Jump to content
Reborn fórum

Lord Knight - Buildy


Guest Maul

Recommended Posts

napis to sem i se zaokrouhlenyma statama..

jinak co si myslim tak peco peco c. pouzijes minimalne(asi uz sem psal) o dost casteji pouzivam earth deletera a elemntarni armory(batorka/pasana), tidalky s woolem sou fajn kombo,ale vesmes te pripravi o flocka(nebo zeby +9 tidaly ?, to mi prijde drahy..)

na expeni spis nez helmu s wilowem pouzijes com, urcite se vyplati udelat si i sp eq a pod(valky s sohee)

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • Replies 286
  • Created
  • Last Reply
  • 4 weeks later...

a Äo takto pure spear LK (hlavne na PVM a možno nejake to MVP) (EDITED):

 

(poÄí­tané s blessom a agi)

STR 87+33

INT 18+12

AGI 82+20

DEX 41+19

VIT 50+19

LUK 1+3

 

21915 HP/ 546 SP

 

Skilly:

Sword mastery 10

Bash 10

MB 1

Provoke 10

HP rec 10

Endure 10

Spear mastery 10

Spear dynamo 5

Peco + cavalier 6

Clashing spiral 5

Pierce 10

Spear stab 10

Spear boomernag 5

Brandish spear 10

Relax 1

Traumatic blow 5

 

Equip:

Goibnes combo

2x Ring + Mantis

 

sem s kritikou :P

Link to comment
Share on other sites

Jestli to chces pure spear tak naco parry? vytazeno z db: This allows you to Auto Guard melee and ranged attacks with your two-handed sword. Cili parry funguje jen s obourucnim mecem :P Vysleduj si pri jake konstalaci AGI/DEX budes mit ze stringu nejrychlejsi spiral :P Okartovana hunting speara, endow, stringy a frcis :)

 

Edit: jo a na to spiralovani MvP bys jeste potreboval krom stringu nejlepe profu za zadkem, protoze spiral ty sp docela saje :)

Link to comment
Share on other sites

Jestli to chces pure spear tak naco parry? vytazeno z db: This allows you to Auto Guard melee and ranged attacks with your two-handed sword. Cili parry funguje jen s obourucnim mecem :wub: Vysleduj si pri jake konstalaci AGI/DEX budes mit ze stringu nejrychlejsi spiral :) Okartovana hunting speara, endow, stringy a frcis ;)

 

Edit: jo a na to spiralovani MvP bys jeste potreboval krom stringu nejlepe profu za zadkem, protoze spiral ty sp docela saje :)

 

 

jj to parry som zabudol, že len s dvojruÄnými meÄmi.... :) ok jo a teda staty a skilly inak v pohode? a ktoríş alternatí­vu mám í­sÂť pierce 10 abo 5 a tie veci k tomu? dí­k za odpoveÄ :)

 

už som ho editol, tak díşfam, že mí´že byÂť teraz :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zdravim,

Chcel by som poradit nejaky dobry GW build na rate 50/50/25. Chcel by som nejaky ten Spiral build a aj nejaky ten ASPD build. (je tam reseter tak by som vyskusal oba) A k tomu poradit aj nejaky ten equip, ale s tym by som nemal mat problem a predstavujem si ho asi takto:

 

top head: Feather Beret

middle head: Evil Wing Ears

low head: Iron Cain

armor: Full Plate[1] + Peco Peco card/Marc card

weapon: +x Pole Axe[1] + Hydra card / +10 Pike[1] + 3x Hydra card a 1x Skeleton Worker card / +10 Pike[4] + 3x Orc Skeleton card a 1x Abysmal Knight card na emp break

shield: Valkyrie Shield[1] + Thara Frog card

garment: +7 Wool Scarf[1] + Raydric card

boots: +7 Tidal Shoes[1] + Matyr card

Accesory: 2x Ring[1] + Mantis card

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

No nemam tuseni jakby to uspelo zde ale davno na czechru jsem planoval u LK neco takovehoto

 

Je to pomerne HC build zavislej hodne na jidlech, ale kdyz se to dalo sehnat na czechru tak proc ne tady .)

