Jump to content
Reborn fórum

Lord Knight - Buildy


Guest Maul

Recommended Posts

Este ti tam chybaju nejake body (aspon sa mi zda) lebo som si robil build s podobnymi statmi...

 

str 92+8 (s equipom na str sa dala dat 120)

agi 77+3 (s matyrom)

vit 30 +10

dex 54+6 (zaokruhlene na 60 lebo kazdych 20 dex je bonus do aspd)

int 6 (nebolo kam dat body)

luk 1

 

isiel som na 2HQ a expilo sa to velmi dobre (najma ked som sa naucil pouzivat bowling bash) ale je to pvm build ... na GW si velmi neskrtnes (iba pri rozbijani empa... :rolleyes:)

aspd s berserkom 182

flee s whisperkou 199

 

PS vsetko su to staty z kalkulatoru na 99 lvl (tam som to este nedotiahol:))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 286
  • Created
  • Last Reply

Tak jsem premyslel nad LK agi/crit a aby mohl pouzivat i spear a build jsem udelal takovyhle

je to pocitano s eqiupem bez boostu:)

 

str 83+17

agi 79+10

vit 32+8

int5+2

dex51+9

luk 41+8

 

Skilly:

Bash10

1H master 1

2H master 10

HP rec 10

Provoke 10

Endure 10

Magnum 4

2H quicken 10

Tenshion relax, Berserk 1

Concentretion 5

Spear mastery 10

Peco 1

Cavalier 5

Pierce 10

Spiral pierce 5

Spear stab 5

Brandish 10

 

to me proste jen tak napadlo ale ten agi/crit chci jet :)

Link to comment
Share on other sites

Preco chces pouzivat aj speary aj mece? Na GW nebudes stihat prehadzovat spear(+stit) za mec a na to aby si efektivne vyuzil spearu potrebujes skillovat a na skilly sa akosi critical nevztahuje. Ja by som sa vzdal u LK tych spear skillov ako je brandish+spear stab (namiesto bowling bash+counter attack)a ked ides uz agi/crit tak sa ti vyplati dat parrying. Jedine zo spear skillov na co by som isiel by bol spear boomerang ked budes na GW v pasci nech po nich aspon nieco mozes hadzat:) (ale ani to nie je nutne)

Staty su inac v poriadku aj ked agi by som zaokruhlil na nasobok 10.

Link to comment
Share on other sites

Preco chces pouzivat aj speary aj mece? Na GW nebudes stihat prehadzovat spear(+stit) za mec a na to aby si efektivne vyuzil spearu potrebujes skillovat a na skilly sa akosi critical nevztahuje. Ja by som sa vzdal u LK tych spear skillov ako je brandish+spear stab (namiesto bowling bash+counter attack)a ked ides uz agi/crit tak sa ti vyplati dat parrying. Jedine zo spear skillov na co by som isiel by bol spear boomerang ked budes na GW v pasci nech po nich aspon nieco mozes hadzat:) (ale ani to nie je nutne)

Staty su inac v poriadku aj ked agi by som zaokruhlil na nasobok 10.

2056[/snapback]

a proc na 10 to dava nejakej bonus nebo tak neco?:D

 

 

EDIT:Protoze neumim zabijet vlaciky s BB a s Brandishem by to nebylo tezky ;))

ten counter attack by byl dobrej na nejaky silny potvory zvlast kdyz zdvojnasobuje crit :P

Link to comment
Share on other sites

Jj vetsina statov ma skryte bonusy...

 

str na kazdych 10 prida do ATK

agi na 10

vit na 10(nie som si isty co presne pridavaju tak to radsej nepisem)

dex na 20 zvysuje ASPD (pre huntov a strielajucu haved na kazdych 15 ATK)

int na 6 sp regen

luk na kazde 3 mas 1 bod do critical, kazdych 10 lucky dodge, a kazdych 5 znizi nepriatelovi sancu na critical o 1 :P

 

Preto sa davaju staty na nasobky tychto cisiel aby si co najviac vytazil so svojej postavy.

