Jump to content
Reborn fórum

Rogue-buildy


Unicorn

Recommended Posts

O ucinnosti glorie si dovolim trochu pochybovat(len 3% na succes). Urcite to nebude take dobre ako 99int + gloria priest, ale stale expitelne. (kalkulacka pise pri 44+14 int 33,4% sancu na 75 lvl, co podla mna ako spestrenie expov staci). V ramci toho kolko dava anubis expov. Nehovoriac o SP vyhodach inty. Vseobecne dex/int intimidate rogue/stalker ma tu peknu vlastnost, ze ma naozaj velky vyber lokacii na solo expenie. (aj isisky casom omrzia). A archer kombo je dobra rada aj pre mna, ani som nevedel ze dava IC. Takze asi budem musiet nahuntit. :P Na druhej strane gank, pokial mozem hovorit za seba, som nikdy nepouzil. S nizkou str velke prisery dava velmi pomaly a prisery, ktore das jednym DS je rychlejsie tym DS naozaj strielat. Ale asi je to naozaj otazka pohladu.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 174
  • Created
  • Last Reply

Urcite mas pravdu ,ze dex/int maji tu vyhodu...me osobne to hodne bavilo a bavi..kazdopadne sem reagoval na rogue co si Ar.Ulric vysnil...nakej gank(naky silny potvory tak zabijet nebude ze...normal steal a pak kill)...navic gank v kombinaci s prumer str,velkou aspd a hodne dex muze byt dost zajimavej...dalsi vyhoda je ze preci jen neco unese..slusny flee a aspd na spam skilu...

Problem u rad k buildum je hlavne ten ,ze nikdy dopredu clovek nevi co muze navrhnout za equip...

 

Takze reakce k buildu...staty sem nechal zhruba jak si je mel...boost...agi up 10,bless 10

 

str...43+17

agi...84+26

vit...1+6

int...12+14

dex...99+28...s arbalest..+2 dex(+1dex jidlo a je to doma...to se vari ze zbytku :P )=99+31

luck...1+0

points: 0

 

ASPD s bersekem

...177,52(arbalest s cruiser+ neco)

...181,76(gladius bez cruisera)

...182,64(gladius s cruiser)

flee...259

hit...235

 

Equip: AoA,angel wing ears,TC s anolianem,muff s dragon tail,botky(shoes) s mermanem,glove(aligator),glove(zerom)

 

po nahozeni IC

...agi 84+28(uz se obejdes i bez agi up)

...flee 261

...dex 99+33(+8 dex jidlo a je to..popr. dam zas +1dex a sundam AoA...vemu treba CoM)

 

ASPD s bersekem

...178,08(arbalest s cruiser+ neco)

...183,12(gladius s cruiser)

...182,16(gladius bez cruisera)

 

pri pouziti daggeru bych uvazoval o cecil c....-30 do hit ti vubec neva a 5% aspd je masakr...takze by to vypadalo asi takhle: 183,12*1,05=192,276..myslim ,ze i se str 60 to pujde smykem...navic elementy si muzes hodit prez endow

 

myslim ,ze to je par karet co nestojej svet a vyplatej se do zacatku...staci jedna kudla a jeden arbalest a uz to muzes kosit...sem si vedomej ,ze nektery veci sou hure dostupny..urcite to jde upravit tak ,ze nebudou treba:)

Link to comment
Share on other sites

bow rogue sa ta vyexpit za minimalny cas

tu str by som ti neodporucala nevidim dovod davat si ju s gank expit aj tak nebudes a neskor ta bude nedostatok sp iba brzdit

ja som athox expila sposobom soily (kym nebolo intimidate a dostatok flee na to aby ma matyrovia netriafali sonikom) vzorce sem hadzat nebudem podla mna je to zbytocne.

potom som isla na isis, hp som si postavila do rohu za stenu pri warpe do 95 to bolo v pohode potom samozrejme lab ale da sa to vydrzat az do 99 :)

Link to comment
Share on other sites

No v jeho postu nevidim jedinej naznak toho bejt pozitri stalker...a rozhodne ne se zakopat jako ty ve trech lokacich a tam smrdet celou dobu...ja osobne jel higura na dagger a gank...byla to zabava a napadalo dost veci...

pokud chce jet build co nejdrive stalkerem tak s tebou souhlasim...pokud si to chce zahrat a nahuntit naky veci tak sem proti...

 

btw.na sp je super manzelka...nejlip priestka..all in 1:)

 

To:mat33gh..je mozny ,ze mas pravdu..to opravdu nvm..pocital sem ciste 5%...kazdopadne vim ,ze 190 je max....takze pokud by vyslo ,ze je treba 192 tak se to zaokrouhli na 190 ne?...a jestli mas pravdu tak aspon usetri kartu...183 aspd je taky dost...

