Jump to content
Reborn fórum

Lord Knight - Buildy


Guest Maul

Recommended Posts

Tak jsem ten build troÄku pozmÄnil. Snad už bude OK.

 

str 99+31

agi 52+8

vit 52+8

int 1+2

dex 61+9

luk 7+3

 

(nejvÄtÄí­ problém asi bude Aliot Card, která je celkem nutná... Skeleton ManÂťákem bych ztratil hodnÄ bodů, což si myslí­m že je u Advanced class celkem velká Äkoda )

no divej... jelikoz tu nemas popsane skilly tak ti ani nejde rict jestli si ten build jel spravne ...u lkcka taky dost zalezi na skillech a ty pak podle toho jedes staty takze kdyz se tak na to kouknu tak nejspis by si mohl jet parring a pres nejaky mecik bashepopripade berserk protoze kdyby si chtel jet spiral pierce tak je zbytecnost jet 130 str bohate staci 100 str a pak bych pritlacil na tu dexu a ubral z agi a jel i trosku vit navic :)) ale jestli pojedes to na zacatku tak bych vit nechal klidne na 60 nebo 50 ale sehnal si valk armor:)) tu agi bych klidne vytahnul i na vic ono se to hodi na pasti kdyz uz ted neskaces pres pasti a mit takovych 80 - 90 agi te pak ani pasti nemusi zajimat mno a pak ta dexa .... klidne bych ji dal na 20 -30 dex..stejne kdyz pojedes koncentraci tak mas +50 hit navic a k tomu na gw se flee snizuje o nejakych 30flee takze trefis i tak s malou dexou vsechno:))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 286
  • Created
  • Last Reply

No tak vam hodim svuj LK build :D

99/70, agi bless

Str: 99+31

Agi: 40+21

Vit: 72+8

Int: 2+13

Dex: 51+19

Luk: 1+3

 

eq: Feather beret

angel/evil wing ears

iron cain/whatever

 

+8 tri bloody sabre / +10 tri bloody boned blade

+4~6 valky shield

 

+4~7 immune Wool Scarf

+4~7 green Tidal Shoes

 

ring s mantisem + ring se smokie

 

skilly: Bowling bash, one handed sword mastery, aura blade, concentration, frenzy.. zbytek nedulezitej, mozna si hodim parrying, spiral, pierce nebo boomerang :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nějak podobnÄ jsem kdysi dávno plánoval BB build :D pokud plánujeÄ neustále nosit matyra tak ti na 181 aspd staÄí­ 39 + 21 agi s tou dex co tam máÄ. Jestli budeÄ expit ragem s deleterem v armoru tak můžeÄ sundat int na 1 :)

OhlednÄ skillů... ten "nedůležitý zbytek" nejlépe parry a pierce. Pierce by mi možná nÄkdo vytknul, ale je to dobrý skill.

Co se equipu týÄe, na GW by se ti hodil nejspí­Ä mí­sto sabre icepick/combat knife. Ale nepoÄí­tal jsem na kalkulaÄce dmg output, takže sabre s linkou možná vydá vs medium def za ví­c než IP/CK. RedukÄní­ equip je super, do obrany bych možná vymÄnil beret za alici, earsy za masquerade, mantis ring za sign a vzal +5 str papání­ ;) Jde vytáhnout i 140 str, ale char tí­m možná bude trpÄt...

 

...btw. nezapomeř si vytáhnout na GW convertory :D

Link to comment
Share on other sites

jj ta str se da dat na tech 140 ale musel bych prehazovat accesory (sem linej, a stejne bych na to furt zapomiunal), firelock do botek (prijdu o hp, +9 footgear, este ktomu nejlpis tidalsky asi nedam v tomhle mileniu), a na hlavu alici s crampem... mel bych sice vetsi dmg output, ale zas bych min utankoval, a v mejch zvrhlejch predstavach by to mel bejt aji tanker, nejenom bezhlavej killer :)

ice pick? na empo + plechovky mozna, ale na plechovky sou tu i jiny, a empo asi spis okartovanej blade..

tu agi sem nejak moc neresil, hodil sem tam zbyli body, a posledni bodik do int ;)

jedina vec co by se mi libila vic je asi green ferus, protoze usetreny bodiky by mohli bejt do agi, ale to ma cenu resit az tu kartu budu mit v ruce :D

 

edit: gell> no tu +8 tri bloody sabre uz mam proto je tam napsana .)