 

 

Str 96+44 (FL,EWE, +8 jidlo, rings mantisem,HoB s mantisem, VA, bless ^_^

Agi 49+31 (+8 jidlo)

Vit 51+9 (s valky armorem pro knighta dostacujici)

Dex 70+20

 

19146 HP s woolem/tidal

179 aspd s icepickem/1h swordem (s druhou variantou by se dalo i 180)

183/4 s 2H swordem.

 

samozrejme vse je pocitane s wool/tidal, thorned/HoB, a valky armorem.

 

dalsivarianta samozrejme ubrat dex o 10 a rozdelit ji mezi agi ci vit, to jsou ale uz jen drobne upravy vuci vetsi aspd ci rychlejsim metanim bb bez stringu/se stringama ci vetsi vydrzi . Ale to uz podle preferenci a gusta kazdeho .)

 

Je to pure BB LK nevim jak by vypadalo tady ale myslim ze tak velky rozdily zase nejsou, je to hodne zavisle na jidlech ale oboje jidla se hunti naprosto krasne a ne ze ze .)

Jo a je tu take pridelenej pevnej delay po skillech ? ze pri 3/sec 0.33 sec, atd atd.. ?

Jak by to fungovalo tu ? .)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Zdravim.

Chci se zeptat hlavne tech, kteri o tom neco vedi, jaky by mel byt teoreticky nejlepsi build pro PVM,MVP LK?

Opravdu s tim na gw nebudu mit nikdy v planu jit a toto LK bude slouzit hlavne na tahani dracku anebo tankovani nejakeho MVP pres snuru(ikdyz na to asi stejne budu spis vyuzivat Champa) takze zustanme u toho tahani.

 

Mame dve varianty:Budto hodne VIT s hodne AGi anebo hodne VIT s hodne LUCK(na perfect dodge), treba konkretne u draku se mi agi zda uplne na nic, ptz oplyvaji obrovskym hitem a staci, aby na mne byly vic nez dva a uz me trefi kazdou ranou, ale nevim co, zase prinese ta luck(nevidim jeji rozmer, jeji silu, ptz s tim nemam vubec zkusenosti) ale odhaduju, ze s yoyo kartama a takovym perfect dodgem kolem 50ti a vic, by to na tahani mohlo byt velice zajimave.

 

Build pro GW LK uz mam vymysleny, ten mi tu hazet nemusite, to je v pohode, spis bych hlavne opravdu potreboval rozsoudit tuto uvahu s tahanim.

Samozrjeme pokud existuje nejaka lepsi varianta pro tahani tak sem s ni, budu jen rad.

 

 

Predem diky za kazdy zkuseny nazor.

Sheep

Link to comment
Share on other sites

Guest rodix-

Nejak zbytocne overkillovat luk pri LK mi pride zbytocne.

10 luk = 1 perfect dodge, cize zo statov vytiahnes max 10 perfect dodge. Tam ide skor o equip. Ked hovoris, ze to chces ciste na tankovanie a tahanie, tak str ti bude stacit tak 20+- na nosnost, to LK ma dost tazky equip a ked chces k tomu uniest nejake poty a wingy, tak sa to zide.

 

Osobne, keby som robil LK pure tahac/tank tak idem nieco taketo.

Da sa tam este hybat s tou vit, ono na imunity staci 88 base, pokial budes nosit GF. Tak isto sa da ubrat z agi, ale je otazkou, kde to pak narvat. Jak hovorim, do luku mi pridu tie body zbytocne, str/int nepotrebujes, mozna trochu dex, ale popravde nevim na co. A 220 flee uz neni marne.

 

Tak nvm. Mozno bude niekto proti, ale ako jednoucelove pouzitie na tahanie, to mne osobne pride ako jedna z najlepsich variant.

Link to comment
Share on other sites

Mno nakoenc budes mit ohledne te LUCK pravdu, ale premyslel jsem jeste dal a dosel jsme k tomu, ze mi i AGI pridje zbytecna(ptz me ti draci stejne trefi) a tak dochazim k nazoru ze nejlepsi bude si udelat LK tak, aby bylo vyuzitelne nejen na tahani, ale i treba na GW, ptz jak vidim kdyz si chci udelat LK ciste na tahani, nemuzu k tomu rozumne udelit staty tak, aby to rozumne bylo.