 

Njn BB treba len skusat... mne to tiez chvilku trvalo ale ked sa to naucis tak mozes trafit aj celu obrazovku zenorcov (aj ked sanca na prezitie sa vtedy rovna skoro 0 :D )

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dlho mi trvalo,kym som si precital len jednu stranku tejto temy.

Ale aj tak si myslim(priklanam sa k nazoru),ze najlepsi build je ten,ktory obsahuje max vit ,max str (tym nemyslim 99 ale nieco blizke 90)

trosku int (aby sme nemali len 250 SP)

dex 40-50 a agi netreba....vobec

Aj tak ma knecht obrovsky armor->def. a preto ho aj mozu triafat,vela mu to nespravy...co sa tyka skillov,to je na kazdom jednotlivcovy....

 

Ja mam knechta a podla mna je dobry....

robil som ho podla toho co som napisal vyssie........

Link to comment
Share on other sites

Ako asi vsetcia dobre viete LK bonusi na 70 job lvl vyzeraju takto

STR +9 AGI +15 VIT +3 INT +0 (ake prekvapive :) ) DEX +10 LUK +8

 

Aj ked je to este pre vsetkych dlha cesta aj tak by som rad pocul od vas navrhy na rozne buildy pre LK .

hmmm.....dik :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

NOoo,tak ja by som asik robil nejaky build medzi gw a buildom na expenie...

 

 

Takze ,bol by to peco LK na speary....:

high Swordman:

10 bash

10 increase HP recovery

10 endure

10 provoke

1 fatal blow

1 increase hp movemant rec...

(tieto myslim stacia.ak ale radi expite tak sa vam mozno hodi aj magnum break,ja osobne ho neuznavam)

Lord Knight:

10 spear mastery

10 pierce

10 brandish spear

5 spear boomerang

3 spear stab

1 pecopeco ride

5 cavalier mastery

-----------------------(potialto je to velmi podobne klasickemu :) knechtovi)

1 relax(tension relax)

1 frenzy(berserk)

5 spear dynamo(concentrate)

5 clashing spiral

------------------------- - ak dobre pocitam tak zatial 60 skill pointov

myslim ze prave tu je miesto na tu tvorivost, a miesto aby sa prave ti co uz maju LK na vyssich lvl vyjadrili...

ja osobne:

3 traumatic blow(head crusher)

6 vital strike(joint beat)

------------------------------------------- - - - - - - --dokopy 69 skill pointov ;)

 

teraz cakam vase nazory.... :P

 

 

 

No a este stats build:

STR: 90-95

AGI: 9(zaciatocnych)

VIT: 99(co najviac)

INT:30

DEX:to ostatne(v pripade,ze by to vyslo len 35 a menej,mozno ubrat so STR)

LUK:1

 

+equip :ninja: no a aky...

 

VYJADRITE SA ! ! ! ! ! ! !

 

dakujem :P

Link to comment
Share on other sites

14796[/snapback]

40 job jako high swordman? :ninja: chce to urcite z 50 )

aura blade taky neni uplne nejhorsi skill (kdo by nebral +180 dmg za hit)

mno traumatic blow a vital strike bych si nebral (aspon teda ja ne, nekdo na to muze mit uplne jinej nazor :P )

 

Mno a k tomu buildu, se vsema statsama zacinas na 1 jako adv class, ne od 9.

Str si dej at ti vyjde na bonus s equipem (pozor posledni +1 z jobu je myslim na 69 70 jobu)

99 vit je trosku hodne a nejsu si jistej jestli ti to na naco pomuze )

30 int ujde, ale muze byt i min v pripade ze bys byl ochotnej dyl cekat pri expeni, na GW stejne BP pit budes )

mno a dex 41 je uplny minimum jestli nechces mit porad nahozeny concetration, takze tu rozhodne zvednout

Link to comment
Share on other sites

99 vit je trosku hodne a nejsu si jistej jestli ti to na naco pomuze )

30 int ujde, ale muze byt i min v pripade ze bys byl ochotnej dyl cekat pri expeni, na GW stejne BP pit budes )

14805[/snapback]

hehe,osobne si nemyslim,ze 99 vit je na skodu,pretoze s berzerkom (zvysuje HP 3x) je najlepsie mat co najviac vit,aby bolo vela hp...

s ostatnym mozem suhlasit az na tie BP...este nikdy,NIKDY, som nemusel pouzivat bp na gw...neviem preco...?

