking..

#44 tyrex

tyrex

Hyegun

• Supporters
  • 544 posts

Posted 12 December 2006 - 01:27 PM

Co tak za poplatok (zeny/itemy) umoznit presun nejakej postavy na iny ucet. Je to vobec technicky realizovatelne?

Edit: no mi to pride menej nez napr. menenie pohlavia...

Edited by tyrex, 12 December 2006 - 02:04 PM.

• 0
teraz uz Phoenix Fury
tyrex
spona

#45 Mitheress

Mitheress

Baphomet

• Supporters
  • 2,008 posts

Posted 12 December 2006 - 01:30 PM

Co tak za poplatok (zeny/itemy) umoznit presun nejakej postavy na iny ucet. Je to vobec technicky realizovatelne?

Technicky to mozne je, ale urcite to nebude zavedene a ani to neni v planu do budoucna.
  • 0
mes "admin";
mes "script gm";
email: mitheress@reborn.cz icq: 299937269

Podpořte Reborn!

Posted Image

#46 Scorpio

Scorpio

Hyegun

• Supporters
  • 535 posts

Posted 13 December 2006 - 09:42 AM

Pak budes chtit reset statu a skillu za poplatek :), ale treba za 100M bych to delal :)
  • 0
Reborn:
Sepora - 99/70 off

#47 prcek

prcek

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 235 posts

Posted 13 December 2006 - 09:57 AM

Pak budes chtit reset statu a skillu za poplatek :P, ale treba za 100M bych to delal :)

Tqk to by se na me stejne nijak nevztahovalo...:) :P
  • 0
Deliamber: Priestik od Friendu(lvl neco malo pres 90)

ostatni jsou neduleziti...:)

"Bože, dopřej mi VYROVNANOST, abych přijal to, co nemohu změnit, HOUŽEVNATOST, abych změnil to, co změnit mohu, a HODNĚ ŠTĚSTÍ, abych to moc často nekurvil." - Stephen King: Vlci z Cally

#48 Nesses

Nesses

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 67 posts

Posted 14 December 2006 - 09:58 AM

asi nechapes.. ak si das full edit u svojho prveho postu v topicu mozes zmenit aj nazov topicu..

DIKY :) :P :)

To sem celou dobu potreboval vedet. Jde o to ze me vsichni presvedcovali ze to nejde a ja si rikal, ze to prece neni mozny tak sem se radsi zeptal zde. :P
  • 0
"Zangetsu" - 97 Lonely GrandCross Crusader - Servant of Lowely Wariors Guild
"FallenOne" - 70 Combo Monk - takovej 4 fun char :)
"ShadowFang" - 73 Rogue - sveren do ruk Segnalovi
"FR4KT4L" - 95 DS hunter - mrtva :( uz se sni jen hydry huntej :)

Posted Image

#49 Scorpio

Scorpio

Hyegun

• Supporters
  • 535 posts

Posted 14 December 2006 - 10:14 AM

Chci se zeptat, jestli by se nenasel nekdo sikovny a nevytvoril nejakou kalkulacku na chary. Nejak sem nenasel zadnou, co podporuje novy veci, comba veci, comba karty atd...
Bylo by to konkretne na reborn, tak jestli by nesla propojit do toho nejakym zpusobem databaze (jestli by byl jihrad ochotnej).
Diky za odpoved
  • 0
Reborn:
Sepora - 99/70 off

#50 jihrad

jihrad

Smokie

• Supporters
  • 65 posts

Posted 14 December 2006 - 12:14 PM

Chci se zeptat, jestli by se nenasel nekdo sikovny a nevytvoril nejakou kalkulacku na chary. Nejak sem nenasel zadnou, co podporuje novy veci, comba veci, comba karty atd...
Bylo by to konkretne na reborn, tak jestli by nesla propojit do toho nejakym zpusobem databaze (jestli by byl jihrad ochotnej).
Diky za odpoved

Propojeni s databazi by nebyl problem, ale udelat funkcni kalkulacku by bylo dost narocny.
Jinak si myslim ze v soucasnosti funguje vyborna kalkulacka a to testserver :)
Mozna by nebylo spatny mit moznost se "naklonovat" do testserveru .. to by usetrilo praci s vytvarenim postavy.

K tomu mne jeste napada .. mozna by pro zacatek stacilo rozsireni control panelu tak aby se dalo podivat jaky staty ma konkretni postava (samozrejmne jenom moje vlastni :)

Edited by jihrad, 14 December 2006 - 12:38 PM.

• 0
lee007 - high aco xx/xx
manager - alch malo
a dalsi...

#51 Scorpio

Scorpio

Hyegun

• Supporters
  • 535 posts

Posted 14 December 2006 - 02:05 PM

Pravda, ze v testu se to da zkusit, ale neni nad to naklikat to jen na kalkulacce, je to rychlejsi a uzivatelsky pristupnejsi. Pravda, ze by to bylo asi dost narocny.
  • 0
Reborn:
Sepora - 99/70 off

#52 Skywalker

Skywalker

Dark Lord of the Sith

• Supporters
  • 1,125 posts

Posted 16 December 2006 - 02:21 PM

<lobby on>
zase kdyz mas alcha, tak je ti (z pohledu ucinku potu) jedno jestli ho michnes pres Twilight, nebo pres rozmlacenou klavesnici (200 x Fx-Enter-Enter), akorat ze by ten Twilight pomohl prave s timhle. A zase, kdyz na neco zapomenes s twilight, prijdes o 200 misek, normalne jen o 1.. :D
</lobby off>

to by se mi take libilo, take bych za to loboval :air_kiss:)

mejte ohledy na znicene klavenice :drool: co uz takhle clovek jen navaril potu :drool:
  • 0

Anakin a spousta dalsich postav .... tak uz ne, KONEC, vse smazano   2013-09-04 11:48:29 -> Guilda [FreeRangers] (id=30011) byla rozpustena.

skywalk9791.png

k3dT, Koca - diky moc za tech 7 skvelych let, co jste se o server i o nas hrace tak pekne starali :-)

ten osmy rok moc komentovat nebudu, co 7 let krasne fungovalo ke spokojenosti vsech (vetsiny) hracu, tak nekdo dokazal behem neceleho roku poslat do kytek ...

