Jump to content
Reborn fórum

Lord Knight - Buildy


Guest Maul

Recommended Posts

  • Replies 286
  • Created
  • Last Reply

tak ja sem postnem svoj build teda este nedokonceny,casom mozno bude.

 

str 92+18 (1kus double- forced ring)

agi 10+8

vit 80+8 :)

int 22+2

dex 61+9 s blessom 179 hit a s concentrate ak dobre pocitam 263 hit (s tym sa da uz vselico riesit ;) )

luk 1+3

Link to comment
Share on other sites

Guest Takznova
tak ja sem postnem svoj build teda este nedokonceny,casom mozno bude.

 

str  92+18 (1kus double- forced ring)

agi  10+8

vit 80+8  :)

int 22+2

dex 61+9 s blessom 179 hit a s concentrate ak dobre pocitam 263 hit (s tym sa da uz vselico riesit :) )

luk    1+3

724[/snapback]

 

 

hh mno snazil ses ale k cemu ta int?;)

 

str 95 + 15 + 5 + 5 = 120str

agi 12+8

vit 92+8

dex 40+ 10

int 1

luk 1

 

peco peco+ full plate (chain), boots+ matyr, 2x alarm , 2x slot ring +1 str, pike +10 3x hydra+ skeleton worker, slot shield + thara, fin helm, slot manteau + raydric, poo poo hat, cain. + rage (2h sword + 2x hydra)

 

v rage 75k hp:D

Link to comment
Share on other sites

Guest smoulinka
Ta int je uzitecna i u tanka ;)  12-24 by mel imho vzdy mit.

Nikdy sem nemel rad buildy ktery spolehaj na doplnovani sp jen pomoci bp. :)

803[/snapback]

 

tak to uz ti asi clovek nevymluvi, ale radsi si koupim o par BP vic a budu davat vedsi kotel

Link to comment
Share on other sites

hh mno snazil ses ale k cemu ta int?:)

 

str 95 + 15 + 5 + 5 = 120str

agi 12+8

vit 92+8

dex 40+ 10

int 1

luk 1

 

peco peco+ full plate (chain), boots+ matyr, 2x alarm , 2x slot ring +1 str, pike +10 3x hydra+ skeleton worker, slot shield + thara, fin helm, slot manteau + raydric, poo poo hat, cain. + rage (2h sword + 2x hydra)

 

v rage 75k hp:D

798[/snapback]

 

mno ta int kvoli tomu aby bolo viac sp (nebavy ma potovat) :) a pri expeni sediet

 

priznam sa ze ten build na lk vychadza s knighta co som mal

takze ak budem robit lk(coz nebude tak skoro)tak nedam tolko int

 

ale 1 int sa my zda prehnane malo ;)

Link to comment
Share on other sites

Tak prvne vyssi int = vyssi sp regen. A za druhy nasobky 6ti ti taky zvysuji sp regen. ;)

Myslim ze nejses tak uber hrac, jakyho ze sebe delas delas :lol:

813[/snapback]

 

Souhlasim ze by mel mit snad kazdy char aspon trocha int... chary co jedou ciste 99 a 99 druheho statu nebo popripade nejaky dex aby se trefili nejsou zrovna nej buildy :lol:

int :lol: je jako s vit taky aspon nejake to minimum je potreba

Link to comment
Share on other sites

str 95 + 15 + 5 + 5 = 120str

agi 12+8

vit 92+8

dex 40+ 10

int 1

luk 1

798[/snapback]

 

Prilis malo dex na gw .. to ti ani concentration nepomoze na niektore agi chary, hlavne na spiral je to malo dex. Na piercovanie zase malo agi, takze pomaly zabija.

 

Int na 12-20 vobec nie je na skodu .. stoji to minimum stat pointov a urcite to usetri hodne bp. S tak malo sp budes musiet potovat uz pri nahadzovani boostov :lol:

Link to comment
Share on other sites

Takznova: dostanes akorat za 24 int 3 bodiky do regenerace na sp

jelikoz se sem teznova nemuze dostat tak to pisu za nej- NAUC SE CIST!!!! A PAK NEOC RIKEJ.

 

btw Kya: ty si uz byl na GW s rage a concentrace????

jo a kdyz uz sme utoho tak existuji i VS zbrane ze.takze agi np.

825[/snapback]

No ten sp regen vzroste mam takovy pocit o 4 nebo 5 bodiku na lvl 99. To je s magnifem 8 nebo 10. To uz podle me znat je :lol:

Link to comment
Share on other sites

Prilis malo dex na gw .. to ti ani concentration nepomoze na niektore agi chary, hlavne na spiral je to malo dex.  Na piercovanie zase malo agi, takze pomaly zabija.