->mozno som to tym kazil :)

 

mno asik tak :D

Link to comment
Share on other sites

Pi2-huNter: vit 99 + bonus je celkem blbost investovane body diky trose HP me pride zbytecne staci mit kdyz chces jet opravdu vit knechta nadoraz 100 vit s bonusem osobne myslim ze staci 80 nebo 90 vit

mas hrozne malo dex pro spiral pierce je treba dex docela dulezita a neboj se dat i agi.. lepsi aspd davas rychleji pierce

 

int je opravdu moc staci tak 24 s bonusama :D

Link to comment
Share on other sites

Pi2-huNter: vit 99 + bonus je celkem blbost  investovane body diky trose HP me pride zbytecne    staci mit kdyz chces jet opravdu vit knechta nadoraz  100 vit s bonusem osobne myslim ze staci 80 nebo 90 vit 

mas hrozne malo dex  pro spiral pierce je treba dex docela  dulezita  a neboj se dat i  agi.. lepsi aspd davas rychleji pierce

 

int je opravdu moc staci tak 24 s bonusama :D

14854[/snapback]

 

ok,dobre vediet.. :)

 

ja som len myslel tym 99,ze co najviac,ale asi mate pravdu,ze 2.5k HP neni az tak vela,no v niektorych pripadoch aj to zachrani:-)

ozaj-nepouziva sa na gw berzerk?

ja ten vit som myslel v kombinacii s berzerkom...

-s tym dexom suhlasim...toho asik treba viacej...

Link to comment
Share on other sites

Mno trochu si protireci to ze ma mit obourucni mec a byt nejlepsi na PvP a GW, pac s mecem pak nevezmes tharu, coz teda pekne sukz  :)

15159[/snapback]

ani ne...na GW sa obojrucak hodi najme v berserkovy...ale musi maj aj spear skilly...jo a LK by mal byt hybrid...aspon z mojho pohladu lebo ma mensie bonusy k VIT a viac bonusov k AGI....cize u hybrida sa to najlepsie zmiesa zato u SVD LK to je take cudne.... :whistling:

Link to comment
Share on other sites

aha diki moc, ale mam 2 mece ktery nejsou ani v rodatabasi ten prvni:Executioner-dava 20% vetsi utok na lidi a  receive 10%more from demi Human a utok ma 155 a je weapon level 4 takze se da i dobre namaxovat, te druhy mec:Katzbelger +10DEF +5vit utok ma  175 a weapon level je taky 4 a oba sou obojrucaky no, ale kdybyste byli tak hodni a napsalimi buildy a skilly u mece a i u kopi byl bych moc rad.Ale diki moc uz ted. :whistling:

15167[/snapback]

No, v Rodatabase ty meÄe jsou, to jen tak na okraj :)Katzbalger a Executioner. Weapon lv 4 tznamená, že se naopak budou upgradovat nejhůř... Jinak, pokud pojedes vysokou STR, tak si radsi pořiÄ Katanu [4] a dej tam kombinaci hydra/mummy (dle potřeby a velikosti DEX.
Link to comment
Share on other sites

No, v Rodatabase ty meÄe jsou, to jen tak na okraj  :)  Katzbalger a Executioner. Weapon lv 4 tznamená, že se naopak budou upgradovat nejhůř... Jinak, pokud pojedes vysokou STR, tak si radsi pořiÄ Katanu [4] a dej tam kombinaci hydra/mummy (dle potřeby a velikosti DEX.

15169[/snapback]

ani ne....na plechovky se mu hodi executioner....