Kazdopadne diky ti za peknou myslenku, ale nakonec z toho preci jen bude neco vic a to uz vim jak vyresim:)

Link to comment
Share on other sites

JeÄtÄ bych doplnil, že pokud budeÄ tankovat bez koncentraÄky, tak nasÄí­taná def>perfect dodge. Na draky (jak tu postoval rodix) bych zkusil disquise+hodremlina. Mí­ř skillů- hodnÄ perfect dodge. Na tankování­ mvp overup odin+magni+sb, overup pauldron, greavesy s ice titanem, safety ringy (nebo refined pokud je seženeÄ)

 

http://calcx.wushuang.ws/?cavbLbiavbLbLaba...aaaaaaaaaaHaaaa

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

LK:

str 86+34 (imo při 130 str se ví­c ztratí­ než zí­ská)

agi 71+21

vit 72+8

int 12+12

dex 31+19

luk 7+3

1 stat point left-over :) , 19740 hp, aspd 172

 

Nemoh bys k tomu napsat nějakej dobrej skill build, prosí­m

Link to comment
Share on other sites

Zdravím mám v plánu zkusit vytvořit LKčko tak sem si říkal, že sem hodím build nad kterým uvažuju a poradím se ze zkušenějšíma o tom co by bylo nejlepší a nejužitečnější.

 

Soo měl by to být takový hodně hybridní knecht schopný chodit na GW ale neměl by se trápit ani při expení.

 

Na těch GW bych od něj chtěl aby sem tam něco zabil rozdal pár statusů a nakonec rozbil empo má tam i nějakou agi kvůli pastem:-P snad toho nechci tak moc:D

 

No celkem dlouho sem nad tím přemýšlel a zkoušel různé varianty buildu a skilltree no a ve finále sem došel k tomuto O.o

 

1. Hodně spearový knecht s možností nahodit parry a berserk:)

 

staty na 99lvl 70job počítáno s equipem a A+B

str: 81+29

agi: 24+20 (něco agi kvůli všudypřítomným pastičům)

vit: 74+8

dex: 81+19 (100 dex kvůli spiral pierce a hlavně nemá spear dynamo takže i kvůli nějaké té hit)

int a luck samozrejme lame 1 podle me netřeba:)

 

EQ: +10 katana s kartama na empo / +6 hunting spear(1) s hydrou

alice doll s vanberkem

masquerade

fousky +10 atk

odin blessing okartovaný dle potřeby (ED marc bathorka cokoliv)

wool s raydricem

tidalky s GF / shackles

bloodied shackle ball / či cokoliv jiného rosary s aligatorem nebo safety ring popřípadě nejaké to acc s horongem:)

ring se smokie c.

 

Skills:

Sword:

bash 10

magnum b. 5

sword mastery 1

2H sword mastery 10

provoke 10

endure 10

HP recovery 3

LK:

aura blade 5

2H quicken 7 (lvl 7 by měl stačit počítám, že dýl mi frenzy nevydrží pokud v něm nebudu sedět ve městě:giggle:)

parry 10 (přijde mi jako uber skill pro LK v berku:))

peco ride 1

peco mastery 5

frenzy 1 (asi hlavně na to empo)

spear mastery 10

spiral pierce 5 (s tou dex by to mohla být celkem sranda)

pierce 5

spear boomerang 5 (statusy na dálku)

spear stab 5

brandish spear 10 (na metání těch statusů do davu lvl 10 protože doufám že by to snad něco mohlo i zabít)

 

podle dodleru by měl mít 18248 HP ve frenzy 54744 :-P 436 sp 165 aspd se spearou cast time spiralu 0.33s v berku aspd samozrejme 190 s katanou 3+1 by mělo empo padnout za 13 sec

 

Tak sem zvědavý na vaše názory:))

 

tak ještě malý edit daly by se vzít dva bodiky se spear boomerang a 3 body z 2h quicken a dát mu 5kové spear dynamo:) teď nám nastává otázka jestli je to dynamo opravdu tak nutné s těma statama a jestli 4kový 2h quicken postačí. mno kdo ví komentujte kritizujte za obojí budu rád

Link to comment
Share on other sites

 

 