 

Int na 12-20 vobec nie je na skodu .. stoji to minimum stat pointov a urcite to usetri hodne bp. S tak malo sp budes musiet potovat uz pri nahadzovani boostov :lol:

821[/snapback]

 

rychlost piercu zavisi aj od dex alebo nie?

Link to comment
Share on other sites

rychlost piercu zavisi aj od dex alebo nie?

836[/snapback]

i dex pridava trochu do aspd, ale oproti agi je to mnohem min

Link to comment
Share on other sites

btw Kya: ty si uz byl na GW s rage a concentrace????

jo a kdyz uz sme utoho tak existuji i VS zbrane ze.takze agi np.

825[/snapback]

Neviem ci sa vobec oplati odpisovat hitmanovi a tebe lebo je jasne ze ste si prisli zaflameovat a moc o tom neviete ale mozno to pomoze ostatnym z rebornu :lol:

 

VS a VVS zbrane sa prilis neoplati pouzivat pretoze kazdy lepsi GW build agi charakterov ako sin, rogue alebo aj hunt ma celkom dost vit takze aj ked sa ten stun podari tak trva celkom kratko a Knecht ani nestihne prehodit na bloody/boned zbrane.

 

Ovela lepsie su mummy/hydra kombinovane pike. LK ma ale concentration a ak da dost dex (40+10 je imho malo) tak nebude potrebovat kombinovanu pike a trafi vzdy. Je celkom zbytocne nevyuzit ten bonus za concentration a vlacit este aj s LK mummy/hydra piky alebo dokonca vvs zbrane.

 

Dalej dex aj znizuje cast time spiralu ..

 

Dalsia vec concentration aj aura blade trva hodne kratko a stoji hodne sp takze u lord knighta sa tych par bodov v int urcite nestrati.

Link to comment
Share on other sites

no ja teda kombinace mummy hydra pouzivam :lol: i kdyz sem ji lehce spatne pocital a ztartil tak na dmg =) ale co 298hit co mam na gw se mi libi XD

861[/snapback]

300 hit je dobry ... .... ak teda na gw stretavas wanderera :lol:

Na gw hit 260 staci na imho kazdeho ... takze bez concentration a bonusu za bash/pierce tych 70 base dex je dost :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest Lolec
zase sa to tu zvrhlo na hadky zostanme u tych buildov

 

EDIT

int 20 your sp recovery will be at 7 /8sec (Pierce uses sp = 7/used)

(mam to s fora asi dost ludi to pozna)

831[/snapback]

 

Hmm hadate se tu pekne no, kazdy mate svoji pravdu. Ale bylo receno nekdo ma rad hybridy. Mno hybrid rulezz ale jak tu rekla smoulinka je pravdou ze cim se char hure expi tim lepsi zpravidla byva na gw i kdyz o str vit knightovy to pravda teda neni:D napriklad ten paladin rychle expi s gc ale gc je na nic ale to je off topic.

 

Vratme se k te int

 

Takznova tu rekl ze za 24 bodu int dostanes body do regenerace tudiz myslim ze Vase prizpevky na tema nejsi tak uber ci ano jsou nesmyslne.. treba je to lama treba ne. Podle me jeho build je hodne dobrej a ja osobne bych ho uprednostnil pred tou int.

 

jinak k tomu ze mate regeneraci 7 za 8 sec

6 bodu int = 1 bod do sp regen takze za 24 bodu mas 4 do sp reg.. nikoli 7:D

 

ad dva.. nevim koho cches jako na gw umlatit obycejnym spiralem

ad tri. kdyz uz tak knecht na gw dava na solo chary bud spiral pierce 50 dex s concetration to krasne utahne, nebo bashe a nebo v chumlu brandish.

