Jump to content
Reborn fórum

Rogue-buildy


Unicorn

Recommended Posts

hmm tak sem postnu muj build... (vicemene pouze na expeni)

STR 94+16 (110)

AGI 89+11 (100)

Vit 13+6 (19)

int 2+4 (6)

dex 43+7 (50)

Luk 1

 

vybava:

pirate bandana

angel wing ears

cigarette (nebo masku apod)

chain mail of chapion (roda frog card)

triple shrewd gladius (nebo neco jineho podle mobu)

rigid buckler (thief bug card)

mocking manteau

green boots

2x ring of muscle (mantis card)

 

skilly : http://tinyurl.com/2dca2t

:dance: prosim o zhodnoceni :D

edit: tak ja to zitra prohlidnu znovu a predelam...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 174
  • Created
  • Last Reply

hmm tak sem postnu muj build... (vicemene pouze na expeni)

 

 

Když jsem se mrknul na skilly tak to ten tvůj expí­cí­ build pomÄrnÄ vyvrací­- nemáÄ intimidiate a máÄ max gank etc. Kdybych chtÄl build pouze na exp tak pojedu nejspí­Ä str, dex, agi, int intimidiate na BB a chodil bych do lokací­, kde se to nedá tak lehce přepsat. Ten tvůj build je takový hybridní­- na gank rogue to má prd dex a na exp to má divné skilly. Backstabem moc nenaexpí­Ä... pokud nemáÄ okopí­rovaný flying kick, to je potom jiná a na expení­ se sightless mind to má zase prd int

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 9 months later...

urcite jo (: sidewinder v luku a trosek agi /gg

 

:blink: Aha takze kdyz tu kartu hodim do luku tak to bude fungovat taky na luk a jeste ktomu s patricnym lvl rovnym skill lvl ktery budu znat. Tak by me zajimalo jestli je pak lepsi napriklad na GW pouzivat bezny utok s tim sidewinderem nebo se oplati vic DSkovat?

 

A jeste jedna otazka zajimalo by me jak utoci dagger roguni, nejdriv se prikradou k cili daji jeden BS a pak spamujou ktery skill?

 

Jsem uplna lampa rogue temprve planuju hrat tak se nesmejte :confused1:

Link to comment
Share on other sites

:idea: Aha takze kdyz tu kartu hodim do luku tak to bude fungovat taky na luk a jeste ktomu s patricnym lvl rovnym skill lvl ktery budu znat. Tak by me zajimalo jestli je pak lepsi napriklad na GW pouzivat bezny utok s tim sidewinderem nebo se oplati vic DSkovat?

 

A jeste jedna otazka zajimalo by me jak utoci dagger roguni, nejdriv se prikradou k cili daji jeden BS a pak spamujou ktery skill?

 

Jsem uplna lampa rogue temprve planuju hrat tak se nesmejte :confused1:

 

Mno ta karta dava sanci na double attack, nezalezi na tom jestli ten skill umis nebo ne.

K tem GW... spis hafo flee a divestovani :blink: , zabijeni prenech jinym- ale s roquem nemam zadne zkusenosti, sou to spis postrehy.

Myslim u Clan of Dragons byl (mozna este je) roque. ktery mel hafo flee, nemohli sme ho trefit ani s decress agi a jen nam daval divesty- potvora jedna :)

Link to comment
Share on other sites

...

Vzdycky to tak fungovalo, ze kdyz si mel DA 10 a sidewindera v luku tak se pocital ten double attack 10. Jestly to zmenili tak me opravte (: Ono rogue moc neni na zabijeni (: stalker uz trosku jo. Ale jakoze kdyz si sezenes hydrovanej dagger nebo sabre a das intimediate 10 tak bowling bash boli no (: ale advanceda tim asi nedas. Nehlede na to ze nekdo ti to premaze takze killer budes nejspis az jako stalker (:

Link to comment
Share on other sites

Vzdycky to tak fungovalo, ze kdyz si mel DA 10 a sidewindera v luku tak se pocital ten double attack 10. Jestly to zmenili tak me opravte (: Ono rogue moc neni na zabijeni (: stalker uz trosku jo. Ale jakoze kdyz si sezenes hydrovanej dagger nebo sabre a das intimediate 10 tak bowling bash boli no (: ale advanceda tim asi nedas. Nehlede na to ze nekdo ti to premaze takze killer budes nejspis az jako stalker (:

Sidewinder v luku tak stale funguje, vcera som to okometricky overil. A s 10 BB a dagger roguom pokojne advanced das. Napriklad na isiskach s dostatone vysokym flee (tak vysokym aby ti matyrovia neprepisovali BB sonikom). A obavam sa, ze (aspon na "velkych" GW) za rogua velky killer nebudes a ani tie divesty nie su nic moc s mnozstvom dostupnych coatingov. A aby som aj odpovedal na otazku, DS je urcite lepsie ako normalny utok s double attackom.

Link to comment
Share on other sites

Ja mam roguna co pouziva sidewindera v luku a DA 10 funguje tak ako ma, mam okopirovanu triffectu lvl 10 a pacis ami to ako to zabija, nieje to sice najlepsie build ak sa ma doexpit na auru, ale ako zabijak na jednoduchsie potvory je super, ma to hiding, snatch(namiesto teleportu) mug, steal, a ked sa podari triffecta tak to ani nebere sip a je to nadialku, proste char co nepotrebuje manu na zabijanie (triffecta a DA je zadarmo) teda vas nerusi ak je pretazeny, len musi nosit sipy a nevie si ich sam vyrabat, jeho slabiny su asi mala nosnost kuoli absencii STR a to ze treba hidovat pred waterballom pri hunteni marc karty. dmg dava dobry, napriklad High Orc nestihne dojst kumne ked donho palim spravnym elementom a to mam len okolo 87 dex base.