Zaprve pasivku increase hp recovery si dej na 10;) zvysuje to ucinnost potu, klidne uber z endure, to nebudes potrebovat. Abys mel 5kovy concentration (myslim, ze tomu rikas spear dynamo) tak uber z brandishe 3 body, jeden z two hand quicken a jeden treba z parry. Ja sem mel parry naplanovany puvodne devitkovy, ale zjistil sem, ze ten skill mel vyuziti snad jen na empu a LK jako empbreaker uz davno ztratilo vyznam. A koncentracka se ti bude kazdopadne hodit, at uz na tahani nebo pri expeni ve frenzy (coz je supr vec).Nvm co tim chces spiralovat ale na gw ti na hit vseho (max das koncentracku) staci nejakych 40 base dex. Spis bych zauvazoval jestli nejet 100vit.Ja mam s equipem 100vit a nemuzu si to vynachvalit (kdyz sem jeste teda chodil za LK na gw, pripadne i pri tahani).Nedostanes stun jako ty trapny nahrazky LKcek :giggle: a pri tahani nedostanes curse, coz se treba na takovym satanovi rovna smrti :lol: Str se hodi spis na nosnost, kdybych delal novy LK asi bych ubral, na dmg spiralem nema moc vliv a ve frenzy dmg nazenes jak samotnym frenzy tak aura bladem a concentrackou :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank

Spiral je na nic skill s kterym nic nezabijes(mozna nejakeho noobika, co nepotuje a ma jeste malo vit). Jestli chces s LKckem fragovat, tak jedine bowling bashem a i tam to neni zadna vyhra. S tema tvyma HP te skoci i nedoexpenej champ, takze pocitej s tim, ze nabehnes do ciziho campu, das dva brandishe(brandish nedava dmg ani s pikou na lidi, natoz se statusovkou=>fragy od toho necekej)a umres na assuru a mozna i ten sonic+nejakej dalsi dmg bude s tema tvejma Hp instant. Na hlavu pocitej na GW jedine 10% redukci, si kontaktni char a prvne musis prezit.

Ja sam mam spiral/brandish LK s buildem 82 vit, 84 str, 52 agi(to LK je par roku stare a v te dobe kdyz jsem ho expil, tak dobu stani v anklu ovlivnovala mnohem vic agi nez ted)a 50 dex. Kdybych ted delal LK, tak si urcite udelam bowling a spiral asi ani nepojedu, ale kdybych mel moznost jen upravit staty a ne skilly, tak dam urcite mnohem vic vit(z 82 minimalne na 92 a nebo klidne namaxuju na 99, at je nejaka sance ze preziju assuru) a body uberu z agi pripadne str(jak jsem psal stejne SVD knecht nefraguje ale hlavne statusuje, takze je str leda tak na nosnost potu).

Skilly: Hp recovery na 3 a endure 10? :giggle: Diky Hp recovery ti davaji poty vic HP(na lvl 10 o 100%), je to asi nejlepsi skill u sword classu naopak u endure ti lvl ovlivnuje jen + kolik mdef ti to da.

U LK bych dal urcite concentration, abych nemusel davat tolik zbytecnych bodu do dex jako mas ty, body ubrat z 2HQ na 3 a parry na 9. Lvl u 2HQ ovlivnuje jen dobu trvani a i lvl 3 vydrzi minutu a pul, do te doby ti padne parry(na lvlu 9 55 sec/lvl 10 60 sec)a vetsinou stejne musis relogovat z berserku. Na GW diky tomu ziskas body do vit z dexi a 2HQ a parry tam stejne vyuzijes max na empo(kdyz budes behat po hrade bez thary, tak velmi rychle poznas co je to bolest). Jinak body ze spear boomerangu urcite neubirat(lvl ovlivnuje dosah kam az muzes hazet) a spolu s provokem je to dobra moznost na prerusovani castu enemakum.

Link to comment
Share on other sites

Takže sem rád za ohlas doufam že na nic nezapomenu. zkusí­m to vzí­t troÄku popořadÄ. Na tom HP recovery a endure se určitě včichni shodnem na to jsem ůplnÄ zapomnÄl a každopádnÄ se bude hodit jak na GW tak i u nějakého toho MVPka

 

A koncentracka se ti bude kazdopadne hodit, at uz na tahani nebo pri expeni ve frenzy (coz je supr vec)

tady mi asi tročiÄku uniká význam concentration při tahani. Podle toho co jsem se doÄetl by mel sice zvyÄovat atk ale zároveř taky sřižuje def o 25% jestli se pletu tak to bude jedinÄ dobře jinak vypadá celkem sluÄnÄ.

