Jump to content

Lord Knight - Buildy

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
286 replies to this topic

#281 Mictian

Mictian

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 58 posts

Posted 12 January 2011 - 02:17 PM

Beze zbraně nejde,a ze nekoho napadne takový stupidní dotaz...
Again here!

#282 Samuuraj

Samuuraj

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 46 posts

Posted 12 January 2011 - 07:20 PM

Beze zbraně nejde,a ze nekoho napadne takový stupidní dotaz...

Takovi lidi jako ty me dostavaj) Sem to myslel ironicky, kdyz uz si vypsal vsechny mozny typy zbrani ;)

#283 Mictian

Mictian

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 58 posts

Posted 13 January 2011 - 03:09 PM

Nevypsal sem to,existuje funkce kopírování a vložení textu,ale to takoví lidé jako ty určitě znají,tvůj komentář určitě najde nějaké rozumné opodstatnení,jaké? hmm...žádné mě nenapadá.
A házet lidi do "pytlů" je akorát primitivní způsob třídění lidí pro lidi,kteří nejsou schopni přizpůsobit svůj mozeček více informacím....Končím,už nebudu odpovídat na tvoje stupidní posty,které vyjadřují tvoji inteligenci.

Edited by Mictian, 13 January 2011 - 03:09 PM.

Again here!

#284 JohniX

JohniX

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 41 posts

Posted 09 April 2011 - 08:01 PM

prosimvas kamarad chce jet BB LK,ale nevi jaky dobry staty..muzete nekdo poradit kdo ma nejake zkusenosti?dekuji chce je gw/pvp

#285 Kordex

Kordex

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 4 posts

Posted 14 June 2011 - 08:16 PM

Premyslel jsem nad timto THQ STR/AGI/VIT/DEX LK zamereny na empobreak a BB
( Vse s boostama a enchartem, mimo jidla )
LK 99/70
Str: 99+40
Agi: 50+21
Vit: 72+8
Int: 1+13
Dex: 41+19
Luk: 1+3
HP: 19743 a ve frenzy 59 231
Aspd: s B potionem a THQ 181,9 ( s frenzy samozrejmne 190 )
HIT: 209 s conn
Flee: 170
Break Emperia vychazi za 12,1s
Jak sem rikal, LK by melo davat BB, nicit emperium a s tou AGI by se dalo i expit ( treba na hill windech+vydelek, hill wind by pad za 0,6s s frenzy a earth Claymore )

#286 Alice in Wonderland

Alice in Wonderland

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 60 posts

Posted 14 June 2011 - 08:57 PM

LK 99/70
Jak sem rikal, LK by melo davat BB, nicit emperium a s tou AGI by se dalo i expit ( treba na hill windech+vydelek, hill wind by pad za 0,6s s frenzy a earth Claymore )

To LK ma byt hlavne na GW a nebo na PvM? Kazdopadne by si mel napsat i equip aby si clovek mohl udelat predstavu co do toho buildu pocitas.
Jestli je to na GW tak s 2hq skoro nemuzes pocitat. Mozna tak na empo ale i tam je ve vetsine pripadu lepsi mit thorn kombo s tharou a v ruce mes 2+1. Musis si uvedomit, ze to LK je kontaktni char, tzn musis mit co nejvic redukci(takze nejlip combat, tharu a FB(pripadne misto FB defense bapho rohy, blush of groom a gentlmen fajfku na 57% demi redukce)). Celkove bych ti doporucil udelat si na GW jiny char(paklize jich uz nekolik nemas a to LK si delas na GW jen ze srandy), protoze LK je hned po WSku nejmin pouzitelnej char(ninju a guna nepocitam :P ).

Jinak proc nemas zaokrouhlenou str? A u tohohle si nejsem jistej jelikoz jsem LKcko na hill windech nikdy neexpil, ale nevyjde ti lip tech hill windu natahnout treba pet a dat je na 1-2 BB a pak portnout? A nebo klidne i po min, ale aby ti diky earth deletrovi nedochazela mana.
Btw doufam, ze tu agi tam mas kvuli vetsi spamovatelnosti BB a ne aby si mel 190 aspd v bereserku(to mas i s 1 agi kdyz si nahodis 2hq quicken a berserk).
Miltank

#287 Michaeles

Michaeles

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 9 posts

Posted 20 July 2011 - 09:25 AM

LK 99/70

Je sice pěkný napsat že by empo padlo za 12s jenže když u toho empa bude stát třeba jen 1 priest a hodí ti do frenzy agi down tak si nahranej a nedokážeš udělat vůbec nic. A navíc jak psal/a Alice in Wonderland - nemáš zaokrouhlenou STR nemáš tam napsaný eq ... . Já vždy za LK nosil teda max redukce a měl jsem 24K -26K HP a musím říct že jsem s tím přežíval aspoň teda na czechru skoro vše, zato když nahodíš frenzy a budeš se snažit rozbít empo zabije tě úplně vše. A lepší než exp na HW ve frenzy to si dej lepší pierce a běž piercovat kasy do thoru nebo i tam můžeš expit přes frenzy ale je to dost nebezpečný. Poslední věc je že LK na GW dává strašně malou DMG a je jedno jesli BB nebo piercem nebo brandishem .