Jump to content
Reborn fórum

Dotazy a nápady


k3dT

Recommended Posts

  • Replies 3,1k
  • Created
  • Last Reply

pokial viem tak sanca na stun party by mala byt 5% a na ali mimo partu by to ist nemalo

a pokial sa nic nemenilo za posledne 2 tyzdne tak sa mi zda ze to aj tak funguje :)

No stun ciziho je 50%, z toho kusu kodu vyplyva ze to tu funkci na protivnika vola ve 100% pripadu, na vlastniho v 10% -> pravdepodobne ta funkce (samotnej effekt skillu) ma dalsich 50% ...

 

2Tracy Hus :) uz takhle je to silny az moc :))))) Edit: aby nevznikl flame: chci rict tak akorat, spis vic akorat nez min akorat :)

Link to comment
Share on other sites

No vidis to me nenapadlo... kdyz je sance pri lvl5 na frost 40% (na protivnika) tak na alianci je zrejme 10% z toho, to je 4%. Protoze ta funkce se vola jen kdyz se 'podari' tech 40%, potom to kontroluje cil - kdyz je to nepritel zmrazi ho hned, kdyz parta/ali tak je tam dalsi sance 10%.

Link to comment
Share on other sites

Ze tu neslysime kritiku na drop rate 2 a na to jak maj creatori jednoduchy hunteni stemu a ostatnich ingredienci o_o

Pac to je mnohem vetsi opruz nez BP :) Creator musi huntit stemy, musi si vysazet houby, nahuntit immortaly, fabricy... a BP jsou jen o herbech + nakup scellu.
Link to comment
Share on other sites

Vzdyt je to tak jednoduchy,ja chci davat velky DMG musim huntit veci na INT jidla,creator chce AD musi huntit dost surovin na jeho vyrobu,sinX chce EDP musi huntit take atd atd,tak proc ten monk pri te sile jakou ma,mu staci si zabehnout do kramu ? :) A jak uz tu zminujete rate 2 tak diky tomu se da snadno ziskavat penize na na mrte a mrte BP.Nezlobte se na me ale me to proste hlava nebere.

A nevim kdyz uz se tu kazdy ohani officem a spravnym nastavenim tak by me teda zajimalo jestli prodej BP ma skutecne existovat ?

Link to comment
Share on other sites

Kubo+koco, udelejte si monka a zkuste si pravidelne chodit vydelavat na BP a to solo. Taky si muzu rict ta wizna to ma jednoduchy hodi si SG a sebere loot narozdil od monka ktery nema nic plosnyho a to musi vydelavat skoro kazdy den aby mel na GW.

Kazdy ma pro a proti.

Link to comment
Share on other sites

A nevim kdyz uz se tu kazdy ohani officem a spravnym nastavenim tak by me teda zajimalo jestli prodej BP ma skutecne existovat ?

 

Ja myslel ze uz to psat nebudu... ale ok specialne pro tebe: Oficialni nastaveni je dobry vedet u novych veci u kterych nikdo nevi jak maj fungovat nebo u nejakejch specialit. Samozrejme ze BP nemaj jit koupit. Velka cast toho co je na Rebornu je z hlav GM, funguje to tak uz od pocatku serveru a urcite se to nebude menit jen kvuli tomu ze nekdo rekne "je to spatne, na oficialu je to jinak". Tenhle server se nesnazi kopirovat oficial. :)

Link to comment
Share on other sites

urcite se to nebude menit jen kvuli tomu ze nekdo rekne "je to spatne, na oficialu je to jinak".

 

No tohle je dost odvazny tvrzeni od tebe :)

 

Oki zkusil jsem to a zase neuspel,tak zase za 1/2 roku to prubnu znova :) Ale stacilo mi napsat neco jako ze "musime jim to usnadnit aby meli cas chodit na bosse a nemuseli furt huntit herby,vzdyt hunteni je prece opruz" a dal bych pokoj :) Tot vse k tematu BP,jdu si najit novy tema :)

Link to comment
Share on other sites

Kubo+koco, udelejte si monka a zkuste si pravidelne chodit vydelavat na BP a to solo. Taky si muzu rict ta wizna to ma jednoduchy hodi si SG a sebere loot narozdil od monka ktery nema nic plosnyho a to musi vydelavat skoro kazdy den aby mel na GW.

Kazdy ma pro a proti.

Jo, ja kdybych nedostaval zadny dotace tak si taky ani neskrtnu :) BP sice nekupuju, nejspis protoze jich za GW spotrebuju max 50, ale WP musim, protoze vykup herbu nestoji za nic :)
Link to comment
Share on other sites

Poslední­ diskuze přesunuta. Stejně jako ostatní­ je tenhle topic zbytečný a nepřehledný.

 

Dotazy kolem serveru: http://www.reborn.cz/forums/index.php?showtopic=470

Nápady na vylepšení­ serveru: http://www.reborn.cz/forums/index.php?showtopic=471

Dotazy na ostatní­ hráče: http://www.reborn.cz/forums/index.php?showtopic=106

 

LOCK

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...