Link to comment
Share on other sites

Sabre je dost dobrá (2/1, ne 3x hydra); aby byl blade silnÄjÄí­ než +8 sabre, musel bys mí­t asi 170 str (při 160 tam myslí­m rozdí­l není­ skoro žádný).

Ice pick se vyplatí­ jen na cí­le s hodnÄ moc def .. nevim přesnÄ, ale moc lidí­ asi takovej equip nenosí­.

Combat knife je celkovÄ nejlepÄí­, na mid def má nejvÄtÄí­ dmg, na high def trochu menÄí­ než ice pick a na low def trochu menÄí­ než sabre.

 

(Ale celkovÄ ty rozdí­ly dÄlaj tak maximálnÄ 10-12% dmg.)

Link to comment
Share on other sites

 

 

IP by mÄlo být lepÄí­ už od nějakých 37 def a 65 vitdef než combat knife. OhlednÄ toho sabre jsem myslel dmg output/sec ne dmg jedné rány. Na sabre funguje 1Hquicken a BB je s ní­m o něco rychlejÄí­ než s kudlama. NepoÄí­tám hezké zvýÄení­ demihuman resistence combat knifem:)

 

Test s 1HQ, 130 str, 70 dex:

 

Cí­l s 33 def 52 vit def.

 

+8 triple bloody sabre

Average Damage 6252

Damage Per Second 8764.49

Bez linky Damage Per Second 6771.12

 

+8 double bloody boned sabre

Average Damage 6358

Damage Per Second 8913.08

Bez linky Damage Per Second 6885.92

 

+4 icepick

Average Damage 4398

Damage Per Second 4763.18

 

+4 combat knife

Average Damage 5060

Damage Per Second 5480.14

 

 

+8 2/1 sabre vévodí­ mezi 1H zbranÄmi až do nějakých 40 def kde jej teoreticky předbÄhne icepick

Link to comment
Share on other sites

K té dex... dex není­ jen na hit, LK se spiralem nebo BB využije určitě ví­c než 20 - 30 dex

Vim ze ten post co sem poslal byl dlouhy tak je mozne ze si cetl mezi radky ale jasne sem tam psal ze kdyz bude chtit jet spiral pierce tak ma pri tom buildu pritlacit trochu vic na dex pri te jeho 61+9 ...a tech 20 - 30 sex uz sem pocital bez spiralu a popripade i bez BB i kdyz i stou malou dexou kdyz si tenhle knecht nabehne do stringu tak je to uplne do pohody:)) ja jednoho takove lkcko mam ....build mam delany na 150str s jidlem agi mam neco pres 90 vit 50 a dex 40 a jakoze nemam problem ...obcas ten stun ale s equipem proti stunu ani nevim co to je :D)

Link to comment
Share on other sites

No tak 1h quicken sem tam fakt nepočí­tal. S tankem stejně jako první­ věc dostaneš KE dispell divest lex .. to by musel bejt nějakej battle-ready soullinker, jinak si té linky neužiješ ví­c než pár vteřin :)

Ty čí­sla (náskok sabre) sou nějaký divný, ale nechce se mi to ověřovat a je mi to jedno :D

Link to comment
Share on other sites

Erasto: ono moc lidí­ co by dÄlalo LK bez spirály nebo BB není­, proto jsem reagoval na tu dex :D Ten high agi BB build je se stringama určitě íşčinný, ale na rebu, kde nejsi tak často naboostovaný ze stringů to nebude podle mÄ ono. Tí­m samozřejmÄ neří­kám, že by to byl Äpatný build :)