1.shadow (takze rydric obide)

2.ignoruje def(nie vit def) takze plechovka s 50-60Def bude schytavat o polovicu vecsie rany :)

 

ale ten khatbelger je ti takmer nanic :whistling: ....mozno tak s nejakym endowom....to uz radsej kartove zbrane :)

jo a mummy LK netreba ...snad kazdy normalny build ma Concentration :)

Link to comment
Share on other sites

No, v Rodatabase ty meÄe jsou, to jen tak na okraj Katzbalger a Executioner. Weapon lv 4 tznamená, že se naopak budou upgradovat nejhůř... Jinak, pokud pojedes vysokou STR, tak si radsi pořiÄ Katanu [4] a dej tam kombinaci hydra/mummy (dle potřeby a velikosti DEX.

 

 

to 4lvl zbrane vim ze se muzou zlomit driv ale kdyz di neho das 1ori tak ti to da vetsi plus k utoku nez u 3lvl zbrane atd je ukazane tu http://www.sweetheartsguild.com/pages.php?...ing=weaponslvl1 to level zbrane 1 a pak 2,3 a http://www.sweetheartsguild.com/pages.php?...ing=weaponslvl4 no asry fak tam sou jen na servru Finalragnarok tak tam v meste Enbroch u jednoho NPC si vyberes z typu bezne veci, cene a nebo vzacne vzacne jsou za 2 emperia coz tam sezenes za 1hod tak 5-7 a padaji tam fakt huste veci tenhle katar tentokrat doopravdy uz neni v rodatabasi blody roar ignoru je def +160luk rate a +160flee je to silenost a utok to ma nejak 160 no ale padaji jen od toho typke nepadaji ani z boxu. A chtel bych teda poradit k tomuto buildu na mec (lord knight):str-70-80

agi-80-85

vit-50-a vic

int-6-12

dex-zbytek jestli nemam jet luk

 

a tady je na lord knight na kopi:str-85-90

agi-6-12 (jen tak :whistling: )

vit-80-a vic

int-taky 6-12

dex-50-to moc vubec netusim

luk-to uz vubec nevim ale critykaly se hodi :)

Link to comment
Share on other sites

Takze hodim sem podla mna najlepsi build pre GW LK(aspon jeden z najlepsich)

 

Staty:(ratane s blessom...ved kto nema pocas GW buffy)

 

Str:85+35(15job+10bles+8 2xmanti sringy+2Firelok c.)

Agi:60+20(10job+10iagi)

Vit:72+8(8job)

Int:12+12(10bles+2job)

Dex:51+19(10bles+9job)

Luk:1+3(3job)

 

Aspd:170(kopi),183(THS+THQ)...obe s berserkom

Hit:169(High Flee postavy riesi concentration)

Flee:179 s whisperom 199...whisper sa hodi ak expite na priserach ktore nevlackujete ale davate po jednej...inac rydric alebo redukcne

 

Poznamky k statom:

Str:Mantisy nie su problem.Problem je Firelock c....no kym spravite job 70(na to aby ste mali full job bonus do str) tak si myslim ze vam prejde cez ruky mnoho boots[1] a ak nahodou mate trochu stastia(ako ja xDD) tak sa vam to podari dat na +9.Inac by sa dalo dosiahnut aj 130 ale to by uz nebol hybrid... :unsure:

Agi:Agi je take ake je, pekne okruhle cislo a vychadza to presne na 0stat pointov

Vit:Ano niektori by mohli namietat ze na knighta je to malo ale osobne si myslim ze 80 je dostacujuce...knight chlasta len pre seba nie pre inych ako sacri crus

Int:Pre niekoho opet malo....nebojte sa Sp bude dost...bud budete expit s obojrucakom alebo brandishom co je uplne dost...pritom je to delitelne 6

Dex: nie vela nie malo na GW trafite co chcete (concentration+bash).