 

Pripadne rage a jestli ty mas dost vit a s 80 ci 70 vit jich vazne moc mit v rage nebudes nehlede na to ze stuna dostanes:D nebo divinu:D

 

 

Samozrejme pokud chcete davat body do int tak budiz ze vase chary vam nikdo neveme:D Kazdy by rekl ze par bodiku v int vas nezabije ale jestli o tom nevite tak lord knight dostava bonus za str kazdych 10 str= 30 atk tudiz kdyz dostahnete str na 120 jako ve vyse uvedenem buildu , mate tu pike, ci 2h mec s hydrama a jeste prejdete do rage tak rozdil v dmg mezi str 100 a 120 bude cca 400 a to uz je celekm hafo nemyslite?:(

 

Ale jinak kdyz chcete mit inteligeniho knechta tak vice int= vice intelektu:DDDD

 

 

btw: Takznova mas dobrej build, hold kazdej nemuze byt uber genius:D

 

********

PS: poty na gw nosite stejne, tak nevim o co vam jde. Kdyz lord prejde do rage tak uz boosty ma a uz jen mlati mlati a mlati

Link to comment
Share on other sites

Guest Lolec

Toz prestanme se tu hadat ze. Proste je to tak jak to je, ja to dal resit nebudu , je to tak jak to chteji Gm a tecka.

 

Ma tu uber build pro LK ktery nechteji potovat:D

 

str 20

vit 1

agi 70

int 90

dex 60

luk 30

 

 

luk proto ze critical chance se dycky hodi ne?:(:DD

 

mno je to super build.. neutracite za bp, na zen orkach vas skoro nic netrefi, ale hold tam budete silene dlouho nez udelate 95+:)

Link to comment
Share on other sites

Mno hybrid rulezz ale jak tu rekla smoulinka je pravdou ze cim se char hure expi tim lepsi zpravidla byva na gw i kdyz o str vit knightovy to pravda teda neni ..

Tiez si myslim ze hybrid knight je dobry ale nie hybrid Lord Knight ... u LK vyrazne prevazuju SVD SDV buildy bohuzial.

 

Takznova tu rekl ze za 24 bodu int dostanes body do regenerace tudiz myslim ze Vase prizpevky na tema nejsi tak uber ci ano jsou nesmyslne.. treba je to lama treba ne. Podle me jeho build je hodne dobrej a ja osobne bych ho uprednostnil pred tou int.

Hitman(aka takznova) pravdepodobne lord knechta ani nehral. Nie je to zly build ale pre LK mi prijde Comr4d-ov build hodne lepsi. Aj ked by mohol dotiahnut str na 120.

 

ad dva.. nevim koho cches jako na gw umlatit obycejnym spiralem

Spiral so spravnou zbranou da v PVP 10k+- dmg. :(

 

ad tri. kdyz uz tak knecht na gw dava na solo chary bud spiral pierce 50 dex s concetration to krasne utahne, nebo bashe a nebo v chumlu brandish.

Ne .. s 50 dex a conc. netrafi spiral agi chary a budes musiet nosit kombi pike .. uz som to pisal hore.

 

Pripadne rage a jestli ty mas dost vit a s 80 ci 70 vit jich vazne moc mit v rage nebudes nehlede na to ze stuna dostanes:D nebo divinu:D

pri 80+ vit uz stuna dostanes hodne tazko a ked aj tak trva tak kratko ze to nie je problem.

 

Samozrejme pokud chcete davat body do int tak budiz ze vase chary vam nikdo neveme:D Kazdy by rekl ze par bodiku v int vas nezabije ale jestli o tom nevite tak lord knight dostava bonus za str kazdych 10 str= 30 atk tudiz kdyz dostahnete str na 120 jako ve vyse uvedenem buildu , mate tu pike, ci 2h mec s hydrama a jeste prejdete do rage tak rozdil v dmg mezi str 100 a 120 bude cca 400 a to uz je celekm hafo nemyslite?:)

Nie je problem dat 130 str a 24 int.

A tiez nie vsetci LK musia mat 120+ str ... Spiral build moze zostat kludne na 80.

 

Naco vlastne idete 100 vit? Status imunity je u LK pri 96. Jedine curse je problem ale ten bude trvat tak sekundu max.

100+ vit je luxus a celkom zbytocny imho.

Link to comment
Share on other sites

mno jezis rovnou rekni ze si mel ice lance a daval si golemovy.... ja mluvim o pvp tj myslim ne pvm.....

940[/snapback]

To bol priklad ze sa tych 10k da dat ... spiral ignoruje def takze jedine co potom treba ratat su redukcie.

A ked uz tak wind lance na zmrazenych ludi > fire lance po stone curse > a ak mas bloody poleaxe tak nemusis nosit ani tie lance.

 

A str nema vplyv na dmg spiralu.