 

 

Michal: co jsem si hlavnÄ všiml, tak u skillů, které ovlivřují­ racial karty není­ icepick nebo CK tak íşčinný jako kartované slot zbranÄ. SamozřejmÄ u skillů jako cart termination nebo soul destroyer, kde nefungují­ racial karty je IP/CK íşčinnÄjÄí­ než vÄtčina kartovaných zbraní­ (+atk samosebou)

Link to comment
Share on other sites

Erasto: ono moc lidí­ co by dÄlalo LK bez spirály nebo BB není­, proto jsem reagoval na tu dex :) Ten high agi BB build je se stringama určitě íşčinný, ale na rebu, kde nejsi tak často naboostovaný ze stringů to nebude podle mÄ ono. Tí­m samozřejmÄ neří­kám, že by to byl Äpatný build ;)

protoze jeste hodne lidi je tak naivnich ze si mysli ze na gw budou neco delat ale krom emperia nedaji uz vubec nic protoze lidi s equipem nedaji i kdyby se zblaznili ... a ja u erian sem radci jel brandish protoze sem pocital ze s brandishem aspon budu rozdavat statusy popripade stvat spear bumerangem a kdyz by sem chtel teda neco zabilt se str equipem tak rozhodne pres bashe protoze u neho mam aspon sanci na stun a tim tak zamezim protivnikovi chlastat poty kdyz dostane na par osudnych vterin stun :D a u bashovani pri aspd pres 180 vazne nepotrebujes dex:))

Link to comment
Share on other sites

...a u bashovani pri aspd pres 180 vazne nepotrebujes dex:))

 

To už zavání­ takovým dost slabým WSkem s lepÄí­mi tankovací­mi abilitami :) TeÄ vážne, hodne lidí­ si nedÄlá pure GW LK. Takze dají­ BB/spiral, i když třeba plánují­ expit s deleterem. Je mi jasný, že na empo je agi>dex (když neni rage), agi je super na pasti, kde SVD LK jen ÄuÄí­ (teÄ když neskáÄou). JeÄtÄ jedna hnidopiÄská poznámka... vyÄÄí­ dex = lepÄí­ resist na divest:)

Link to comment
Share on other sites

To už zavání­ takovým dost slabým WSkem s lepÄí­mi tankovací­mi abilitami :) TeÄ vážne, hodne lidí­ si nedÄlá pure GW LK. Takze dají­ BB/spiral, i když třeba plánují­ expit s deleterem. Je mi jasný, že na empo je agi>dex (když neni rage), agi je super na pasti, kde SVD LK jen ÄuÄí­ (teÄ když neskáÄou). JeÄtÄ jedna hnidopiÄská poznámka... vyÄÄí­ dex = lepÄí­ resist na divest:)

no daloby se rict ze sem udelal takovou cernou ovci mezi lkcky no:))ten build je zvlastni v tom ze ma jak prvky od spearu tak i od swordu a kdyz sem ho hral (to jeste daval empo za+-10s kdyz melo normalni hpcka) tak sem si to i celkem daval hlavne hloupe wizny co se snazi utikat misto aby dali quagmire :);) a a navic parying ze me delal taky celkem dobreho tanka (ono 50% na miss je celkem sranda:)hlavne na asury)..... jinak nevim ale pod pojmem pure gw si predstavim meho Erasta:)) ktery je nic moc proti priseram a vse zabiji celkem pomalu ...proste takova socka na ptakovi ale na gw je to tank jak ma byt:))

.... mno a ty pasti to mi byl cert dluzen ze zavisi na agilite ...nekdy si rikam ze by tu zavislost meli zmenit na vit :)(ale to je nekde ve hvezdach) ....mno a co se tyce dex a divesty:D ...nevim proc ale tohle sem jeste nikdy nepostrehnul ...ono to vazne tak ma byt?;):D:D...ja to delam stylem ze se potru nejakym smradlavym sajrajtem a pak tak hrozne smrdim ze ke me zadny stalker neprijde a kdyz jo tak hned z toho smradu utece:P

