Jump to content
Reborn fórum

Lord Knight - Buildy


Guest Maul

Recommended Posts

  • Replies 286
  • Created
  • Last Reply
  • 4 weeks later...

Eragon : Dagger, One-handed Sword, Two-handed Sword, One-handed Spear, Two-handed Spear, One-handed Axe, Two-handed Axe, Mace, , Rod & Staff, Bow, Knuckle, Musical Instrument, Whip, Book, Katar, Revolver, Rifle, Gatling Gun, Shotgun, Grenade Launcher, Fuuma Shuriken

Link to comment
Share on other sites

Eragon : Dagger, One-handed Sword, Two-handed Sword, One-handed Spear, Two-handed Spear, One-handed Axe, Two-handed Axe, Mace, , Rod & Staff, Bow, Knuckle, Musical Instrument, Whip, Book, Katar, Revolver, Rifle, Gatling Gun, Shotgun, Grenade Launcher, Fuuma Shuriken

a co beze zbrane ;)?

Link to comment
Share on other sites

Nevypsal sem to,existuje funkce kopírování a vložení textu,ale to takoví lidé jako ty určitě znají,tvůj komentář určitě najde nějaké rozumné opodstatnení,jaké? hmm...žádné mě nenapadá.

A házet lidi do "pytlů" je akorát primitivní způsob třídění lidí pro lidi,kteří nejsou schopni přizpůsobit svůj mozeček více informacím....Končím,už nebudu odpovídat na tvoje stupidní posty,které vyjadřují tvoji inteligenci.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Premyslel jsem nad timto THQ STR/AGI/VIT/DEX LK zamereny na empobreak a BB

( Vse s boostama a enchartem, mimo jidla )

LK 99/70

Str: 99+40

Agi: 50+21

Vit: 72+8

Int: 1+13

Dex: 41+19

Luk: 1+3

HP: 19743 a ve frenzy 59 231

Aspd: s B potionem a THQ 181,9 ( s frenzy samozrejmne 190 )

HIT: 209 s conn

Flee: 170

Break Emperia vychazi za 12,1s

Jak sem rikal, LK by melo davat BB, nicit emperium a s tou AGI by se dalo i expit ( treba na hill windech+vydelek, hill wind by pad za 0,6s s frenzy a earth Claymore )

Link to comment
Share on other sites

Premyslel jsem nad timto THQ STR/AGI/VIT/DEX LK zamereny na empobreak a BB

( Vse s boostama a enchartem, mimo jidla )

LK 99/70

Str: 99+40

Agi: 50+21

Vit: 72+8

Int: 1+13

Dex: 41+19

Luk: 1+3

HP: 19743 a ve frenzy 59 231

Aspd: s B potionem a THQ 181,9 ( s frenzy samozrejmne 190 )

HIT: 209 s conn

Flee: 170

Break Emperia vychazi za 12,1s

Jak sem rikal, LK by melo davat BB, nicit emperium a s tou AGI by se dalo i expit ( treba na hill windech+vydelek, hill wind by pad za 0,6s s frenzy a earth Claymore )

 

To LK ma byt hlavne na GW a nebo na PvM? Kazdopadne by si mel napsat i equip aby si clovek mohl udelat predstavu co do toho buildu pocitas.

Jestli je to na GW tak s 2hq skoro nemuzes pocitat. Mozna tak na empo ale i tam je ve vetsine pripadu lepsi mit thorn kombo s tharou a v ruce mes 2+1. Musis si uvedomit, ze to LK je kontaktni char, tzn musis mit co nejvic redukci(takze nejlip combat, tharu a FB(pripadne misto FB defense bapho rohy, blush of groom a gentlmen fajfku na 57% demi redukce)). Celkove bych ti doporucil udelat si na GW jiny char(paklize jich uz nekolik nemas a to LK si delas na GW jen ze srandy), protoze LK je hned po WSku nejmin pouzitelnej char(ninju a guna nepocitam :P ).

 

 

Jinak proc nemas zaokrouhlenou str? A u tohohle si nejsem jistej jelikoz jsem LKcko na hill windech nikdy neexpil, ale nevyjde ti lip tech hill windu natahnout treba pet a dat je na 1-2 BB a pak portnout? A nebo klidne i po min, ale aby ti diky earth deletrovi nedochazela mana.

Btw doufam, ze tu agi tam mas kvuli vetsi spamovatelnosti BB a ne aby si mel 190 aspd v bereserku(to mas i s 1 agi kdyz si nahodis 2hq quicken a berserk).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Premyslel jsem nad timto THQ STR/AGI/VIT/DEX LK zamereny na empobreak a BB

( Vse s boostama a enchartem, mimo jidla )

LK 99/70

Str: 99+40

Agi: 50+21

Vit: 72+8

Int: 1+13

Dex: 41+19

Luk: 1+3

HP: 19743 a ve frenzy 59 231

Aspd: s B potionem a THQ 181,9 ( s frenzy samozrejmne 190 )

HIT: 209 s conn

Flee: 170

Break Emperia vychazi za 12,1s

Jak sem rikal, LK by melo davat BB, nicit emperium a s tou AGI by se dalo i expit ( treba na hill windech+vydelek, hill wind by pad za 0,6s s frenzy a earth Claymore )

Je sice pÄkný napsat že by empo padlo za 12s jenže když u toho empa bude stát třeba jen 1 priest a hodí­ ti do frenzy agi down tak si nahranej a nedokážeÄ udÄlat vůbec nic. A naví­c jak psal/a Alice in Wonderland - nemáÄ zaokrouhlenou STR nemáÄ tam napsaný eq ... . Já vždy za LK nosil teda max redukce a mÄl jsem 24K -26K HP a musí­m ří­ct že jsem s tí­m přeží­val aspoř teda na czechru skoro vÄe, zato když nahodí­Ä frenzy a budeÄ se snažit rozbí­t empo zabije tÄ úplně vÄe. A lepÄí­ než exp na HW ve frenzy to si dej lepÄí­ pierce a bÄž piercovat kasy do thoru nebo i tam můžeÄ expit přes frenzy ale je to dost nebezpeÄný. Poslední­ vÄc je že LK na GW dává straÄnÄ malou DMG a je jedno jesli BB nebo piercem nebo brandishem .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...