Luk:Jednym slovom"NANIC"...ak chcete criticaly chodte sina :unsure:

 

Skills:

Swordman:

 

Bash lvl 10

Magnum B. lvl 5(potrebny pre aura blade)

SM lvl 1

THSM lvl 10

HP rec. lvl10

Provoke lvl 10

Endure lvl 3

 

Total:49skill p

 

Lord Knight:

 

Aura Blade lvl5

Spear Mastery lvl 10

Pierce lvl 5

Spear Stab lvl 3

Brandish Spear lvl 10

Spear Boom lvl 5

Riding 1 lvl+CMastery lvl 5

Two-hand Quicken lvl 5

Parrying lvl 10

Berserk lvl 1

Concentration lvl 5

 

Toto je zaklad ostavaju 4 skill pointy....su 4 alternativy

1.dat to do pierce....s aspd 170 je to celkom lsusny spamer...ale bude to len na lvl 9

2.Counter attack lvl 4....slusny proti Crit sinom....u counter attacku je vyhoda ta ze sa vyssim lvlom meni len trvanie o 0.3sec

3.Tension relax +3lvl head crash

4. 4lvl head crash....o tomto skille vela neviem takze preferujem prvu alternativu

 

Vybava:

 

2x mantis ringy

+9boots s firelokom

a zvysok mentau s rydrikom+elementarne muffy

full plate+ elementarne armory(kazdy preferuje iny pomer vaha +defpopripade mdef)

na hlavu si mozte dat co len chcete tento build nezavisi od equipu na hlave (celej) takze na GW mozete behat aj s kucharskou capicou :confused1:

 

GW taktika...behate hlavne ako knight a robite v podstate to iste...provoke sem tam bash sboom atd....ale ked pride na lamanie chleba...cize ak vam trebars dojdu WP a ste stale potrebny alebo ak idete na empo tak tak nahodite obojrucak a aura blade+concentration+THQ+berserk+Parrying a zavrsite to berserkom...staci mat rychle prsty a aspon 5BP...zda sa to jednoduche ale je to tazke :drool:

 

No a prichadza najlepsia vec....prichodom jedal ziskali najviac hybridne buildy....ak si tento LK nahodi +10str +10 agi +10vit +10dex tak ziska ovela viac ako ine classy

 

Ak si myslite ze tymto buildom budete neporazitelny (lebo ja si to nemyslim) tak ste na omyle....ziaden build nie je neporazitelny.

:) ale inac je coooool :thumbup:

 

Edit :opravy a doplnky

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ahoj chtel bych se zeptat na staty na pure spiral knechta s pollaxe

mam predstavu 99dex 99vit 25str .. ale je to dost ujete.. pomuzete mi s tim? budu utocit jen spiralama(mam pollaxe) a o expeni neni problem hraju na meduim rate(kdyby byl tak ten cas sel bych low ...)

18966[/snapback]

moc vit, max 100 i s bonusama, vic proste nepotrebuejes a je to spis na skodu

moc dex, v tom cast timu to skoro nepoznas a ty body se hodi i jinde

malo str, uneses malo potu, nikomu nic neudelas jinak nez spiralem, mozna tak na rozhazovani statusu pomoci brandishe, tak 40 50 base (bez bonusu, ty totiz nezvetsujou vahu co uneses) by mohlo bejt fajn

zadna int? mno tak to hf pri expeni, nevim co ty si predstavujes pod pojmem medium rate, ale na rebornu by to byl opruz expit solo ), i kdyz v parte by sel naexpit i luk/int LK (i kdyz fakt dunno na co by to bylo xD)

 

napr:

s AB

45+25 str

1+20 agi

92+8 vit

36+12 int

86+27 dex 2x nimble glove, je mozny sem dat safety ringy

1+3 luk

Link to comment
Share on other sites

mno dik moc s tu asi upravim .. ale ta dex je tak vysoka kvuli tomu ze tam neni pevny delay takze cim vic tim lip... ale dik moc za odpoved

19318[/snapback]

wah ma to 2s after cast delay ) ten je hlavni problem, ta dex snizuje jen cast time kerej je 1s tzn. to snizeni dex ani nepoznas (0,24s : 0,16s ; 86+27 dex : 99+27dex)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...