Link to comment
Share on other sites

To už zavání­ takovým dost slabým WSkem s lepÄí­mi tankovací­mi abilitami :) TeÄ vážne, hodne lidí­ si nedÄlá pure GW LK. Takze dají­ BB/spiral, i když třeba plánují­ expit s deleterem. Je mi jasný, že na empo je agi>dex (když neni rage), agi je super na pasti, kde SVD LK jen ÄuÄí­ (teÄ když neskáÄou). JeÄtÄ jedna hnidopiÄská poznámka... vyÄÄí­ dex = lepÄí­ resist na divest:)

Mala hnidopisska poznamka je bohuzial zbytocna. Kedysi vzorec na vyzliekanie divestom obsahoval dex stalkera aj dex ciela. Teraz je vsak sanca jednotnych 15% na vsetkych.

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Mala hnidopisska poznamka je bohuzial zbytocna. Kedysi vzorec na vyzliekanie divestom obsahoval dex stalkera aj dex ciela. Teraz je vsak sanca jednotnych 15% na vsetkych.

chance = 5+2*skilllv;
if (sstatus->dex > tstatus->dex)
 chance += (sstatus->dex - tstatus->dex)/5;

Myslí­m, že ju DEX ovplyvřuje :)

Akurát nemí´že byÂť menčia, ako 15% ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nevim cim to je ale mozna sem se dobre vyspal nebo je to tim ze mi hlas bozi poseptal do ouska jeden zvlastni build pro LKcko ...pro nektere asi bude hodne divny ale pokud pochopi jeho podstatu(jako ja poznal podstatu stromu v dote) tak tenhle build je vazne mocny ...mozna moc mocny dokonce i moc moc moc mocny kdo vi:))mozna za tenhle build dostanu titul "stvoritel builduuuuu" jako rith (keeez by:P:D)...a vazne si myslim ze by tenhle LK stal za hrich :))

taaaaaaak jdem na to cumte a slintejte:D

STATY

 

str 75+25 +bless empo rozeka za cca 35 sec;-)

int 2+12 +bless

agi 73+20 +agi up

dex 14+19+bless

vit 91 +9 +green ferus

luk 1+3 +smula

 

SKILY

 

Bash- 10

1HSM- 1

Increase HP Recovery - 10

Relax - 1

Berserk - 1

Magnum Break- 5

2HSM - 10

Provoke - 10

Endure- 10

Concentration- 5

Spear Mastery- 5

Aura Blade 5

2HQ - 6

Parrying- 10

Peco Peco Ride- 1

Pierce- 5

Spear Boomerang- 5

Spear Stab- 3

Brandish Spear- 10

Cavalier Mastery- 5

 

EQUIP

Acesorka-- Rosarka(2x aligator, horong)

Botky-- valk shoesky(green ferus)

Plast-- valk mantenau(raydric)

Zbran-- pike4s(statusove karty)

Stit-- valk shield(thara)

Zbroj-- valk armor(ghostring,evil druid,angeling)

Hlava-- angeling hat,feather beret,fin helma, iron cain

 

Taaaak ted sem zvedavy co mi na to povite:D

Edit: sry za prepis u vitalky nemelo tam byt +19 sem se prepsal sry:)

Link to comment
Share on other sites

...