 

Ja mam s equipem 100vit a nemuzu si to vynachvalit

no mas recht bylo by to uber hlavne je otazka odkud ubrat. je moznost vzit z dex coz by znamenalo vypustit spiral i když me celkem laka:(

 

Nvm co tim chces spiralovat ale na gw ti na hit vseho (max das koncentracku) staci nejakych 40 base dex

No neÄlo mi ani tak o hit jako o cast time toho spiralu. No na GW se dá poÄí­tat se stringem ale jistota je jistota tahat spiral z paty by asi bylo celkem zbytecne. to uz bych asi radsi premyslel nad tim ze ho uplne vynecham.

 

LK jako empbreaker uz davno ztratilo vyznam.

myslí­Ä, že je to fakt až tak velký provar? tech 13sec se mi nezdá zase tak moc. navic v parry kde mas 50% saci na vyhnutí­ ůtoku jeÄtÄ kdybych k tomu přidal vic vit tak v berku vytahne kolem tÄch 75k. to bych rek ze stojí­ za zkousku:)

 

a ted k miltovi :-P

 

Spiral je na nic skill s kterym nic nezabijes(mozna nejakeho noobika, co nepotuje a ma jeste malo vit). Jestli chces s LKckem fragovat, tak jedine bowling bashem a i tam to neni zadna vyhra. S tema tvyma HP te skoci i nedoexpenej champ, takze pocitej s tim, ze nabehnes do ciziho campu, das dva brandishe(brandish nedava dmg ani s pikou na lidi, natoz se statusovkou=>fragy od toho necekej)a umres na assuru a mozna i ten sonic+nejakej dalsi dmg bude s tema tvejma Hp instant. Na hlavu pocitej na GW jedine 10% redukci, si kontaktni char a prvne musis prezit.

Ja sam mam spiral/brandish LK s buildem 82 vit, 84 str, 52 agi(to LK je par roku stare a v te dobe kdyz jsem ho expil, tak dobu stani v anklu ovlivnovala mnohem vic agi nez ted)a 50 dex. Kdybych ted delal LK, tak si urcite udelam bowling a spiral asi ani nepojedu, ale kdybych mel moznost jen upravit staty a ne skilly, tak dam urcite mnohem vic vit(z 82 minimalne na 92 a nebo klidne namaxuju na 99, at je nejaka sance ze preziju assuru) a body uberu z agi pripadne str(jak jsem psal stejne SVD knecht nefraguje ale hlavne statusuje, takze je str leda tak na nosnost potu).

Skilly: Hp recovery na 3 a endure 10? :giggle: Diky Hp recovery ti davaji poty vic HP(na lvl 10 o 100%), je to asi nejlepsi skill u sword classu naopak u endure ti lvl ovlivnuje jen + kolik mdef ti to da.

Jak si to takhle Ätu tak ten brandish asi nebude zase taková výhra jestli sem to správnÄ pochopil tak u nÄj jde spí­Ä o ten velký ploÄný damage ve kterém nepřátelé snadno chytí­ nějaký status ze zbranÄ. No každopádnÄ chtÄl bych mimo toho berserku a parry alespon jeden utocny skill. bud spiral nebo bowling bash. Spiral je super vec ze stringu a s vysokou dex nemam s tim moc zkusenosti ale co jsem tak okoukal nemelo by to být až tak hrozné. No dalÄí­ možností­ je teda ten BB. jak se tak na to dí­vám na ten skilltree tak tady je celkem málo možností­ pokud pojedu BB tak pojedu ciste two hand LK z tech spear skillu by vysel jen boomerang na 5 a kvůli tomu přehazovat mec mezi spearou a stitem je uz zase celkem zbytecnost. z toho by nakonec asi bylo spam BB LK s moznosti zkusit rozbit v berku empo. Kazdopadne nad tou vit jeste popremyslim ta se mi libi i kdyz si rikam ze se budu asi hodne bat ADcka O.o ale jak sem rikal mel to byt hodne hybridni build pocital sem s tim ze budu behat po hradu spiralovat a rozdavat statusy a sem tam si prehodim ze speary na mec nahodim boosty parry berk a pojedu do empa

 

No pí­Äu momentálnÄ z práce takže se pomalu vratí­m do reality a na build mrknu doma. KazdopádnÄ diskuze je otevřená kdyby kohokoliv cokoliv napadlo sem s tiim:)

Link to comment
Share on other sites

tady mi asi tročiÄku uniká význam concentration při tahani. Podle toho co jsem se doÄetl by mel sice zvyÄovat atk ale zároveř taky sřižuje def o 25% jestli se pletu tak to bude jedinÄ dobře jinak vypadá celkem sluÄnÄ.