Link to comment
Share on other sites

Guest Lolec
spiral na GW velmi dobry nieje...nema bonus k hit...a jazdcov na peco skor upeircujes  ako uspiralcujes...a davat si concentration na GW tiez nie je dobry napad....rychlo lahnes....by som to zhrnul tak ze parying je na GW lepsi ako thara kedze blokujes 50% vsetkych skillov ak k tomu zaratas rydrika+poopoo tak mas stale celkom slusnu def....nehovorim nic o tom ze moj knecht bude uber lebo ho zatial nikto nemal xD ale to sa uvidi na 99/70lvli a v GW;)....na tomto servri je este dost neodskusanych veci kedze dost ludi ide hlavne GW buildy ..... :(

953[/snapback]

souhlasim s tim ze kdyz si das concentraci tak rychle lehnes jenz ejstli mas dex 50 nebo 60 tak na agi chary si stejne musis dat concentraci abys trefoval. Vzdy mas moznosti vice

 

very strong zbrane only for stuning.....

mmummy only for stuning.....

koncetrace..... mno zalezi na tobe ze.. vzdy budu bashovat a zvdy tam budu mit bonus do hit. Vazne myslite ze dex o 10 vetsi ti pomuze abys nemusel dat koncetraciii?????

 

Dekuji za zklidnou, brzkou a kratkou odpoved:D

Link to comment
Share on other sites

spiral na GW velmi dobry nieje...nema bonus k hit...a jazdcov na peco skor upeircujes  ako uspiralcujes...a davat si concentration na GW tiez nie je dobry napad....rychlo lahnes....by som to zhrnul tak ze parying je na GW lepsi ako thara kedze blokujes 50% vsetkych skillov ak k tomu zaratas rydrika+poopoo tak mas stale celkom slusnu def....nehovorim nic o tom ze moj knecht bude uber lebo ho zatial nikto nemal xD ale to sa uvidi na 99/70lvli a v GW;)....na tomto servri je este dost neodskusanych veci kedze dost ludi ide hlavne GW buildy ..... :(

953[/snapback]

Ehh vobec nesuhlasim .. spiral je velmi dobry ked uz raz mas poleaxe ... a preco myslis ze tu cely cas pisem o tej dex ... s concentration a dostatoconu dex spiralom trafis.

 

Ad Parry ... je pekny ze na GW bloknes 50% utokov ale s mecom toho moc nezabijes (bez berserku).

Link to comment
Share on other sites

Guest Lolec
OMG tak si spravis bloody titan katanu .. dobre vies co som chcel napisat  :(

Keby si tu hral dlhsie tak vies ze freya to mala este spravne . tj. peco user = normal.

A predstav si viem co robi muramasa tu :).

Ehhm :) Co ? Aku vyhodu ma ? Kazdeho upiercujes 3x rychlejsie ako ked ho budes pizlikat nejakou katanou aj keby mala 6 hydier ... vysvetli mi kde tam ma vyhodu 2hander :) A to este nehovorim o spear bumerangu.

 

Uz to radsej necham tak ... sprav si 2handera a potom si sprav spear knechta a potom mozme debatovat o tom preco je 95% woe knightov spear :)

990[/snapback]

 

 

Souhlasim.

 

defakto kazdej kencht je dva h ze:D kazdopadne mam skill tre udelanej tak (mno hlavni probmem je tu s tim rage no) ze sice nemam parry, jinak skill tree spear plus skillponty dany na 2h mece, no 1h mece. + 2h quicken + rage 190 aspd. problem je v tom ze ja tu porad argumentuju s tim rage.

 

V rage je knecht lepsi s 2h (teda s 110-120 str) lepsi na gw jako spear, ale nutno rict jak naco. nevidlem sem speara kterej by solo umlatil priesta. v rage s timhle buildem co jsem popsal vyse - viz nabuchanezar (skill tree nerikam) ho umlatim muze potovat jak chce. mno a kdyz nebudeme mluvit o rage a budeme posuzovat pouze 2h mec vs spear LK tak rekneme klady a zapory:

 

2h - ma parry nema tharu , vykryti je o sanci, muze prezit asuru...ci sacri vykryt

 

spear ma tharu navic , nema bez parry, asuru nerozdycha - bez ghosta.. pri low ratu neuvazujeme. dobrej knecht ma 25k hp. vime co dela thara a co parry.

 

kazdy vime ze ma klady i zapory a bezesporu dostanou +- stejnej kotel pac jeden redukuju secko porad ale porad kotel dostava a druhej jednou redukuje secko a jednou ne.+-...

 

takze kdyz to tak porovname necht usudek jestli sou v tomhle na stejno necham na kazdem at si udela sam.