Link to comment
Share on other sites

Hmm podle toho co je v timhle topiku je rogue pekna sunka :confused1: . Kdyz nekoho divestnu tak si nemuze oblect nejakou nahradni zbran(pri pouziti divest weapon)? A jak dluho vydrzi na hraci divest? A da se ten status pripadne nejak vylecit :blink: ? A posledni otazecka jak utoci dagger rogue krom BS pouziva i jine skilly nebo je jedine reseni v plagiatorstvi?

 

Edit: jak presne funguje plagiatorstvi kdyz jednou okopiruju skill tak ho pak muzu pouzivat x minut a pak ho jakoby zapomenu a musim bezet kopirovat znova nebo ho pak muzu nahodit z nejakeho seznamu uz okopirovanych skillu? (Bez perserv se prepise to vim...)

Link to comment
Share on other sites

divest vydrzi zhruba 60+15*SkillLv.. ne nemuze si oblyct na tu pozici po dobu trvani zadnou zbran..

dagger rogue.. muze utocit double attackem :confused1:

jinak kopirka je za rogua obcas naprd kdyz bys sel nekam kde by ti to porad prepisovali.. a muzes ten skill pouzivat porad...zadnej seznam nemas..

Link to comment
Share on other sites

jinak kopirka je za rogua obcas naprd kdyz bys sel nekam kde by ti to porad prepisovali.. a muzes ten skill pouzivat porad...zadnej seznam nemas..

 

Takze kdyz se pak stanes stalkerem muzes si diky skillu Preserve uchovat dany skill najak dlouho chces? V popisku je napsane ze preserve vydrzi jen 10minut je mozne ten skill pak znovunahodit aniz bys ztratil ten nauceny skill?

Link to comment
Share on other sites

Takze kdyz se pak stanes stalkerem muzes si diky skillu Preserve uchovat dany skill najak dlouho chces? V popisku je napsane ze preserve vydrzi jen 10minut je mozne ten skill pak znovunahodit aniz bys ztratil ten nauceny skill?

Ano,potom len znovu nahodis preserve. Len si musis vsimnut ze ti skoncil ;]

Link to comment
Share on other sites

Muj plánovaný rogue :)

 

Str:44+16

Agi:85+25

Vit:1+6

Int:1+14

Dex:99+21

Luk:1+0

 

Staty s: Agi up, Bless, Berserk potion

.......dopisu za chvili..konci mi hodina :P

 

EDIT:

Aspd:177.12

Flee:269

 

Equip:

+4 Apple of Archer

+4-6 TC s rockerem

+6 Mantak s whisperem

+6 Green Boots

2*Glove

+6 Double hybid Gakkung Bow (tenhle mám, ale bude to Sidewinder+race karta)

 

Skilly:

za Thiefa:

DA 10

ID 10

Steal 10

Hide 9

Celkem: 39

 

Za rogue:

Gank 10

Stalk 2

Sightless mind: 5

BackStab 4

Snatch 5

Intimidate 10

Vultures eye 9

Mug 4

Celkem: 49

 

Prosí­m kritiku :P

Link to comment
Share on other sites

Mozem sa opytat naco tam mas tu silu? Inak podobny rogue build mala aj Athox, ale namiesto STR mala INTu (predsalen BB a DS su dost narocne na sp). Podla lukov typujem ze chces kopirovat trifectu. Podla mojho nazoru su BB a DS stale lepsie na spravnej lokacii. Navyse s trochou inty by sa uz asi oplatilo kopirovat TU a expit na anubisoch so spravnym equipom (hlavne teda bathorka aby ta netriafali skilly). A lepsi solo exp v dnesnej dobe asi ani nie je. Kazdopadne obhajujem INT lebo mi d otakeho buildu dava vacsi zmysel ale mozno som len nepochopil tu STR a mas pre nu nejake dobre odovodnenie :P

Link to comment
Share on other sites

Navyse s trochou inty by sa uz asi oplatilo kopirovat TU a expit na anubisoch

 

Anubise nééé :P Uz jich mam plný zuby, udělal jsem si tam HP a už tam nechci :P

 

Jinak ta str tam je opravdu na gank. Expení­ ze zacatku všude možně a pak asi na Isiskách.

Link to comment
Share on other sites

Mno hlavne bez glory uz to TU neni tak uber...

Jinak anubis se da sejmout i normalne dagerem...skopcis si asperko a de to jak po masle

Jak psal mat33gh...sp je proste potreba...pokud teda ses pevne rozhodnutej pro bow tak urco nakou dej.

Pro bow stalkera se celkem dost vyplati archer kombo...obcas ti to hodi IC a tech par % do DS nebo long range atk ti zhruba nahradi race karty...usetris par luku a dost karet...navic ty bonusy toho komba sou pro dex a agi...podle me super...navic merman taky pomuze se sp....jako druhou kartu pak muzes dat toho windera nebo je dobra archer ray...dalsich par % do long range...

 

Jo jeste...koukam ze mas 39 job...urco dej envenom 3 a detox 1

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...