Takze... koncentracka se pri tahani pouziva jednickova - snizi ti to def o 5% coz je zanedbatelny, ale hlavne mas po celou dobu trvani koncentracky na sobe "endure". Z db ze skill info: This skill also gives the Endure effect. Mobove te pri tahani nezasekavaji.

 

myslí­Ä, že je to fakt až tak velký provar? tech 13sec se mi nezdá zase tak moc. navic v parry kde mas 50% saci na vyhnutí­ ůtoku jeÄtÄ kdybych k tomu přidal vic vit tak v berku vytahne kolem tÄch 75k. to bych rek ze stojí­ za zkousku:)

Na GW mam za LKcko neco odehrano :giggle: Ty doby, kdy LK proskakalo za cizi kemp a rozbilo empo jsou daaaaavno daaavno pryc :) Na tom empu navic nesmi byt skoro zadny char, jinak ho proste neroztepes, champ,sinx,crea,ws te driv sejmou HP,gypsi,bard s linkou,wizna ti shodi thq a ses nahranej, neudelas nic.A neco zabijet na to uz sem na gw rezignoval, pokud proti nam teda nesli noobici.Ten spiral se da proste uchlastat, lepsi spis byla kombinace stun+dmg, ale to tedka s novyma buildama plati uz jen na dmg hw bez hera :lol: Co sem hral posledniho pul/trictvrte roku LK tak sem hlavne hazel z druhe guildy provoke na moji main guildu champy,sinxe,snipery a boomerangoval z dalky.Ten skill mam asi nejradeji na Lkcku ze stringu... :)

 

Brandish je opravdu jen na rozdavani statusu v cizim kempu, nic s tim nesundas.

 

Co se tyce pvm tak se spiralem ti budou porad chybet sp, to znam z vlastni zkusenosti.Leda chodit v kombinaci stringy,kiss,profa,LK,hp :laughing1: ale najdi nekoho kdo ti bude otrocit kdyz jsou tu vykonejsi chary jako sniper... :laughing1: Nerikam ze LKckem se neda zvladnout spousta veci, ale jsou na to lepsi chary no:) V parte bude hlavne jako tahac.At uz na dracich, v niffu apod. A na tahani satana je LK vynikajici ;) Co se tyce expeni tak ja treba LK udelal solo az do nejakyho 96/64 lvl. Do 50. jobu se to expilo uz docela blbe, ale pak ti prijde frenzy a pojedes :D Na HOckach uplne luxusni expy. A THQ bych 3kovy nedaval, to je hrozne malo, ja mam 6kovy a je to tak akorat, kdyz nejses doexpeny nebo nemas eq tak se muze zdat ze to staci, ale ted mi pada o dost driv nez frenzy.

Link to comment
Share on other sites

No tak zase sem chvili testoval:) s tim concentration si me celkem prekvapil to sem az do ted nevedel a kazdopadne je to luxusni bonus:) ktery tam urcite taky chci. no rozhodl sem se to nejak moc nehrotit nekombinovat a nehybridit. chtel sem tam parry a berka no a z tech tri utocnych skillu ktere pripadaji v uvahu jakoze spiral brandish a BB mi prijde nejvyuzitelnejsi ten bowling bash:) vznikl z toho pure BB berk LK:D

 

wcoao2.jpg

 

Takhle to vypadalo na testu tady jde hlavne o ten eq:) na prvnim obrazku by mel byt dmg eq alice dollka se da podle potreby vymenit za beretku nebo jinou redukci a do acc bych kvuli zaokrouhleni str dal ring z mantisem a misto shackles tidalky s cimkoliv:) nebo nechat bloodied ball combo a jeste do neceho vecpat giant whispera ale to je ve hvezdach:) no hlavne se to da kombinovat:)