Hmm zajimavej build, budes hezky slapat pasti ;) Ale jedna vec mi fakt nejde do hlavy, PROC 110 vit? o__O

pokavad vim, def bonus je 20, a tech par hp te stejne nezabije.. to uz se vic hodi do str nebo do dex, vlastne kdyz kouknu na tu dex, tak budes bez concentrace missovat i v PvM, a na gw s concetraci budes missovat chary s troskou vic agi. Nehlede na to ze se 100 str bude ten bash fakt smesnej :) A btw pekny, ze proslapes rychle pasti k empu "rychle" ho sundas, ale podle me ho ani nesundas ;) 35 sekund je fakt hodne, za tu dobu te daj asurama i kdyz budes mit ghosta, nehlede na to jak si te poda jeden HP s ress listkama kdyz nahodis ED :) To empo imho rozmlatis jenom kdyz to bude nejakej vetsi chumel lidi, a proste te nekdo nenaklikne / bude zmatek.. A to zvladnou lip i jiny lidi, takze muj nazor ze s takovou dex to budes muset nejspis leechovat, nic si nezabijes za cenu toho ze proslapes dost pasti, a sem tam rozmlatis empo :)

Link to comment
Share on other sites

Vertol: jo, byl sem zmatenej ;)

 

Gell: No nevim jak ten ress, a celkem by me zajimalo jak je to nastaveny tady, ale kazdopadne TU staci...

 

Knot: Pochopil ;) akorat proste nechapu, na co delat char, kterej bude delat neco, co zvladnou ostatni lip + nedokaze delat nic jinyho (sakra zase se nedokazu vyjadrit :) ) Proste kdyz to tak shrnu, z mojeho pohledu to je slapac pasti, kterej dokaze na LK docela dobre rozmlatit empo, ale jen za urcity situace (ktera se nenaskytne casto), + empo mlatit dokazou jiny lidi a lip :) A kvuli tomhlu se ochudit o jakejkoliv frag na gw + pridat horsi expeni u charu co se da expit relativne vpohode se proste z myho pohledu nevyplati :)

Link to comment
Share on other sites

 

nechapu, na co delat char, kterej bude delat neco, co zvladnou ostatni lip + nedokaze delat nic jinyho (sakra zase se nedokazu vyjadrit :) ) Proste kdyz to tak shrnu, z mojeho pohledu to je slapac pasti, kterej dokaze na LK docela dobre rozmlatit empo, ale jen za urcity situace (ktera se nenaskytne casto), + empo mlatit dokazou jiny lidi a lip :) A kvuli tomhlu se ochudit o jakejkoliv frag na gw + pridat horsi expeni u charu co se da expit relativne vpohode se proste z myho pohledu nevyplati ;)

 

Rekni mi kdo dokaze lip vyslapavat pasti a rozhazovat statusy. On takovej knecht muze stun pikou docela dost zavarit s tema buildama co tu lidi maji. Kdyz budes mit vic str tak stejne ubashujes mozna tak wiznu a rekni mi proc fragovat za knechta kdyz to ostatni umi lip?? :)

Link to comment
Share on other sites

...

Dyt rikam ze umi dobre vyslapavat pasti :), dobre este pridam ze umi dobre davat statusy :)

Akorat by me proste nebralo cely gw jenom behat, slapat pasti, a rozdavat statusy, a este k tomu pridat temer nulovy pvm...

Rikal nekdo neco o fragovani bashem? (: ten bash sem rek jenom protoze to je de-facto jedinej utocnej skill co ma, na fragovani je BB. Ano sou tu od toho i jiny, ale ty "jiny" se obcas nedostanou tam kam se dostanes ty :) Kazdopadne me je to jedno, klidne at si udela 99int/agi LK a zabiji fireblendem (: jenom sem rek svuj nazor ;P

Link to comment
Share on other sites

IMHO dokáže bash zatopit low-> medium vit postavám ví­c než BB. PostavÄ s full redukÄní­m equipem, assu, solidní­ def a co neustále chlastá poty to neudÄlá vÄtÄí­ potí­že. NepoÄí­tám samozřejmÄ stringy:p Ale když tÄ zabije cokoli jiného kvůli LKÄku se solidní­ aspd, co ti nasadí­ stun... Pokud chceš zabí­jet a rozbí­jet empo... můžeÄ si udÄlat sinXe jako XY jiných lidí­:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...