Link to comment
Share on other sites

Na opravu Sakashimu. Maximalna aspd je 190 a je to trochu zavadzajuce, pretoze sa zda, ze Cecil karta ma lepsi ucinok cim vacsiu aspd mas, ale opak je pravdou. ASPD sa v skutocnosti pocita ako dlzka delay. 190 aspd znamena, ze medzi utokmi mas 0 sekundovu medzeru. takze relativne pri 180 je delay 10. 5% zlepsenie je na 0.95 a teda aspd sa zlepsi na 180.5 . Je to iba ilustracny priklad ten vzorec je trosku zlozitejsi, ale pre presne cisla, gladius s cruiserom a cecil damonkou a awakening potionom dava 181.92 aspd pri danych statoch :)

Link to comment
Share on other sites

Na opravu Sakashimu. Maximalna aspd je 190 a je to trochu zavadzajuce, pretoze sa zda, ze Cecil karta ma lepsi ucinok cim vacsiu aspd mas, ale opak je pravdou. ASPD sa v skutocnosti pocita ako dlzka delay. 190 aspd znamena, ze medzi utokmi mas 0 sekundovu medzeru. takze relativne pri 180 je delay 10. 5% zlepsenie je na 0.95 a teda aspd sa zlepsi na 180.5 . Je to iba ilustracny priklad ten vzorec je trosku zlozitejsi, ale pre presne cisla, gladius s cruiserom a cecil damonkou a awakening potionom dava 181.92 aspd pri danych statoch :)

 

základní­ "delay" je 200, tzn že při 190 ASPD zbyde jeÄtÄ 10 (při 180 zbyde 20). Jen ASPD které by 190 převyÄovaly jsou zarovnány na 190

 

takže 180 ASPD + cecil vyjde přesnÄ 181 ASPD

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Co by ste rekli na muj dagger build je to trochu PvP ale i aby slo dobre expit:

Staty : cca

str 100+

agi 70

vit 20

int 24

dex 50

luk 1

Skilly:

Backstab 10

Stalk 5

sword mastery 10

intimdate 10

 

mno... staty jsou podobne jako u joechipa takze mi aspon zhodnotte skilly

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Při bow nejde gank, tudí­ž dagger jasná volba :)

 

 

podla mna zalezi na prvej postave pokial si mal str char sprav si daggera a ak si mal archer class tak jednoznacne bow usetris na hunteni noveho equipu :)

inak si myslim ze to je jedno dskom sa tiez dobre hunti :)

Link to comment
Share on other sites

Můj Dagger mug rogue:

 

Str 64+6 (44+6)

Agi 73+7 (73+7)

Vit 12+6 (6+6)

Int 38+4 (31+4)

Dex 73+7 (63+7)

Luk 30+0 (14)

 

Vzhledem k tomu že zatim je to můj hlavní­ char a nemam pořádný Equip tak s ní­m moc nepocí­tám. Tet jsem na 83/50 lvl a dÄlám Bloody buterfly hunt bez vÄtÄí­ch problemů.. (v zavorce staty na 83 lvl)

skilly:

thif:

ID 10

DA 10

Steal 10

Envenom 10

Hiddong 8

Detoxifi

 

rogue:

Sword mastery 10

Gang 9

BS 10

Mug 10

Stalk 5

Sightless Mind 5

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Kde se da efektivne expit bow rogue na 83lvl?

U bow rogue je moznosti celkem dost.. :D  Napr.: Sting / soil / mermani / turtle island (dragon tail a spring rabbit).. urcite se najde hromada dalsich mist ;)

edit: jinak tenhle dotaz patril mozna spis do topicu "Rogue/Stalker - Kde expit?" ;)

Link to comment
Share on other sites

Dela neco u bow rogue backstab a intimdate? Jestli ne tak si misto toho radeji vezmu divesty (s tou dex je celkem slusna sance)

edit : Kolik tak int u bow buildu ? Chci spis na expeni ale trocha staty na PvP by me nezabilo :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Muj GW diverst gang rogue:

na lvlu 97

 

GW

STR 88+22 (+6 jidlo, bless)

INT 1+15 (ED, bless)

AGI 63+27 (ancient cape, matyr, agi, +5agi)

DEX 68+34 (2x zerom v glovce, 4x drops v MG, bless, +5jidlo)

VIT 30+13 (+7vit jidlo)

LUK 1+0

 

HP 7175

SP 574

ASPD 178 (bersek)

Link to comment
Share on other sites

Dela neco u bow rogue backstab a intimdate? Jestli ne tak si misto toho radeji vezmu divesty (s tou dex je celkem slusna sance)

edit : Kolik tak int u bow buildu ? Chci spis na expeni ale trocha staty na PvP by me nezabilo :)

 

No ovÄem... ale /!

U Back stabu.. pokud použijeÄ luk, tak sice záleží­ DMG na DEXe, ne na STR jak u jiné zbranÄ, ale už v popisu Back Stabu je, že s Bow class weapony dává poloviÄní­ DMG, než se srovnatelnou STR a srovnatelnou daggerou/swordem/...

OhlednÄ Intimidate.. Ano, StejnÄ jako každý jiný si i bow rogue může zkopí­rovat skilly a to nejčastěji Double Strafe nebo možná Repel pokud už 10-tkové DS má ;) každopádnÄ pokud máÄ už DS na 10 normálnÄ, tak ti Intim, vyjde max na lvl5 což se nevyplatí­ a Intimidate nevyužijeÄ --> můžeÄ rozjet divesty ;)

Link to comment
Share on other sites

Rekl bych ze dotycny uz to vi asi z vlastni zkusenosti(skoro 4 mesice starej post)...a musim nesouhlasit ze inti na 5 je na nic, ja kopiroval bb a vlackoval potvory a lezlo to mozna rychleji jak s huntrem a kdyz jeste nemate moc flee na vlacky tak si okopcit trifektu + kombinaci sidewinder c. mate uz slusnou sanci na double attack.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...