 

ten druhy obrazek by mel byt neco jako tankovaci equip.je tam 100 vit i kdyz nejsem si jisty jestli je dobre mit na tankovani goibne combo. mozna bych tam dal spis wool s rayem a tidale s GF pak by bylo treba zvednout vit na 79 a ubrat trosicku agi:)

 

skilly mi vysly asi takhle

bash 10

magnum 5

1H mastery 1

2H mastery 10

provoke 10

endure 4

inc hp recovery 10

aura blade 5

counter attack 5

bowling bash 10

2H quicken 10

parry 10

peco ride 1

peco mastery 5

relax 1

concentration 5

frenzy 1

a for fun pierce na 10 zbylo dost bodu a byla to jedina rozumna moznost pak jeste moznost pierce na 5 a boomerang 5

 

so what about now doufam ze to neni jeste horsi nez ten predchozi build:D:D

 

btw jeste si nejsem moc jisty tou agi? je tam treba? neni lepsi jeste pritlacit na vit ci dex? nebo str?

Link to comment
Share on other sites

JeÄ BB. Statusovat se s tí­m dá taky i když nemá takovou plochu jako brandish, naví­c s jakoukoli zbraní­, brandish tÄ limituje na spear class zbranÄ. Naví­c je rozhodnÄ lepÄí­ do pvm než brandish.

Dej minimálnÄ 97-100 vit s redukÄní­m equipem na gw. Při 97 vit jsi imunní­ na stun, při 100 i na curse, divinu atd. Jestli si chceš fakt hrát na dmg makera, použí­vej str jí­dla, +5 je skoro zadara. Dex nemusí­Ä Äí­lenÄ hrotit, jestli máÄ v íşmyslu BBÄkovat cizí­ kemp, tak v nÄm najdeÄ i cizí­ stringy, aspd je na GW důležitÄjÄí­. Použí­vej thorn shield+buffalo kombo a jednoruÄní­ zbrař. 2hq ti na gw vydrží­ pár vteřin... do té doby než přibÄhneÄ do kempu s profou. Shacled ball+shackles použí­vej jen do pvm, uneseÄ mí­ř potů a přijdeÄ dí­ky tomu o 20% hp minimálnÄ.

 

Na GW spamuj poty než probÄhneÄ do cizí­ho kempu, v cizí­m kempu spamuj nastří­daÄku poty a BB se statusovkou/dmg zbraní­ :giggle:

 

Ke skillům, bez spearboomu nechoÄ na GW, parry můžeÄ vynechat, takřka zbyteÄné i v pvm, mí­sto toho si můžeÄ dát pierce 10, což je v pvm 100x užiteÄnÄjÄí­. Pak je jeÄtÄ možnost vynechat aura blade a parry a dát spear boom 5 a joint beat 10, ale JB je hodnÄ situaÄní­.

Nebo dej parry jen na lvl 7, vyjde ti pierce 10, spear boom 5, koncentraÄka 5, aura blade 5, BB 10. CelkovÄ by to vyÄlo takhle http://web.hc.keio.ac.jp/~fk061999/himeyasha/skill3/lkt.html?10HxsOHXbxeFcFyadncL

Link to comment
Share on other sites

 

Jen par poznamek.S tou vit budes na gw chytat stun, dale si te budou vyndavat sinxove a pro asuraky budes jednohubka co skoci i s nedochlastanyma sp.Je sice hezky ze tu vit vytahnes na 100, ale ten eq je celkem nanic. Kdyz chces tahat, potrebujes co nejvic redukci a co nejvic def.Kazdopadne ray a idealni naplusovany kombo odin,magniska,stonebuckler.Kdyz jdu napr. na draky tak mam i s jednickovou koncenrackou porad 60+ def.

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank

No neÄlo mi ani tak o hit jako o cast time toho spiralu. No na GW se dá poÄí­tat se stringem ale jistota je jistota tahat spiral z paty by asi bylo celkem zbytecne. to uz bych asi radsi premyslel nad tim ze ho uplne vynecham.