 

ted hlavne musime posoudit kdo da vetsi kotel. A jelikoz pri spravnem nastaveni emulatoru,( muzes mit mec ci co chces krom uber zbrani ktere ignoruji def.. viz kudlicky u sinuuu..), vit ignoruje secky attacky krom criticalu tak jednoznacne spear pac da proste vetsi kotel. Dalsi vec ktera stoji za posouzeni je pouziti skills jednoho ci druheho knechta. Predpokladam ze ten 2h sword ma vyhodu v tom ze si da pot. nemusi mit ani mrte agi ale s 2h quickem bude napriklad bashe davat o stosest coz je uricite vyhoda ze agi char polozi hned . teda pokud se trefi. ale koncetrace to jisti takze to neresime, zvlaste pri rychlosti bashovani.

Mno a u speara to z pocatku u agi chars resi bash a pak spiral a pokud utocime na def chary hold spiral bo bash. Mno jednoduse spis je to o posezeni jak se na to kazdej diva.

 

Ja pouzivam knechta jak s 2h tak s pike a jen podle situaci. REknu ze na adv branshi fakt jen kdyz je hromada lidi na sobe. Jinak davam 2h a prejdu do rage a davam kotel. Bez rage bych to zrejme porad pizlal pikou. A na 2h bych se vybodl.

Link to comment
Share on other sites

...

1013[/snapback]

Mno pomaly sa to zvrhava ked uz tam musis pripisovat lamy a kdo vie co...

Ak mi chces vymyslat nejake lepsie privlastky tak na to mas PM a nie topic o LK, ak sa nevies drzat vecnej roviny tak nemusis odpisovat.

 

Par postrehov:

1. Spear knight <> Vit knight (spear knight sa hodi hodi na gw kvoli spearom a nie kvoli vysokej vit ...)

2. Hybrid knight <> 2hand sword knight (Vacsina tych hybrid knightov co spominas idu spear alebo omni -> mece max tak na emp break)

3. Pierce ... 2 rany za 200% je 400% ... Na large je to 600% .... Skutocne ta aspd 185 nevynahradi 100% dmg swordu ani keby bola redukcia na gw, co tu stale nikdo nepotvrdil.

4. Kazdy hit 2hand knechta je redukovany vit def a pri takych malych ranach to plne nahradi redukcie co maju skilly.

5. Boom ? Spear boomerang je hodne uzitocny skill na gw a 2h knight nema ziadnu podobnu nahradu.

6.

... inac som sa pytal na toho peca jazdca a vraj je to podla oficialu ...

1013[/snapback]

inac som sa pytal na toho peca jazdca a vraj to podla oficialu nie je :)

7. Hybrid knight mozno je najrozsirenejsi ale urcite nie Hybrid Lord Knight .. a ked uz to tvrdis tak aj napis podla coho.

Link to comment
Share on other sites

Ja kdyz uz Knecht tak Agi Knecht jetsli muzu rict svuj nazor.Je Rychlej Silnej a Netrefitelnej(skoro:))

 

Pro ukazku sem hazim maly Build

 

Str: 92 +x

Agi: 80 +x

Vit: 1+x

int: 1+x

Dex:44 +x

Luk:1+x

 

Toto je takovy prumerny build Agi Knechta...to "x" znamena ze newim kdo si da jaky vybaveni ale osobne bych doprucoval si vzdy dat nejakou 2hsword...napriklad +4Zweihander ale na GW sbis neco 4 slotove se 4 hydrama...

atd. je toho na me strasne moooc:o)) ;)

Link to comment
Share on other sites

Moc se nevyznam v agi a taky tu nechci rozdelat dalsi flame ... ale co trefis s dex 44 ?

1392[/snapback]

Tady bych problém nevidÄl. HorÄí­ to bude s životností­ na GW. Velká Flee je super, ale staÄí­ si vzí­t Quad Ancient (nebo Perfect ;) ), či VVS zbrař a stun má hned (dí­ky té VIT). S HP to táké není­ moc slavný, takže poletí­ hned. Nebo v mojí­m pří­padÄ, umlátit ho Ritualem ;) .
Link to comment
Share on other sites

Tady bych problém nevidÄl. HorÄí­ to bude s životností­ na GW. Velká Flee je super, ale staÄí­ si vzí­t Quad Ancient (nebo Perfect  ;) ), či VVS zbrař a stun má hned (dí­ky té VIT). S HP to táké není­ moc slavný, takže poletí­ hned. Nebo v mojí­m pří­padÄ, umlátit ho Ritualem  ;) .

1394[/snapback]

 

Kazdy ma sve Pro a Proti...Nejake skill pointy zbydou neboj....a to nacpu do vit

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...