#53 Scorpio

Scorpio

Hyegun

• Supporters
  • 535 posts

Posted 16 December 2006 - 04:27 PM

V tom pripade bych rad, aby se daly varit bomby po 200ks :air_kiss: taky si nechci nicit klavesnici. :D
  • 0
Reborn:
Sepora - 99/70 off

#54 Guest_jirkan_*

Guest_jirkan_*
  • Guests

Posted 16 December 2006 - 06:51 PM

- There will be now warnings printed when a shop sells an item which's buy price is 20z, since those usually are "rare" items with no buyying price set. Note that this reports one fake, and that is the selling of a certain shuriken that indeed costs 20z.

Tohle je v nove eAthene, primlouval bych se aby to fungovalo i pro "reborni rares", to znamena pro 10z a 1z (a kdyby to fungovalo i pro refined nebo pojmenovane itemky, *mnam*)
  • 0

#55 Johny16

Johny16

JimboSlinger

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 541 posts

Posted 17 December 2006 - 11:37 PM

Nešlo by udělat, aby se mohlo dát u mercha @autotrade a zároveň na stejném účtu hrát s jinou postavou? Mám mercha a na stejném účtu jsem si udělal postavu jen na vyexpení. Pak mě to za ní začalo bavit a tak můj merch nemůže prodávat přes den, když hraju.
ŠLO BY TO?
  • 0
GuildMaster Flash of Emperium
Ve hre Slingerovci
Hlavni postava .JaySlingerova - SinX - 99/70.... Mission Completed
.......................JimboSlinger - clown - 95/64 cca.....Muzikant

............+ spousta dalsich nepodstatnych advanced

#56 Guest_Ashitaka_*

Guest_Ashitaka_*
  • Guests

Posted 17 December 2006 - 11:53 PM

Nešlo by udělat, aby se mohlo dát u mercha @autotrade a zároveň na stejném účtu hrát s jinou postavou? Mám mercha a na stejném účtu jsem si udělal postavu jen na vyexpení. Pak mě to za ní začalo bavit a tak můj merch nemůže prodávat přes den, když hraju.
ŠLO BY TO?

Udelej si mercha na jinym uctu...lvl 15 das za 15min :P
  • 0

#57 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5,305 posts

Posted 18 December 2006 - 09:19 AM

ŠLO BY TO?

Neslo :P Kvuli bezpecnosti
  • 0

#58 Guest_jirkan_*

Guest_jirkan_*
  • Guests

Posted 18 December 2006 - 02:18 PM

Neslo :P Kvuli bezpecnosti

A slo by alespon do toho "auto autotrade" prosim pridat automaticke shrinknuti peta+homuncula? O tom ze i v autotrade zviratka hladovi jsem se bohuzel presvedcil na vlastni kuzi, to byla moje blbost, ale takhle je sance na utek daleko vyssi....
  • 0

#59 Jammore

Jammore

Deviruchi

• Supporters
  • 122 posts

Posted 19 December 2006 - 10:26 PM

Nevím jestli to tu už nezaznělo, ale šlo by udělat, že u výkupčího, když už někdo nebude schopen vykoupit žádný předmět, tak aby zmizel z nabídky a nemátnul tím všechny? Takhle když tam něco zajímavého je, tak kolikrát shromáždím věci a pak následně zjistím, že je nekoupí. Nebo aspoň aby to zobrazovalo kolik je jich schopen vykoupit, aniž by člověk u sebe musel danou věc mít... Zbytečně lezu do kafry a zpátky.
  • 0
Red has come with lunatic smile over his face and your doom in his hands... Call him Jake Jakennis
Moderátoři jsou pouhý odraz vaší hlouposti...
Mirror

#60 Mitheress

Mitheress

Baphomet

• Supporters
  • 2,008 posts

Posted 20 December 2006 - 08:12 AM

Nevím jestli to tu už nezaznělo, ale šlo by udělat, že u výkupčího, když už někdo nebude schopen vykoupit žádný předmět, tak aby zmizel z nabídky a nemátnul tím všechny? Takhle když tam něco zajímavého je, tak kolikrát shromáždím věci a pak následně zjistím, že je nekoupí. Nebo aspoň aby to zobrazovalo kolik je jich schopen vykoupit, aniž by člověk u sebe musel danou věc mít... Zbytečně lezu do kafry a zpátky.

Oboji je mozne, resp prvni vec tam je, jen to trva dva dny, aby se zabranilo tomu, ze nekoho vykoupi a on nema sanci doplnit penize. Funguje to tak, ze prvni den v urcitou hodinu se zablokuje ucet a druhy den v tu samou hodinu pokud je ucet blokovan tak ho smaze. Pripadne veci jsou poslany postou.
Zobrazeni potencialu vykupu neni problem. Upravim to.
  • 0
mes "admin";
mes "script gm";
email: mitheress@reborn.cz icq: 299937269

Podpořte Reborn!

Posted Image

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users