 

Kazdopadne nad tou vit jeste popremyslim ta se mi libi i kdyz si rikam ze se budu asi hodne bat ADcka O.o

 

I s 50 base dex ten cast spiralu neni tak strasnej, spiral ma predevsim hroznej delay, takze kdyz nemas stringy, tak je ta dps stejne k smichu i kdyz budes mit 80 base dex.

 

No to je takova vseobecna povera, ze vetsi vit znamena hrozne problemy s demem. Vetsi vit znamena vetsi dmg od dema, ale zaroven mas vic HP a predevsim ti davaji vic Hp poty. Dps creator te rozbije ze stringu uz od takovych 30-50 vit(zalezi na classu podle bonusu HP), takze vetsi vitou spis ziskas.

 

 

Nebo dej parry jen na lvl 7, vyjde ti pierce 10, spear boom 5, koncentraÄka 5, aura blade 5, BB 10. CelkovÄ by to vyÄlo takhle http://web.hc.keio.ac.jp/~fk061999/himeyasha/skill3/lkt.html?10HxsOHXbxeFcFyadncL

 

Takdle bych ty skilly jel ja. :lol:

Bude se ti to pekne expit diky piercu a celkove to bude na PvM fajn. Ono celkove od LK necekej nejakou super akci na GW, ale porad s nim neco na takovych malych GW jako jsou na Rebornu neco udelas. Na high pop serverech je ten char snad jeste vetsi fail nez gun. :giggle:

Link to comment
Share on other sites

No tak panove když si to dam vÄechno takhle nejak dohromady tak z toho mam opravdu pro me vycerpavajici prednasku o LKcku. je toho dost hlavne sem zase o neco chytrejsi ten knecht je zatim sice dost low lvl ale rad mam jasno ono to pak o to vic motivuje kdyz se expi aura:)

 

takze ubral sem trosec str a pritnul jeste vit a agi

staty vysly takhle

str:81+29 s pvm eq 81+34 + to 5str jidlo 81+39 coz je paradni:)

agi:56+21 178 aspd se saberem a hotb/thorn kombem:)

vit:88+9 tech marwovych 97 u kterych nedostanu stun:) s tankovacim eq to jest magnis/odin/stone buck kombo necklace se spore fortune sw. a tidal wool kombo bych mel mit tech 88+12 pri kterych uz bych nemel chytnout vubec nic :-P

dex:41+19 prej to ve finale s concentration taky staci:)

 

no co k tomu dodat:) zacina to vypadat bezchybne O.o co se tyce tech skillu tak souhlasim s marwem s maxed pierce a boomerangem si urcite uziju hodne srandy a hlavne nebudu odkazany jen na ten BB a berk i kdyz je trosku skoda toho parry to mi proste porad prijde super skill pro two handed knighta. zase na druhou stranu prijdu jen o 9% sance to snad nejak preziju:D

 

ted bych se jeste chtel zeptat na zbrane do kterych se vyplati cpat karty u two handed vyjde tusim nejlip +10 katana(4) u one hand si nejsem uz tak moc jisty ale tusim ze je to saber(3) a o spearach nevim uz vubec nic na spiral by mel byt ted nej hunting spear ale to se me netyka takze co podle vas pouzit za zbrane:) na BB berk a ty spear skilly??

Link to comment
Share on other sites

jednorucni zbrane - pike(4) at mas jednu na pierce/bb/boom

 

parry je celkem na nic :giggle: mozna bych ho i vypustil, ale to je na tobe..

 

 

 

 

me osobne se nelibi ta nizka str, ale je to dan za agi, ja mam an lk 20+20 agi a jel bych 1 base kdybych ho delal znova, kdyz sem expil percem tak sem vetsinou mel AAR(na kasach) a nebo na HO(das HO na 1 pierce a sp mas z5 z earth deletera z armoru => nekonecne SP) a nebo sem expil na sleeprech s BB(na 1 BB s IP a endow) a to sem stejne uregenil :lol: ale je to na tobe :laughing1:

 

taky me bavilo expit v geffenu, co je dopl, to mam nekde katanu se 4x diabolic kartama a ve frenzy, mas pak furt sp na dalsi frenzy kdyz ti dojdou HP :laughing1:

 

 

 

 

 

 

 

jak psal milt LK neni nejakej GW zabijak, nebo nejakej dulezitej char, ale da se s nim uzit dost zabavy, a to i v PvM :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...